Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Külön jár szórakozni! Belefér? fórum

Külön jár szórakozni! Belefér? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
47. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Bigdigit)
2010. nov. 9. 12:19
Szerintem ennyi szabadsag mindenkinek kijar, igenis neha jo csak barattal/baratnovel kiruccanni, akar egy wellness-es helyre. Egy jo parkapcsolat a bizalmon alapul es ennek nem szabad hogy gond legyen!
46. szancsi1984 (válaszként erre: 40. - 1a9f281d5b)
2010. nov. 9. 12:19

Nem azért... nomeg nálam az ordítás még a hangosan beszélés kategóriájához is kevés...

Azért nem ment el mert megértette az érveimet.

Nah jó benne volt az is hogy veszekedtem miatta, dehát hogy a fenébe ne veszekednék ilyenért??:/

45. Bigdigit (válaszként erre: 38. - 1a9f281d5b)
2010. nov. 9. 12:18

Előző házasságból 2 nő+1 férfi és mindnek a párja.Az is akire vigyorog mindig mint akit b...i visznek.

De szerintem elmentünk a lényeg mellett.

A kérdés csupán annyi másnak belefér-e párja napokra elmenjen bárhova nélküle szórakozni ahol ellenkező neműek is vannak.Sőt jelen helyzetben egy szál ádám kosztümeben.

44. Vercsaszy (válaszként erre: 35. - Bigdigit)
2010. nov. 9. 12:18
Mondtam én,hogy gyanús nekem.Már nem szeret.Vagy eddig sem szeretett.Ezt nem tudhatom....
43. szancsi1984 (válaszként erre: 35. - Bigdigit)
2010. nov. 9. 12:17
:/// Fuh de ideg lennék... ez már terror
42. 1a9f281d5b (válaszként erre: 39. - Szancsi1984)
2010. nov. 9. 12:16

Ha nem akarok elmenni valahová, nem megyek, akárki mond akármit.

Ha tudom, hogy ezzel megbántom a feleségemet, akkor meg pláne nem.

41. szancsi1984 (válaszként erre: 36. - Andi6020)
2010. nov. 9. 12:16

Hát ha kanbuliról lett volna szó mehet...

De az hogy kabuli de csak más nők mehetnek barátnők nem... nah az már nem...

Mivel a haverja azzal tömi a fejét h kicsit nőznie kéne meg más csajokkal lennie, és direkt azért intézte volna ezt így... érted? Ezért ordítottam.

(Mert a hever ilyen szabadéletű, és mindenkit meg akar téríteni)

40. 1a9f281d5b (válaszként erre: 33. - Szancsi1984)
2010. nov. 9. 12:14

Tehát nem ment el a csajozós bulira, mert "1 hétig ordítottál".

Értem.

39. szancsi1984 (válaszként erre: 32. - Spinneli)
2010. nov. 9. 12:14

Vannak problémák... többnyire pont azért mert a haverjai "nagyon okosak" és tömik a fejét. Drága uram meg borzasztó befolyásolható.

Ő soha nem akart nélkülem menni sehova, még mikor nekem nem volt munkám dolgozni is mentem vele. Aztán elkezdte az öccse tömni a fejét h én minek megyek... Ennél én sokaltam be és nem mentem többet. Mondjuk már van munkám, én járok oda ő a saját munkáját csinálja, de még mindig van hogy hív hogy mennyek mikor nekem szabadnapom van.


De nem is ez a lényeg... szórakozni bizony úgy gondolom együtt kell hogy menjünk és kész. Nem szoktunk egymás nyakán lógni ha bulizunk, ő táncolhat mással és én is. De az hogy ő bulizik nekem meg itthon kell ülnöm, vagy fordítva KIZÁRT.

38. 1a9f281d5b (válaszként erre: 37. - Bigdigit)
2010. nov. 9. 12:13
Kicsodák?
37. Bigdigit (válaszként erre: 34. - 1a9f281d5b)
2010. nov. 9. 12:11
Nem csak anyák hanem a hozzátartozó kanok is ott voltak kivéve engem.
36. andi6020 (válaszként erre: 20. - Szancsi1984)
2010. nov. 9. 12:11

"1 hétig ordítottam"


Nem vagyunk egyformák, meg nálunk ilyen eleve elő sem fordulna, de ha én el szeretnék menni egy csajos bulira, a párom meg így reagálna, már csak azért is elmennék.

Bár azt nem értem, hogy milyen kanbuli az, ahova csak a haverja nő ismerősei elmehetnek? A kanbuli az kanbuli nem? Nők nélkül.

2010. nov. 9. 12:09

Még egy példa hol állok nála a skálán.

A kocsim megtörték nem rég és úgy néz ki 3 napig nem lesz autóm.Mással igen körülményes bejárnom dolgozni.Az első reagálása az volt én nem viszlek be...

Holott az apja kórházban mellette fekvő vadidegennek is próbál segíteni...


ÉS igenis eddig mindenki akinek elmeséltem a történetet azt mondta én nem vagyok normális ilyen nő mellet élek egy percig is.Hülyének néznek.

Viszont a mai naptól benyögtem oké legyen.Mindenki azt csinál amit akar elszámoltatás nélkül.Már szervezem a hétvégém...

Hozzáteszem múlt héten mehettem volna az éjszakába.Szólt nézzünk meg egy filmet...közöltem mehetek bulizni...erre még a filmtől is elment a kedve.Nem is mentem el de ennek most már vége.

Mondjuk ezt már másban is észrevettem.Amit nekik lehet nekem nem!

Összefoglalva:

Ha ő elmegy szórakozni és nekem nem tetszik vehetem a sátorfám.

Ha én megyek szórakozni szintén vehetem a sátorfám.

34. 1a9f281d5b (válaszként erre: 28. - Bigdigit)
2010. nov. 9. 12:07
Vagy azért, mert anyák mentek gyerekekkel. ez fel sem merült?
33. szancsi1984 (válaszként erre: 27. - 1a9f281d5b)
2010. nov. 9. 12:06

Nem jáár! 2szer fordult elő. Az egyik haver ment erre a társkereső szarra és rábeszélte h mennyen. Én meg mondtam h nem megy sehova van párja... Végül nem ment...

A másiknál is megértette h miért nem örülnék neki ha menne...

Nem tiltottam meg egyiket sem, de nemtetszésem kifejeztem

Nem ment el...

32. spinneli (válaszként erre: 20. - Szancsi1984)
2010. nov. 9. 12:05
akkor öröm, hogy így egymásra találtatok.
31. 1a9f281d5b (válaszként erre: 30. - Bigdigit)
2010. nov. 9. 12:05
Na ne...mi a bajod a meztelen szaunával? Nem a tulajdonod, akit már ha megjelöltél, csak azt teheti, ami neked tetszik...Neked ennél sokkal nagyobb bajod van láthatólag, ne ilyen hülyeségen lovagolj.
2010. nov. 9. 11:59

Ja és nekem az sem fér bele a párom egyedül menjen meztelen szaunába!Először ilyen bugyuta szöveggel magyarázta felment,hogy kíváncsi volt rá nyáron is meztelenül vannak-e bent:)

Második nekifutásra meg azért mert azt mondtam biztos fel fog menni így hát azért is felment.

2010. nov. 9. 11:59

Mindenkivel egyet értek......de!!!!


Általánosságokban mindenkinek igaza van,de vmiért elindult ez a fórum!

A Srácnak aggályai voltak,nem vették számításba... valószínűleg nem egy egyszeri kansirám,hanem ennél mélyebb....ide írta ki!


Az érzés,ami benned maradt - ott a válaszod is!


Semmi kivetni valót nem találok a különbulizásban,sőőőőőőttt:-)......de vannak elbagatellizált kis momentumok....

2010. nov. 9. 11:57

Néhány tény a félreértések végett:

Nem a volt a férjével ment mert özvegy hanem a volt férje előző feleségével+előző 3 gyerekével+saját 2 gyerekével.

Én miért nem lettem meghíva?Az egyszerű jelek miatt amire nem árt senkinek oda figyelni.Én az egyik előző házasságból lévő nő pasijára lettem figyelmes.Az ha hívja majd kiesik a bugyijából és csak vigyorog.Később ezt szóvá tettem neki és egyik este az lett a válasz le tudna vele feküdni de a család miatt nem tenné meg...

Szó szót követett mire én ezt az egész lefeküdnék történetet elmondtam az érintett személyeknek is.Nos ezért nem akartak meghívni:)De mondom most szervezi a másik bulit ahova eleve már ő nem akar engem.

27. 1a9f281d5b (válaszként erre: 22. - Szancsi1984)
2010. nov. 9. 11:46

Aha...tehát csajozós bulikra jár, a "haverok" rábeszélésére szórakozni, te meg nem mégy sehová nélküle... És neked kell "észhez téríteni"...

őszintén: minek neked valaki, aki így bánik veled és még észhez is kell térítened, mert egyedül nem megy neki?

2010. nov. 9. 11:44

Szerintem egy hétvége nem "külön jár szórakozni", hanem egyszer elment.

Másrészt: a házassággal nem fogadod meg, hogy mostantól kizárólag csak azzal töltöd az időd, amit a másik is szeret, hogy megszűnsz a saját dolgaiddal foglalkozni stb.


Már miért ne mehetne bárhová, ahová te történetesen nem?!


Számomra erőst úgy tűnik, féltékenység a motivációd, ami meg egy baromság, mert aki csalni akar, az az orrod előtt is megteszi, ahhoz nem kell elutazni sehová. Én kikérném magamnak, ah ennyire bízna meg bennem a férjem.

25. szancsi1984 (válaszként erre: 23. - 8285925b39)
2010. nov. 9. 11:39

Egyet értek! Milyen dolog amúgy is egy párból csak az egyiket hívni...


Ha csak engem hívnának és a párom nem én el sem mennék amúgy mert nekem ez sértő lenne különben...

2010. nov. 9. 11:39
Pl.buli beleférne,de egy utazás,wellnesezés nekem nem.Bár szó sem volt még ilyenről,hogy külön menjünk el.
2010. nov. 9. 11:37
Nos... nekem a volt férjemnek az előző házasságából van egy csodás 30 éves leánya, szeretjük egymást... tényleg, a barátnői ha engem emlegetnek, csak úgy hívnak, hogy "az anyukád"... szóval ha ő elhívna engem egy pihenős hétvégére, elmennék... simán.. de hozzáteszem, hogy ha párkapcsolatban lennék, eszébe nem jutna, hogy a párom nélkül hívjon... így átgondolva, azt hiszem ez alap lenne nála... :)
22. szancsi1984 (válaszként erre: 20. - Szancsi1984)
2010. nov. 9. 11:37

Hozzáteszem soha nem jutott máskor eszébe h nélkülem mennyen csak mikor a haverjai (akiknek nincs senkijük) rábeszélik h mennyen velük Kinyit-lakat partyzni (társkereső) meg ez volt h kanbuli ahova nőket hívnak csak barátnőket nem.

Magától nem akarna ilyet... csak hát a szingli haverok tömik a fejét...:( Nekem meg nagy meló észhez téríteni:(

21. Shaikan (válaszként erre: 17. - Db78bacc4f)
2010. nov. 9. 11:35

nem feltetlenul ertek egyet. Vannak olyan esetek, amikor a volt ferj, exbaratno, et cetera igenis megmaradhat jo baratsagnak. Attol, hogy vaalami VOLT, nem kell feltetlenul MEGISMETLODNIE.


A topikinditonak:


En szemely szerint azt javaslom, hogy ulj le a paroddal, kerdezd meg mi a fene is tortent, aztan felejtsd el az egeszet, mert mint mereg, belulrol mardos, es ebbol jo mar ugyse sulhet ki. Minel hamarabb tisztazod vele, annal kevesebb kart okozol vele magadnak.

20. szancsi1984 (válaszként erre: 1. - Bigdigit)
2010. nov. 9. 11:35

Szerintem sem fér bele.

Én sehova nem megyek a párom nélkül csak dolgozni, orvoshoz meg átugrom a szüleimhez (amikor ő dolgozik).

Volt róla szó hogy ő elmenne kanbulizni ahova csak a haverja nő ismerősei mehetnek én nem... hát 1 hétig ordítottam. Nem is ment el:)

Hogy felfogja mit gondolok bejelentettem hogy 3 fiu ismerősömmel elmegyek bulizni. Ő nem jöhet. Azt hitte elmegyek..késve jöttem haza... egyszer csak beléptem az ajtón és olyan boldogan ölelt meg és mondta hohgy "Örülök hogy nem mentél el".

Azóta nem jutott eszébe elmenni nélkülem. (bár nem nagyon szoktunk eljárni amúgy sem)

19. Anika70 (válaszként erre: 7. - Sunshine24)
2010. nov. 9. 11:33

Én ezt másképp gondolom.

Mi szeretjük egymás társaságát, egyikőnknek sem jut eszébe külön hétvégi programot szervezni.

Vannak barátaink, azokkal közösen bulizunk.

Nekem ez így természetes.

Szerencsére nem futott még zátonyra a házasságunk:-)

18. a0c1361e44 (válaszként erre: 16. - A0c1361e44)
2010. nov. 9. 11:31

Ha nincs ott a volt férj, akkor belefér!!!

Félre olvastam...

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook