Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Légyszi ajánljatok nekem golyós dezodort! fórum

Légyszi ajánljatok nekem golyós dezodort! (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5
2008. júl. 9. 19:45
A Férjemnek is és Nekem is az Amway golyós deo vált be.
2008. júl. 9. 18:45
SANEX bármelyk jó/4 féle színben létezik/
2008. júl. 5. 14:39
Én utőltam őket, d emióta ismeresm az Amway golyósát, mást nem használok. Egyáltalán nem izzadok!!
2008. júl. 5. 12:56

Tudásbázis: Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni?


Ezen a tudásbázison belül több termék is le van írva, amik hatásosak a nedvesség ellen. Ezeket általában éjszakára kell használni, bár a legújabb dezodor, amiről szó van benne, annak van nappali változata is, csak Magyarországon még nehéz beszerezni.

Rengetegen megtalálták ezen a tudásbázis segítségével az izzadás ellenszerét, többek között én is közéjük tartozom. :) Érdemes az elejétől kezdve elolvasni, ott vannak a Magyarországon is beszerezhető termékek is felsorolva.

88. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 87. - Ancsy07)
2008. júl. 5. 12:36
Miért akarsz venni? Most mondtad, hogy az sem jött be. Egyébként a DM-ben vettem 1600 ft-ért, a neve Murnauers Mineral. Van olcsóbb is DM saját márka, de előbbi nekem kézre állób.
2008. júl. 5. 12:01
A sókristályt hol lehet megvenni??
86. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 85. - Ancsy07)
2008. júl. 5. 11:44
Akkor próbálgasd őket sorban, talán valamelyik jó lesz. Nekem még nem sikerült a sókristálynál jobbat találnom. A lényeg, hogy igyekezz olyat venni, amiben nincs alumíniumsó.
2008. júl. 5. 11:42
Nekem nem vátak be uyganúgy izzadok tőlük mint eddig
84. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 78. - 1eb84e4bad)
2008. júl. 5. 11:39
A Forever Living dezodortól azért izzadsz, mert az nem izzadásgátló. Attól csak nem büdösen izzadsz. Én sem szeretem, mert undorító számomra az átizzadt ruha, mégha nem is büdös.
83. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 81. - Ancsy07)
2008. júl. 5. 11:36
Mi a baj velük?
82. Ancsy07 (válaszként erre: 75. - Cc8d148370)
2008. júl. 5. 11:35
Nekem nem vált be nem tom mit próbáljak ki
2008. júl. 5. 11:34
Én Kipróbáltam a Vichy-t és a kristálydeot is de nekem egyik se vált be valaki nem tudna valami jót ajánlani???:(
80. MelisUK (válaszként erre: 77. - 1a50c86bb0)
2008. jún. 16. 15:08

Igaz, az izzadás a méregtelenítés része, de izzadni nem csak a hónodon izzadsz...

Nem gondolod, h gusztustalan látvány, ha valakinek hatalmas izzadságfolt van a hónán? Egyből arra gondol az ember, h igénytelen... Nos, lehet senki nem tusolt naponta annyiszor, mint én, mégis izzadtam. Mindig frissen bekentem magam dezodorral, de hiába, folyt rólam a víz... Ezért a fölsőim alá ún. alá-fölsőket hordtam, h az hátha fölszívja a nedveim és nem leszek gusztustalan, plusz feketébe jártam, mert kevésbé látszik rajta az izzadság folt. Szerencsére ez bevált, csak attól az érzéstől, h ott volt a póló rajtam és éreztem, h extra nedves a hónom alatt, nem éreztem vmi jól magam.

Rengeteg ilyen ember van, nem csak én. Ezek az emberek általában orvosról-orvosra járnak, de nem tudnak rajtuk segíteni. Sokakat megműtik, kiszedik a verejtékmirigyüket, de azzal sokaknak csak rosszabbat tesznek, mert máshol még jobban fognak izzadni...

Végre itt a megoldás, mely segít, nem kell műtét, nem kell alá-póló, nem kell többé félni az emberek közé menni.

79. MelisUK (válaszként erre: 75. - Cc8d148370)
2008. jún. 16. 15:01

Teljesen mindegy, h hogyan használod az általad leírt módok közül, mivel a lényeg, h a kristálydeo a viztől oldódik, annak segítségével kell magadra juttatni. Viszont a dezodorod élettartama végett fontos lehet, h ne a folyó víz alá rakd be, mert akkor gyorsabban fogy. (Anyum is úgy használta és gyorsan elfogyott neki, sőt, a víz az aljáig is bejutott, ahol be van rögzítve, így kiesett az egész...

Nem azért izzadsz, mert csak neked van meleged. Vannak izzadós, kevésbé izzadós és nem izzadós emberek. Te az izzadósba tartozol (velem együtt). Ezért ajánlom neked, h nézd meg a kóros izzadásról szóló tudásbázist, nekem annak segítségével sikerült megszabadulnom az izzadástól. Azon szerek kezelésével, melyekről ott találsz infókat, a hátad izzadását is eltűntetheted, a tenyeredét, a lábadét, bármit, amid izzad.

Nekem csak a hónommal volt gondom, de az megoldódott :) Viszont én éjszaka verejtékezetm, gondolom az álmok okozhatják, de akkor mindenfelé, nem pedig a hónomon.

78. 1eb84e4bad (válaszként erre: 75. - Cc8d148370)
2008. jún. 16. 11:49

Ugye? Mondtam :-) Igen a használata kicsit bonyi, én csap alá tartva szoktam vizezni. Ha nagyon sietek azért van tartaléknak ithon hagoymányos aluminiumos dezodor is, de nem preferálom. +A Forever living-es termékek között s van egy aloés dezodor, amiben nincs alumínium. De nekem szaz nem jött be, izzadtam tőle.


A hátamon nem szokott folnyi:-), vagy felszívja a ruha és ezért nem tűnik fel.

77. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 70. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 15. 22:05
Abszolut karos, hogy aluminiummalsokkal elzarjak a verejtekcsatornak kivezeto nyilasat, az izzadas a meregtelenitesunk resze, nem megoldas azt magunkba tartani. Inkabb a koros mennyisegu izzadas okat keresnek meg es kezelnek.
76. cc8d148370 (válaszként erre: 73. - MelisUK)
2008. jún. 15. 21:58
Hát, ez sajnos nem gyógymód, hanem egy felszínes kezelés rá...a pattanás sem úgy gyógyul, ha teszek rá alapozót, hanem ha pl. méregtelenítek...
75. cc8d148370 (válaszként erre: 73. - MelisUK)
2008. jún. 15. 21:56

Vettem kristálydeót... jónak tűnik...:)


Bár a használatát még nem fejtettem meg:

van, aki a kupakjába önt vizet, és abba mártja

van, aki víz alá tartja a deót és úgy keni fel

van, aki nem törli fürdés után a hónalját szárazra, úgy használja...

Ez mindegy?


Nem lesz "labda méretű vízfolt" a hónaljban, meg a fekete felsőimet sem fogja meg...

De: nektek a hátatokon nem szokott fojni a víz? Már teljesen félek a nagy melegtől, mi van, ha átázik a felsőm, és látszik, ahogy izzadok. Tavaly volt olyan, hogy gyöngyözött a homlokom, olyan melegem volt, pl. a buszon...érdekes, egyik csajszinak sincs melege, csak nekem?

Pedig büdös izzadtságszagom nincs, éjjel sem izzadok....nem hiszem, hogy betegség miatt lenne...

2008. jún. 4. 21:31
Ne golyósat vegyél, hanem sókristályosat, Abban nincs alumínium, nem jut bele a szervezetedbe, és nem okoz mellrákot :-) És nagoyn jól véd az izzadás ellen! A DM-ben sok féle változata van.
73. MelisUK (válaszként erre: 70. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 4. 13:10
Egyébként aki rettentően izzad, az folyton frusztrálva érzi magát, ha emberek közé kerül. Nem szép látvány, ha valakinek labda méretű izzadságfolt van a hóna alatt. Sajnos rengeteg embernek van ez a betegsége, de végre megvan rá a gyógymód :) Végre eltűnhetnek azok a csúnya nedvességfoltok.
72. MelisUK (válaszként erre: 70. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 4. 13:08

Az ember szinte tetőtöl talpig izzad. Ha a hónodon lezárod a pórusokat, akkor csak a hónodon keletkező nedvektől mented meg magad, nem pedig a méreganyagok távozásától.

Nekem muszáj bekennem magam éjszakára is. Anyum is mindig mondta, h csak nappalra keni be magát, hisz éjjel nem izzad. Viszont én éjjel izzadok mint a veszedelem és nem szeretnék büdös lenni, minden nap lecserélni a pizsit meg az ágyneműt...

Rengeteget álmodok, forognak a gondolatok a fejemben éjjelente, ficergek össze-vissza és izzadok. Persze vannak kivételes éjszakák is, de jobb a dezodor használata, mint a nem használata számomra:)

71. MelisUK (válaszként erre: 69. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 4. 13:04
Nekem azért tört el, mert olyan intenzitással kentem a hónom, h közben kiröppent a kezemből :) Tudom elég vicces, de ez van. Még jó, h volt másik, mivel ahogy megtudtam, h ez az igazi számomra, bevásároltam belőle.
70. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 65. - MelisUK)
2008. jún. 4. 13:04
Azért az nem biztos, hogy nagyon jó, ha lezárod a pórusokat még éjszakára is. Az izzadtsággal egy csomó méreganyag távozik. Ha lezárod az útját, attól az még ott van és lehet hogy nagyobb bajt csinál.
69. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 61. - MelisUK)
2008. jún. 4. 13:01
Pont ezért vettem én is a drágábbat, mert a Balea nagyon könnyen törik.
2008. jún. 4. 12:58
Dove, szerintem ez a legjobb.De mindenkinek más a bőre és az ízlése!
2008. jún. 4. 12:48

Nagyon sok pénzt ne adjatok ki kristálydezodorra, az olcsó is ugyanolyan, bár azt nehéz megtalálni.

Itt Skóciában egy ilyen dezodor 99 pennybe kerül, ami kb 350Ft. Ok, tudom, h itt minden olcsóbb, mint otthon, de most néztem a magyar teszveszen, h képesek 2000Ft-ot is elkérni érte, ez nevetséges.

Ott a Balea a DM-ben, az most 600Ft körül van. Kicsit több mint 2 éve vettem az elsőt, akkor még nem volt 400Ft... csak mostanában nagy port kavarnak körülötte, mert jó, így több pénzt akarnak bezsebelni érte.

66. MelisUK (válaszként erre: 65. - MelisUK)
2008. jún. 4. 12:38
bocs, Bvlgari, nem Bvulgari:)
2008. jún. 4. 12:37

Annak, aki picit izzadósabb az átlagnál, annak minden olyan dezodor foltot fog hagyni a ruháján, ami eleve fehér - legyen az folyékony halmazállapotú vagy stift.


Aki nagyon izzadós, sokszor nedves a hóna alatt a ruha v bárhol máshol, az keressen rá az izzadásról szóló fórumba, rengeteg emberen segítettek az ottani termékek. Én onnan találtam rá az Odaban-ra, amitől végre megszűnt a nedvesség - de emellett kell más dezodort használni, ez csak heti kétszer alkalmazható éjszakára és nagyon csíphet (de behintőporozva nincs csípés, már rájöttem).

Nappalra mindig kristálydezodort használok, amik pedig nem Odaban-os és hintőporos esték, akkor pedig Bvulgari dezodort, mert ha más általános deót használok, amik boltban kaphatók, akkor reggelre förtelmes szagom lesz.

2008. jún. 4. 12:31
A Nivea-ról is annyit, h imádok minden Nivea terméket, de a dezodorok förtelmesek belőle. Még olyan büdöset életemben nem éreztem, mint ahogy fölkenem azt a hónomra és tény h izzadság szagom nincs, de az a förtelmes dezodor szag mérföldekre érződhet...
63. MelisUK (válaszként erre: 17. - Cc8d148370)
2008. jún. 4. 12:29

Én is sokat szenvedtem, mire rátaláltam az igazi dezodorra, én is próbáltam a Vichy-t, mivel egyik barátnőm ezt ajánlotta. Azt mondta, h egy rokona is azt használja, aki előtte nagyon izzadós volt, de ez megállította...


Én bezzeg olyan büdös lettem tőle és még jobban folyt a hónom... szóval hiába a sok pénzkidobás...


Szerintem nincs is olyan dezodor, amit ne próbáltam volna, rengeteg pénzt áldoztam az igazi megtalálásáig, olcsótól az extra drágáig. Nagy nehezen mégis megtaláltam a kristálydezodort és emellett, h egyáltalán nedves se legyek, hetente kétszer éjszakára befújom magam Odaban-nal is, ami összezárja a pórusokat, így nem enged egyáltalán izzadni.


Az az igazság, h ajánlhatunk bármilyen dezodort, lehet h az neked nem lesz jó, így kénytelen leszel te is végigpróbálni mindenfélét, mire megtalálod az igazit.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook