Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közalkalmazottakkal kapcsolatos hírt hallottam... fórum

Közalkalmazottakkal kapcsolatos hírt hallottam... (beszélgetős fórum)


1 2
7. 408020f45e (válaszként erre: 6. - Mmacus)
2014. ápr. 11. 20:06

Persze, ez igaz. De gondoltam vannak olyan közalkalmazottak rajtam kívül, akik szintén hallották.

Mondjuk, aki lehúz egy területen 40 évet, talán nem azt érdemelné, hogy a jubileumi juttatását eltörlik és beolvasztják egy újabb stadion megépítésébe Piripócson. Vagy esetleg a frissen átadott de máris leállt 4-es javítására kell valahonnan összeszedni valamennyit? Esetleg egy újabb modernkori múzeum építéséhez kell, mert valakinek a hátizsákja mellé most a túracipőjét is ki kell valahol állítani? (ha valaki nem értené: van egy ember, akinek a piros hátizsákja most bekerül a Nemzeti Múzeumba)

Szóval jó lenne, ha olyanok szólnának hozzá, akik szintén hallották a hírt, nem az unatkozók.

6. mmacus (válaszként erre: 4. - D2d5bb5db4)
2014. ápr. 11. 19:55
:D Aki nem érintett benne, azt hidegen hagyja.
2014. ápr. 11. 19:54
Nem hallottam, de nem csodálkoznék rajta (én is közszférában dolgozom), a versenyszférában már rég nincs jubileumi jutalom.
2014. ápr. 11. 19:54
Ja, már azt hittem valami meglepő. :))
2014. ápr. 11. 19:52
Most este olyasmit hallottam, hogy el akarják törölni a közalkalmazottak jubileumi juttatását. Más is hallotta? Ha ez igaz, akkor döbbenetes.
2014. ápr. 11. 19:50
De lehet, hogy én értettem félre.
2014. ápr. 11. 19:50
Közalkalmazottakkal kapcsolatos hírt hallottam...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook