Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lassú ember vagyok. Mindenben. De ez a Lidl-es kasszánál... fórum

Lassú ember vagyok. Mindenben. De ez a Lidl-es kasszánál... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
5. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 06:50
Nem Te vagy lassú: irtózatos sebességgel dolgoznak, képtelenség felvenni a tempót! Én ráadásul figyelem is, hogy jó árat visz-e be a gép ... Bár náluk még nem volt problémám, máshol általános. :/ Letojom, hogy mit gondol az utánam jövő. Ha sorra kerül, már ő lesz a "lassú" :D
4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 05:28

Kaptál egy kukoricát, mert ilyenen stresszeled magad.

Szerintem ne törődj vele, hogy lassú vagy. Na és? Te nem alkalmazott vagy!

Amúgy meg kipróbálhatnád az önkiszolgáló kasszát, ott a saját tempódban haladhatsz.

2022. okt. 6. 02:58
Már a lidl sem a régi. Amennyire jó volt, most annyira semmi. Az akciós árukat nem teszik ki vagy visszatartják délután már nincs belőlük, erőltetik ezt az önkiszolgáló kasszát, ahová úgyis oda kell hivni az eladókat.
2022. okt. 6. 01:37
Ez nem a te hibád, hanem az irgalmatlanul cheap Lidl managementé akik sajnálnak 1-2 pénztárossal többet beültetni, hogy haladjon is a sor. Ezért útálom az üzletet. Állandóan kilóméteres sorok kígyóznak. Nem a vevőknek kellene kapkodni, hanem a managementnek több pénztárost beültetni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook