Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki terror fórum

Lelki terror (beszélgetős fórum)


1 2
10. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 21:55

Akkor ők kihívják a rendőrséget!

Az első lépések a nehezek, de tedd meg, nem fogod megbánni! Nagyon sok erőt és kitartást kívánok! 😘

2023. jan. 13. 21:51
Így viszont biztosan leélsz egy borzasztó életet. Én menekülőre fognám.
2023. jan. 13. 21:46
Mert tartanèk a bosszùtòl,ha menekülnèk a gyermekemmel.Fèlek hogy a csalàdom,szüleim,testvèreim èletère törne.
7. gigi> (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 21:28
Azzal,hogy te menekülsz ebből a kapcsolatból miért sodornád veszélybe a családodat? Ki, vagy kik lennének veszélybe, és miért?
2023. jan. 13. 20:59
Köszönöm a vàlaszokat!!!Ezek egyenlőre mèg tervek.Sosem hittem,hogy idàig jutunk.Nem nèhàny èves kapcsolatròl van szò,sosem hittem volna,hogy lassan kèt èvtized utàn ez lesz a vège...Nagyon fèlek ès el vagyok keseredve...nem tudom kezelni a helyzetet ùgy èrzem.A gyermekünk a mindene,bàr nèha vele is elèg durva szòba ùgy èrzem,ennek ellenère nagyon apàs.Nem tudok tisztàn gondolkodni.:( Egyenlőre csak pròbàlok erősödni minden tèren...lelkileg teljesen padlòn vagyok!Termèszetesen elsősorban a gyermekem "mentenèm",de nem szeretnèm veszèlybe sodorni a csalàdom sem...
5. handymandy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 20:20

Menekülj!

De!

Előbb vedd fel mobillal mivel zsarol, miben merül ki ez a lelki terror. Legyen a zsebében legalább 1 bizonyítékok.

És utána menj! És most ne érdekeljen családtag, csak te és a gyereked.🙏🙏

2023. jan. 13. 20:09

[link]



Olvass bele ebbe, és cselekedj!

3. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 20:08
Ott semmit nem tudnak csinalni. Gyermekvedelem
2. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 20:07

Attól tartok, ilyennel a rendőrség nem foglalkozik.

Lelki terror. Míg nincs tettlegesség, sokat ne várj tőlük.

2023. jan. 13. 19:59
Lelkiterror!Ha a rendőrsègen bejelentenèm,hogy egy bàntalmazò kapcsolatbòl menekülnèk kiskorù gyermekemnel az apa tudta nèlkül,akkor keresnènek?Ha ìgy döntenèk több csalàdtagot is èrintene a "bosszù" attòl fèlek!!!Fizikai bàntalnazàs nincs!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook