Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetünk még újra együtt? fórum

Lehetünk még újra együtt? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lehetünk még újra együtt?

1 2
2013. jan. 5. 14:28
Ha "visszakapnád" is, mit érnél vele, ha Ő már elmondta Neked, hogy nem kellesz:( Ez a szomorú valóság, és biztosan jön majd másik!
2013. jan. 5. 14:20

Szia!

Megmondom a frankót: szerintem nem. Onnantól kezdve, ha egy pasi azt mondta Neked, hogy mint nő, már nem érdekled, megette a fene az egészet. Tovább kell lépni! Még ha ő akarná is, Te nem teheted meg ezt magaddal szemben! Összejöttök, aztán megint eljön ugyanez, hogy beletipor a nőiességedbe. Megéri? Szerintem nem! Foglald el magad, ahogy írod, az nagyon jó, őt meg egye meg a penész. Én minden kapcsolatot megszakítanék vele. Nincs annál rosszabb, mikor beszéltek és Te még mindig reménykedsz! (Ezt tapasztalatból tudom)

Szóval én csak bíztatni tudlak, hogy szedd össze magad, ismerkedj, bízzál újra. Ezt máshogy nem lehet.

Ő pedig szarjon sünt! De tarajosat! :)

3. 447396604e (válaszként erre: 1. - Begonia1)
2013. jan. 5. 13:27
ne tedd. lépj tovább. elvégre fiatal vagy:)
2013. jan. 5. 13:23
Szépítsek vagy ne? Nem tudok. Mint kívülálló tudom érzelemmentesen olvasni az írásodat. Van benne egy mondat ami sokat elmond: "mint Nő már nem érdekled". Szerintem ezt nem lehet másként értékelni, mint azt ha újrakezdenétek akkoris szenvedés nem lenne. Nem a korod vagy a súlyod miatt hagyott el. Egyszerűen elmúlt a vágy és ez fontos 2 ember között. Ha tovább menne már csak testvérként élnétek együtt. Akarnál úgy élni? Te is tudod, hogy NEM. Fáj, rossz most, de túl fogod élni. Bocsi ha hidegnek tűnik, de inkább reálisan leírom, minthogy hülyeségekkel traktáljalak, hogy: persze szívem, biztos együtt lesztek majd, stb.. Nem lesztek, el kell fogadnod. Jó a sport, szauna. Foglald el magad.
2013. jan. 5. 13:08
3 és fél év után szakítottunk a párommal, nagyon fáj, hiszen kapcsolatunkban sokkal több volt a jó és az érték, mint a negatív dolgok. Nagyon szeretném visszakapni őt! Szerintetek ez lehetséges?

Ugrás a teljes írásra: Lehetünk még újra együtt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook