Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kupakgyűjtés fórum

Kupakgyűjtés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
36. rika
2007. okt. 12. 16:02
Mi is elküldtünk 4zsák kupakot a héten...:)
35. raszilvi (válaszként erre: 34. - Venes)
2007. okt. 12. 15:50
Amiről még augusztusban írtam, hogy egy ismerősöm beszélt velük, akkor éppen egy 200 literes hordónyi kupakról volt szó!! Ennyit azért nem szeretnék kerülgetni!Az miatt hívta fel őket az ismerősöm és elküldte nekik sms-ben a telefonszámot,akiknél volt a temérdek kupak. 1 (egy) egész hónapig tárolták nekik, de a szülők nem jelentkeztek érte, még egy rövid hívással vagy sms-sel sem, hogy köszönjük,mégsem kérjük. :( Úgy érzem, elég szomorú hozzáállás..... :(
34. Venes
2007. okt. 12. 11:12
Egyébként én úgy vagyok vel, hogyha nem is családnak kellene csak visszaváltás vagy újrahasznosítás céljából, akkor is gyűjteném. Jobb bármilyen célből gyűkteni, mint a Földünkön a szemetek halmozni.
33. Venes
2007. okt. 12. 11:11

Én is kecskeméti vagyok, és anyukám olyan 1 hete adta ale a kupakokat és akkor még kellett a tancson.

Én most a kollégiumban, a szintemen gyűjtöm őket. Jó kis mennyiség gyülemlik ám össze..:) (Talán minden szintre kelene ilyen kis dobozt kiraknom.)

32. anyamancs (válaszként erre: 31. - Margó1977)
2007. okt. 12. 07:44

Szia!

Írod, hogy még mindig tart a kupakgyűjtés, meg hogy reméled, él még a telszámuk. Ezt szerintem csak akkor lehetett volna ideírnod, ha biztos is vagy a dologban. (bocs)


Én beszéltem a szülőkkel szeptemberben és eléggé kétértelmű választ kaptam arra, hogy kell-e nekik kisebb vagy nagyobb mennyiségű kupak. AMikor kérdeztem, hogy e-mail-ben felvehetjük-e a kapcsolatot, arra is elutasító választ kaptam, sőt arra is, hogy majd később jelentkeznek, ha tényleg kell nekik a kupak.

VAGYIS NEM JELENTKEZTEK!

Szerintem a szép, karitatív segítséget így maguk a szülők ölik el.

Úgy gondolom, annyit elvárt volna tőlük sok-sok ember, hogy két sorral vagy szóval jelezzék - köszönjük, ennyi elég volt.....

Amikor elkezdték a gyűjtést, minden portál tele volt a mailjeikkel, felhívásokkal, TV szerepléssel.....

hmmmmmm

31. Margó1977 (válaszként erre: 30. - Rika)
2007. okt. 5. 07:55

Sziasztok!


Még mindig tart a kupakgyűjtés!Bár kecskeméti vagyok,de sok új infóm nincs a családról.Azt tudom,hogy júniusban megtörtént a II. kezelés.Az első kezelésre úgy kértek kölcsön a második kezelés pedig a kupagyűjtésből jött össze.Még hátravan II kezelés.

Ez a cím ahová küldhetitek a kupakokat:

Festő Alex, 6000 Kecskemét, Mártírok útja 30.

Számlaszámuk: OTP 11773322-05787319

Az édesanya telefonszáma: 30/447-63-79 (remélem ez még élő szám)

Üdv Margó

30. rika (válaszként erre: 26. - Pincinyul)
2007. szept. 24. 12:59

Szia!

mondanál valami címet vagy telefonszámot ahol lehet velük beszélni?

2007. szept. 24. 12:21

Sziasztok! Nekünk is van 3 zacskónyi kupakunk, és mi sem tudjuk már kinek adni....Ha van valaki akinek szüksége van rá, szívesen odadjuk, hogy segítsünk a beteg gyerekeken!!!!!


Sziasztok!!!

28. pufika
2007. szept. 23. 08:21

Nálunk is gyűjti az óvoda és az iskola is. Én is úgy tudtam, hogy Alexnek. Picinyúl! Írj már többet erről a Máté gyerekről, mert ha Alexnek nem kell, akkor inkább mi is inkább neki adnánk.


Igen, tényleg jobb hogy nem pénzt kérnek. Egyrészt mert az nincs :(. Másrészt, mert ezzel a környezetvédelemre és az újrahasznosítás jelentőségére lehet a gyerkőcöket nevelni. Nálunk nagy hangsúlyt fektetünk rre, mert zöldovink van, a suliban pedig folyik a szelektív hulladékgyűjtés egész évben.

27. raszilvi (válaszként erre: 26. - Pincinyul)
2007. szept. 20. 11:01
szióka! Írtam választ neked, remélem megkaptad!
2007. szept. 13. 12:25

sziasztok! Én is ismerek egy kisfiút, Szabó Máténak hívják, és oxigénhiánnyal született, Pápai kisfiú. Neki gyűjtjük a kupakokat, és szívesen fogadnánk bárhonnan! Írjatok, ha esetleg van felesleges kupakotok!

Köszönöm!

2007. aug. 27. 11:34

Sziasztok!

Van egy jó adagnyi kupakom, esetleg tudtok-e valaki mást a Festő Alexen kívül, aki örömmel fogadná a kupakokat?

Ugyanis egy ismerősöm a múlt héten beszélt a szülőkkel, mivel elég nagy mennyiségű kupakot ajánlott fel nekik, de a szülők elég furán, kissé össze-vissza válaszolgattak, hogy hát most nem is kellene, de mégis jó lenne, meg nem tudják, mi is legyen, de majd jelentkeznének ..... , szóval olyan érzése volt az ismerősömnek, hogy már nem foglalkoznak a kupakokkal.

Én meg az előbb találtam egy blogban egy hozzászólást, ami szerint most nem tudnak a szülők foglalkozni a kupakokkal.....


Tehát úgy néz ki, mindenki, aki gyűjti - talán hiába gyűjti nekik....


Úgy gondolom, a szülők részéről annyit megérdemelne a nagy gyűjtő tábor - hogy közöljék, valamilyen oknál fogva most mégsincs szükségük a kupakokra!!


Ezért ha valaki tud másik rászorulóról, jó lenne közzé tenni, hátha ott nagyobb örömmel fogadnák a felajánlásokat!

24. Andante023 (válaszként erre: 23. - Szenyó)
2007. aug. 22. 11:33
szeretném megkérdezni, hogy tudom eljuttatni a "végfelhasználóhoz" a kupakokat, mert már elég sokat sikerült összegyűjtenem. írtam a hölgynek, akinek a beteg kisfia van, de a mai napig nem érkezett rá válasz, pedig a levél kézbesítésre került, ez biztos.
2007. aug. 20. 10:46

Mi is gyűjtjük, de nem tudtam én sem az okát, miért.

Majd kirakom a cikket a faliújságra.

22. rika
2007. júl. 17. 08:20
ha megnézitek az a címet ami Zsó bemásolt ott van kép is Alexről...:)
21. rika
2007. júl. 17. 08:20

Asztalos Andrea, édesanya

Festő Zoltán, édesapa


Elérhetőségek: Tel.: +36-30-447-63-79,

e-mail: an72di@freemail.hu

20. Venes
2007. júl. 17. 08:18
Mi is gyűjtjük, de sokáig nem tudtam miért kell... Most már de.:)
2007. júl. 17. 08:16
Köszi, hogy írtál. Gyűjtök én is.
18. rika (válaszként erre: 17. - 754c7e07c3)
2007. júl. 17. 08:09
mi zsákokba gyűjtjük. majd leírom a számot amin lehet érdeklődni hogy ki tudja elvinni nekik. nagyon sokra van még szükségük több tonnára ugyhogy lehet még gyűjteni egy ideig. mi most fogunk elküldeni 3zsák kupakot...:) nagyon büszkék vagyunk magunkra...:) remélem örülni fognak...:)
2007. júl. 17. 07:54
Hogyan kell gyűjteni, milyet, hogy jut el hozzájuk, mennyit kell, tudsz részleteket?
16. rika
2007. júl. 17. 07:50
igen nekem is szinpatikusabb, hogy nem pénzért kuncsorognak.
15. piccur
2007. júl. 17. 07:49
mi is gyűjtjük a kupakokakt elég intenzíven. azt hiszem ez egy olyan megoldás, ami mindenki számára kedvező. már ha lehet ilyet írni.
14. rika (válaszként erre: 12. - 754c7e07c3)
2007. júl. 17. 07:47
egy beteg kisfiúnak gyűjtjük a kupakokat, hogy mehessen külföldre őssejtbeültetésre, mert agyvérzéssel született. Már volt kint, de még mennie kell legalább 2*. Nagyon sok kupak kell neki. Mindenféle műanyagkupak. Már tud ülni, enni, és segítséggel járni is...:)
13. rika (válaszként erre: 11. - Virág3)
2007. júl. 17. 07:45
szia nem ígérem, hogy ma de előkerítem Alex anyukájának a számát és vele megbeszélheted. Ő tudja, hogy honnan ki tudja neki elszállítani.
2007. júl. 17. 07:44
Sziasztok. Én nem hallottam erről. Valaki elmondaná, hogy miről van szó? Köszi.
2007. júl. 16. 22:52
Mi is gyűjtjük,de sajnos nem tudom,kinek adjam a sok-sok kupakot,mert akinek eddig adtuk,elment anyukám munkahelyéről!
2007. júl. 16. 22:44
Mi is gyűjtjük a munkahelyen, már kétszer adtunk le jelentős mennyiséget. A mi városunkban úgy oldották meg, hogy meghirdetik, melyik cégnél fogadják a kupakokat egy meghatározott időpontban, és egyszerre 5 kg-nál kevesebbet nem lehet leadni.
9. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 1. - Rika)
2007. jún. 6. 11:05
mi tobb ezret gyujtottunk neki, mivel vendeglatosok vagyunk, es az egyik kollegank vitte el az anyjanak es o tovabbitotta!megprobalom megkerdezni, de nem igerek esmmit, mert mar nem dolgozik velunk!
8. 4c35511f0b (válaszként erre: 1. - Rika)
2007. máj. 30. 17:53

új hír:)



"Kiskunlacháza - Fantasztikus örömhírt kapott Festő Alex (2) édesanyja. Az izomtónuszavarban szenvedő kisfiú újabb kilométerekkel került közelebb a gyógyuláshoz. Mára már az egész ország tudja, hogy műanyag kupakot kidobni szigorúan tilos, hiszen egy kis ember élete múlhat rajta. Az országos gyűjtésbe a Kiskunlacházi Általános iskola is beszállt, a beteg kisfiúnak 150 000 darab kupakot gyűjtöttek, amely több mint fél tonnát nyom a mérlegelésnél."

2007. máj. 5. 18:07

Sziasztok!

Mi már hónapok óta gyűjtünk beteg gyerekeknek. Most éppen Kecskemétre Alex-nak, aki őssejt beültetésre és kezelésre jár Kijevbe. Kérlek, ha tudtok segítsetek. Januárban már vittünk le egy 5 zsáknyit, akkor Alex nagymamájával találkoztunk, neki adtuk át a kupakokat. Sajnos, a család reakcióideje az emailekre igen lassú, hiszen rengeteg levelet kapnak. És a folyamatos gondoskodás a gyerekekről se egyszerű. Ha valakinek infora van szüksége, keressetek nyugodtan. Hamarosan megyünk megint, már van kb. 100 kilónyi kupak. Elérhetőségem: erika7@freemail.hu Előre is köszönöm a segítséget.

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook