Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Látványos női orgazmus?! fórum

Látványos női orgazmus?! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
258. b41b507d96 (válaszként erre: 255. - Promi)
2011. jún. 13. 09:48

Nem rossz...

Jó, ha az embernek sok unokatesója van. :)

257. Promi
2011. jún. 13. 09:30
Sandman nem tán magadra ismertél?:-DDDD
256. 03e8385f6c (válaszként erre: 255. - Promi)
2011. jún. 13. 09:24
Baró:) Mi volt a vacsi?
255. Promi
2011. jún. 13. 09:05
Nem egészen én egy unokatestvér voltam , akit éppen csak megmaszíroztak. Az ember minden elhisz , ha el akarja hinni. 2 nap mulva ott vacsiztam , családias hangulatban , és égett a pofám . Mert egy nagyon jó embert ismertem meg az úriemberben. Azóta elváltak , de a volt férjel azóta is jó barátságban vagyok.
254. b41b507d96 (válaszként erre: 253. - Promi)
2011. jún. 13. 08:50
Te voltál a besurranó szexmániás? :D
253. Promi
2011. jún. 13. 08:47

Én nem tudom ki hogy van vele , de volt egy eset amikor a kedves férj hamarabb ért haza mint kellett volna. Hát nem vártam meg , hogy kiderüljön tetszik e a felesége orgazmusa ilyen formában. (a virágos kertben öltöztem fel:-DDD)

És ha hiszitek ha nem a hölgy kimagyarázta.

252. 03e8385f6c (válaszként erre: 249. - Dokianya)
2011. jún. 13. 08:21

Nagy az isten állatkertje! Én megismerkedtem nemrégiben egy kissé félnótás nővel.

Németországban él a pasija és elmesélte, hogy ők szeretik egymást nézni - úgyhogy ha hazajön az embör nem kell kiugranom az ablakon.


Ezzel szemben a szokásos "papapótlót keres a hátérben megbúvó aljas kis porontynak":) ezt meg én inkább nem vállalom be...

251. dokianya (válaszként erre: 250. - 635da491de)
2011. jún. 7. 17:54
Persze, mint tudjuk, kivételek mindig vannak! Ezen esetben viszont akkor én nem szeretem a kivételeket! Önző, egoista állat vagyok és a pasimon nem osztozom! Az orgazmusomon is csak egy személlyel az éppen illetékessel, de nem egy szakajtónyi emberrel. Ezek szerint prüd is lennék?! Banyek!!!! :D:D:D:D
250. 635da491de (válaszként erre: 249. - Dokianya)
2011. jún. 7. 12:06
Kivéve azokat a pasikat, akik a feleségükkel és más pasikkal szexelnek többesben... :-)
249. dokianya (válaszként erre: 232. - A56fa55821)
2011. jún. 7. 09:02
Hát nem tudom, hogy az a férj, aki rányit a feleségére, akinek épp orgazmusa van egy idegen pasival, hogy annak a szeme szépnek látja-e azt a bizonyos orgazmust. Tehát szögezzük le, hogy azért nem mindegyik női orgazmus látványa repíti a fellegekbe a pasikat sem. Ugyeeeeee?! :D:D:D
248. 03e8385f6c (válaszként erre: 247. - Promi)
2011. jún. 5. 12:14
Szemét:) de igazad van!
247. Promi
2011. jún. 5. 09:35
Amit leírtál értem és hazudnék , ha valamilyen szinten nem értenélek meg.Szerintem - és ezt amolyan félpoénként írom- csináltass magadnak egy pólót "loser" felirattal.:-) (Bocsi de nem hagyhattam ki:-D) Mert szerintem én azért nem találkoztam ilyen tipussal mert te összeszedted előlem.:-)Vagy egyszerűen olyanokban bíztál akikben nem kellett volna.
246. 03e8385f6c (válaszként erre: 245. - Promi)
2011. jún. 3. 12:19

Én 38 múltam és én is jóban vagyok:) az exeimmel csak inkább nem beszélek velük ha egy mód van rá.


Engem volt aki megcsalt, volt aki elkártyázta -nem vicc!!! - a lakásomat, volt aki kihasználta az van aki csak felnőtt mellettem, majd túlnőtt rajtam.

Egyértelmű, hogy én is hülye voltam sokszor, nem is tagadom!


És valóban nem az ágyban kezdődik a szexre hangolás, de ahhoz az is kell, hogy FÉRFIKÉNT kezeljenek, mert különben fújhatod.

245. Promi
2011. jún. 3. 11:21
Lehet , hogy maradi vagyok 37 éves férfiként de mindig hosszú kapcsolataim voltak amiben nagyon kevés vita volt. És szerintem a felfogásom miatt , aminek az egyik alapja az , hogy a nő szexre való hangolása nem az ágyban kezdődik. Az mindig egy szép nap csodálatos befejezésének kell lenni. És Sandman ugyanúgy a rossz dologhoz is két ember kell mint a jóhoz.Pl én az összes volt barátnőmmel a mai napig jó viszonyban vagyok.És valahogy soha nem a megcsalás volt az ok amiért elváltak útjaink.De attól még lehetek én a hülye:-)))
2011. jún. 2. 19:09
Igen ez lehetett az is.Ha egy férfi tudja mi kell a nőnek és teljesen összhangban vannak tud az nagyon is jó lenne...Figyelni kell a másikra...rá kell érezni...
2011. jún. 2. 18:11

Még szép,hogy nem nyilatkozik,ez azért már csak rájuk tartozik.:)


Meg kell mondani,szerencse is kell ahhoz,hogy megtaláljuk a párunkat aki megfelel minden téren,kisebb "alakítások" persze mindig vannak,ezt nevezzük toleranciának,alakulunk a másik kedvéért,nem a megváltoztatásról beszélek.

Jó ha van előzmény, mármint a házasság,élettársi viszony előtt,nekem ugyan nem sok, de van összehasonlítási alapom szerencsére,maradtam annál aki valóban szeretett-szeret, törődött(még ma is) velem,nem csak használati tárgy voltam,olyan is volt.....


Tényleg, egy nő hogyan közölje azt egy pasival,ha maga az együttlét csapnivaló,konkrétan az a tipikus "lök hármat,és kész van", a nő nem számít esetben,igaz nagyon fiatal voltam,az első "élmény" elég rossz szájízzel,de könnyen ez miatt szakítottam,most én aki akkor kezdő volt mondtam volna neki,te figyu ezt talán nem így kellene,én is itt vagyok héé.....az tuti ezt a hibát elkövettem,nem beszéltem meg a problémám,habár ez elég gáz, ha nem éri fel ésszel a pasi,hogy egy nőnek főként az első 3 együttlétnél nem megy 2 perc alatt,nemhogy az orgazmus,észbe sem kaptam,rá se tudtam hangolódni,előjáték nuku.:S Bunkó nem akartam lenni,na meg mondom, nagyon régen volt ez az első,a tanuló pénzt megfizettem.:)

Ha ez nem lett volna nem lenne meg a fokozat,rossz,jó,legjobb.


Az kétségtelen,hogy ingadozó az étvágy,de nem ennyire,hogy hónapokig semmi.:S


Ne szomorkodj,találsz majd Te is magadnak egy nőt akiben tovább megmarad a tűz,de ne felejtsd el életben tartani,Nektek is,nekünk is kell azon dolgozni,hogy az izgalom,tűz megmaradjon.;)

242. 03e8385f6c (válaszként erre: 241. - C6560fb39d)
2011. jún. 2. 14:55

Neki már van azóta új párja:), de nem nagyon nyilatkozik - én meg nem kérdezem - hogy működik a dolog.

Először engem is lehengerelt, azt hittem a mennyországban vagyok, de ez szépen le is redukálódott...Úgy havi egy alkalomra...egy hét könyörgés után:)

Így jártam:)

241. c6560fb39d (válaszként erre: 240. - 03e8385f6c)
2011. jún. 2. 14:44

Értelek,a kölcsönösség, a jól működő kapcsolat egyik alapja,ha ez nincs nem is működik.

Ha nincs mindkét részről tolerancia,felborul minden,belefárad, a toleráló fél a próbálkozásba,a sorozatos kudarcok,mellőzöttség megöli a másik iránti vonzalmat,szeretetet.....talán lépni kell,ha beszélgetéssel nem lehet már javítani.


Még ami eszembe jutott,nem önmagával elégedetlen a párod,elég egy dolog,nincs önbizalma,nem érzi magát kívánatosnak....??Erről beszéltetek,mi a konkrét oka az elutasításnak?

Ha már valaki immel-ámmal áll kötélnek, ott valami bibi van,ok nélkül nincs semmi.

Mindig ilyen volt vagy megváltozott?

Gondold végig mióta van ez így,egyikőtöknek sem jó ez,dolgozni kell azon,hogy jó legyen,de ehhez is ketten kellenek.

240. 03e8385f6c (válaszként erre: 238. - C6560fb39d)
2011. jún. 2. 11:37

Részben egyetértek.

Amiről én beszélek az pont a kölcsönösség hiánya.

Azt nem értem, ha én "áldozok" és figyelmes vagyok, akkor a másik miért nem engedékenyebb?

És ez alatt heteken át tartó mellőzöttséget értek, nem állandó molesztálást...

239. 679f54a054 (válaszként erre: 236. - Promi)
2011. jún. 2. 08:46

Ha valaki nem érti, magyarázhatsz bármit ... :))

Azt, hogy "figyelmesség" (legyen az nappali vagy éjjeli ;))bizony, sokféleképpen lehet értelmezni:)

A "van elég pénz nálad a piacra anyukám" és a "vigyázz magadra édes, várom az estét veled" figyelmességei nem egyformán gyümölcsözőek!:)))

238. c6560fb39d (válaszként erre: 237. - 03e8385f6c)
2011. jún. 2. 08:33

Nem is értem,miért kell valamit megtenni amihez nincs kedve az embernek,nőként mondhatom ha nincs kedvem az orális játékhoz, de mégis megcsinálom a kedvéért,hogy jó legyen az már régen nem az ami...kérdem én, azt hogyan tudja egy férfi élvezni,igazán ha csak úgy lesz....ják,ez az önzőség,mert arra nem gondol,hogy a nőnek nem esik jól...ugyan ez igaz a nőkre is, én nem élvezném egy percig sem,el sem várnám, ha tudom nem szívesen kényeztetnek úgy ahogyan nekem jó,ez nekem olyan gépies,kötelező dolognak tűnik,érzelem semmi,nincs értelme.


A fórum címre válaszolva,létezik a dolog,de ehhez valóban kell a jó alap:erős,tiszta,őszinte érzelmek kellenek,kiegyensúlyozott kapcsolat,azt hiszem teljes mértékben kettőn áll a vásár,a férfi figyelmes....és ha meg van az alap akkor a nő könnyen elengedi magát,nincsenek gátlások,közben kimutatja mi merre jó,vezeti a férfit....ez nem gomb nyomásra működik,klaffolni kell sok mindennek,amit meg lehet beszélni,ez sokaknál elmarad.:(


Valóban,az állandó elutasítás megmérgez mindent,ha nem tudja megbeszélni a két fél,tovább kell lépni,mert ott már talán az alap sincs meg,maga a szeretet,érzelmek,túl sok értelme nincs önkínzásba őrlődni.

Csak a nappali figyelmesség kevés,de valóban sokat számít oda-vissza mindkét félnek.

237. 03e8385f6c (válaszként erre: 236. - Promi)
2011. jún. 2. 08:09

Nem tudom milyen hangszeren játszol, én húsz éve gitározom.


Igaz némely nőt néha gyantázni is kell, de én nem vagyok vonós:)


Szóval nekem a nappali figyelmesség még nem volt soha igazán gyümölcsöző, ha lehoztam a csillagokat az égről akkor is volt ok arra, hogy "ma miért nem"...bár ez nem csak a szexre vonatkozik.


No nem vagyok én sem meleg, sem antifeminista, csak ismerem a lustaság és az önzés elméletét, amit Csernus is nagyon szépen leírt.


"Az önző ember először környezetét, majd önmagát teszi tönkre. Ide vezet az önzőség. Miért teszed mással azt, amit magadnak nem kívánsz?"


És akkor kérdem én: Ha ÉN képes vagyok megtenni valamit ami amúgy rohadtul nincs ínyemre és szívesebben tennék bármi mást, de az Ő kedvéért megteszem hogy NEKI jó legyen, akkor Ő miért nem veszi a fáradtságot, hogy megtegyen az ÉN kedvemért valami, ami lehet(sajnos)ugyanúgy nincs kedvére, de TŐLEM elvárja, hogy az Ő kedvében járjak, azonban nem hajlandó - mert lusta, önző vagy egyéb ok miatt - hogy az ÉN kedvemben járjon...


Folytathatnám, de fölösleges ugye?

Az állandó elutasítás megmérgez mindent, az önbecsülés elvész és marad egy torokszorító érzés, az érdemtelen mellőzöttség érzése.

És amikor jobban belegondolsz elborzaszt majd a tehetetlenség, hogy ezt a másik pontosan TUDJA de esze ágában nincs tenni ellene semmit a fentebb leírt okok miatt.


Nem tudom, hogy nők hogyan élik meg az ilyesmit - én nem egyszer értem meg ezt, hol durvábban, hol kevésbé.


Elgondolkodtam, hogy a hiba vajon az én készülékemben van-e...lehet, de ez nem a nappali figyelmesség hiánya!

236. Promi
2011. jún. 1. 16:16
Olvasgatok , olvasgatok és férfitársaim szégyenkezem miattatok. A nő egy csodálatos hangszer , de mint minden hangszert a nőt is óvni és ápolni kell nem csak játszani rajta. Mert a nappali figyelmesség éjszaka , vagy még nappal meghozza gyümölcsét:-)
2011. máj. 24. 22:58
Ja...az ám a vonzerő!Aztán lankad a kedv.Először megkapod a demo verziót, de aztán amikor megveszed liszenszkulcsot kiderül, hogy nem minden arany ami fénylik:):)
234. 65e2c784c6 (válaszként erre: 233. - 03e8385f6c)
2011. máj. 24. 19:56
Ez jó!Még látványosabb,amikor a tárcádat nyitod!
233. 03e8385f6c (válaszként erre: 232. - A56fa55821)
2011. máj. 23. 08:22
2011. máj. 22. 19:32
Van olyan női orgazmus ami nem látványos? A férfi szemnek szerintem mindegyik az.
231. 03e8385f6c (válaszként erre: 230. - D6c5760413)
2011. máj. 22. 19:25

Igaz, teljesen.

Hiába akarok én "sikert" elérni egy hölgyeménynél, ha olyan hideg, hogy amikor mellém fekszik az ágyba, 10 fokot esik a hőmérséklet.

Amúgy nem értem, hogy miért is kell egy párkapcsolatban hónapokig álló f@xszal mászkálni.

Ha egyedülálló valaki, ekkor tudja, hogy miért nincs használatban a magvető.

A másik oldalt sem értem - mert nekem akkor is áll, ha huzat van - húszas-harmincas pasasokra panaszkodnak a fórumozó lányok, hogy nem akarnak hancúrozni!


De egy házasságban - együttélésben célszerű, hogyha nem csak a kondenzvíz-ürítési funkcióját látja el múljon ez bármelyik félen!Szerintem...

2011. máj. 21. 07:34
Lányok,miért csak a férfi felelős a mi orgazmusunkért hiszen mindannyian tudjuk ha nem kívánjuk úgy a párunkat vagy máshol jár az eszünk akkor a kedvesünk csinálhat bármit a várt hatás elmarad.Szerintem egyenlő arányban vannak a dolgok egyszerűen csak figyeljünk a másikra és akkor minden szeretkezés csodálatos lesz.
229. 65e2c784c6 (válaszként erre: 224. - Monika0104)
2011. máj. 20. 19:06
Ha nincs kitéve mindig a "BEHAJTANI TILOS" tábla akkor sok múlik a férfin, igaz.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook