Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... ❯❯
2008. jan. 29. 11:32

slöj szia!


"5 hónapja használom minden nap 30 percet elengedett kézzel - megbántam, hogy megvettem" - nos, ha nem vált be akkor minek használod még mindig? Akkor csak jó lehet, nem? :)


Most már nagyon kiváncsi vagyok milyen!


Szép napot mindenkinek !!!

pc

937. slöj (válaszként erre: 933. - KicsiPoo)
2008. jan. 29. 11:23

Hello,

Hát az tuti, hogy erősödni fogsz. Csak a diéta és a cardio karcsúsít. Én 177cm és 65 kg vagyok és a nadrágjaim nem , hogy lötyögnének, de egyenesen jobban és jobban feszülnek rajtam.5 hónapja használom minden nap 30 percet elengedett kézzel. Ez nem kamu, csak a színtiszta valóság. Én mindig sportoltam és fogok is. Ja és a térdet tényleg nem kíméli, hogy a többiek kérdésére is választ adjak. Megbántam, hogy megvettem. Hogy létezik, ha elmegyek futni, izomlázam van, és ha Cindy C. tornát megcsinálom akkor szintúgy, és a L.M. használatánál ezt soha nem tapasztaltam!! Ettől meg egyenesen röhögnöm kellett, mikor olvastam, hogy a befóliázott has kockásodik a L.M. használatával. Mint mondtam én nem ma kezdtem sportolni és engem nem tudnak ilyen "tapasztalattal " megetetni. Már arra is gondoltam, hogy lefizettek egy-két hozzászólót, hogy reklámozzák a gépet. ( Ha nem így van ez úton is elnézést kérek.) Bevallom, ha nem olvastam volna a pozitív eredményeket, soha nem vettem volna meg, mert a reklámnak nem hiszek.

Sziasztok

Dondolom, most jó fekorbácsoltam a kedélyeket. Én csak a tiszta tényeket és tapasztalatomat írtam le.

936. enzsu90 (válaszként erre: 935. - KicsiPoo)
2008. jan. 28. 23:49
Amúgy én is remélem, hogy karcsúsodok, mert az én combjaim is elég vastagocskák+a fenekem is jól el van eresztve :P , de remélem, hogy szépen helyrejön az alakom, ha csinálom a gyakszikat! Drukkolok, hogy ezen a héten megkapd és elkezdhess dolgozni vele!:)
935. KicsiPoo (válaszként erre: 934. - Enzsu90)
2008. jan. 28. 21:29
Fogalmam sincs miért kell ilyen sokat várni!!De a lényeg,hogy már a héten hozzák nekem!:)
934. enzsu90
2008. jan. 28. 21:06
Mi január 6.-án rendeltük meg a LM-t, de 16.-án már nálunk volt, hogyhogy ilyen sokat kell rá várni?
2008. jan. 28. 20:01

Sziasztok!

Nekem is rendeltek egy Leg Magic-et karácsonyra a TopShopból de még mindig nem jött meg!Most a héten elvileg egy ismerősöm fent jár Pesten és lehozza nekem!Már nagyon várom!!172 cm magas és 68kg vagyok!Rám fér egy kis Leg Magic!Azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek az izomzat fog nőni a leg magic-nél vagy pedig tényleg karcsusodni fogok,mert nekem így is elég nagy combjaim vannak és ha ráerősítek hát akkor ....:( gáz van:D Remélem segíteni fog rajtam!!:) Sziasztok

932. enzsu90
2008. jan. 28. 18:08
Na, megvolt az első gyakorlatom, még egy percig sem bírtam, de remélem, ez idővel majd megváltozik. Most úgy néz ki, hogy csak terpeszben tudok menni...:P Remélem, holnapra izomlázam lesz, az azt jelenti, hogy jól dolgoztam. Azt akarom még megkérdezni, hogyha nem diétázom, hanem csak magicezek, akkor is fogok elérni eredményt? Persze kicsit visszaveszek a kajából is, de nem lesz kifejezetten diéta.:) Köszi a segítségeteket, remélem, rajtam is hamarosan javulás mutatkozik!:)
931. cskata (válaszként erre: 915. - Uluru)
2008. jan. 28. 14:42

ők is szeretnének keresni rajta..:)

és ha valaki nem néz utána más helyen és a Top Shop reklám sem éri utól, csak leragad a Quelle katalógusnál, akkor valszeg megrendeli tőlük..

930. Prücsi
2008. jan. 28. 14:30

Jó lenne tudni, hogy igazak e ezek a hírek:

1. Egyeseknél a külső comb tovább izmosodik.

2. A huzamosabb használat tönkreteheti a térdeket.

3. A gép negatív hatást fejt ki a gátizomra, mivel a teljes testsúly ránehezedik, és a gátizom nincs hozzászokva az ilyen irányú mozgáshoz, az állandó feszülés, ellazulás pedig károsan nyújthatja a gátizmot.

2008. jan. 28. 13:54

A LM jó fenékre és csípőre is? Ott is karcsúsít?

Tudtam szerezni Merto kártyát, ha minden jól megy holnap estére már nekem is lesz :))))

928. sunbird (válaszként erre: 926. - Porcica82)
2008. jan. 28. 10:02
igen, teljesen eredeti, leg magices dobozban, dvd-vel, leírással.
927. cusi (válaszként erre: 925. - Ildikek)
2008. jan. 28. 09:55

Köszi a biztató szavakat!

Akkor küzdök tovább!

2008. jan. 28. 09:50

Sziasztok!


sunbird


Tudom, hogy van a Metroban de nincs egy ismerős sem, akinek lenne kártyája. Így sajnos várnom kell amíg lesz a TS-ban. Ott egyébként eredeti van? DVD-vel stb.?


Szép napot!


pusza

925. ildikek (válaszként erre: 923. - Cusi)
2008. jan. 27. 21:08
Szia én már több mint egy hónapja csinálom és hatásos, csak úgy olvasztja a derék körüli kis úszógumit.Nekem is eleinte csak balra ment, de fokozatosan jobbra is karikáztam. Kitartás és gyakorlás kérdése. Szerintem sokkal jobb mint a sima törzsdöntés. Szóval ne add fel:)
2008. jan. 27. 20:55
A hullahop az nagyon hatásos. a lányom csinálja, én egyszerűen nem tudom megtanulni. A leg magicról csak annyi, hogy a leg master is ugyanolyan masszív. Én hónapok óta használom problémamentesen 90 fölötti súlyommal.
923. cusi
2008. jan. 27. 18:18

Sziasztok!

Kipróbáltam a hullahoppot a hasam és a csípőm végett.Először is megtöltöttem sóval,így jóval nehezebb lett,érzem is karikázás közben!Még nem tudom sokáig végezni egyhuzamban./sajnos/

Aki már régóta csinálja,írjon már egy két biztató szót,hogy ne lankadjak el.Van eredménye,s mikor?

Az L.M.-et továbbra is gyötröm,szerencsére hatásos!

Mindenkinek kitartást és formálódást!

922. enzsu90
2008. jan. 27. 15:53
Sziasztok! Én egy 17 éves, 177 cm magas és 72 kg súlyú lány vagyok! Tiszta 7es az életem!:D Nekünk már régóta (két hete) van LM-ünk, de még nem használtam. Úgy terveztem, hogy jövő héttől el kezdek dolgozni vele, hiszen nemsokára itt a rövid szoknyák és a még rövidebb nadrágok szezonja és ha ez még nem lenne elég, áprilisban ballagok és jól szeretnék kinézni. Olvastam, hogy csupa pozitív véleménnyel vagytok e gép felől, remélem, nekem is segíteni fog és jól fogok kinézni!:)Főiskolára szeretnék menni és jó lenne, ha már oda is tökéletes alakkal mehetnék!:)Majd beszámolok a sikereimről, köszi, hogy meghallgattatok!:)
921. sunbird
2008. jan. 26. 20:07
Én ma vettem Leg Magicet a gyáli úti Metroban.
920. nadal (válaszként erre: 892. - Porcica82)
2008. jan. 26. 18:24

Leg Trainer készülék kapható a www.sportvilag.addel címen is csepelen.

Nagyon masszív erős szerkezet.

919. edus32 (válaszként erre: 917. - Porcica82)
2008. jan. 26. 10:07
A vatera.hu - n még van egy darab. 21 ezer forint. DVD - vel együtt.
918. sunbird (válaszként erre: 917. - Porcica82)
2008. jan. 25. 20:34
Porcica itt vagy? Van egy helyem, ahol tuti kapsz, én holnap hozom el a barátosnőmnek.
2008. jan. 25. 20:28

Sziasztok!


Most robbantam fel! A Baumaxban sincs, már 2 hete. Szóval reggel az az idióta csaj nem tudom miről beszélt.

Inkább megvárom a TS-os LM-et, nem akarok feleslegesen pofára esni.


Uh a Budaörsi Baumaxba NE menjen senki!


Kellemes 7végét!

916. sunbird (válaszként erre: 913. - AAnyUU)
2008. jan. 25. 09:41
Igazad van. Szóval mától van benne az akciós ujságban.
915. Uluru
2008. jan. 25. 09:22
Csak azt nem értem, hogy a Quelle miért 31.900 Ft-ért árulja a Leg Magicet? Mi ebben nekik az üzlet? Máshol 10.000-rel olcsóbb...
2008. jan. 25. 09:01

Sziasztok!


Bp-i vagyok! Ezért keresgéltem csak Bp-en.

Képzeljétek úgy néz ki (kopp-kopp), hogy a budaörsi Baumaxban VAN !! Most reggel hívtam fel őket. 21.990.- náluk is. A csajtól kérdeztem hogy este 6-7 körül is lesz még? :) Jót röhögött és mondta hogy lesz. Munka után már robogok is be.


Szép napot mindenkinek!


üdv

pc

913. AAnyUU
2008. jan. 25. 08:13
A Metroban is 21990.-,és eredeti TeleShop-pos.Ezért nincs leárazva, csak most lehet kapni...
912. cskata (válaszként erre: 904. - Aa36d860d5)
2008. jan. 24. 21:58

Szívesen!:)

Tescoban Leg Shaper-nek hívják, amit árulnak - jóval olcsóbb, de nem tudom, milyen a minősége..

Árulnak Leg Mastert is bizonyos üzletekben..


Én most járok egy helyre tornázni, a gyakorlatokat Leg Masteren végezzük. November-december környékén egy másik helyre jártam ugyanilyen jellegű tornára és ott Leg Magic-ek voltak, szóval így mondhatom, hogy kipróbáltam mindkettőt.

Háát, a L.Magic valahogy stabilabb, nagyobb a "talp tartó" része és ennek a tartónak van egy pici pereme is, ami megakadályozza, hogy könnyen lecsusszanjon róla a lábad a gyakorlat végzése közben.. ezen kívül azt tapasztaltam még, hogy a L.Magicnél valahogy könnyebben siklik azon az íves "sínen" a talptartó, a L.Masteren pedig picit akadozik amikor az ember használja..


Szóval én most azt mondom, hogy inkább a Leg Magic, mint a Leg Master - de azt nem tudom, hogy a két helyen mennyire régiek ezek a gépek.. Lehet, hogy a kipróbált L.Masterek régebbiek voltak, mint a L.Magic-ek.. (???) passz.. de mindenképpen gyengusabb terméknek tűnt számomra használat közben..

2008. jan. 24. 21:47

Agi, ha leg magic van ráirva akkor tuti eredeti gép.. én csak egy olyan nevüt tudok ami utánzat a leg master.

amugy leg magic et 3 napja használok..ma csináltam végig elöször a dvd t amit adtak hozzá. leg magic plusz tornagyakszik. 15 perc de naon gyilkos volt:))) nekem még mindig nagyon szimpi... sztem tök megérte megvenni.. jah és ez a megjegyzés a lányoknak szól. : kényes téma vagy nem , leirom hátha segit valamit: ma jött meg, és kb az elsö 3 napomon szoktak görcseim lenni ienkor.. de hogy használtam délután a leg magic et, nekem elmultak ...már igy elsö nap..

egyébkéknt én a békásmegyeri hév vonalán, leszálltam a szépvölgyi utnál, ott vettem a gépet. majd megnézem a papiron a pontos cimet.

910. sunbird
2008. jan. 24. 21:46

A Metroshoz is van minden. Leírás, dvd. Kártya kell, hogy bemenj, de az ismerősök közül biztos van valakinek. Máséval is bemehetsz, nem kérnek igazolványt.

Mától akciós. Hol laksz?

909. Vica44 (válaszként erre: 907. - Porcica82)
2008. jan. 24. 20:27

az enyém a baumaxból van és még a lábcsúszkába is bele van nyomva a legmagic......

volt hozzá leírás is, ha valakinek nincs dvd lejátszója...


szerintem eredeti...

❮❮ ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook