Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... ❯❯
968. cirmesitompika (válaszként erre: 348. - Anitus01)
2008. febr. 1. 07:57

szia. engem érdekelne.ha még megvan, írj a részletekről légyszi emailt! cirmesitompika@citromail.hu

előre is köszi

967. sunbird (válaszként erre: 965. - Edus32)
2008. jan. 31. 20:45
Én is úgy csinálom mint te. Ráállok nyomok 30-at. Aztán ha arra megyek akkor újra. Harmincnál több nem megy. :-)
966. enzsu90 (válaszként erre: 965. - Edus32)
2008. jan. 31. 19:47
Jajjj de jó! Olyan jó ilyeneket olvasni, mert az nekem is reményt ad! Drukkolok, hogy sikerüljön mindent ledolgozni, én is nagyon szeretnék már tuti alakkal belemerülni a nyárba!
965. edus32
2008. jan. 31. 16:33

Sziasztok!


Én is azzal értek egyet, hogy nem vagyunk egyformák. Szerintem aki sportol, alapból izmosabb mint a többiek, és azt inkább építi a LM mint fogyasztja. Ezért kell mellé még másfajta mozgás is.

Nekem is műtötték a térdem keresztszalaggal, de szerencsére nem befolyásol. Eddig még. Igaz én nem 13 percet csinálom, hanem ha elmegyek a gép mellett ráállok és csinálok 30 - at. Most. Aztán majd ha jobban megy emelem a számot.

Viszont én is pozítivummal tudok beszámolni. Mivel beteg voltam, egy hétig nem találkoztam a párommal. (nem élünk együtt még) Azért ha volt erőm csináltam a "tárogatást". Világ életemben kézilabdáztam, sportoltam. Most egy hetem úgy néz ki, hogy heti kétszer egy óra aerobic, heti egyszer kézilabda edzés (márcsak hobbym, Öreglányos szinten), hastáncolok, párommal heti 2 - 3 alkalommal gyúrunk. Egy héten másfél óra hastánc tanulás, 2-3 óra próba. Hétvégén fellépés és arra is készülés. Ennyi mozgástól is izomtalan volt a fenekem. Akármilyen jó gyakorlatokat csináltam, nem tudtam formás izmos feneket produkálni magamnak. Párom mindíg azzal szekált, hogy szorítsam össze és ilyenkor sajna alig - alig mozdult. Tegnap viszont kellemesen felkiálltott, hogy mit történt. Nagyon látható volt és tapintható a "fenékmozgásom" MÁr megérte. És még csak egy hete csinálom. Igaz én nem fogom fél órákig ezt csinálni. Inkább többször kevesebbet. Talán majd egyszer nekem is megy egyszerre megállás nélkül 100 db. A combom sem ment le, nem lett vékonyabb, de érzem hogy feszesebb a bőr is és az izom is a "második fenék" résznél. Talán azért azt majd sikerül ledolgoznom.

964. Reni33
2008. jan. 31. 15:59
Sziasztok! Van egy eladó Leg Magic-em,ha valakit érdekel,írjon privit! Sajnos a vísszeres lábaim,nem bírják.
963. enzsu90
2008. jan. 30. 21:28
Én nem használom a DVD-t, örülök, hogyha 10x egymás után össze tudom húzni magam...:S
962. sunbird
2008. jan. 30. 20:44
Én még ki sem bontottam a dvd-t. :-)
2008. jan. 30. 20:22

Sziasztok!


Ti megtudtátok csinálni a 13 perces DVD-t elsőre (angol nyelvű nektek is)?

Nekem kb. a 3. - 4. percig ment. A gyakorlatokkal együtt elég gyilkos :)


Jó varázslást :)

pc

960. enzsu90
2008. jan. 30. 19:47
Nagyon izomlázam van!!!Mára feladtam a "diétát", dea magicet továbbra is használom, míg csak egy cm nem változik!!!
959. ildikek
2008. jan. 30. 19:11

Sziasztok én is csak arról tudok beszámolni, hogy hatásos a gép és a térdem se fáj.

Makonya: a hulahopp karika kitűnő az "úszógumira", a hoxán olvastam jótékony hatásáról, ezért is vettem decemberben. Azóta csökkent a derék méretem és a hasam is laposab, bár még felülést is csinálok mellé.

958. Vica44
2008. jan. 30. 18:26

szerintem egyébként természetes, hogy nem mindenkinek használ ez a gép.....

olyan nincs ami mindenkinek egyformán jó!

hisz az alakunk se egyforma....


és a kondíciónk se...... nyílván akinek alapból izmos a combja annál nem lesz fogyás... de aki eddig szinte alig mozgott és így kezdi annak biztos jó lesz....


egyébként ha nem is fogyaszt de átalakít... nekem például sokkal feszesebb a fenekem, pedig alig csinálom.... napi 3-4 perc...

957. Vica44
2008. jan. 30. 18:23

Nekem is keresztszalag problémám volt, meg is műtöttek.

Ha hajlított térddel csinálom, akkor én is érzem, hogy bizonytalan... de egyenes térddel semmi gondot nem okoz

956. makonya
2008. jan. 30. 15:46

Sziasztok!

Olvastam mostanában, hogy csomóan azt írják, hogy a térdet így terheli meg úgy és fáj.

Szeritem akkor nem jó pázban csináljátok.

Kézilabdáztam 8 évig NB1/b-ben. Heti 6 edzés és meccs. Azért hagytam abba, mert kersztszalaggal akartak műteni és Én nem hagytam.

Már szeptember óta használom a leg magic-et és a térdem egyszer sem fáj még!

Szerintem akkor nem hajlított lábbal csináld, hanem egyenessel.

Én csak úgy csináltam és nem fájt!

Bár ez csak egy tipp!

Nem vagyok edző!


és ez tényleg csodagép!

üdv: makonya

955. Prücsi
2008. jan. 30. 10:14
Sziasztok! Én nem próbáltam, csak az üzletben, de meg nem veszem, mert a térdet tuti kicsinálja. Az meg így is kopott egy kicsit, hát, jobb ha az ember valami természetesebb, egyszerűbb mozgást és diétát vesz igénybe. szerintem.
954. slöj (válaszként erre: 938. - Porcica82)
2008. jan. 30. 09:10

Hello, Már nem használom naponta, kb.3 szor egy héten. A reklámba fogyasztaszógépként van hirdetve. De nem az! Ez csak izmot épít! Nagy különbség. Ja, és nem zabálok, odafigyelek az étrendemre. Jártam egy évig konditerembe, pár évvel ezelőtt, és akkor is ugyanaz a problémám volt. Abbahagytam, és visszatértem az eredeti edzéstervemhez. Elfogom adni a gépet és veszek egy elipszis trénert, igaz az nem 22000, hanem 90000, egy jóminőségű és nem gagyi. Itt az embereket az "olcsó" árral akarják befogni, de az olcsó húsnak híg a leve. Amennyit ér ahhoz meg túl drága.

Sziasztok

953. enzsu90
2008. jan. 29. 21:23
Háát, ma sem ment sokkal könnyebben, ráadásul ma még izomlázzal is meg kellett küzdenem!:P Remélem, azért pár nap múlva már látok vmi kis eredményt, nekem nem kell rögtön ilyen húúú de nagy, csak egy kevés, mert akkor látom, hogy nem hiába csinálom! Szorítsatok Ti is!:)
952. slöj
2008. jan. 29. 20:06

Sziasztok,

A kérdéseitekre válaszolva: Tavasztól őszig futok az atlétikapályán minden nap 5km-ert.( Azért csak ebben az időszakban, mert könnyen megfázom.)

A köztes időben pedig Sindy C. edzéseit csinálom. Mikor megvettem a L.M.-et tavaj augusztus végén és pont abban az időben kimaradt egy hét futásom, mert esős volt az idő. Leg Magic-el edzettem csak, de semmi izomláz! Mikor újra futottam volt izolázam rendesen! Már több hónapja nem futok csak L.M. van és mellette elkezdtem Kb. három hete újra a Cindy C. féle edzést. Szinte az összes izmomba izomláz volt az első nap után, aztán szépen egy héten belül megszünt. A L.M. -el ezt soha nem éreztem!! Bármilyen hihetetlen. A LÉNYEG: MERT ÚGY LÁTOM EGYESEK NEM ÉRTIK: a LEG M.-EL EDZETTEM CSAK, EGY JÓ DARABIG ÉS UTÁNA KEDTEM EL MÁST, és akkor lett izomlázam.

Sziasztok

2008. jan. 29. 19:17

Sziasztok!


Megvan a LM-em. Még 2 db volt a budaörsi Metroban :)

1 hét múlva írok az eredményről.

950. KicsiPoo (válaszként erre: 949. - Enzsu90)
2008. jan. 29. 17:54
Én is!!:)
949. enzsu90 (válaszként erre: 948. - KicsiPoo)
2008. jan. 29. 17:29
Bízzunk benne, hogy karcsúbbak leszünk!:)Én már egy kis feszességnek is örülnék. Jövő hétig még lazíthatsz, de aztán indulhat a LM!:)Kivi vagyok, milyen eredményeket érünk el!:)
948. KicsiPoo (válaszként erre: 936. - Enzsu90)
2008. jan. 29. 17:12
Én is szívből remélem,hogy karcsusodni fogok!Bár ahogy ismerem magam olyan alkat vagyok aki csak gyarapodni fog!:S De se baj meg teszek mindent a cél érdekébe!Most kaptam a hírt,hogy csak jövőhéten tudnak menni a Leg Magic-ért!!Kicsit elszonytyolodtam tölle!Már ki szeretném próbálni nagyon!!Ha elkezdtem az edzést!Akkor beszámolok mindenről!Köszi a drukkolást!:) Hello
947. Léna79
2008. jan. 29. 17:06

Sziasztok!


Én is szeretnék egy olyan masinát!!!!!!!!!!!!

Füge kérlek küld a címet:-)

946. julis11
2008. jan. 29. 15:39
Nekem nagyon bejött, kondi terembe minden alkalommal eltöltök rajta 15-20 percet.
945. enzsu90
2008. jan. 29. 14:32
Szeretnék fogyni én is, de már annak is örülnék, ha lenne egy kis formám és nem háj lenne rajtam, hanem izom...:S
2008. jan. 29. 14:00

nekem is 8-as van, és a 8-as a legerősebb, általában 4-es 5-ösön tekerek általában 1 órát vagy 70 percet. most direkt vettem pulzusmérő órát,hogy a zsírégető pulzussávban legyek, csak egyelőre nem akar működni... :/


de azt én is hallottam, hogy minél nagyon ellenállással tekerünk,annál izmosabbak leszünk. de szoktam beletenni pár percet, amikor 8-ason és felállva tekerek

943. Porcica82 (válaszként erre: 942. - 48d40f4ff5)
2008. jan. 29. 13:49

zsannuska!


Bicajozni hanyas fokozaton szoktál? Nekem 8 fokozatos mágnesfékes a szobabiciklim. 1-es 2-es fokozaton tekerek 40-45 percet. Vhol azt olvastam hogy ennél nagyobb ellenásnál vastagszik picit a comb, tehát erős hegymenetben nem ajánlatos tekerni.

2008. jan. 29. 13:46

azt én is érzem tőle, hogy picit izmosabb a külső combom, de ez nem jelenti azt, hogy szélesebb is.


én naponta csak pár percet szoktam rajta gyakorlatozni, mert mellette biciklizni szoktam még.

941. Diaa
2008. jan. 29. 13:35

Sziasztok!


Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én is azt tapasztaltam egy-két hét használat után, hogy a külső combom egy picit izmosodott, pedig lenne mit fogyasztani. Egy kicsit el is bizonytalanodtam, hogy szabad-e tovább erőltetnem a dolgot. Nem tudom eldönteni, hogy ez csak egy átmeneti hatás vagy egyszerűen nem válik be. Érdekes, hogy nem mindenkinél hat egyformán.


Nem igazán szeretném feladni a használatát, ha már egyszer megvettem, így arra is gondoltam, hogy a DVD-n szereplő gyakorlatok közül kihagynám azt, amelyik kifejezetten a külső combot dolgoztatja meg. Mit gondoltok?

2008. jan. 29. 12:03

Sziasztok!!

Én is már írtam régebben, hogy én is csak erősődtem tőle, soha nem ért össze a két combom belül, hát most már összeér:-( izomlázam volt az első két használat után, de később már semmi.

Én is átváltottam, most fél órát ugrálok naponta, és utánna LM en 10 percet edzek, hátha igy jobb, vagy hatásosabb, vagy már nem is tudom.

Sölj!! Én is azon gondolkoztam, hogy akik itt istenítették, és 23 centiket írtak 3 hónap alatt, le vannak fizetve, vagy van érdekük az eladásba:-))))

Ugyhogy már ketten kérhetünk bocsánatot, ha mégse igy lenne, csak a mi hájaink nem akarnak alkalmazkodni ehez a csodához:-)

939. 94f5071827 (válaszként erre: 937. - Slöj)
2008. jan. 29. 11:32

Hello slöj!

Nem írtad le, hogy milyen sportot űzöl még, nem lehetséges, hogy attól "izmosodsz"? Lehet hogy azért nem volt izomlázad, mert már az izmaid megszokták az állandó edzést. Jó ha valaki leírja a negatív tapasztalatait is, de szerintem nem vagyunk egyformák, és mindenkire másként hat mindenféle sport.

❮❮ ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook