Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyapékségek itthon és a világban fórum

Kutyapékségek itthon és a világban (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kutyapékségek itthon és a világban (Napi érdekes)

márc. 4. 10:36
Providence és Joannie volt a lány neve, akié a kutyacsemege bolt volt! A pasija imádta a kutyakekszet:)
16. Epresturmix (válaszként erre: 15. - Fincsi5)
febr. 27. 19:38
Én is ott! 😊 Fenn is van a neten!
15. fincsi5 (válaszként erre: 14. - Epresturmix)
febr. 27. 16:17
Providence! A fészbukon kérdeztem meg.:)))))))
14. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Fincsi5)
febr. 27. 15:23
fuhh rákerestem de semmi! 🥹
13. fincsi5 (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
febr. 26. 16:18
Az bizony! Nem és nem jut eszembe a címe, pedig minden epizódot megnéztem. Az anyukájuk jelent meg előttük sokszor, mikor döntések előtt álltak.
12. Utolsó betyár (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
febr. 25. 21:24
Ásatlan kút van az udvarában?
febr. 25. 21:10
Valaki irja meg a címét ennek a sorozatnak, mert megőrülök!
10. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Fincsi5)
febr. 25. 21:03
Tudom. Göndör fekete haja van a csajnak! Arra gondoltam én is, de valamiért ezt írtam! Egyre gondoltunk.
9. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
febr. 24. 19:01
Szerintem egy másik, ahol állatorvos az apa, és 2 lánya, 1 fia van. az idősebb lány orvos, a kisebbnek már gyereke van, s ő kezdett ilyenbe. De nem ugrik be a film címe.
8. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
febr. 24. 18:17
Szívek szállodája
febr. 24. 18:15
Az utolsó előtti mondat felkeltette a figyelmemet. Szájszag ellen más is használ, de talán ez a keksz a legjobb erre. Nekem macskám van, azoknál annyira nem érződik. De lehet majd kipróbálom ezt a kexet.
6. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 1. - Pi)
febr. 23. 12:24

Kérdésedre: túlzás.

A kutyaszeretet nem ezen múlik. Meg a macskák szeretete sem. Egyáltalán - az állatszeretet nem itt kezdődik.

Mint ahogy a gyerekek szeretete sem azon múlik, hogy milyen különleges kekszet kapnak.

febr. 23. 10:18
Szerintem ez egy rohadtul felesleges dolog. Nem kellene emberként gondolni az állatokra, mert nekik például nem szükségletük a keksz. A halálom, mikor valaki születésnapot is tart a kutyájának, macskájának, tortával, kis papír sapkával. Nekik ez szenvedés. Ha meg akarják lepni valami finommal, akkor minőségi hústermékkel vagy neki készült normál eledellel, jutalomfalattal. Pont nem kell neki péksütemény... minek??? Mert a gazdi péksütemény-függő?
febr. 23. 06:06
nalunk nincs ilyen.
3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Pi)
febr. 22. 18:15

Ha enné a cicánk, biztosan vennénk. A sima vajas kekszet néha megeszi, míg a nekik készült jutalomfalatot nem.


Régen egy (nyilván) amerikai filmben láttam ilyet, jópofa dolog volt.

febr. 22. 13:34
Jó Üzlet ha van rá igény.
1. pi
febr. 22. 09:35
Rajongunk a kekszekért. A friss, ropogós, porhanyós kekszekért. Nekem főleg a mandulás és vaníliás a kedvencem, míg párom a sajtosat imádja. És a kutyánk? Hát neki mindegy, bármilyen kekszet képes nyakló nélkül felfalni, ezért kicsit kutakodni kezdtem a témában, hogy neki is külön lehessen kekszeket sütni.
Tudtátok, hogy az első kutyapékséget 1979-ben!!! Chicagóban nyitották, Famous Fido`s Doggy Deli in Rogers Park néven?

Ugrás a teljes írásra: Kutyapékségek itthon és a világban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook