Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Le lehet győzni a szerelmet? fórum

Le lehet győzni a szerelmet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
20. Hörcsy (válaszként erre: 4. - Nicestgirl)
2014. júl. 18. 15:56

Ha nem akarsz szenvedni, hagyd a fenébe és keress mást, úgy könnyebb "felejteni".

Ha meg akarod szerezni, akkor te is pasizz úgy, hogy ő tud róla, hátha felébred benne a vadászösztön. Sokszor van olyan, hogy az egyik akkor menne a másik után, amikor a másik már eldöntötte, hogy nem akar semmit, így túl késő. Neked csak ezt kell kifelé mutatnod, viszont sok idő és lehet és előfordulhat, hogy totál eldöntötte, hogy nem lesz semmi. Én ennek ellenére mindig azon voltam, hogy megszerezzem, akit akarok. Persze ez eléggé kor- és tapasztalatfüggő dolog.

19. grizus
2014. júl. 18. 15:56
Volt egy másik fiú is az életemben, akinek szintén egy "nézését" értékeltem túl. Tudom, hogy tetszettem neki, de nála itt megállt a történet, én viszont továbbképzeltem és őrülten belezúgtam. De nem éltünk egy városban, nem lett semmi. Nem is baj. Na mindegy.
18. unom (válaszként erre: 13. - Nicestgirl)
2014. júl. 18. 15:55
Ebből ennyi a lényeg: nem akar téged. Azt, hogy mit érez nem mások fogják megmondani. A feszültség adódhat abból is, hogy tudja, te többet érzel, és nem tudja, hogyan kezelje udvariasan a helyzetet.
17. grizus (válaszként erre: 13. - Nicestgirl)
2014. júl. 18. 15:55

Nézd, ez nem kizárt. Bármi megtörténhet. Akkor viszont kész tények elé kell állítani. Már megtetted, tedd meg újra.

Milyen jegyben született különben? Mondjuk egy nem egy alapos jellemrajz ennyiből, de valami támpont.

2014. júl. 18. 15:55
Igazatok van. Na de hogy felejtsem el? Hogy? Kénytelen vagyok mindennap látni és beszélni vele. Egy helyen dolgozunk. :(
15. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nicestgirl)
2014. júl. 18. 15:55
Szerelem az, ha szeretnek és viszontszeretsz. Ha csak te epekedsz, az nem szerelem.
14. grizus (válaszként erre: 9. - 3da8f53e4a)
2014. júl. 18. 15:53
Gondolod, hogy vannak ilyen férfiak? Kétlem.
2014. júl. 18. 15:53

Az a baj, hogy tök idegen emberek is érzik a köztünk levő feszültséget és arra a következtetésre jutnak magukban és el is mondják, hogy azért viselkedik olyan furcsán, mert szerelmes belém. Tudom hülyeség. És amikor már úgy érzem, hogy kezelni tudom a dolgot akkor jön valami apróság amitől összeomlok.

Egy közös ismerősünk azt mondta, hogy szerintem is többet érez irántam , de nem akar kapcsolatot. Tudatosan eldöntötte, hogy nem akar engem, mert más céljai vannak és ezért tartja magát távol tőlem.

12. grizus (válaszként erre: 7. - Nicestgirl)
2014. júl. 18. 15:52
Ezt sajnos ismerem. Én is nagyon megszívtam egyszer. Volt egy fiú a suliban, akikbe szörnyen beleestem. Ő is kereste a társaságomat, viccelt, meg "úgy" nézett... aztán elment a suliból. Két évig kínlódtam, aztán megszereztem a számát és a telefonban arra emlékezett, hogy ki vagyok, de az tuti volt, hogy nem volt szerelmes belém. Szóval nagyon vigyázni kell ezekkel a megjegyzésekkel meg jelekkel! Szimpátia, vonzalom lehet, de ez egyáltalán nem jelenti, hogy akar valamit, hogy lépni fog! Csak jól érzi magát, mindenkinek bókól, flörtöl, aztán elfelejti az egészet! Ha egy férfi akar valamit, lép, ez örök szabály! Kivéve, ha félénk, de valamit akkor is tenni fog.
2014. júl. 18. 15:52
Hoho!Sokan összekeverik az epekedést,vágyakozást a szerelemmel!
10. unom (válaszként erre: 7. - Nicestgirl)
2014. júl. 18. 15:51

A nők sokszor túlagyalják, amit egy pasi mond. Ha akar valamit azt egyértelműen tudomásodra hozná.

Lépj tovább, keress mást.

9. 3da8f53e4a (válaszként erre: 4. - Nicestgirl)
2014. júl. 18. 15:51

...majd fog.


A legjobb barátságból lángol fel a legnagyobb szerelem. Lehet megijedt a saját érzéseitől, amit még magának sem mert bevallani, nemhogy neked elmondani.

8. grizus (válaszként erre: 4. - Nicestgirl)
2014. júl. 18. 15:49

Ajjaj, reménytelen szerelem! Nagyon kellemetlen. Sajnos ki kell verned a fejedből. Azóta már fél év eltelt... sajnos ez szerintem esélytelen.

Milyen gyakran látod?

2014. júl. 18. 15:49
Vagyis nem tudom. Akkor többen momdták, hogy szerelmes belém, de azóta sincs semmi. Látványosan barátkozik más nőkkel és kerüli a társaságomat. Ezek szerint nyilvánvaló, hogy nem akar tőlem semmit. És nem is akart sosem, bár a megjegyzései és abeszélgetéseink nem erre utaltak.
6. unom (válaszként erre: 4. - Nicestgirl)
2014. júl. 18. 15:48
Milyen nyilatkozatra vársz? Szerintem egyértelmű a viselkedése, fél éve tudja, nem lépett, tehát nem akar semmit.
5. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - Nicestgirl)
2014. júl. 18. 15:46
Úgy nehéz, hogy minden nap látod :S
2014. júl. 18. 15:46
Adott egy férfi, akivel baráti jellegű kapcsolatban voltunk aztán részemről kialakult a szerelem. Azt hittem, hogy részéről is. Felmerült köztünk a téma,és voltam olyan hülye, hogy elmondjam, hogy talán többet érzek iránta a barátságnál. Onnantól kezdve behúzta a kéziféket. Azóta sem nyilatkozott -kb. 6 hónapja. Egyszerűen nem nyilatkozik a dologról. A környezetünk meg volt arról győződve, hogy kölcsönös a dolog. De mégsem volt az.
2014. júl. 18. 15:45
Szerintem nem lehet és nem is kell. Utólag ugyanis bánni fogod. Volt egy Sade szám: Love is stronger than pride - a szerelem erősebb mint a büszkeség. És ez így van. Én csináltam már óriási hülyeségeket szerelem miatt - agyament dolgokat, de mégse bánom utólag, mert akkor nagyon úgy éreztem: élek. Ez az érzés a szerelem ajándéka. Más kérdés, hogy ma már nem szeretném teljesen elveszíteni a fejem, mert elég volt a "bokaütögetésből", de hát nem véletlenül mondja asszem Márai, hogy aki sose volt szerelmes, szegényebb, mint egy vak koldus. Bár lehet, hogy ezt inkább Müller mondta...
2. Fiúsmami (válaszként erre: 1. - Nicestgirl)
2014. júl. 18. 15:42
aha
2014. júl. 18. 15:41
Tudom, hogy elcsépelt téma, de valahogy mégis érdekel. Le lehet győzni a másik ember iránt érzett mély szerelmet, szeretet magunkban úgy, hogy mindennap látod az illetőt és mindennap kommunikálsz vele. Van olyan ember aki képes erre?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook