Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakást szeretnénk bérelni, de amit olcsón találtunk lehetőséget, ott a címkiadásért 7000 Ft-ot kell fizetni előre fórum

Lakást szeretnénk bérelni, de amit olcsón találtunk lehetőséget, ott a címkiadásért 7000 Ft-ot kell fizetni előre (beszélgetős fórum)


1 2
6. Vorarlberg (válaszként erre: 5. - 937a2a883a)
2013. nov. 14. 16:11
Az iroda azt mondja,hogy azért kell nekik fizetni a 7000Ft.-ot,mert nincs külön emberük aki mutatja a lakásokat,tehát nem mutatják,viszont a tulajdonos nem fizet nekik jutalékot,így a lakásokat nagyon olcsón hirdethetik,szerinte náluk találjuk a legolcsóbb lakásokat.
5. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Vorarlberg)
2013. nov. 14. 16:06

Mi szerencsére már túl vagyunk ezen, de ne fogadd el. Bár azt hiszem úgy van, hogy 1 hónapig annyi lakást mutatnak ezért a pénzért, amennyit szeretnél. Viszont nem kérhetnének pénzt tőled, keress más irodát. Az ilyeneknek én megköszöntem az információt és le is tettem a telefont.


Mi is beregisztráltunk egy ingyenes irodához, de végül nem rajtuk keresztül találtunk. 2 hétig reggeltől-estig bújtam a netet, nem volt könnyű, de sikerült megtalálni a megfelelő lakást, ahova 2 hete költöztünk be. Most épp munkát keresünk, ami szintén nem könnyű, de nem adjuk fel. :)

4. simple (válaszként erre: 1. - Vorarlberg)
2013. nov. 14. 16:00

Csepp a tengerben:


[link]

3. simple (válaszként erre: 1. - Vorarlberg)
2013. nov. 14. 15:58
Csalás! Tele van ezzel a net, nézz körül. Soha ne fizess ilyenért, rendes ingatlanos tőled nem kér pénzt azért hogy mutasson lakást.
2013. nov. 14. 15:50
Az tuti csalás
2013. nov. 14. 15:42
Nem szeretnénk és nem tudjuk feleslegesen kifizetni a 7000FT-ot,mi van ha a lakás aminek megkapjuk a címét nem felel meg nekünk?Van valakinek tapasztalata ezügyben?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook