Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kupakgyűjtés fórum

Kupakgyűjtés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. 4c35511f0b (válaszként erre: 5. - Rika)
2007. máj. 2. 15:54
ennél többet nem tudok tenni...
5. rika
2007. máj. 2. 15:43

Nem feltétlenül gyűjtik az óvik és az iskolák a kisgyereknek. Nekik is jól jön mert átveszik tőlük és játékokat készítenek belőlük.

De én úgy gondolom, hogy most a kisfiúnak nagyobb szüksége van rá. Van egy vállalkozó aki felajánlotta, hogy elszállítja a kisfiúnak a kupakokat, de nem tudjuk, hogy ki az és hogy hogy lehet elérni. Írtunk e-mailt az anyukának, de nem válaszol. Jelent meg cikk a blikkben hát írtunk nekik is de ők sem válaszoltak. Próbáltuk hívni az anyukát, de nem értük el. Elakadtunk ezért kértem a segítségeteket.

2007. máj. 2. 14:01

[link]


Itt megtaláljátok az édeasnya levelét, elérhetőségét, a gyermek fényképét.

2007. máj. 2. 13:48
Nálunk a suliban gyűjtik a kupakokat,a lányom már egy csomót elvitt,de én sem tudtam hogy egy kisfiúnak kell.Állítólag 1ft-ot ér egy db?
2007. máj. 2. 13:39

Nálunk az Óvodába gyűjtik a kupakokat,de nem is tudtam róla,hogy egy kisfiúnak gyűjtik.

Ma utána kérdezek.

1. rika
2007. máj. 2. 13:22

Sziasztok!

Azért indítottam el ezt a fórumot, hogy segítséget kérjek. Biztos hallottatok már arról a kisfiúról akinek a kupakokat gyűjti az ország.

Mi is ezt tesszük a munkahelyemen, de nem tudjuk annak a vállalkozónak a nevét aki elszállítja a kisfiúnak Kecskemétre.

Ha valaki tudja kérem szóljon, mert már szép mennyiség összejött és szeretnénk elküldeni.


Köszönöm a segítséget.

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook