Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leitatott a férjem, aztán én levittem a kukába a... fórum

Leitatott a férjem, aztán én levittem a kukába a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

dec. 17. 00:48
Nem buktál fejre?
25. Miss Angel (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 19:52

csak azt furcsállottam,hogy úgy írtad:leitatott a férjem :)

megittad,egészségedre:)))

anélkül is valóra válhat ,amire gondoltál,nem kell ahhoz hullócsillagot látni ;)

24. Myra
dec. 16. 18:47
Szerintem szuper dolog hullócsillagot nézni.
dec. 16. 17:36

Nem értem az összefüggést az alom meg a piálás között, egy jót kellett volna szexelnetek inkább 😅😅


....nem hiszem h mindenki szereti az édesanyját 🤔🤷‍♀️

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Andi6020)
dec. 16. 16:43
Szerintem megvártam volna a reggelt a cicabudi takarítással, ha éjjel alszom sörivás helyett.
21. birebora (válaszként erre: 11. - Gyöngy:))
dec. 16. 16:22
Nincs jelentősége.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Miss Angel)
dec. 16. 15:50

Úgy, ahogy Napsugár írta, ha nem ittam volna meg azt a két Corona sört, nem jutott volna eszembe éjjel fél egykor hullócsillagra várni. Abban is igaza volt, hogy anyukámmal kapcsolatban szerettem volna kívánni, és igen, jót.

Elvileg most is vannak hullócsillagok, de felhők is, és bár tiszta volt az ég, jobban fáztam annál, hogy kivárjam, hogy jöjjön egy.

19. Miss Angel (válaszként erre: 17. - Napsugár8)
dec. 16. 15:22

szégyen,de nem tudom :)))

sajnos én még sose láttam :(

18. Napsugár8 (válaszként erre: 17. - Napsugár8)
dec. 16. 14:49

Rákerestem:


[link]


Annyira mégsem lett leitatva. Valóban várható még ma és holnap is csillaghullás. :))

17. Napsugár8 (válaszként erre: 16. - Miss Angel)
dec. 16. 14:37

Talán, ha nem issza meg azt az 1+2 plusz pohárnyi itókát, akkor eszébe sem jutott volna várni a hulló csillagokra...

Egyébként kérdezem: nem augusztusban szokott hulló csillag lenni????

dec. 16. 14:15

gondolkodtam én is,mi az hogy levitted a macskaalmot,nézed a hullócsillagokat,bár ez igy még oké is,biztosan este történt,ez még igy össze is függ egmyassal...

de a férjed leitatott,az pl hogy jön ide....meg ez nálatok a szokás ???????????????????

ajjaj

15. gyöngy:) (válaszként erre: 12. - Globus)
dec. 16. 13:59

Meg akkor, ha a vallomás kiírójának felhozzák valamilyen célzattal, de pont azok nem figyelnek, hogy normál fórum vagy vallomásból nyílt fórum vagy nem tudják, hogyan működik.

Csak azért mertem megjegyezni, mert nekem már zavaró, hogy gyakran belefutni ilyen esetekbe, ahol értelmetlenül kap megjegyzéseket a kiíró.

Egyébként szerencsésebb lenne, ha a fórumban is a vallomás időpontja jelenne meg, de gondolom ez így volt megoldható, mert a hozzászólás időpontjával válik fórummá.

dec. 16. 13:42
Egyébként pedig egyetlen személy van az életünkben, akit mindenki születése óta szeret: az édesanya! Miért is ne kívánhatna neki valami szépet és jót, amikor hulló csillagot lát.
13. Amaunet (válaszként erre: 12. - Globus)
dec. 16. 13:40
Mert vannak akik azt játszák, hogy ők legyenek az elsők, akik hozzászólnak. Vagy nagyon unatkoznak vagy rettentő nagy közlési vágyuk.😁
12. globus (válaszként erre: 9. - Gyöngy:))
dec. 16. 12:39
Igazából akkor van jelentősége, ha hónapokkal, évvel korábbi vallomás kerül elő. Amit tényleg nem értek, hogyan...
11. gyöngy:) (válaszként erre: 10. - Birebora)
dec. 16. 10:28
Azt tudni lehet, hogy amit itt látsz időpontot, az mindig az első hozzászólás időpontja, mert így van beállítva a rendszer. Tehát itt nincs értelme ránézni az időpontra, mert az nem mond semmit.
10. birebora (válaszként erre: 9. - Gyöngy:))
dec. 16. 10:07
Igaz, nem a vallomásnál hanem itt a fórumnál néztem az időt. Ez nem értelmezés vagy nem értelmezés, egyszerűen itt néztem rá az időpontra.
9. gyöngy:) (válaszként erre: 7. - Apeeng)
dec. 16. 09:31
A vallomást 00:33-kor írta. Nagyon sokan nem tudjátok értelmezni a vallomások és belőlük lett fórumok időpontját.
dec. 16. 09:23
Ezt akartam én is kérdezni 8:14-kor sikerült kivánni a hullócsillag alatt? És főleg mit?:)
dec. 16. 09:21
érdekes...tényleg leitatott. most reggel is van hullócsillag? este sem látni...másfelé járnak
dec. 16. 09:20
Kétszer is letiltottat olvastam.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 09:13
Mennyiben függ össze a leitatás a macskaalom kidobásával?
dec. 16. 09:12
Nyugodtan fantáziálgassál, az nem tilos!
dec. 16. 09:08
Tényleg leitatott!
dec. 16. 08:14
Nagyon izgalmas történet (már ha nem kamu) 🤔 Végül láttál hullócsillagot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook