Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kövérek hátrányban? fórum

Kövérek hátrányban? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kövérek hátrányban?

1 2 3 4 5 6
118. f758a7200f (válaszként erre: 116. - Rebeka2011)
2011. febr. 17. 15:32

Attol fugg. Vannak markak akik mashogy ertelmeznek egy meretet pl benetton 38-asa kicsit bovebb mint mondjuk miss six..


Ezeket kene belonod mint uticel, marmint azokat a markakat akiknel nagyobb az adott meret

117. f758a7200f (válaszként erre: 115. - D400d7e369)
2011. febr. 17. 15:29

Igen mert tul keves a gay hogy mindegyikuknek eleg legyen, ezert palyaznak a heterokra is.


Kulonben nem akarom vedeni, tamadni sem a ducikat sem a sovanyakat, de pl en sovany vagyok es latom hogy a ferjem hogy megnez egy nagy mellu vekony dereku hosszulabu nem molett de nem sovany not, mig erdekes hogy mikor megismerkedtunk en mindig ugyanilyen sovany voltam es tetszettem is neki. A vekonyakat pedig nem nezi meg.


Ezert nem ertem, hogy miert mondtak itt paran, hogy ha bemennek egy boltba, a vekony elado siralmasan nez rajuk, en mindig ugy ereztem hogy inkabb a magamfajtara neznek ugyanilyen siralmasan a molettebb eladok. Szoval nem hinnem hogy egyik vagy masik tipus valamivel tobb vagy kevesebb, csak izles dolga.


Arany kozeputnak tartom pl monica bellucci szinesznot, aki sosem volt modell alkat megsem hivnam molettnek. Egyszoval ott vannak "lerakodasok" ahol kell:))) es ott vekony ahol kell:))) es szerintem o sem talal soha ruhat maganak mert nem konfekciomeret, viszont bejon a pasiknak.

116. Rebeka2011 (válaszként erre: 108. - Gordi84)
2011. febr. 17. 14:51
Én is így vagyok :-))) És ami a csúcs: régebben bebóklásztam a moletteknek nyitott boltokba, de most már kinéznek onnan :-)))) Legutóbb közölték, hogy 44-es méret náluk a legkisebb. Ez részint jó, mert érezhetem, hogy nem vagyok már molett kategória, viszont a butikokból még kinéznek, mert ott sokszor a 38-40 a legnagyobb méret...
115. d400d7e369 (válaszként erre: 114. - F758a7200f)
2011. febr. 17. 14:44
És egyébként rengeteg olyan pasi van, akik nem modellek, de ugyanúgy törekszenek a vékonyságra, és egyre feminimebbek..
114. f758a7200f (válaszként erre: 107. - Alidamolnar)
2011. febr. 17. 14:42

Na latod:) es megmondjam miert?


A legtobb divattervezo gay ferfi, akik mar eleve nem buknak a nokre, szoval elkepzelhetetlen hogy szepnek talaljanak egy noi testet, ezert az o esztetikai erzekuk azt kivanja, hogy mi minel jobban hasonlitsunk a fiukra. Innen mar csak egy lepes, hogy elvegyek tolunk a pasikat ( na jo 50-60 ev talan) mert 2 deszka kozul mindjart kiderul hogy ferfi a ferfival jobban tud szorakozni.


Ez azert gaz, mert a hetero pasik nagy resze viszont nagyon is bukik a molett nokre, de a feleseguktol megkivanja hogy ugy nezzen ki mint egy modell.


De vegeredmenyben semmi szex...


Hogy miert nincsenek nagy meretu intim fehernemuk szexi valtozatban, talan ennek az okat is itt kellene keresni


Tudom, hogy ez az egesz dolog nagyon elvontnak tunik, de elgondolkoztato. Sogornom szabo volt egy evig jil sand..snel es meselt eleget modelltemaban

113. buschne
2011. febr. 17. 13:57
Lehet, hogy azóta kapott ruhát valahol?
112. buschne
2011. febr. 17. 13:56
Cajok, most nézem, a fórumindító jó ideje nem járt erre:(
111. buschne (válaszként erre: 109. - Krisztinucika)
2011. febr. 17. 13:51

Ja, előbb írtam, aztán olvastam.


Tényleg egy húron pendülünk:DD

110. buschne (válaszként erre: 107. - Alidamolnar)
2011. febr. 17. 13:50

Nem, ez nem normélis.

Mindig is az arany középút híve voltam.

Tehát, hangsúlyozom, normális súlyúnak kell lennünk. Legalábbis nekem;)

109. krisztinucika (válaszként erre: 107. - Alidamolnar)
2011. febr. 17. 12:59
Nem, természetesen ez sem normális. Mint ahogy az extra nagyon kövér sem normális. Legjobb az arany középút:)
108. gordi84
2011. febr. 17. 12:41

Sziasztok!

Olvastam a cikket, nagyon tetszik... Sokszor előfordult velem is, hogy úgy néztek rám, mint ha marslakó lennék, meg mintha azt mondanák, "hogy mit képzel ez"

Mióta fogytam valamennyit, a 46-os méretről 42-esre azt tapasztalom, hogy most ezekben a mértetekben nem találok semmit:(

Amig nagyobb ruha kellett, addig mindenhol csak max 42-eseket találtam, most hogy kisebb kell, most csak 46-os ruhákat találok :( A sors kibabrál velem :( Nem mindenhol van így, de sokszor előfordult már...

2011. febr. 17. 11:41

Volt egy ismerős lány, aki modellkedett is aktívan, de válogatásokra is járt. 184 cm magas, 45 kg, a dereka 52 cm. Azt mondták, hogy ha még a derekát le tudja fogyasztani 44 centire, akkor alkalmazzák.

Normálisak????????

106. krisztinucika (válaszként erre: 103. - Buschne)
2011. febr. 17. 11:36
Teljesen egyezik a véleményünk:) Az ember lánya ne akarjon egy Heidi Klum lenni, de azért figyeljen és adjon magára:)
2011. febr. 17. 11:14

Nagyon igaz a cikk!!


És nem is kell hozzá nagyon kövérnek lenni. Én kamaszkoromban erős, sportoló voltam, vékony derékkal, de combokkal, fenékkel, mellekkel... Bizony nemigen találtam magamra ruhákat, szoknyákat... Mind elállt a derekamnál.. Mostmár "csak" 56 kg vagyok 3 gyerek után, és már azért könnyebb öltözni, de még így is kínlódok azzal, hogy farmer, meg divatcuccok csak a laposfenekű tinikre vannak... Minden gatya csípőgatya, nekem meg nem az kéne..


Van egy-két női szalon, ahol van megoldás. Ilyan a Martha May is. Csakhogy azt anyagilag 4 évben 1-szer engedhetem meg, meg ott ugyebár farmer nincs.. De ezt a közép-kövéreknek ajánlani tudom.. Még anyám is talált ott magának, pedig majd 100 kg... És ott nem néznek hülyén az emberre..


Pont anyámnak akartam én is fehérneműt venni. Az ő méretében csak mami-bugyik vannak. Miért nem lehet hatalmas csipkés bugyit gyártani?? Egye-fene kifizetjük az anyagtöbbletet....

104. kenzol
2011. febr. 17. 10:28

Évek óta kínlódok azzal,hogy nagyméretű csinos ruhákat hol vegyek. Nálam a turi kilőve,mert egyszerűen utálok turkálni,a férjem jobban szereti a turikat.:) A sok lenézés a butikokban,hogy ekkora méretekre ne is számítsak. Van nálunk egy butik egy butik,jó fej a tulaj, próbál hozni olyat ami esetleg rám is jön, de néha jó a fazon de a karja olyan szűk,hogy nem jön rám,ha hozott nagyméretet akkor néha inkább az anyukámon tudnám elképzelni. DE találtam Kalocsán egy gyártót a neten és beruházott az itteni butikos és hozott onnan végre igazi csajos felsőket és nem csak alkalmikat hanem végre hétköznapra is,igaz nem olcsó, de úgy döntöttem 1-2 havonta veszek egyet. Ezekben a felsőkben igazán jól érzem magam és látom a többi csajon is, akik vásároltak a boltban. Vettem már a Caremoban is,de ott olyan árak vannak amik nem igazán az én pénztárcámnak valók és a minőségükkel se vagyok megelégedve.A Takko is jó ott farmert szoktam venni és láttam már inget is ami tetszett. A bugyikkal nem vagyok megelégedve, és a melltartókkal. A kínaiban kapok csak fehérneműt, a többi helyen szinte aranyárba mérik,de ha van ötletetek,hol lehet venni azt szívessen várom.

A csizma,évek óta szerettem volna hosszúszárú csizmát,na idén beruháztam rá 24ezerért vettem egyet,mintha a véremet vették volna annyira sajnáltam rá,de megérte mert kényelmes és több évre jó lesz.

103. buschne (válaszként erre: 96. - D400d7e369)
2011. febr. 17. 09:06

Én is inkább azt szeretem, ha body nélkül vagyok egyben.

Nagyon nehéz, mert bár nem vagyok kövér, de azért igyekszem nem belesni a mértéktelen nassolásba, pedig szerintem egy egész tortát be tudnék puszilni:)

102. buschne (válaszként erre: 100. - Krisztinucika)
2011. febr. 17. 09:02
Na, egészen pontosan így gondoltam én is:)))
101. krisztinucika (válaszként erre: 98. - 9e32886f4a)
2011. febr. 17. 08:54
Nem értek én sem egyet a nagyon sarkított megfogalmazásokkal, de azért szerintem nagy különbség van a molett és a kövér között. A molett az csinos, az jól néz ki.
2011. febr. 17. 08:50
Én csak azzal kapcsolatban szólnék hozzá, hogy kell-e fogyni a férj kedvéért. Az én véleményem az, hogy ha az illető férj egy duci nőt vett feleséül, akkor azt jelenti, hogy az az esete, az a típus tetszik neki. De ha a felesége karcsú volt amikor elvette, akkor ő bizony a karcsú nőket szereti, akár tetszik ez nekünk, akár nem. És hiába várjuk el tőle hogy ducin is ugyanúgy szeressen, szeretni fog minden bizonnyal, de megfordulni továbbra is a karcsú nők után fog.
99. f758a7200f (válaszként erre: 94. - D400d7e369)
2011. febr. 17. 08:49

Nem a ruhákat gyártják a modellekre, hanem a mai gay-divattervező elit irígy a női idomokra, ezért direkt olyan ruhákat terveznek, amiket inkább fiús alkatok vehetik csak fel. Mivel ebbe a nők nagy része nem tartozik bele 13 éves kor után, sajnos ezért van olyan sok tragédia anorexiás modellek között is, hogy belehalnak, és hidd el, hogy nem ők akarják ezt, hanem az ügynökségek. Szóval még a 45 kilós 180 centis csajokra is rámondják, hogy "duci vagy, egyél kevesebbet..."


Ezért is van, hogy ma már inkább egyre fiatalabbakat foglalkoztatnak, mert ők még beleférnek ezekbe a ruhákba. De tulajdonképpen egy komplott van az egész mögött és ezt már sokan szemrehányták nekik.


Van egy aranyközépút szerintem, szóval az emberek sokfélék igen, szóval kellene mindenkinek találni egy márkát ami leginkább tükrözi az ő alkatát. Pl körte vagy alma alkat

98. 9e32886f4a (válaszként erre: 65. - E31f48b5f6)
2011. febr. 17. 08:35
11 évesen lettem átlagos súly mellett másodszorra bárányhimlős, sikeresen anyagcsere problémám lett. Tini koromban orvostól orvosig cipeltek, a dokik mindenhol csak azt mondták diéta mozgás. Mást nem csináltam mint diéta és sport: kosaraztam bicikliztem, küzdösportoltam, modern táncoltam és nem fogytam. Most hormonproblémám mellett örülhetek ha természetesúton lehet majd gyerekem és nem kell hormonpótlás amitől még jobban hízhatok vagy lombik.Nem zabálok nem nassolok minden nap mozgok tornászok, és ha 1 kg sikerül leadnom az már öröm és siker. De igazad van biztos velem van a baj és sok hozzám hasonlóval akik megprobálják elfogadni magukat úgy ahogy vannak a sok probálkozás ellenére.Ha téged soha nem érintett az elhízás akkor ne írj ilyen fórumba, mert úgyis csak leegyszerüsítve általánosítva könyveled el a moletteket.
97. bettike2007 (válaszként erre: 95. - Edc6f2c7cd)
2011. febr. 16. 22:12
nekem 4ezer is sok egy karcsúsítóért:(
96. d400d7e369 (válaszként erre: 95. - Edc6f2c7cd)
2011. febr. 16. 22:06
Ezek jó dolgok, nekem viszont az egyetlen bajom vele, hogy ha az embernek párja van, akkor szerintem ez nagyon lelombozó. Trükköknek jó, ha elmegyek ide-oda, de szerintem ez kiábrándító.:S
2011. febr. 16. 22:02

a Metróban van "karcsúsító" body, szerintem (meg a ferjem szerint is) csini. Kell alá melltartó, olyan, de levisz vagy 2 ruhaméretet. (4000 ft) (fehér, fekete és bőrszín van)

A Tescoban melltartós van, hasonlóan karcsúsít, ezt csak feketében találtam, ez is 4000 körül volt.


Gondoltam megosztom. Ulla Popkennél ugyanez ötször annyi.


A C&Aban van sok izléses, nagyméretű ruha, ami nem "zsákszabású", hanem van fazonja.

Remélem segítettem.

94. d400d7e369 (válaszként erre: 93. - Lisy50)
2011. febr. 16. 19:22
Igen. De sajnos ugye ez azért van, mert a ruhákat modellekre gyártják, és csak nagyon kicsi kilengést engednek meg maguknak a gyártók. Persze vannak országok, ahol sokkal könnyebben talál ruhát az ember minden méretben és fazonban, de az nem MO. Pedig attól még mert valaki duci, ugyanúgy szeretne csinosan öltözködni, és nem zsákokban járni.
93. Lisy50 (válaszként erre: 92. - D400d7e369)
2011. febr. 16. 19:19
Ez így igaz! A mostani divat szerint, majdnem minden felső vagy a nyakánál, vagy a mell alatt ráncolt! Úgy néz ki az ember benne mint ha terhes lenne, ráadásul + erősít! Vannak olyan boltok amibe 42-es méreten felül nincs is ruha! Az emberek nagy része nem nádszál vékony! Ami meg jó szabású, az átlag embernek megfizethetetlen!
92. d400d7e369 (válaszként erre: 91. - Spinneli)
2011. febr. 16. 19:04
Persze, ez így van. Csak nekem mondjuk az a bajom, hogy ami kis méretben jól mutat, az már nagyban kevésbé. Meg sok nagyméretű ruhának semmi szabása, normális formája nincs. Ez olyan rossz.
91. spinneli (válaszként erre: 90. - D400d7e369)
2011. febr. 16. 18:51

El fog jönni...de szerintem addig is jó ha az ember az alkatának előnyösen, csinosan öltözik.

:)

90. d400d7e369 (válaszként erre: 88. - Spinneli)
2011. febr. 16. 18:47
Én is úgy szeretném már járni a boltokat, és nem azzal foglalkozni, hogy bemegyek és úgyse jó rám semmi. Várom már ezt az időt:)
89. bettike2007 (válaszként erre: 87. - 9bbc382386)
2011. febr. 16. 18:46
ja,próbálkozom,de az a vége hogy csak felidegesítem magam,mivel itt a kislányom és ha jó az idő csak akkkor indulok neki babakocsival vagy biciklivel,és ha ő tt van nem nagyon tudok nézelődni,nemhogy próbálni,bemelegszik ha benn vagyunk sokáig,az meg hogy vigyázzon is rá valaki ritka,anyuék km-re dolgoznak,párom meg 2helyen melózik örülök ha itthon van.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook