Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lefogyok és életmódot váltok - a szemetek előtt! Tartsatok velem! fórum

Lefogyok és életmódot váltok - a szemetek előtt! Tartsatok velem! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
39. Christine1979 (válaszként erre: 38. - 4f81244307)
2009. aug. 25. 11:54

Én jövőhéttől kezdem el ezt a krumplisat, amit írtál, addig a szokásos diétámat folytatom. :)

Most elkezdtem Rubint Rékás dvd-re tornázni... Hát ajánlom mindenkinek... Nekem kezem-lábam remeg :D :D Nagyon kemény, de érzem, hatásos :)

2009. aug. 25. 10:30

Sziasztok lányok,

immár a második napom, ami majdnem 1 kilóval könnyebben indul, 67.2! :-) Jó ez a krumplikúra. Vivijen, gratu Neked, te is ezt csinálod? Ugye, hogy nem vészes? Ha unod a krumplit, lehet olykor barnarizzsel is helyettesíteni, én szójaszósszal, zöldségekkel szoktam enni.

Mai napom:

R: 2 tönkölykenyér, sajt, paradicsom

T: körte+szőlő

E: sütőben sült krumpli sajttal, fejessali

U: gyümi

V: főtt krumpli túróval, ubival

Hajrá mindenkinek!

37. hofiagi (válaszként erre: 36. - Cickány64)
2009. aug. 25. 09:44
szia. van akinek sikerül a bogyóval fogyni,de juli írta hogy lehet mellékhatása... vigyázz azért. a kájákról igazad van hogy ne ide írjuk, inkább priviben. akkor inkább azt hogy a fogyisok közül ki mit evett aznap. én még nem tartozom közéjük, mert ma reggel is egy szelet kenyeret ettem párizsival, mondjuk vaj nélkül. figyellek titeket, és hátha én is betartom majd a szabályokat,ellesek pár étrendet tőletek. hajrá!
36. cickány64 (válaszként erre: 33. - Hofiagi)
2009. aug. 25. 07:34

szia csaj!én most szedem az adit,rettenetesen én sem fogytam még tőle,talán annyiban segít,hogy nincsenek azok a falási rohamok.én nagyon bízom benne,mert nem igazán segített eddig semmi.

CSAJOK!!!ne írkáljatok ilyen finom kajákról receptet,mert autómatikusan beindul az ember rájuk,és oda az önmegtartóztatás!!! tegnap én is bicajoztam 20 percet,ma is fogok,most midjárt!

2009. aug. 24. 22:18
jó kedvem van ám csak nem tudom hogy nagy dobra verjem -e?de megteszem lesz ami lesz.......65-böl leadtam 64-re csak tarcsam is meg....hajrá mindenki,köszönöm bartosijuli
2009. aug. 24. 19:04

Sziasztok,

pirew, jó keveset ettél, én alig bírtam megállni a mai nap szűk adagjait, úgyhogy bűnöztem, de csak 2 almával ettem többet, mert tudtam, hogy majd itt be kell vallanom...:-)

Christine, biztos sikerülni fog, szorítok!

hofiagi, jó, hogy abbahagytad azt a gyogyit, az egyik ismerősöm maradandó pszichikai gixert (pánikbetegség) szerzett be "mellékhatásként"... szerintem főzz/süss meg több krumplit, aztán variáld: zöldségek, joghurt, reszelt sajt, saláta stb. Végül is csak 7 napos, én amolyan induló súly-meghozó diétának szánom csak...

Mai napom:

krumplidiéta betartása: Pipa, bűn: 2 alma

folyadékfogyasztás: Pipa, 2 liter víz+gyógyteák

mozgás: Pipa, 20 perc jóga (isteni volt!)

egyéb segítség a testnek: korai lefekvés, vitaminok

Remélem, holnapra elbúcsúzhatok a 68-as számtól a mérlegen...:-)

Kitartás mindenkinek, csak egyszer kell sikerülnie!

2009. aug. 24. 16:41

sziasztok csajok!

bartosjuli, díjazom az ötletet ezzel a topiccal talán én is veletek tartok majd. igaz én a kényelmesebb módját választottam a fogyinak, ad..ex-et szedtem, de nem fogytam tőle, csak másfél kilót, de több jött vissza. a krumplidiéta tetszene, csak olyan macerás nekem. tudtok ötleteket miként készítsem el a krumplit? örülnék ha mindegyikünknek sikerülne leadnia amennyit tervezett. tornázni néhanapján tatarek rezső dvd-jére szoktam. de így hogy titeket olvaslak, majd lehet hogy rám is ösztönzőleg hat. én 167 cm, és 66,5 kg vagyok ma. hajrá mindenkinek!!!

32. Christine1979 (válaszként erre: 27. - 4f81244307)
2009. aug. 24. 14:32

Szija,


ez jó ötlet, hogy így próbálsz fogyni. Legalább inspirálsz engem is :)

Én is pont tíz kg-ot szeretnék leadni. Én 165cm vagyok, és 65 kg, tehát 55kg a cél. :)

Én is arra próbálok most ráállni, hogy megnézem, mit és miből mennyit eszek, és mellette ugye, muszáj mozogni is. :)

Kíváncsi vagyok, hogy haladsz majd. Remélem, nekem is "erőt" adsz, hogy kitartsak! :)

31. mézgapaula (válaszként erre: 27. - 4f81244307)
2009. aug. 24. 14:22

Én is erre gondoltam, hogy egyszerűsítem a krumplidiétát. De erre a hétre már rendeltem ebédet sajna, úgyhogy csak jövő héttől kezdem.

Neked hajrá, hajrá, csak semmi elcsábulás!:-)

30. 53ee79a68b (válaszként erre: 27. - 4f81244307)
2009. aug. 24. 12:44

Nekem van itthon két zacsi fűszeres krumplim, lehet azt megcsinálom magamnak vacsira.

Éjszakára megyek dolgozni, így meg kellene oldanom, hogy amit eszek se nagyon hízlaljon..

Én reggelire ettem 1 kis fürt szőlőt, ebédre pedig egy tányér húslevest és két szelet cerbona műzlit..

A továbbiakat nem tudom..

2009. aug. 24. 12:37
Sziasztok vann egy jó odal számotokra meg az enyémre is itt birtok együtt mozogni az edzökel othonrol akit érdekel nézze meg- [link] meglehet nézni és használni.puxika mindenkinek
2009. aug. 24. 12:30

Ja, és ma indul az első mozgásos napom, így csak egy light-osat csinálok, 15 perc jógával kezdem.

Köszi mindenkinek a társaságot!

2009. aug. 24. 12:28

Sziasztok, tök jó, hogy ennyien vagyunk!

Pirew, én is emiatt nyitottam a topicot, hogy hátha majd így nem lesz pofám feladni, (most már az elkezdés is nehezen megy), és tényleg... ma délelőtt is el akartam csábulni egy palacsintára, aztán arra gondoltam, hogy akkor itt szabadkozhatnék...

A krumpli főve/sütőben sütve nem sok kalória, és mivel ennek a fogyinak az alapja nem a ketózis (mint az Atkinsnál, lowcarboknál), nem fontos a CH-tartalma.

Mezgapaula, én se szeretem a főzicskélést, meg nincs is rá sok lehetőségem, így átalakítom a diétát (a múltkor is így csináltam), megsütök sütőben egy csomó krumplit, aztán azt eszem 2-3 napig, mindig máshogy variálva, ma így: megszórtam a szétnyomkodott krumplit parmezánnal, kis túróval, és leöntöttem egy kefirrel. Fini volt.

Ma indultam tehát,

induló súly: 68,

módosított krumplidiéta,

menü: R: 2 tönkölykenyér, 1 szelet sajt, kis paradicsom

T: 2 kis alma

E: sült krumpli, parmezánnal, túróval szórva, kefir, 1 kis szőlő

U: 1 kis fürt szőlő

V: sült krumpli salátának elkészítve, hagymával

26. 53ee79a68b (válaszként erre: 25. - Mézgapaula)
2009. aug. 24. 10:20

Én a walkot vettem elő, abból is a két mérföldest, de kellene még vmi.. :P :)


Csak csöpögött az eső, de csúnyán beborult..

Most talán már oszladoznak a felhők, de reggel ilyenre kelni.. :P

25. mézgapaula (válaszként erre: 22. - Cickány64)
2009. aug. 24. 10:17

Akkor neked is javasolnam a callaneticset, ez nem ugralos, de nagyon hatekony, en ha hosszabb ideje nem tornazom, az elso alkalom utan mindig izomlazam szokott lenni. Azon vagyok, hogy minden nap vegezzem a roviditett (kb. 15 perces) valtozatat, de ezt nehez betartani.

Amugy valogatos vagyok, igen, csak a tesztefelek + tejtermekek jonnek be, a hust es a fott zoldsegeket nem szeretem sajna.

24. cickány64 (válaszként erre: 23. - 53ee79a68b)
2009. aug. 24. 09:55
szasz!nálatok esik az eső? különben én is ilyen vagyok:kitartás NULLA!!!
23. 53ee79a68b (válaszként erre: 18. - 4f81244307)
2009. aug. 24. 09:34

Sziasztok!

Én mindig abba, a hibába esek, hogy egy-két napig tartom a diétát és a tornát, majd feladom..

De szerintem csatlakozom hozzátok.

Egy esős hétfőt hogyan lehetne feldobni? :P Naná, hogy egy diétával :)

A krumplidiétát nézegetem és tényleg lehet vele fogyni? Én azt hittem száműzött ch.. Pedig imádom..

22. cickány64 (válaszként erre: 21. - Mézgapaula)
2009. aug. 24. 09:22

hát futni nem tudok,nagyon hamar elfáradok,meg nem kapok levegőt,meg nagyon fájnak a térdeim.a séta nekem teljesen hatástalan.van egy szobabicajom,azon szoktam tekergetni,de hamar megunom.az ugrálós tornára gondoltam,hogy az már nekem nem jön be.

mért tudsz kevés kaját megenni?válogatós vagy?

21. mézgapaula (válaszként erre: 17. - 4f81244307)
2009. aug. 24. 08:31

Ajjaj, hat ez nem nekem valo, kemenyen fozocskezni kell, raadasul az etelek zomet nem is szeretem. Azt hittem, csak krumplit kell enni krumplival:-) Az a baj nalam ezekkel a dietakkal, hogy nagyon keves fele kajat tudok megenni, azok meg mind hizlalnak. De ha vegre jon a lehules, jobban tudok majd mozogni, ugyis elsosorban formalni kene az alakomat, fogyni csak minimalisan.

Cickany: 45 evesen miert lenne korlatozott a mozgas??

2009. aug. 24. 07:36
sziasztok lányok,én is fogyizok.tavasszal már sikerült,olyan szépen,hogy mások is észrevették.aztán elvesztettem a munkám.és visszajött az egész.kb 10 napja megint elkezdtem.ma volt mérlrgrlésem:2 kiló,nem túl sok,de én ennek is örülök.ja,és 45 éves vagyok,igy a mozgás elég korlátozott már.mindenkinek kitartást,irogassuk az eredményeket!!!
2009. aug. 23. 22:46
igen én is megprobálnák leadni pár kilot mert már unom hogy nincs mit felhuznom semmi se jön rám nagyon.én 164cm 65kg.és mikor még 55kg-voltam jobban éreztem magam,könyebben mozogtam meg ami a fö lényege az egésznek saját magamat is szeretem akkor...meglehet hüjeség de hiányzik az az érzés:)megprobálom én is a krumplidiétát.hát ha nekem is bejönn..
2009. aug. 23. 20:22

Meg még ezt találtam róla, s tanúsíthatom, hogy tényleg tapasztaltam a pozitív hatásokat:


A burgonyadiéta titka


A burgonya fehérjéinek pontosan meghatározható aránya miatt a szervezet szükségleteit optimálisan elégítik ki.


A krumplidiéta enyhe, lúgosító, nátriumban szegény és káliumban gazdag tisztítókúra.


Hatására a szervezetben felhalmozott ödémák és gyulladást keltő anyagok jó része kiürül. Így a gyulladásos panaszok jelentősen enyhülnek, a dagadt lábak megkarcsúsodnak, és a szemek alatti táskák is felszívódnak - a kúrázó frissebbnek, fittebbnek, mozgékonyabbnak érzi magát, teljesítménye is jelentősen javul.


A kúra alatt javul a keringés, csökken a szív terhelése és a magas vérnyomás is.

A bőr állaga is igen sokat javul, a gyulladásos és allergiás elváltozások enyhülnek vagy megszűnnek, a bőr színe rózsásabb és üdébb lesz. Az összes salaktalanító kúrához hasonlóan itt is elegendő mennyiségű folyadékbevitelről kell gondoskodni.


Kinek ajánlott?


Krumplikúrát különösen


* ízületi panaszok

* rendszeresen visszatérő fertőzések, gyulladások

* magas vérnyomás, érelmeszesedés, egyes szívpanaszok

* vesebajok

* bőrproblémák

* emésztési bántalmak esetén és

* pusztán egészségmegőrzés céljából is ajánlott tartani.


Kiválóan alkalmas önmagában is 1-4 hétig méregtelenítésre, regenerálásra.

2009. aug. 23. 20:03

Persze, megosztom, ezzel a diétával egyszer már leadtam 4 kilót, nem éheztetős és egészséges is. Nem tudom, lehet-e linkelni, ha nem, akkor bemásolom ide.

[link]

16. buhu bahu (válaszként erre: 15. - Mézgapaula)
2009. aug. 23. 18:33
En is ezt akartam kerdezni..:-)
15. mézgapaula (válaszként erre: 1. - 4f81244307)
2009. aug. 23. 18:32
Ez mi ez a krumplidieta konkretan? Ez engem is erdekelne, mert a krumplit szeretem es csak 2-3 kg-ot szeretnek fogyni. Ha megosztod a reszleteket, szurkolok en is:-)
2009. aug. 23. 18:12

Köszi, lányok, a rengeteg jó tanácsot. Fiti, a számolást jól tudod, csakhogy a BMI szerint is 56-70-ig terjed a "normál súly". Én 58 kilósan tök jó voltam, mivel mindig is keveset mozogtam, gondolom, sok izom nem volt abban a súlyban. Engem is lesoványoztak 55-56 kilósan, de az 58-cal abszolút normál voltam (Dobó Kata 56, 174-hez, és nem anorex...). Ha 62 kilósan pl. úgy fogok kinézni, mint anno 58-cal, tuti, abbahagyom. Illetve nem is lesz mit, mert életmódot akarok váltani. Gondolom, csak addig mennek egészséges életmód mellett lefelé a kilók, amíg túl sok van belőlük, aztán úgyis beáll...

Cigit biorezonanciával tettem le, úgyhogy elvonási tünetek már nincsenek, nincs miért vigasztalnom magam a kajával..:-) De mozogni akarok, az tuti, mert így 35 fölött (most múltam annyi) tényleg nem lehet megúszni...Vivijen, te is kezdesz valami fogyit+életmódváltást? margareta, sajnálom, hogy ez történt veled, remélem, hamar rendbejössz... nem, drasztikus fogyit semmiképp nem! Mindenkinek köszi, erőt adtok! (egyébként már negyedik napja vágok bele a krumplidiétába, aztán délig bírom, majd jól becsokizok, hogy inkább holnaptól... ma is ezt csináltam, de holnap már, mivel figyeltek, nem lesz hozzá pofám...:-)) Köszi!

13. Panni58 (válaszként erre: 7. - 4f81244307)
2009. aug. 23. 17:46
Ha a cigiről is most szoktál le, akkor ez nem egy jó időpont - szerintem. Ha egyik napról a másikra hagytad abba, egyébként is felborul az anyagcseréd ennyi idő bagózás után(a dohányzás általában gyorsítja). Magamról tudom. Kevesebbet ettem, mégis híztam, aztán jött még egy gyomorfekély is... Ha mégis belevágsz, akkor szerintem a legfontosabb a sok és rendszeres mozgás. Csak ez segít.
2009. aug. 23. 17:30

én tök megértelek és szorítok!

Többieknek meg csak annyit üzennék hogy van nem is egy olyan ismerősöm akik 10 kilóval kevesebbek nálam és ugyanolyan magasak (160 körül vagyok 60 kilóval) és strandon bikiniben mégis én nézek ki "vékonyabbnak"-megjegyzés:kitartóan fogyózok, ezért ne bántsatok még nem vagyok megelégedve magammal- mert pl. az egyik csajszi hatalmas combokkal rendelkezik vékony testalkathoz (így lesz 50 kiló 160cm-hez, a másik csajszi meg vékony lábakkal és hatalmas hassal hasonló paraméterekkel mint az előző...


nem mindegy kin hogy oszlanak el a zsírpárnák

2009. aug. 23. 17:29
Csatlakozom én is a szurkolásban és a fogyiban is hát ha nekem is sikerül veled együtt!!!!!Hajráááá :)
10. margareta51 (válaszként erre: 1. - 4f81244307)
2009. aug. 23. 17:28
Nem tudom mit szoljak a tervedhez. Szerintem rosszul gondolkozol a magassagodhoz kepest sokat akasz fogyni csontvaz fog lenni es lehet nem is fog jol allni.Sajat tapasztalatom irom meg,magassagom 166 cm sulyom 56 kg el vannak ajulva/csalad/ hogy milyen rosszul nezek ki,20 kg-ot fogytam 5 honap alatt grfuit kurat tartottam.Nincs erom ,inogva jarok ,reszketek,elment az etvagyam undorral eszem es ne soroljam a tobbi bajokat,szedem a naturalis bogyokat hogy erosodjek fel.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook