Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kövérek hátrányban? fórum

Kövérek hátrányban? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kövérek hátrányban?

1 2 3 4 5 6
58. szabot.88 (válaszként erre: 56. - E31f48b5f6)
2011. febr. 16. 14:37
Azért én kívánom minden ilyen nyilatkozónak, h csak 1-2 hétre hízzon meg!!
57. sitecom (válaszként erre: 56. - E31f48b5f6)
2011. febr. 16. 14:32
:)
2011. febr. 16. 14:26
Személy szerint elegem van a sok dagadt nyávogásából. El lehet menni futni, le lehet fogyni és akkor kapnak majd ruhát. Szánalmas ez a fogadjuk el kövéren is magunkat.Persze majd jöttök azzal, hogy 100-ból 99 betegség miatt kövér és nem tehet róla. Na persze.
2011. febr. 16. 14:22

Sajnálom, ha valakit a testsúlya vagy a hovatartozása miatt ítélnek vagy különböztetnek meg.

Ez a sovány- duci téma ez egy örök téma.


Ha valaki duci és nem zavarja akkor próbáljon meg ne foglalkozni a rosszindulattal, de ha bántja, hogy olyan amilyen akkor viszont le kell adni azt az 5-10-15 kg és elmúlik vagy jócskán csökkenni fog a kisebbrendűségi érzése.

54. 1eb84e4bad (válaszként erre: 4. - Nirvi)
2011. febr. 16. 13:58
Nem a turkálóval van a baj, hanem hogy nem tud magának egy nyamvadt új darabot venni, ha éppen ahhoz támad kedve...
2011. febr. 16. 13:56
Nem olvastam végig minden hozzászólást,de tény hogy amik vannak itt turkálók alig van benne jó cucc,alig fogtam ki párat,vagy drága akkor már újonnan is vehetnék és én pedig nem vagyok kövér csak jó csípős mégis alig találtam a turiban méret ruhát,az üzletekről ne is beszéljek nem csak drágák de még 32esen felüli nadrágot nem is találok.Felutazni meg Pestre sem éri meg azért hogy kiadjak 5ezret buszra,vonatra plusz még más közlekedési eszközre.
2011. febr. 16. 13:46

Hát igen, nekem is elegem van a "te méretedben nincs" mondatokból és a " minek él az ilyen" pillantásokból.

Jó lenne ha nemcsak manökeneknek készülnének a boltok árukészletei, hiszen nem kevesen vagyunk a másik táborban.

Szerintem ha valaki emberi áron nyitna molett-boltot szép cuccokkal, hihetetlen sikere lenne.

51. BayBanya (válaszként erre: 21. - Andurka85)
2011. febr. 16. 13:43
megríkattál...
50. a25519fea2 (válaszként erre: 37. - Zsuzsa88)
2011. febr. 16. 13:42
Fogyj inkább :) Jobban fogod magad érezni ^^
2011. febr. 16. 12:58

A cikk nagyon jó.

Tetszett, annak ellenére, hogy pont a ló másik oldalán vagyok... de nagyon!!!

Ma vettem egy szoknyát... sehogy nem áll rajtam. Csípőben szélesebb varrású... nekem nincs csípőm.

Csizma is kellene hozzá... mind lötyög a vádlimon. Vádli? Bot... mondjuk így.

Ha bemegyek egy boltba, én is azt kapom, mint ti: Nincs méret! :(

Az átlagosaké a világ, nem a kövéreké, soványaké, magasaké és alacsonyaké... Ez van. :(


180 cm 45-50 kilósnak lenne jó lenni? nem hiszem. vagyis szerintem nem.

Én csak 160 cm vagyok, de 45-50 kg között, és bizony ez sem jó. :(

2011. febr. 16. 12:57
Én nem vagyok kövér, de a csizmákkal én is mindig gondba vagyok. Akinek nem tök vékony a vádlija alig talál normális csizmát magának.
2011. febr. 16. 12:51

46-os ruhákból a turikban rengeteg van, sőt szerintem elég jók.

Butikokba elvből (és pénztárcából) nem járok. Tecsóban lehet tök jó cuccokat kifogni leárazásnál, mi és a gyerekek is onnan és turiból öltözünk. Nem szégyelem, sőt szeretek menni :)

Cipőt meg Deichm@anból lehet vásárolni még elfogadható áron.

A cikk is jó volt, tetszett.

2011. febr. 16. 12:50
Nahát, én nem is gondoltam, hogy ennyi problémátok lehet. Mindig magamat sajnáltam:) Én viszonylag vékony vagyok, épp ezért turiban semmit sem találok, mert minden nagy rám. Üzletben meg ugyanaz a problémám, mint itt többeknek: ami jó a csípőmre az nem jó a derekamra. Asszem az volna jó, ha mind 180 cm magasak lennénk és 45-50 kilósak. Mint a modellek. Akkor lehetne vásárolni:)
45. Kozesz
2011. febr. 16. 12:46
Gimnazista voltam már, másodikos. 172 centi, és nagyjából 70kiló. Szerintem ez nem kövér, mert nőies alkatom volt már akkor is. Ennek ellenére, mikor beléptem egy boltba azt mondták "sajnálom, de ilyen nagy méretben nem árusítunk". Azóta komplexusom van a ruhaboltoktól és félek az eladóktól. És ez már nem fog megváltozni.
2011. febr. 16. 12:40
A másik: 42-es méret felett, ahogy megfigyeltem, nem karcsúsítják be a rucikat (kosztümkabát, stb). Nekem pl. nagy a mellem, de van derekam. Miért kell úgy kinéznem, mint aki a 7. hónapban van, csak mert a cici kitartja a kosztümfelsőt, és a deréknál sem simul be, mert nincs karcsúsítva. Attól, hogy egy nőn van némi plusz, még lehet homokóra alakja, viszonylag arányosan vékony derékkal.
43. rzsuzska (válaszként erre: 41. - F5848578d5)
2011. febr. 16. 12:40

Jah, tényleg a felsők hosszát nem is említettem meg én. Látom neked eszedbe jutott :)

Nekem F kosaras a melltartóm, meg nem vagyok alacsony sem....

Egy jó varrónőt én is elfogadnék az biztos.

42. rzsuzska (válaszként erre: 32. - Clugie)
2011. febr. 16. 12:36

Nekem is problémás a vásárlás. Azt hiszik a boltok, hogy mert valaki duci, az már malaclopó köpenybe kell hogy járjon. Én sem almára híztam, mint a barátnőd. Nekem nagy a cicim, ugyanilyen széles a csípőm. A derekam kb 20-22 cm-vel kevesebb. Hasam meg ezekhez képest viszonylag elhanyagolható. Ami mellbe jó, abban még +20 kg-val nézek ki többnek, mint amennyi valóságban vagyok. Szűkített inget meg ugye 46-osba ne keressek. ÁÁÁ, hajam tépem ettől.

Bár most a héten a C&A-ban sikerélményem volt. Olcsón sikerült szép felsőket vennem. Rögtön vettem is négyet. Ajánlom mindenki figyelmébe.

Gatyákkal az a bajom, hogy ami csípőben jó, az a derekamtól eláll, mint állat. Ez mondjuk egy kis ügyeskedéssel megoldható.

De a csizma... 38-as a lábam. A múlkorába közölte velem az eladó: Hölgyem, ilyen magassághoz, meg testalkathoz 41-es láb dukál??? Mondom, mi van??? Tessék reklamálni a szüleimnél... B... meg! Na, oda se megyek többet.!

2011. febr. 16. 12:31

A csizmák nekem is vádliban problémásak. Szoknya vagy nem az én stílusom, vagy nincs méret. Farmert lassan csak a C&A-ban találok. Inget évek óta nem tudok venni, ami jó derékban az nem jó mellben és fordítva. A pólóknak, pulcsiknak általában rövid a dereka, mert a mellem túl sokat felvesz. Ezt a problémát talán csak a Jeans Clubban tudom elkerülni, de ott sem mindig. C kosaras melltartókat hordok, bele sem merek gondolni abba ha valakinek ennél nagyobb kell.


Tessék mondani hol vannak a régi jó varrónők, akik szabni is tudtak és nem egy ruhán akarták megkeresni a havi fizetésüket?

40. Nirvi (válaszként erre: 39. - Spinneli)
2011. febr. 16. 12:31

Én nem is írtam, hogy könnyű, hidd el én is tudom, hisz én sem a vékonykák táborát erősítem. Én üzletben ahol találtam volna magamra ruhát, nem vettem meg, mert horribilis volt az ára. Nevetségesen drágák. Talán egy felsőm van amit egyszer megvettem 8000 E forintért, mert nagyon tetszett és hetekig mászkáltam az üzlet előtt, mire rászántam magam. De az volt az utolsó ilyen drága ruhám.

A turikban sem lehet sajnos mindig kifogni a jó cuccokat. De ha nem akar az ember több ezret költeni egy ruhadarabra, akkor sajna muszáj neki járni a turikat és várni a megfelelőt....

39. spinneli (válaszként erre: 14. - Nirvi)
2011. febr. 16. 12:24

pedig tényleg nem túl könnyű jelentősebb túlsúllyal megfelelő ruhát találni ami nem méregdrága-a turkálón kívül ugye...dehát ott meg vagy van, vagy nincs.

Én kb. 1 évig kerestem megfelelő fazonú farmeszoknyát a 90 kg-hoz, hiába álmodtam meg, hogy nekem az kell, ha egyik angol turiban sem volt.

2011. febr. 16. 12:09

Nagyon jó a cikk! Köszönjük szépen!


Én azért még valamit nem értek! Ha kimegyek az utcára legalább annyi molett nő jön velem szembe mint "normális testalkatú". Akkor a boltok miért vannak teli kis méretű ruhákkal? Miért nincs ugyanannyi nagyobb méretű ruha?


Csizmát egész télen nem tudtam venni magamra én sem...

2011. febr. 16. 12:04

Én is hasonló gondokkal küzdök, pedig a nadrágméretem 34-es... Ha butikba kukkantok be, flegmán végignéznek rajtam, a jobbik esetben, a rosszabbik esetben még azt is benyögik a beképzelt eladók, hogy itt nem árulunk semmit, ami neked jó lenne! Azt hittem, kiszaladok a világból! Miért kell, hogy 1 nem nádszálvékony nőnek rémálom legyen a vásárlás??? 110-es a csípőm. ÉS??? Ha pedig turiba megyek, sajnos vagy a méret jó, de nem tetszik a nadrág, vagy tetszik valami, de nem jó rám. Ritkán találok magamra nadrágot. Ha pedig az XXXXXXXL-es farmeres butikba megyek, hülyének néznek, hogy miért akarok náluk vásárolni, mikor nem vagyok ekkora. Nem tudom, hogy fogyjak, vagy hízzak... Melyik az a méret, amin nem csodálkoznának el az eladók. Vagy az van, hogy "Itt semmi nincs, ami jó lenne rád!", vagy az, hogy "Ugyanmár, neked jó a testalkatod, mi az, hogy máshol nem találsz farmert?" Hát úgy, hogy nem találok, basszus, ez van.


Ami meg a csizmákat illeti, ne is mondjam, ugyanaz, mint a cikk írójánál. Nem jönnek fel a vádlimra. :(

36. kubin
2011. febr. 16. 11:59
hu de értelmes tudok lenni :D remélem értitek :)
35. kubin
2011. febr. 16. 11:58

szerintem is marha jó cikk :)

én is a molettek táborát erősitem...és hát egyáltalán nem találok olyan ruhát, amilyet szeretnék... ráadásul magas is vagyok, és mig az alacsonyabbak szerintem könnyebben tudnak vásárolni, mert rájuk rájuk megy a magasabbakra való... hát ezt jol megaszondtam :D próbálom magam kifejezni... tehát aki alacsony, de duci, az sztem könnyebb helyzetben van, mivel egy magasabbnál nagyobb arányok vannak, és mig az alacsonyabb tud a magasabbakhoz "tartozó" truhából is válogatni... szerintem. LEgalábbis én már a kinaiban sem tudok normális cuccot találni, pedig sokan mondják, hogy nem látszik rajtam :)


Ja és akkor a cipőkről ne is beszéljünk... 42es lábbal kábé csak a deichm@nnban tudok venni cipőt, magassarkút meg csak báli szezonban :D ezért is imádom s sportcipőket :) hova magasodjak még?! :)

34. clugie (válaszként erre: 23. - Szamó)
2011. febr. 16. 11:46

pár kilóval nehezebben nekem is ez volt a gondom, heti 2x tuti bekérdeztek, pedig már 2 gyerekem is van. Én mindig mondtam- jaja, zsírbaba! :)

Szerencsére (update-nek köszönhetően) az eddig leadott 6 kilóm nagy része hasról ment le.

De szerencsétlenségemre, most még nehezebb nadrágot találnom ami popsira feljön és derékban nem áll el.

33. 9e32886f4a (válaszként erre: 23. - Szamó)
2011. febr. 16. 11:43
na ezzel nem vagy egyedül... még nem szültem ennek ellenére pl okaként nőgyogyásznál a falat tudom kaparni mikor kérdik 5-6. hónap?!
32. clugie
2011. febr. 16. 11:41

Nagyon jó cikk, egy-két hozzászóló félreérti a turkálós témát, sajna pont, hogy a turiban lehet elérhető áron minőségi és csini darabokat találni, szerintem a cikk írója is erre gondolt.


Én is úgy vettem észre, hogy a határ a 46-os méret, innentől molett ruházat van, de valahogy csak az almává érett nőkre gondolnak, a nagy popóval és viszonylag karcsú derékkal rendelkezőkre nem.


Dundi barátnőm szokta mindig mondani - miután végigjárva a fél várost sem kap magára egyetlen ruhát sem- hogy na most aztán mehetünk sminket és táskát venni, mert azt adnak a mi méretünkben is...

2011. febr. 16. 11:41

Csizma szárára van ám megoldás!

Nekem is feszült a lábam szárán, sőt, a cipzár fel sem jött. Elvittem cipészhez, és rakattam bele egy ék alakú vágás, és abba meg gumit. Párszáz forint az egész, és ugyan úgy áll, mint a "normál" méretű nőkön! :)


Amúgy irtó jó a cikk, teljesen jól írja le a dolgokat!

30. szabot.88 (válaszként erre: 23. - Szamó)
2011. febr. 16. 11:36
Én azt mondtam régebben, h nem ..10 éve bennem van, nagyon érett gyerek lesz..:))
29. bujuli
2011. febr. 16. 11:35
Nekem főképpen a nadrágokkal van bajom. Mert a derekam még nem nőtt egybe velem. Nagy a fenekem, s ami oda jó, ritkán jó a derékra is. Pedig nadrágfüggő vagyok...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook