Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legénybúcsún vetkőzős csaj-nem tudom magam túltenni rajta fórum

Legénybúcsún vetkőzős csaj-nem tudom magam túltenni rajta (beszélgetős fórum)


20. cskata (válaszként erre: 12. - Bea83)
2007. júl. 24. 21:03

Jajj, neee! Így a legjobb úton haladsz a házasságod tönkretétele felé..:(( az állandó felemlegetést gyorsan meg lehet unni..

Bármennyire is érzékenyen érint a téma, szerintem is próbálj meg valahogy ezen túllépni - a csajok már tök jól leírták, hogy egy legénybúcsú miről szól.. annyi, és nem több! Megtörtént, elmúlt, kész.. a felesége lettél, gondolom, erre vártál már egy jó ideje - és most hagyod egy részeges-agyeldobós buli miatt ezt esetleg tönkremenni..?

19. kiki32
2007. júl. 24. 20:55
Na, mostmár értem!!
18. Hobitka (válaszként erre: 15. - Bea83)
2007. júl. 24. 20:54
Akkor már késő! :-DDDDDDDD
17. bea83 (válaszként erre: 16. - Kiki32)
2007. júl. 24. 20:54
2 hete volt a lagzink.
16. kiki32
2007. júl. 24. 20:53
Ja, bocs! Legénybúcsút nem lagzi előtt szoktak tartani???
15. bea83 (válaszként erre: 14. - Kiki32)
2007. júl. 24. 20:52
A felesége vagyok!!!
14. kiki32
2007. júl. 24. 20:50
Igen, azért a lagzit szerintem sem kell lemondani :D
2007. júl. 24. 20:49
Megértelek a "csippendél" fasziktól én is hányok, szóval kijelentettem, hogy én nem szeretnék a bulimba vetkőzős fiút, de szerintem ezt a pasik máshogy látják, nem azért érintette meg a kedvesed annak a nőnek a mellét, mert vágyik is rá, hanem egy ilyen buli egyszer van az életben, és az a kanbuli, az a helyzet, a haverok unszolása teremtette a szitut, lefogadom, hogy nem is élvezte, kínos volt neki és bűntudata is volt..szerintem ne haragudj rá, hanem örülj vele, hogy igazi pasis bulija volt, meglátod imádni fogja, hogy ilyen jó fej csaja vagy!!!
12. bea83
2007. júl. 24. 20:49
Nem tudok felejteni.Megvolt az esküvő,a nászút,minden nap min.2-szer eszembe jutott a dolog,olyan tisztán magam elé képzelem a dolgot,mintha ott lettem volna.De most aztán végképp kiborultam egyik pillanatról a másikra,pedig semmi nem váltotta ki,nem értem magam.Zakatol a szívem,a sírás folytogat,vissza akarom venni a lánykori nevem,mert tudom,hogy az legalább annyira fájna neki,mint nekem ez.És mondtam neki már anno,h.sürgősen találja ki,mivel tud engem kiengesztelni,de bármi is legyen az,nem tudom megígérni,h.fel ne emlegessem neki a történteket.
2007. júl. 24. 20:42

Szerintem ennek a legénybúcsús taperolásnak semmi jelentőséget nem kell tulajdonítani. Nem arról szól, hogy most hú de nagy kedvük van hozzá (persze kivétel van jócskán). Inkább a többiek előtt mutatják meg, hogy milyen tökös csávók is ők! Meg ez egy amolyan elkerülhetetlen dolog. Ha már ott van a csaj, mert valaki odarendelte egó-romboló dolog lenne, ha nem fogná meg legalább a didkókat. És a pasiknak egójuk aaaaz van!!!! Persze, ha tovább megy az már más tészta! Az komoly esküvő előtti válóok!!!

A legjobb, ha a kedves menyasszony nem érdeklődik, hogy mi történt a legénybúcsún! Már csak a saját lelki békéje miatt sem! :-)))

10. bea83
2007. júl. 24. 20:36
A helyzet az,hogy én megmondtam a lányoknak,ha nekem srácot mernek hívni,faképnél hagyom őket.Képes lettem volna rá!!!Egyértelmű,h.ezt tettem volna.A páromnak pedig még csak bűntudata sincs.A sztori:szerdán mondta a barátnőm,ismeri a társaságot,megtudta,h.egyáltalán volt csaj,mert ígérték,h.nem lesz.Rákérdeztem páromtól,bevallotta,amit írtam,de mivel nem ő szervezte,nincs bűntudata.Ráadásul ahogy mondja,nem ő tapizta le,hanem a csaj megfogta a kezét és a mellére húzta!Na ez aztán így már"sokkal jobb".Vélemény?
9. kiki32 (válaszként erre: 8. - 6a1456582a)
2007. júl. 24. 20:32
Hát, szerintem meg - ha már odáig eljutott egy kapcsolat, hogy össze fognak házasodni, akkor ne hiányozzanak már neki más nő dudái! Gondolom a legénybúcsú előtt se fogdosott össze-vissza cickókat, nem igaz, hogy azt az egy éjszakát nem lehet kibírni!
8. 6a1456582a (válaszként erre: 1. - Bea83)
2007. júl. 24. 20:24
Kérdem én mikor tapizzon utoljára életében idegen nőt, ha nem a saját legénybúcsúján?? Ez a legénybúcsúsdi már csak ilyen!! Egyébként az én páromnak most szombaton lesz a legénybúcsúja:o))) De dont' fos, szerintem tapizni ér, gáz akkor van ha kukimanó előkerült a gatyából:o))
2007. júl. 24. 20:11
Ez a legenybucsusdi nekem sosem tetszett. Ha a volegeny nem akar toketlennek tunni, mar csak a haverok miatt is belemegy olyan dolgokba, amikbe normalis esetben sosem menne.
2007. júl. 24. 19:59
Tavaly párom is volt lgénybúcsún. Ott a Melinda volt a "Kísértés"-ből! Én nem is kérdeztem pontosan mi történt! Így a legjobb.
2007. júl. 24. 19:56

Megértelek, bár manapság ez "divat"-lehet, hogy ciki lett volna a párodnak, ha kivonja magát alóla.

Azt meg, hogy ott történt néhány " apróság senki sem tudja - állítólag elkerülni. Olvastam egy cikket, amit egy olyan újságírónő írt, aki utálta az egészet, de rész vett egy chippendale-show-n.Azt írta, lehetetlen volt, hogy kivonja magát, annál inkább rászálltak.Lehet, hogy ez történt a te kedveseddel is.

Tedd túl magad rajta, -ha tudod- és ne emlegesd neki a "bűnét".Hálás lesz érte, még ha nem is mondja.

2007. júl. 24. 19:56

Ha nem csalt meg akkor ezt meg el lehet felejteni.

Egy kicsit fura,h letapizta ha soha nem tudna megcsalni akkor miert???


En is eleg Dilis vagyok ilyen teren(meg azon is elgondolkodnek,h hozza menjek vagy ne!,de ez csak az en velemenyem!)

3. Virág3 (válaszként erre: 1. - Bea83)
2007. júl. 24. 19:54

Huh, ez húzos. Én is biztos nagyon kilennék.

Viszont az is igaz,hogy ha tényleg több is lett volna,nem mondta volna el ezt sem. Á nem tudom. Nehéz dolog.

2. gpetra (válaszként erre: 1. - Bea83)
2007. júl. 24. 19:51
A leánybúcsúkon is letapizza minden lány a vetkőzős fiúkat, vagy tévedek? Szerintem ne vedd a lelkedre! Ha ennél több is történt volna, akkor a párod semmit nem mondott volna el.
2007. júl. 24. 19:49
Talán sokan nem értenek majd meg,hogy miért problémázom ilyen hülyeségen,hogyha a párom nem csalt meg,csak egy kicsit jól érezte magát.Meztelenre vetkőzött a csaj,a párom meg letapizta a mellét,legalábbis ennyit vallott be,sajnálja,hogy megbántott vele,nem ő szervezte,soha nem tudna megcsalni.Talán nincs is mit megbocsátani,de én nagyon dilis vagyok miatta.Vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook