Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kötelező a reggeli rosszullét a teherbeesést követően, vagy van, aki megússza? fórum

Kötelező a reggeli rosszullét a teherbeesést követően, vagy van, aki megússza? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2006. szept. 5. 15:46

Hát!

Eddíg semmi bajom nem volt!

Két napja olyan rosszul vagyok, hogy csak na!

Egész délelőtt, szinte még délután is émelygek, szédülök és rettenetesen sokat aludnék.

Hányni még nem hánytam, de nagyon közel voltam hozzá.

És ez a borzalmas fémes szájíz.

23. Acibag
2006. aug. 25. 10:25
Én az elején voltam egy picit rosszul, akkor amikor megtudtam, hogy terhes vagyok! Szerintem ez tudat alatt jött, hogy terhes vagyok akkor rosszul kell lennem! :-)))
22. Hoxa
2006. aug. 24. 22:38
Drukk, drukk moncus! :)))
2006. aug. 24. 14:40
Nekem egyik terhességemnél sem volt semmiféle rosszullétem.Ha nem akartuk volna észre sem vettem volna a kezdeti időkben, hogy baba van a láthatáron.
2006. aug. 24. 12:20

Szia!


Nekem teljesen rosszullét mentes volt a terhességem végig. De beszéltem kismamákkal, akik olyan rosszul voltak az első három hónapban, hogy felkelni se tudtak.

2006. aug. 24. 09:48

Reggelenként picit émelygek mostanában, de nem olyan vészes!

Szerintem nem lesz belőle egyéb rosszullét.

2006. aug. 24. 08:26

Szerencsére én is megúsztam a reggeli rosszulléteket. A fogmosásra viszont nagyon érzékeny voltam. KÉt alkalommal elég későn vacsiztam és rögtön mentem fogatmosni. Hát akkor sikerült "alakítanom".

Nem tudom, hogy van-a összefüggés az Elevit szedése és a rosszullétek között. Én nem az elejétől szedtem.

2006. aug. 24. 08:09

Nekem teljesen kimaradtam az életemből, pedig ikreket vártam, és magasabb volt a Hcg-szintem is ezáltal.

Valahol olvastam, hogy ilyenkor a szervezet méregtelenít, a korábbi, a szervezetben felgyülemlett méreganyagoktól kíván megszabadulni, ezért van a hányás.

16. perfi
2006. aug. 23. 18:29

Sziasztok!

Én 6 hetes terhes vagyok. Eddig megúsztam a rosszulléteket, eltekintve az enyhe hasfájástól. Úgy gondolom, hogy a már 2 hónapja szedett Elevit és a napi 3x1 MagneB6 megteszi hatását! De majd meglátjuk... :)

15. moncus
2006. aug. 23. 09:39

Nagyon türelmetlen vagyok, de már csak kettőt kell aludni.

Attól félek, ha negatív lesz az eredmény nagyon el fogok szontyolodni:-(


Ezért várok inkább a biztos rossz, mint a bizonytalanság!

2006. aug. 22. 11:47

MKinek szorítok!

Pénteken jelentkezzetek!

13. tinendo (válaszként erre: 4. - Moncus)
2006. aug. 22. 11:44

Ki tudja, lehet,h. a magzatvédő vitaminnak köszönheted.

Nálam semmilyen rosszullét, fáradtság nem volt a teherbeesésem után sem a terhességem alatt sem.

Sőt az első menzeszem kimaradása után tesztet is csináltam, és negatív lett.

Visszagondolva a terhességemre, szerencsésnek érezhetem magamat,h. milyen jó volt. Mindenkinek ezt kívánom.

Csináltál már tesztet? És dokinál voltál már?

12. moncus (válaszként erre: 10. - _kleo_)
2006. aug. 22. 08:47

köszi a drukkot, majd írom az eredményt!

egyébként én is "debibe valósi" vagyok, a családom még mindig ott lakik, csak én lettem "fővárosi feketebárány" :-)

11. moncus (válaszként erre: 9. - Time)
2006. aug. 22. 08:45

Igen-igen, péntek a nagy nap.

már alig várom:-)

Tegnap a figyelmem elterelésére beültem a fodrászhoz, nagy kár volt! Teljesen kiszárította full egyenesre a hajam, most kb. úgy nézk ki, mint egy szuperszőke cicamaca, vmelyik pasiújság címlapjáról, akinek éppen szélgéppel fújják aranyló tincseit!

a pasim meg is jegyezte, hogy hullámosan jobban szeret:-(

még egy napig azért se mosok hajat!

10. _kleo_
2006. aug. 21. 21:07
Moncus, megy a drukk, ugy tunik itt a Hoxan most babasodasi hullam van. Jovo tavasszal aztan beindul a babaeso, felporog a szulestortenet forum, es gyulnek a babas temak. :)
9. time (válaszként erre: 7. - Moncus)
2006. aug. 21. 18:10

Moncus, pénteken tesztelsz?

Nagyon ígéretesek ám ezek a "kis" tünetek!!!

Nagyon szurkolok!!!

2006. aug. 21. 14:45

Szia!

Tudom mit érzel, pénteken és is ebben a cipőben jártam.

A csütörtöki tesztem negatív volt, szombaton másikkal csináltam meg, ez viszont pozitív / Ez már a mensi előtt 2 nappal megmutatja, ha terhes vagy, nekem bejött/.

Én is türelmetlenül várom, hogy mehessek a dokihoz, szóval átérzem a problémádat.

Még nekem is nagyon friss ez az egész.

7. moncus (válaszként erre: 6. - Norahhh)
2006. aug. 21. 14:34

Köszi a bíztató szavakat!


Pénteken okosabb leszek, majd jelzem az eredményt.

Csak az a baj, hogy nagyon türelmetlen vagyok.

:-)

2006. aug. 21. 14:15

Nekem sem volt semmi roszzullétem, picit fémes szájízem volt, de ennyi.

Szerintem sem törvényszerű.

Moncus! A tüneteket olvasva, szerintem megvan rá az esélyed, hogy ez a baba miatt legyen!

Drukkolok, hogy így legyen!

5. moncus (válaszként erre: 3. - _kleo_)
2006. aug. 21. 13:54

Köszi a választ:-)


Reggelente érzem magam némiképp urcsán, de nem hányinger, inkább émelygésnek és szédülésnek nevezném, de egy kis ágyban maradás után ez is elmúlik!

4. moncus (válaszként erre: 2. - Tinendo)
2006. aug. 21. 13:53

Köszi a segítséget, mert épp abban a fázisban vagyok, amikor lehet, hogy összejött a bébi, de nálam nincsenek rosszulléti tünetek, "csak" a hasam szokott furcsamód fájni, de az is meghatározhatatlan időszakokban.


Lehet, hogy a már 2 hónapja szedett magzatvédő vitamin jótékony hatását élvezem?

2006. aug. 21. 13:49
Megúszható. Én az elsővel hónapokig émelyegtem, undorodtam minden kajától, a másodikkal semmi hasonló tünetem nincs.
2006. aug. 21. 13:43
Szia. Valószínűleg nem kötelező. Ugyanis nekem soha nem volt reggeli rosszullétem. Sőt semmilyen rosszullétem nem volt a teherbeesést követően.
2006. aug. 21. 13:19
Kötelező a reggeli rosszullét a teherbeesést követően, vagy van, aki megússza?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook