Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legénybúcsún vetkőzős csaj-nem tudom magam túltenni rajta fórum

Legénybúcsún vetkőzős csaj-nem tudom magam túltenni rajta (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
230. Panna1
2007. okt. 5. 18:47
De ne ragozzuk túl, egyetértünk, az a lényeg
229. Panna1 (válaszként erre: 228. - B2076ec79b)
2007. okt. 5. 18:47
Tudom, már mit érthettél félre! a 217-es hozzászólásom igazából a Bcicus 210-es hsz-ára, azt tovább olvasva ment. Mindegy. Arra akartam kilyukadni, hogy ha a legénybúcsúkon taperol, azzal nincs gondom, de ha sima 7végi bulikról van szó, és vmi szórakozóhelyen egy szintén ott szórakozó csajszival jut el taperolási szintig, (sőt, ezt alkoholos állapotára hivatkozva többször is megtenné, netán rendszert csinálna a dologból) na azt nem nézném el. Mert ott a csaj is önszántából, megy bele, meg ő is, és akkor a vége elég megjósolható!
228. b2076ec79b (válaszként erre: 226. - Panna1)
2007. okt. 5. 17:54

Tudom, hogy nem te vagy az aki ki van akadva és elindította ezt a fórumot. Lehet hogy valamit félreértettem, akkor bocsi.:DD Konkrétan a 217-es hozzászólásod és az utána következő részletekre reagáltam.

Nyilván ha lefeküdne valakivel az én párom, azon már én is kiakadnék..

Mégegyszer bocs ha félreértettelek, nem akarok kötekedni :DD

227. Panna1
2007. okt. 5. 17:46
Ja, és szó sincs kicsinálásról. Ha feláll, hadd álljon! Abból még baj nem lett sose :-P. Legalábbis nálunk!
226. Panna1 (válaszként erre: 225. - B2076ec79b)
2007. okt. 5. 17:41
Szerintem valamit félreértettél.Nem én vagyok, aki a legénybúcsún vetkőzős csaj ellen tiltakozik! Viszont ha férjem a legénybúcsúján lefeküdt volna a csajjal azt ugyanúgy nem bocsájtanám meg, mintha házasságkötés előtt-után összefeküdne valakivel. Ilyen szempontból nem kivétel a fizetős kategória. Nálam a táncosnő-taperolásig fér el a dolog. Pont erről indult ez elején a topic, hogy aki nyitotta, ő a taperolástól akadt ki. Nekem azzal nincs bajom, szerintem is hozzátartozik a legénybúcsúhoz. De több ne legyen. Egyébként ki kell, hogy ábrándítsalak sztriptíznő ügyben: a nagy részük 10000-15000-ért ágyba megy. Ennek a tarifáját ugyanúgy elmondják a szervezőnek, mint a táncolás díját. Szóval nem a "táncoson" és nem a pénzen múlik a numera-kérdés, hanem, hogy a páciens meddig akar elmenni!!!
225. b2076ec79b (válaszként erre: 217. - Panna1)
2007. okt. 5. 17:18

Látod azért te sem vagy egészen biztos.. Először azt mondod h persze megérted ez pénzért megy, nincsenek érzelmek, utána meg elválnál, meg egyebek...

Pont ez a lényeg h egy ilyen legénybúcsún meg van fizetve egy vetkőzős csaj. (ezt már próbáltam korábban is kifejteni) Azért van ott mert fizettek érte és az a dolga azon az estén (ha jobban tetszik a munkája) hogy a vőlegénynek vetkőzzön, táncoljon. Ez nem feltétlenül jelenti azt hogy le is kell vele feküdni, sőőt!! Az ilyen lányok azért nem mennek ágyba csak úgy, hiszen ők nem út széli prostik és nem azért kapják a pénzt sem. Szerintem náluk tabu a szex.... Bár nincs efféle tapasztalatom de gondolom így van. És szerintem nem kell kicsinálni egy pasit sem mert feláll neki másik nőre ...

Tudjátok hányszor fantáziálnak a pasik másik nőkről? Azt meg nem is tudjátok...

224. Bcicus (válaszként erre: 219. - Hegemónia)
2007. okt. 5. 16:38
Én azt sem venném a szívemre, ez egy pasinál benne van a pakliban, csak mondjuk míg én elnézem neki ha ilyenre kerül sor és így megtudom, nincs gond, de az aki erősen tiltja ilyentől a párját soha nem fogja megtuni az igazat.
223. Panna1
2007. okt. 5. 15:07
Mondjuk sztem esze ágában nem volt továbbmenni a kötelező taperolástól... És ahogy tudom, a haverjai legénybúcsúján sem volt senki aki valami pluszt igényelt volna...
222. Panna1
2007. okt. 5. 15:05
Hú de gáz! Én azért biztosítottam a vőlegényemet arról, hogy ha ilyet tesz azon túl hogy búcsút mondhat legnemesebb szervének, gondolkodás nélkül elválok tőle, vagy lefújunk mindent. De ez a kapcsolatunk alatt is így volt, és a házasságkötés óta is így van.
221. Hegemónia (válaszként erre: 220. - Panna1)
2007. okt. 5. 14:58
A menyasszony megtudta az igazat, az esküvő után néhány héttel. Köpni-nyelni nem tudott. Ez nyáron volt. Még nem váltak el, de szerintem csak idő kérdése, merthát oda a bizalom...
220. Panna1
2007. okt. 5. 14:53
Azt én sem. Arra nincs mentség,ha ágyba is bújnak! Az iyen alaktól menekülni kell. Persze ha megtudja a menyasszony az igazat! Aki a legénybúcsún megcsal az később is megfog! Ugyan gondolkozzon már el, hogy mit is tesz azzal, akit elvileg szeret!
219. Hegemónia (válaszként erre: 217. - Panna1)
2007. okt. 5. 14:43
Nagyon egyetértek. Egy csomó pasi azzal mentegetőzik, hogy "Dehát be voltam rúgva Drágám és nem tudtam ellenállni!". Elég sok fiú barátom van. És tudom, hogy volt olyan, aki a legénybúcsún nemcsak "taperolt", hanem aktusig jutott. Ezt szemét dolognak tartom. Ha valaki nem tud ellenállni egy ilyen alkalmi kalandnak, attól mit várhatok később??? Ha csak vetkőzős csaj lenne a bulin, azt elnézném, talán még egy kis érintést is, de vad taperolást és szexet, azt nem!!!
218. Panna1
2007. okt. 5. 13:28
hevrjai= haverjai
217. Panna1 (válaszként erre: 216. - Bcicus)
2007. okt. 5. 13:27
Mondjuk ezt én sem így gondolom. Nálunk a legénybúcsú volt az utolsó ilyen. Az más helyzet, nem fordul elő minden második7végén, azért foghatja meg a csaj mellét, mert a hevrjai kifizették. Nincsenek érzelmek a dologban. Az, hogy ha 7végén elmegy esetleg bulizni, és ott melegszik össze valakivel fogdosódós szintig, az nálam megbocsájthatatlan. És nem érdekel, mennyit iszik. Ha tudja, hogy hülye, és hülyeségeket csinál részegen, ne igya le magát!
216. Bcicus (válaszként erre: 215. - Mütyür)
2007. okt. 5. 11:43

Mert azt az illetőt szereti, de ha egy pasi iszik, akkor nem fog tudni a hromonjainak ellenállni.

És attól, hogy megmarkolja mondjuk egy csaj mellét, még semmi nem fog megváltozni kettőnk között.

215. Mütyür (válaszként erre: 210. - Bcicus)
2007. okt. 5. 11:30
Azért az durva, hogy te azt is elviseled, hogy piásan, buli közben taperoljon más lányokat a párod. Én úgy vagyok vele, hogyha erre van szüksége,akkor nem érett egy kapcsolatra. Akkor felejtsen el, és esetleg jöjjön vissza ha már felnőtt (ha visszafogadom). Úgy is lehet bulizni és inni, hogy közben nem fogdoz más nőket, hiszen ő valaki iránt elkötelezte már magát, különben minek van barátnője???
214. Reni1990 (válaszként erre: 213. - Ada12)
2007. okt. 4. 21:32
Én sem viselném el. Ahogy a pasim (mostmár férjem) sem tolerálná, ha én vetkőzős pasikat fogdosnék.
213. Ada12 (válaszként erre: 212. - B2076ec79b)
2007. okt. 4. 21:31
Jó, h így gondolkoztok, én sajna még ezt sem viselném el. Talán könnyebb lenne nekem is.
212. b2076ec79b (válaszként erre: 209. - Ada12)
2007. okt. 4. 17:39
légyszíves olvasd el bcicus hozzászólásást, nem akarom őt ismételni :D
211. b2076ec79b (válaszként erre: 210. - Bcicus)
2007. okt. 4. 17:38
Pontosan ugyanezt mondtam/mondom én is, csak talán kicsit körülményesebben :DD
210. Bcicus
2007. okt. 4. 14:17

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

A taperolás egy szexuális inger hatására következik be köze nincs a szeretethez. Persze nem azt mondom, hogy minden nőt taperoljon le aki szembe jön az utcán, de egy legény búcsún ez teljesen normális dolog, de akár egy sima átmulatott kicsit piás éjszakán is.

209. Ada12 (válaszként erre: 208. - B2076ec79b)
2007. okt. 4. 13:53

Szerintem ha szeret Téged, nem taperol.


Legalábbis én remélem, h a párom nem taperol másokat, miközben nekem mondja, h szeret. Nem nagyon örülnék neki.

2007. okt. 4. 13:51

Sziasztok!

Én jelenleg nem vagyok férjnél és hamarosan nem is tervezzük, de... Ha egyszer házasodásra adnánk a fejünket, akkor én azért szeretnék hozzámenni, h a felesége legyek. Nem azért hogy össze legyünk házasodva és nem hiszem hogy kiakadnék egy ilyen legénybúcsú miatt. Az a nő aki ott levetkőzik egy idegen. Akár letaperolja akár nem. Max. szexuális vágyat jelenthet, de annál többet nem. Annak a nőnek sőt mi több azért a nőért valaki PÉNZT fizetett... Ezen elgondolkodtatok már?? Valószínű soha többé nem fognak találkozni, a pasi pedig engem szert hisz másnap engem visz az oltár elé. Vagy tévednék??

Tehát szerintem ezen kiakadni nem sok értelme van.

2007. okt. 4. 10:54
A férjemnek nem volt legénybúcsúja, nekem sem volt lánybúcsúm, ebből az okból. Már előtte is komoly volt a kapcsolat, egy ilyesmi csak belerondított volna. Mások csodálkoztak, hogy miért nem volt, mondtam, csak, és kész. Igy jobb mindkettőnknek. Esküvő előtti napon más nembelit taperolni, eléggé lealacsonyítja a házasságot.
2007. okt. 2. 18:28
Abban biztos vagyok, hogyha az én páromnak olyan legénybúcsúja lesz, ahol lányok/lány vetkőzik neki és stb. akkor én is szerveztetek magamnak egy ilyen fiút. Végülis megérdemlem, utána már úgyse lesz rá lehetőségem, meg neki se. De természetesen nem nézném jó szemmel és sajnos a haverjaiból kinézem, hogy iyet rendelnek neki.
2007. okt. 1. 15:38
Miért kell ebből ügyet csinálni? a legénybúcsú az utolsó szabad nap. Legyél magabiztosabb és ruggalmasabb: a hosszú házasság titka a másik elfogadásánál kezdődik. Valamint bizalom és önbizalom. Te nem csinálénád, de ő férfi: fogadd el így és hagyd is meg férfinek (még ha nem is tökéletes), a saját érdekedben.
204. célia88 (válaszként erre: 203. - Célia88)
2007. szept. 15. 15:14
Bocs kihagytam a másik okot. Igazából egyikünk sem olyan fiatal (ez alatt azt értsd, hogy kinőttünk már az efféle szórakozásból, a barátom sem jár már ki egyedül szórakozni, inni a haverokkal) hogy igényünk lenne az ilyen "kötelező" szórakozásra.
2007. szept. 15. 15:11

Húúú, kb. a felét olvastam el a topicnak, többre nincs türelmem, de értem a problémádat Bea.

Én élettársi kapcsolatban élek és nem biztos, hogy valaha férjhez megyek. A párom sem híve a házasságnak és én sem. Viszont ha mégis elvenne egyszer valószínűnek tartom, hogy nálunk nem tartanánk meg a legény- ill. leánybúcsút. Ennek több oka is van. Először is én elég féltékeny típus vagyok (ezt a barátom nagyon jól tudja) és mivel túl sokat hallottam ezekről a legyénybúcsúkról, egyátalán nem díjjaznám ha ezzel állna elő a barátom. Igaz, nálunk ez a go-go csaj nem igazán divat, inkább csak a hullarészegség, de sosem lehet tudni, hogy valamenyi gyengeelméjű haverja nem-e hívnak egy meglepi csajt.

Igen, teljesen megértelek, és én úgyanilyen vívódó csaj vagyok, nehezen lépek túl dolgokon, úgyhogy én nem tudok igazán tanácsot adni. Én pont úgy viselkednék egy adott helyzetben mint most te. :P

2007. szept. 15. 14:57

En egy olyan varosba elek ahol rengeteg leany es legeny bucsut tartanak.

Lattam eleget!

Undorito az egesz!

201. Anita123 (válaszként erre: 200. - Petrikek)
2007. szept. 15. 14:55

Igen csak hany meg hany ilyen legenybucsura el"jar" egy ferfi.Nem eleg,hogy egyszer a sajatjan kapja ezt az erdekes ajandekot hanem idoszakonkent alandoan.Akkor kerdezem en a vetkozos lanyok csak a legeny ajandekai?

Sajnos ez a hagyomany.

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook