Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lance Armstong vitatott nagysága fórum

Lance Armstong vitatott nagysága (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lance Armstong vitatott nagysága

1 2
2012. nov. 11. 09:22

A rákot legyőzni senkinek nem egyszerű. Gondolom. Nem is értem, hogy jön ez ide.


Doppingolt, lebukott, viselje a következményeket.

Mint ahogy a többi is, aki lebukik.

Az, hogy 10 sportolóból 11 doppingol, az szinte biztos. A különbség itt is csak a pénz.

2012. nov. 11. 09:14

tobb eve olvasdtam egy konyvet, felneztem ra, most csalodtam. Egesz olimpia, minden sporttag mar arrol szol, h kinek van jobb doppingszere.

oromtelen szamomra.



kellett hozza az o akarata. tehat valamit jol csinalt, csak nem tiszta szandekkal. Jo sok adossagba keveredett, hiszen minden tamogatoast megvontak tole, vissza kell fizetni csomo penzt.

2012. nov. 11. 09:11
Az biztos hogy sokat tett a győzelméért.De bizonyíték van a doppingolására.Így teljesen mindegy h én hogy mit hogy gondolok:doppingolt,keményen,nem 1-2 pirulával.Ezért nem érdemli meg a győzelmet,se ő,se más,aki így ér el valamit.
2012. nov. 11. 09:08
Megfosztották hét Tour de France-győzelmétől és egy életre eltiltották a kerékpáros versenyzéstől Lance Armstrongot, mert nem hajlandó tovább védekezni az őt ért doppingvádak ellen - jelentette be hivatalos közleményben az amerikai doppingellenes ügynökség.

Ugrás a teljes írásra: Lance Armstong vitatott nagysága
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook