Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » „Kövér vagyok!” fórum

„Kövér vagyok!” (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: „Kövér vagyok!”

1 2
2014. jún. 6. 10:08
Hát ez annyira semmitmondó és buta cikk. Nesze semmi fogd meg jól. Valaki biztosan öt perc alatt írta..
2014. jún. 6. 10:06

Az ilyen cikkekről mindig az ilyen női magazinok jutnak eszembe. az egyik fele a "fogadd el magad" gondolataiból áll a másik meg a "hogyan legyél csontsovány"


ha annyira elfogadott lenne a "kis husi" akkor a hoxa hirdetési felületein miért tűnnek fel extra fogyást ígérő "csodaszerek"... elgondolkodtató.. kicsit vizet prédikálás szaga van...

2014. jún. 6. 09:59

Mozogni mozogni mozogni! :)

Persze oda kell figyelni az evésre is, a chipset, cukros péksüteményeket, üdítőket és zsíros ételeket én kiirtottam otthonról, de ha heti 3x 4x elmész edzeni, nem kell hogy lelkiismeret furdalásod legyen egy szelet csokitól egy stresszes nap után.

6. Melcsi04 (válaszként erre: 2. - Castia)
2014. jún. 6. 09:57
Majd olvasd el az én cikkemet, ha megjelenik...:)
5. Melcsi04 (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2014. jún. 6. 09:56

Én voltam "kövér" is és vékony. tehettem róla, hogy úgy néztem ki ahogy. Én voltam a felelőse annak, hogy 6 évig +10-15 kg volt rajtam.

Lefogytam 2x is a másikat tartom évek óta, de sajnos mozogni nem mozogtam, ezt most szeretném pótolni.

Egyébként meg a férfiak azt szeretik, ha van mit fogni. Nem +30 kg, de egy kis husika kell... szóval még nyáron sem kell komolyan venni azt a kis pluszt. Így utólag azt mondom. :)

2014. jún. 6. 09:20
hmmmmmmm
2014. jún. 6. 09:15

Az igaz, hogy kaja meg mozgás=fogyás! Na de elég viccesen és semmitmondó egy világ életében vékony ember szájából akinek egyáltalán nincs is fingja róla milyen kövérnek lenni és milyen amikor fogyni akar az ember.

Kár az ilyen cikket végig olvasni.

2014. jún. 6. 09:13
Végigolvastam, hátha lesz benne valami egyéni gondolat... de őszintén, rég olvastam ennyire semmitmondó közhelygyűjteményt. :S
2014. jún. 6. 09:08
Ez az a mondat, ami minden második nő száját elhagyja, függetlenül attól, hogy ez nincs így.
Akár férfiak vagyunk, akár nők, mindannyian tudjuk, hogy egy nő sosem elégedett önmagával, legfőképpen az alakjával nincs soha kibékülve. Hol túl kövérnek látja magát, hol túl soványnak. A baráti tanácsokra és véleményekre pedig nem ad, mert úgy gondolja, hogy a többiek biztos hazudnak, és nem merik megmondani az igazságot, miszerint az illető kövér.

Ugrás a teljes írásra: „Kövér vagyok!”
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook