Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Látványos női orgazmus?! fórum

Látványos női orgazmus?! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
228. 18be30d886 (válaszként erre: 226. - ThinkSmartBeFree)
2011. máj. 20. 16:48
Erre én is kiváncsi vagyok!:)))
2011. máj. 20. 15:03
Yuuuuupiiiiiii:))))))))
226. ThinkSmartBeFree (válaszként erre: 222. - Kingi7)
2011. máj. 20. 15:02
prosztata orgazmus? Hát az meg mi?
2011. máj. 20. 09:52
Hogy én milyen szerencsés vagyok:)))
224. monika0104 (válaszként erre: 11. - Tequilla)
2011. máj. 20. 09:49
az tuti , hogy a férfin múlik a legtöbb.
2011. máj. 20. 09:41
szeretném ezt a gyönyörű csodát...
222. kingi7 (válaszként erre: 222. - Cimpike)
2010. máj. 21. 21:33
Mindenki képes rá, meg lehet tanulni...olyan,mint a férfiaknál a prosztata orgazmus :)
221. o.andi
2010. máj. 5. 17:54
minap volt benne részem...
220. Ágibaba1982 (válaszként erre: 219. - Linda111)
2010. jan. 4. 15:13
Persze, hogy létezik!És a pasik,hogy imádják!!:-)))))
219. Linda111 (válaszként erre: 209. - Eddit)
2010. jan. 4. 09:38
Sikerült!!! :))) és akik kételkednek az ún. "spriccelésben": igenis létezik, mert határozottan éreztem!!!!!! :))))))
2010. jan. 1. 09:31

Kedves sunshinegirl!

Próbáld ki! Maszti, mint az ajánlott első lépés. Aztán, ha sikerül a fiúval is átélned, az már földrengés - kis halál, mint a francia mondja - és fokozható.

Sok sikert!

2009. dec. 21. 23:49
látom azért elég aktiv a forum, gondoltam irok, hülye kérdésnek tűnik, de nekem fontos.,18vagyok.,mit fogok érezni orgazmus közben,.,és amikor elélvezek...mi történik?
2009. dec. 18. 22:15
OK :-)))
215. eddit (válaszként erre: 214. - 8a841d1669)
2009. dec. 18. 22:13
:PPPPP az ciki....de ennyi elég is itt, ne offoljuk a topicot :)
2009. dec. 18. 22:10
Valami hasonló lehetett vele, mert mardosta a ragály elég szépen :-))) Minden eltűnt róla.
213. eddit (válaszként erre: 212. - 8a841d1669)
2009. dec. 18. 22:06
Benyeltél valami vírust?
2009. dec. 18. 22:04
Dolgozok, kézilabda VB, valamint a számítógép betegsége közösen hozta azt, hogy el voltam veszve:-)))
211. eddit (válaszként erre: 210. - 8a841d1669)
2009. dec. 18. 21:47

Még behatóan tanulmányozom ;)


Ezer éve nem láttunk se itt, se a másik fórumon. Hol jártál?

2009. dec. 18. 20:44
Te megtaláltad már? :-))))))
209. eddit
2009. dec. 18. 08:17

Csak érdekesség képpen, mert anno vita volt itt a G-pont terén:


"A kéj netovábbja: találd meg a G-pontodat!


Az örömforrás csúcspontja, amiről sok nő ábrándozik, ám csak kevesen tapasztalhatták meg. Misztikus, vágyva várt, sokszor megfoghatatlan, megfogalmazhatatlan kéjközpont, ami a kétkedők ellenére igen is létezik. Csak meg kell találnod!


Mert a nő nem csak a csikló révén élhet át orgazmust. Aki már átélte a hüvelyi kielégülést, és ezen belül a Grafenberg-pont nyújtotta élvezetet, pontosan tudja, mennyire más, mennyivel "eget rengetőbb" az ilyen beteljesülés.


Vitathatatlanul létezik

Az ellbeszélések és legendák után Emmanuele Angelo Jannini végre tudományosan is bizonyította - egy ekográfiai felvételt szolgáltatott arról -, amit eddig a nőgyógyászat UFO-jának tekintettek. "A G-pont létezik, ez teszi lehetővé a hüvelyi orgazmust, függetlenül a klitorisz izgatásától. Jelenleg még nincs tágabb ismeret arról, hogy a nők hány százaléka rendelkezik ezzel a G-ponttal (Freud szerint a G-pont léte vagy nem léte már a születéskor adott vagy nem adott feltétel), de az általa megvizsgált hüvelyi orgazmust tapasztaló nők többségének tényleg megvan.


A G-pont, mely első leírója, Ernst Grafenberg nőgyógyász után kapta a nevét, a hüvely különösen érzékeny része, amelyben erős idegvégződés-koncentráció található. Anatómiailag annak a falnak a megvastagodásáról van szó, amely a hüvelyt a húgycsőtől választja el, és melynek nagy szerepe van a hüvelyi orgazmus kialakulásában.


Aki nem találja ezt a pontot, gyakran elbizonytalanodik, és a párjától várja a megoldást. Pedig a G-pont fejlettsége, érzékenysége csakis tőle függ: az izomzattól, és természetesen attól, hogy mennyire tudja uralni, irányítani nemi szerveit, mennyire van tudatában hüvelyi képességeinek.

Kétségtelen, hogy az a kis terület, a számtalan benne lévő finom idegszál ellenére nem minden nő esetében egyformán érzékeny.


Aki nincs izgalmi állapotban, nem érezheti az ujjával ezt a csupán borsó nagyságú részt.Amennyiben a G-pontot ujjbeggyel, vagy a hímvessző dörzsölésével ingerlik, ez a terület jelentős mértékben megduzzad, egy kisebb pénzérme nagyságához hasonló méretűvé is válhat. Az ekkor keletkező izgató érzések elősegítik a csúcsponthoz vezető utat.


Fedezed fel, hogy edzeni tudd!

Te átélted már a gyönyör eme magas fokát? Ha igen, próbáld meg elérni minél gyakrabban. Ha nem, itt az ideje, hogy megtaláld a hüvelyedben ezt a csodás helyet.


Először próbáld egyedül!

Először közösülés nélkül próbálkozz, mert kézzel könnyebb elérni a G-pontot. Fontos, hogy rá legyél hangolódva a szexre, és ne a G-ponttól várd el, hogy meghozza a vágyadat! Helyezkedj kényelembe, lazíts, és kezdd el ujjaiddal lassan izgatni a csiklódat. Amikor már eléggé benedvesedtél, indulj el a G-pont irányába. (Csak szexuálisan felfokozott állapotban, különben nem jársz sikerrel!) A hüvely fala általában sima és selymes tapintású, amikor a G-pont terültéhez érsz, kicsit durvább felületű, némileg a dió héjához hasonló felületet észlelhetsz. Ha rátaláltál a G-pont zónádra, következhet a stimulálása.


Mutatóujjadat behajtva tegyél "hívogató" mozdulatokat a hüvely elülső falán. (Azt neked kell kitapasztalnod, hogy milyen hosszú ingerlés vezet eredményre.) Ne ijedj meg! Gyakori, hogy az első érzés pisilési inger lehet (ilyenkor a húgyhólyagot is éri nyomás a fent leírtak gyakorlásakor). Ez nem baj. És ilyenkor ne állj meg! Ne hidd azt, hogy valamit rosszul csinálsz - éppen hogy jól stimulálod a G-pontot. Folytasd, és amikor úgy érzed, közel vagy a csúcshoz, másik kezeddel térj vissza a csikló izgatásához. A G-pont ingerlése leggyakrabban rohamszerű örömérzést vált ki.


Utána kettesben...

Ha egyedül már sikerült, éld át ezt a robbanásszerű élményt a partnereddel is. Belemegítésnek kezdjétek orális szexszel, és amikor már kellően felizgultál, hagyd, hogy partnered birtokba vegyen és péniszével megcélozhassa a G-pontodat - de tudatosan irányítsd e pont felé. Feküdj hanyatt, tegyél egy kispárnát a csípőd alá, és ha szükséges, még segíts rá azzal, hogy magasabbra emeled a csípődet. Egészen addig folytassátok, amíg át nem éled az egyedül már megtapasztalt élményeket. Kérd meg (ha magától nem tudná), hogy az aktus vége felé izgasa egy kicsit a csiklódat is!


Ősi edzések

A brazíliai őserdőkben a Cainganges törzs asszonyai el sem tudják képzelni, hogy valaki nem jut el a csúcsra. Számukra az orgazmus magától értetődő, ahogy az is, hogy maguk felelősek érzéseikért. A szeretkezést úgy tanulják, mint az európai lányok a zongorázást. Kiskoruktól kezdve magabiztosak az ágyban, és nőiségüket amolyan szexuális szakértőként fejlesztik.


Pózok a G-pontos orgazmusért


Vannak olyan pozíciók, melyek kifejezetten kedveznek a G-pont pénisszel történő eléréséhez. Bármilyen unalmasnak tűnhet a misszionárius póz, ez a leghatásosabb az orgazmus e magas színtű megéléséhez.Ebből a helyzetből csak kicsit kell váltanod, hogy újabb kedvező pózt leljetek. Üljön fel a partnered, te pedig felhúzott térdekkel feküdj alatta. Ez a testhelyzet a makkot ingerli, de a klitoriszt nem igazán, így szabad utat hagy a pénisz által ingerelt G-pontból eredő élvezetnek.


Ugyancsak erősen ingerli a klitoriszodat és a G-pontodat a fordított lovagló póz: azaz, ha háttal ülsz-mozogsz a partnereden. Ez esetben nemcsak a mélységet, hanem a sebességet is a kezedben tarthatod, és egyszerre ingerelheted a G-pontodat és a csiklódat is. Sokan kedvelik a kutya pózt - nem alaptalanul, hiszen amellett, hogy ebben az esetben hatolhat párod pénisze a legmélyebbre, gond nélkül éri el, és izgatja a G-pontodat.


Ha nem találtad meg...

Ne keseredj el! Ez a képesség ma még kevés nőnek adatik meg, így ne gondold azt, hogy kevésbé vagy jó a szexualitásban csak azért, mert a G-pontos orgazmust nem tudod átélni."

208. platty666 (válaszként erre: 206. - Eddit)
2009. nov. 29. 10:07

Mindegy, ki hol tudja élvezni, csak élvezze, nem?

És ha valaki felkelti az érdeklődésemet más móka iránt, annak köszönet jár. Mother, igen, ezt szerettem volna. Úgyhogy még egyszer: mindenkinek MINDEN jót!

2009. nov. 29. 09:24

Lezárta más vitáját.


És igaza is van! :)

206. eddit (válaszként erre: 205. - Platty666)
2009. nov. 28. 20:56
Jól érzed magad? :P Ez mi volt?
2009. nov. 28. 20:55

Menjen mindenki a ....z orgazmusa után! HALIHÓ!! Mert az JÁR NEKEM és NEKED!!!

Gyönyörrel tarkított, orgazmusban gazdag hétvégét kívánok!

PUSZZZZ... oda is... meg oda is.... akinek nem inge... meg annak is....

204. eddit (válaszként erre: 203. - Eddit)
2009. nov. 28. 20:49
Hoppsz, ezt a másik fórumba szántam, de szerintem itt is megtalálod.....:DDDD
203. eddit
2009. nov. 28. 20:49
Köszi a linket, Omega ;) Alkalomadtán megnézem :)
2009. nov. 27. 14:43
Akarsz beszélni róla?:-))
201. eddit (válaszként erre: 200. - 8a841d1669)
2009. nov. 27. 13:45
Én még a vieó hatása alatt vagyok....:O
200. 8a841d1669 (válaszként erre: 197. - Eddit)
2009. nov. 27. 13:19
Miért csak akkor lehet, őket éltetni? :-O
199. bec1f7f165 (válaszként erre: 197. - Eddit)
2009. nov. 27. 13:18
....szameg! Tudtam, hogy nem szabad a fórumot megnyitni, mert itt ragadok!! :DDDD
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook