Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szoptatás után "összezsugorodott" mell visszanyeri valaha eredeti nagyságát? fórum

A szoptatás után "összezsugorodott" mell visszanyeri valaha eredeti nagyságát? (tudásbázis kérdés)


10. ice kuszi (válaszként erre: 5. - Jooeva)
2010. máj. 4. 17:28
Köszi, lehet hogy majd kipróbálom! Most cickafark teázom, abban is vannak fitoösztrogének, gondolom akkor emellett nem ajánlott, nehogy sok legyen belőle. De lehet, hogy akkor ez is hasonlóan hat!
9. ice kuszi (válaszként erre: 7. - Betsabé)
2010. máj. 4. 17:24
A fenébe, tényleg ez igaz!!!
2010. máj. 4. 16:21

Hú mikor én szültem nagyon büszke voltam magamra:)

Tudni kell,hogy mindig kicsi volt,de a terhesség hízás igazán nőiesebbé tett.Szülés után a szobatársam aki már a második gyermekét szülte,azért óva intett,ne nagyon örüljek,mert pl.neki az első után még jobban összement.Én anno versenyszerűen tornáztam,sosem volt mellem.Ma már van:)Most már 16 éves a lányom,de nekem egyre szebb:)Most látom őt,mintha magamat látnám,de olyan jól áll neki(persze ő elégedetlen)

Szerintem mindig annak kell örülni ami van.

Most engem zavar már ,hogy nagyobb.Alvásnál(nem is tom mikor aludtam utóljára hason pl)Aztán alatta beizzad legyen az bármilyen jó melltartó.

Szóval így utólag nekem kényelmesebb volt míg kicsi volt:)

7. Betsabé (válaszként erre: 4. - Ice kuszi)
2010. máj. 4. 15:51
Szerintem ne gyúrj cicire! Én nem mernék. Miért? Mert pl. ha popsira gyúrtam, akkor a popsira halmozott izom elkezdte égetni a zsírt, és olyan kemény kerek popóm lett, mint még soha. Na most ez a cicinél nem lenne jó, mert az alapvetően zsír.
2010. máj. 4. 15:48
Lányomat 9, fiamat 13 hónapig szoptattam, mindkettőnél csak 7 hónaposan adtam anyatejen kívül mást. Szóval igénybe volt véve rendesen. Fél éve pihennek. A méret 1-el nagyobb mint a gyerekek előtt, pedig semmit nem csináltam vele. Ez szerintem genetika kérdése.
5. jooeva (válaszként erre: 15. - Ice kuszi)
2010. máj. 4. 15:12

Hali!


Használok reggel egy mellfeszesítő krémet (sunfleur), este olajat (aromax mellápoló olaj) masszírozok.

Szedek szójalecitint és lenmagolaj-kapszulát.

Ezek együttesen hatnak a bőrre, mirigyállományra, teltebbé, feszesebbé teszik a mellet.

Ugynevezett fitoösztrogéneket tartalmaznak.

Nem leszel tőle egy P. Anderson, de segíthet!

Hallottam olyat is, hogy pár nőnek a fog.gátlótól nőtt meg látványosan a melle, de ez is alkatfüggő, nekem nem hat így, pedig nem bánnám!

4. ice kuszi (válaszként erre: 1. - 9bbc382386)
2010. máj. 4. 14:13

Igen, azt én is észrevettem, hogy ha fogyok, még kisebb lesz! Úgyhogy igyekszem nem fogyni, bár hízni sem akarok!

Ez a súlyzózás jó ötlet, amúgy is mindennap súlyzózom, mától majd gyúrok cicire is!:-)

3. 9bbc382386 (válaszként erre: 2. - Agica81)
2010. máj. 4. 13:30
Súlyokkal tárogatni,és mell előtt piciket...hadd izmosodjon.
2. agica81 (válaszként erre: 1. - 9bbc382386)
2010. máj. 4. 12:00
Milyen edzést ajánlotok a nem feszes mellre?
2010. máj. 3. 20:36
Ha nem hízol,akkor olyan marad amilyen most.Edzéssel tudod megemelni feszesebbé tenni,na meg a masszírozással.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook