Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet, hogy mellékvágányra jár a férjem... fórum

Lehet, hogy mellékvágányra jár a férjem... (beszélgetős fórum)


1 2
21. b0df80c74f (válaszként erre: 12. - Süni70)
2010. júl. 5. 18:15

Nehéz bármilyen tanácsot adni, és csak ismételni tudom önmagamat...

Egyenesen rá kell kédezni, hogy mi történt a fizetésével, vagy hogy a számlák hogy lesznek befizetve és mivel házastársak vagytok, igen is foglalkoznod kell vele.

Próbáld megértetni, hogy ez neked nagyon fontos, és hogy a bizonytalan helyzett miatt, benned különféle dolgok fogalmazódnak meg (tartozás, nők, stb.stb.) így szeretnéd tisztázni a helyzetet és látni, hogy van-e alapja az aggódásodnak.

De nehéz így okosságokat mondani...csak saját tapasztalatot oszthatok meg...

2010. júl. 5. 18:14
Lehet, hogy elvesztette a munkáját?
2010. júl. 5. 18:06
szerintem nincs nője
18. 240309c047 (válaszként erre: 17. - Elszabadult hold)
2010. júl. 5. 18:06
Mert a nő dolgot kizártuk! Végülis az lenne talán a legrosszabb. :DD
2010. júl. 5. 17:19
süni70-nél kezd kisütni a nap. Mosolyog! :) /Vagy még nem ért haza a férje/.
16. doxikri (válaszként erre: 4. - Süni70)
2010. júl. 5. 17:19
Arra nem gondoltál, hogy esetleg nem kapta meg?...mert volt már ilyen a történelemben!! :(
15. süni70 (válaszként erre: 14. - Elszabadult hold)
2010. júl. 5. 16:59
:):)
2010. júl. 5. 16:50
Szerintem sem nő van a háttérben (mellékutcában :), hanem valami történt, valami gond lehet... ami előbb-utóbb ugye kiderül. A kérdés, hogy milyen jellegű, hogy nem avat bele..? Hát hogyne foglalkoznál vele: a tartozások téged is érintenek. Kérdezd meg tőle kedvesen, tudsz-e valamiben segíteni. (úgyis azt feleli "nem", de hátha megnyílik feléd) Írd meg mire jutottál!
13. süni70 (válaszként erre: 10. - 240309c047)
2010. júl. 5. 16:43
Lehetséges, csak az a baj hogy sehogy sem tudom kihúzni belőle.
12. süni70 (válaszként erre: 9. - B0df80c74f)
2010. júl. 5. 16:42
Nagyon tanulságos volt a leveled, köszönöm, hasznát fogom venni. Csak abban segíts még kérlek, hogy hogy beszéljek vele,mert vele nem lehet semmit sem meg beszélni.Ilyenkor azt mondja , hogy hagyjál békén, ne foglalkozz vele STB...Ezzel te mit kezdenél? Ill van hogy nem szól semmit.
11. süni70 (válaszként erre: 8. - Tücsimücsi)
2010. júl. 5. 16:38
Ebben lehet hogy van valami igazság, én is ilyesmire gondolok. Most már csak az a kérdés hogyan szedem ki belőle?
2010. júl. 5. 16:34
Szerintem ha nője lenne nem lenne olyan hülye senki,hogy ezzel hívja fel magára a figyelmet. Meglepi sem lehet szerintem mert attól fontosabbak a számlák. Valamiféle tartozás lehet és szerintem szégyelli elmondani.
2010. júl. 5. 16:33

saját káromon és naivitásomon tanulva, csak azt tudom mondani, hogy az egynes beszéd az, ami célra vezető. Ha erre nem hajlandó, akkor gebasz van....

Én is (túl) sokáig elhittem minden féle marhaságokat amiket mondott, aztán kiderült, hogy volt ott kocka is, pia is, másik nő is... így utólag bánom, hogy már az első ilyen alkalommal, nem voltam határozottabb és nem tettem fel azt a kérdést, hogy mégis mi a manó van és hogyan tovább?

Mégha teszem fel az történt volna, hogy elvesztette az állást és ezért nincs mit hazaadnia, akkor is ezt meg lehet beszélni és nem bizonytalanságba tartna a másikat, ha pedg nem ez a helyzett, akkor rá kell kérdezni, hogy akkor hogyan tovább...

de kivánom hogy oldjátok meg a helyzetet és tényleg csak banalítás legyen mögötte, nem pedig egy másik nő...

Kitartást neked és légy határozott!

2010. júl. 5. 16:25

Én nem gondolnám, hogy nő van a dologban, mert lehet, hogy költene rá, de nem az egész fizuját!

Inkább valamiféle tartozásról lehet szó, amiről nem tudsz és már fenyegetik vagy mit tudom én...

Az amúgy nem érdekli, hogy kikapcsolják majd emiatt nálatok az áramot, gázt, telefont stb?

7. süni70 (válaszként erre: 6. - Humor Helga)
2010. júl. 5. 16:17
Igen csak nem tudom hogy huzam ki belőle, mert nem nyilatkozik.Azért köszi hogy drukkolsz.
6. Humor Helga (válaszként erre: 5. - Süni70)
2010. júl. 5. 16:16
ajjajj... hát igazából ilyen téren abszolút tapasztalatlan vagyok! De drukkolok h megoldjátok!
5. süni70 (válaszként erre: 3. - Humor Helga)
2010. júl. 5. 16:15
Már kérdeztem de mindig mást mond, magyarul félre beszél.
4. süni70 (válaszként erre: 2. - Dorottya84)
2010. júl. 5. 16:14
Hát nem hiszem, mert a számlákat sem fizette be még a kocsiját sem.El vagyok keseredve, mert a 2 havi számlák ott sorakoznak a lóvé meg az ablakban. Lehet hogy nője van, nem tudom hogy mire gondoljak.
2010. júl. 5. 16:12
Miért nem kérdezed meg?
2010. júl. 5. 16:11
Nem hogy nyaralásra fizette be és amolyan meglepi lesz?
2010. júl. 5. 16:08
Lehet hogy mellékvágányra jár a férjem ? Mert nem adta haza a fizetését múlt hónapban,ilyet még nem csinált. Játék gép? Tartozás? Vagy mi? Ha van valaki aki ilyen cipőben jár vagy volt ilyen szituja akkor írjatok minden segítség hogy mire gondolhatok jól jön.Vagy Lehet hogy nő van a dologban. Minden esetre nem mond el semmit.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook