Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföld. Mit választanátok? Benzinkút vagy takarítás? fórum

Külföld. Mit választanátok? Benzinkút vagy takarítás? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. máj. 8. 06:08
Benzinkút
9. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. máj. 8. 06:03
Én is.
8. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2020. máj. 8. 06:03
Ha 1 műszakban jobban fizetnek, mint kettőben akkor hülye lennék két műszakba menni. :D
7. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Angele.)
2020. máj. 8. 06:00

Csak mondom. Amikor van pár szabad perc, a kutasnak kell a wc-t is rendben tartania. A shop üvegeket lemosni, asztalokat, székeket, polcokat, kinti kukákat, mindent. :D

Mit gondoltâl királylâny? :)

2020. máj. 8. 02:10
200 euro, mennyi az most? 70 ezer ft körül van, az durván nagy különbség, szerintem. Én biztos a takarítást választanám, pláne ha itt van a szomszédomban.
2020. máj. 8. 02:08
Én meg Tóth János lennék. Mármint a budit takarítanám. :D Kevés nyelvtudással gondjaid lehetnek a kiszolgálásnál, meg hát a takarítás jobban is fizet. Közelebb is van. A köcsögöket is elkerülöd, meg hát a főnök is amott rideg mint a budikő. Nyugalmasabb állás is, én a takarítás mellett teszem le a voksom.
2020. máj. 8. 01:57
Benzinkút. Egyértelmű. Szerintem.
2020. máj. 8. 01:34
Kútra mennék. Inkább, mint wc t takarítani.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2020. máj. 8. 00:35
Én a közelebbi egy műszakosat választanám, több pénzért.
2020. máj. 7. 23:20

Benzinkútra tapasztalat nélkül mennék,kasszázáshoz se értek, de csak meg lehet tanulni. Nem tökéletes nyelvtudással, két műszakban.


10 perc autóval, télen rosszabb maximum a hó miatt.


Másik meló helyben van, takarítás és 200 euroval többet fizet. Gyári takarítás, amibe beletartozik a WC,iroda és a gépek takarítása. Egy műszak, 8-tól fél 5-ig, pénteken kevesebb. Így van meg a 38.5 óra. Lakástól 1 percre van.


Eladói munka engem mindig is érdekelt,de a másik mellettem van. Éves melót kerestem és mindkettő egyszerre jött.


Csoda itt ezen a helyen, mert a legtöbb munka szezonos,hotelmunka. Ebbe untam bele és keresgéltem. Főleg így virus idején.


1 hónap próbaidő a takarítás és mi van, ha a főnöknek valami nem tetszik? Állítólag túl komor egy nő. De ez a munka mellett tudnék hotelben besegíteni, hétvégén vagy ünnepnapokon,ami plusz pénz. Kút meg azért tetszik, mert másabb,mint a takarítás. Pár éve majdnem jelentkeztem oda.


Ti mit tennétek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook