Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakásfelújítás, lakásátalakítás fórum

Lakásfelújítás, lakásátalakítás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
8. ff1bad5674 (válaszként erre: 2. - Tafonta)
2009. jan. 8. 17:49

Sziasztok!


Engem nagyon érdelek,és mélyen érint a lakásfelújítás.Ebből élek.


Vida Ferenc

7. tafonta (válaszként erre: 6. - Myrad)
2009. jan. 7. 11:08

Szia!

Nem tudom, hogy saját kezűleg vagy céggel szeretnétek elvégeztetni a felújítást?

Én azt ajánlom, hogy egy lakásfelújítással is foglalkozó céggel készítessetek árajánlatot (komoly cégnél ez ingyenes!) és utána tudtok mérlegelni. Ha mégis inkább magatok csináljátok meg, akkor is jó ez, mert az anyagköltség is fel van tüntetve, és ezzel legalább tisztában lesztek.

2009. jan. 6. 06:48

Sziasztok!


Mi hamarosan fel szeretnénk újítani a házunkat, de fogalmunk sincs, mi mennyibe kerül, így nehéz is tervezni. Persze ötletek vannak bőven, de ugye a pénztárca azért határt szab az álmoknak...


Tudna valaki segíteni, hogy hol lehetne utána nézni ezeknek a dolgoknak, vagy van esetleg valaki olyan, aki járatos ebben a témában, és tudna itt tanácsot adni?


Előre is köszönöm szépen!

2008. dec. 23. 18:50
Van köztetek valaki, akinél geotermikus fűtés vagy légkollektor vagy hasonló lett beépítve?
2008. dec. 9. 11:44
Egy ismerősöm klasszikus 2 szobás tömblakást alakítottak át úgy, hogy a nagyobbik szobából lekerítettek egy részt (a két szoba közöttit) gipszkartonnal és az lett az iroda / ebédlő. Igaz annak nincs ablaka, de ezt jó lámpával, vagy üvegtéglával ki lehet küszöbölni.
3. 7161d4c2ec (válaszként erre: 1. - Tafonta)
2008. nov. 18. 20:52
Mi most kezdtünk bele a felújításba ősszel, de jól kicsúsztunk az időből, úgyhogy fele a munkának megmaradt tavaszra.Térelválasztásra egy újságban láttam több ötletet.Pl. nekünk van egy bazi nagy előszobánk, 6x4-es, és a hátsó részt egy egyszerű könyvespolccal oldottam meg, amit telepakoltam könyvvel, virággal, és nippekkel.Szerintem erre a célra nagyon mutatós ez a megoldás.
2008. okt. 31. 13:47
Akit érdekel a lakásfelújítás, szóljon hozzá bátran!
2008. okt. 28. 11:20

Sziasztok!

Tapasztalatokat gyűjtök! Kíváncsi lennék, ki hogyan oldotta meg a lakásfelújítást, hogyan csinált építkezés élkül több szobát. Terek praktikussá tétele, egyedi megoldások is érdekelnek!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook