Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet haragudni egy életen át a szülő anyádra? fórum

Lehet haragudni egy életen át a szülő anyádra? (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. manó33 (válaszként erre: 11. - Ramoona)
2009. máj. 4. 09:47
Sajnos nem értem meg az ilyen anyát,hogy neki fontosabb a bakja,mind a sajat vére.Én többet nem nyitnám rá az ajtót,az tuti.Hál'isten az én anyukám mindent megtenne értem és forditva is igaz.Még az utolsot is oda adná,abból amilye van.
14. tina68
2009. máj. 4. 09:42

Nem tudom, tudott volna-e akkorát véteni az édesanyám, hogy megharagudjak rá egy életen át!

Mindennek meg van az oka, akárhogy is fáj.

Van egy hozzám igen közelálló család, ott az édesanya elhagyta, az édesapát, és ott maradt a két kisiskolás gyermek. De ettől még imádja a gyermekeit, azok is őt, csak az élet így hozta!


Sajnos, az én édesanyám 15 éves koromban eltávozott közülünk, lehet, hogy én ezért élem meg másként! Nem tudom!

13. bared (válaszként erre: 9. - Sesz)
2009. máj. 4. 09:42
hidd l, aki nem élt benne, el sem tudja képzelni....van az a bűn, fizikai, és lelki fájdalom ami megbocsáthatatlan...
12. cickány64 (válaszként erre: 7. - Ramoona)
2009. máj. 4. 09:41
halihó!leírnád egy pár sorban, mi vezetett idáig,hogy utáld őt?akkor én is leírom a történetemet,tanulhatnánk egymástól!
11. ramoona (válaszként erre: 6. - Manó33)
2009. máj. 4. 09:40

Én eléggé érzelmes ember vagyok, talán túlzottan is, és nekem pár hónapja azért még eszembe jutott, h "csak az anykíváncsi vayo, mmi lehet vele" Aztán elment a házukhoz, ahol él a fa...val, megláttam anyámat (háttal állt, ő nem látott), és ott, abban a pillanatban rájöttem, h soha nem fogok tudni neki megbocsájtani...


KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A VÁLASZÁT!sAJNÁLOM, H MÁSOK IS VANNAK HASONLÓ HELYZETBEN, MÁSRÉSZRŐL VISZONT PICIT ÖRÜLÖK, H NEM ÉN VAGYOK ILYEN ELVETEMÜLT, HANEM TÉNYLEG LEHETSÉGES EZ... (remélem értitek, mire gondolok, és senki nem érti félre)

10. tundek
2009. máj. 4. 09:39
mégegy. én nem lennék rá képes hogy a gyerekem ellen bármit tegyek igen az ember csak akkor tudja ezt ha anya lesz hogy a gyerekek az elsők és én is ezért nem tudtam megbocsátani a tettét.
9. sesz
2009. máj. 4. 09:39

Szerencsére nem tudom milyen ez az érzés,hiszen nekem anyukámmal nagyon erős kapcsolatom volt.Mindent meg adnék ,hogy újból velem legyen.

Nehéz elképzelni mit tehetet ez az édesanya amit nem lehet megbocsátani.Nagyon rövid az élet.Szerintem ha a fájdalom enyhül,elkéne azon gondolkodni ,hogy valamilyen szinten újból egymáshoz kéne közeledni,és majd kiderül megy e ez a dolog vagy nem.És látod még irigyed is akad,mert neked még van anyukád.Soha nem tudom megérteni azokat az embereket,akik ellökik maguktól a szüleiket,akár mit is csináltak.Ez az én véleményem.Se tanácsot se kalácsot nem akarok ,és ne is tudok adni.de ha nem lenne hidd el az sokkal nagyobb fájdalom lenne.

2009. máj. 4. 09:38

sziasztok


szerintem igen mi már 9 éve nem beszélünk anyámmal (anya hát az túlzás) egy pasiért eldobta a saját gyerekét azaz engem de nem gáz én is anya vagyok és tudom mi az és a gyerekem az életem az az első nincs az a F.....aki bármikor többet ér. Mégha van tőle gyerekem akkor sem.


pedig egy faluban lakunk kb 1 km-re egymástól. Ez van. És sosem fogok neki megbocsátani az idő mindent megold majd meglátjátok.


A gyerekeim mennek hozzá de ennyi azokat nem tiltom de én látni sem akarom. Tegnap fal szöveggel felhívott a gyerekek miatt hát nyilván nem mondtam neki hogy boldog Anyák napját. A gyerekeim anyáknapjára a suliban Anyósom és egy másik nő akit anyámként szeretek az jön Anyák napjára. Neki vittem az este is virágot.

7. ramoona (válaszként erre: 5. - Gicus83)
2009. máj. 4. 09:36
Igen, én is ugyanígy érzek... mióta megszületett a kisfiam, végképp nem étem meg őt...
2009. máj. 4. 09:31
Szia olvasom a soraidat,nagy bünt kellet hogy elkövesen anyukád amiért igy megoroltál rá.Igen sajnos van ilyen itt a környezetemben is akit az anya nem vesz semmibe.Inkább mással törödik mind a saját családjával.Az ilyen szülöt nem értem meg,nem a gyerekei lennének a fontosabb.
2009. máj. 4. 09:31
Igen lehet!!!Én is ebben a cipőben járok!!Sajnos ,és én egyre nehezebben tudom megérteni a viselkedését mióta anya lettem én is!!!!
2009. máj. 4. 09:31
szerintem nem
2009. máj. 4. 09:30

Szia!

Igen Lehet. Nálam is ez a helyzet!

2. bared (válaszként erre: 1. - Ramoona)
2009. máj. 4. 09:29
igen....ugyanebben a cipőben járok...
2009. máj. 4. 09:28

Sziasztok!

Szerintetek tehet olyat egy asszony, hogy a gyerekei egy életre megharagudjanak rá? És ez még szép kifejezés... Nálunk ez a helyzet áll fenn, és bármennyire tudom azt, h ő szült meg, egyszerűen nem tudok megbocsájtani. És a bátyám is ugyanígy van ezzel...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook