Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lelkem gonoszabb fele... fórum

Lelkem gonoszabb fele... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lelkem gonoszabb fele...

1 2 3 4 5
2010. dec. 19. 18:00
Nem vezetek autót, én az anyós ülésen ülők.Ha velem ezt megtenné bárki-- mármint ha az " üldöző " kocsiban ülök-- kiszálláskor, bizti elmegy a kedve a viccelődéstől. Alapvetően törvény tisztelő ember vagyok, s ezt elvárom mástól is
12. agis
2010. dec. 19. 17:32

Idiota cikk, kritikan aluli stilusban megirva...telis teli dicsekvo-irigykedo fordulattal:

1. plazacica huszan innen (mar joval elmultam 30 es utalom ezt)

2. ciccaauto (az enyem egy csotrogany)

3. csaladi verda (bibi nekem mar van gyerekem is)

4. ferjem telefonalt (raerosit: aggodo, gondoskodo FERJ-nem akarmi!)


Haha:D

2010. dec. 19. 17:25
háát...vártam volna valami csattanót,a nyugodt kisördög tök kiszámítható volt.A végén a párbeszéd abszolút nem illett bele.Azért szórakoztatott.
2010. dec. 19. 17:24
majd mindjárt úgyis jön a cikkíró, hogy "kitaláltam az egészet, csak a reakciókra voltam kíváncsi" típusú blablával. az biztos, harminc évesen nem lehet elég gyermeteg az ember.
2010. dec. 19. 17:23

lefordítom a cikket:

-akkora egóm van, hogy közúti veszélyeztetést kockáztatok miatta

-akkora egóm van, hogy szerintem én vagyok a strand legjobbja

- akkora egóm van, hogy észre se veszem, hogy az egész nem vicces.


nekem ez megint csak egy "nézzétek, én milyen különleges, vicces, fantáziadús" figura vagyok típusú erőltetett sztori

2010. dec. 19. 17:07
hát nem tudom mit gondoljak erről az egészről.....
2010. dec. 19. 16:37
hmmmm.mivel jobb az aki belehajszolta a tiniket ebbe az egészbe,mint a tinik maguk?!
2010. dec. 19. 16:36
Nekem is:)
2010. dec. 19. 16:33
Nekem tetszett :)
2010. dec. 19. 16:26

Itt a cikkből kiderül, kitalált történet, vagy sem mégis elgondolkodtató már elnézést, hogy valaki rendszeresen megszegi és túllépi a sebességhatárt és tudja azt, hogy bármikor bemérhetik váratlanul és akár el is vehetik a jogosítványt. Sajnos a tévére hivatkozva a balesetek száma egyre nő és a kocsik általában mindig teljesen roncsok lesznek akár vihetnék is az ócskavas telepre. Az ilyen nagyon bátor és merész a kresz szabályt nem figyelembevéve ő továbbra is száguldozik és veszélyezteti elsősorban mások és önmaga életét. Hiába hívják fel a figyelmünket erre még sem lesznek ettől óvatosabbak a vezetők. Ebből sohasem tanulnak.

Üdvözlettel: Ágnes

3. 6c5f346e46 (válaszként erre: 2. - 3265084553)
2010. dec. 19. 16:18
honnan tudod???
2010. dec. 19. 16:14
Veszélyes játék, én nem dicsekednék ilyesmivel, még ha csak kitalált történet is.
2010. dec. 19. 16:08
Van úgy, hogy az ember elkövet valamit, amit nem szabadna. Tudja, de mégis megtenné újra. Mert kell a lelkünk gonoszabbik felének, annak a kisördögnek ábrázolt nevetősnek. Aztán persze retteg a következményektől a szíve mélyén...

Ugrás a teljes írásra: Lelkem gonoszabb fele...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook