Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kötelező a reggeli rosszullét a teherbeesést követően, vagy van, aki megússza? fórum

Kötelező a reggeli rosszullét a teherbeesést követően, vagy van, aki megússza? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
54. Rekus
2007. márc. 24. 10:44
A reggeli rosszulléteket teljesen megúsztam. Semmi hányinger, hányás, émelygés.:)
2007. márc. 18. 15:27
Én szédültem és állandó fáratság gyötört:)
2007. márc. 16. 21:53
Nekem a 2 terhességem alatt semmi rosszullét, hányás, hányinger nem volt. Én, úgy látszik, megúsztam... :))
2007. márc. 16. 21:42

Sziasztok!

Hallottam olyan véleményt, hogy azért vannak rosszul a kismamák, mert sok a méreganyag a szervezetükben...(?) Kituggggya...

Kerülni kell a "tipikus kismama hánytatós" illatokat: kávé, paradicsom, húsok, hal, stb. és ami Neked nem esik jól... hamar rájövünk, hogy mi forgatja fel a gyomrunk. :-))


Én megúsztam kb 3 öklendezéssel az egész terhességet. A szülőszobában azonban egy kiadós hányással (bocs) indítottam.

2007. márc. 8. 12:08
Jelenleg 11 hetes terhes vagyok és én 1 héten csak kétszer hánytam eddig(akkor sem mindig reggel).Inkább akkor voltam rosszúl,ha ébredés után gyümölcsöt ettem.
49. win
2007. febr. 11. 21:00
Én a 6. héttől a 13. hétig az elsőtől az utolsó ébren töltött percig rosszul voltam. Sz*r volt! Egyszer sem hánytam, de néha úgy voltam vele, talán jobb lenne, mert megkönnyebbülnék. Én állandóan hamletet ettem, attól kicsit jobb lett, de aztán jötte egy illat (pl. kávé, amit imádok, és 15 éve iszom), és kész voltam!:(
2007. febr. 11. 12:56
Hali. Én nem volltam sose rosszul, pedig 3 gyerekem van.Ugyanakkor a húgom épp most tehes, és ő nagyon küszködik a hányingerrel.
47. be52089f0e (válaszként erre: 28. - Be52089f0e)
2007. jan. 9. 15:02

Sziasztok!

Nemrégiben írtam, hogy az első terhességemnél elkerült a rosszullét.

Azóta újra babát várok, de most szörnyen érzem magam. A 13 hétben járok. Az utóbbi időben már kezdtem jobban lenni, de a mai napom nagyon szörnyű. Állandóan émelygek és hányingerem is van.

Remélem minél hamarabb túljutok ezen a ponton.

És még azt is remélem, hogy kislány lakik a pocimban.:)))

2007. jan. 9. 14:31
Nekem négy gyerekem van, 3 lány és egy fiú. Az első két lánnyal állandó hányingerem volt,, míg megnem mozdultak, a másodikkal még rendszeresen el is ájultam. Aztán a fiammal semmi, majd a legkisebb lányommal sem voltak ilyen próblémáim. Szóval ezt kapjuk az élettől a gyerek mellé, és mégcsak vissza sem küldhetjük, jön minden reggel, délben este, vagy akár éjjel. Szerencse is kell ehhez valószínű. Mondhatni, mind a 4 terhességem más volt. Viszont szerintem a nők kivirulnak a már terhesség korai szakaszában. ez biztos a hormonok hatása.
2006. dec. 7. 22:32
Nem kötelező,de nem is szabadon választott!:)
44. Ancika
2006. dec. 7. 10:13
Nekem 24órás rosszúllétem volt mind2 gyermekemnél. Hányni mondjuk egyszer sem hánytam, de a folyamatos hányinger teljessen kikészített. Az elsőnél félidőig, a másodiknál már csak 3 hónapig. Utána meg jött a gyomorégés, stb.. a végeredményt látva persze megéri, mindig irigyeltem azokat a nőket akik tünetmentessen megúsznak egy terhességet és imádnak terhessek lenni. Én nagyon utáltam.
2006. dec. 6. 18:06
Nekem a terhességem folyamán semmi bajom nem volt csak az első három hónapban a hormonok nagyon dolgoztak.Állandóan sírtam és feszült voltam aztán mint akit elvágtak elmúlt. Ez is hozzá tartozik a terhességhez.
2006. nov. 22. 07:03
Nekem négy gyerekem van,három fiú és egy lány.Az első fiúval csak akkor voltam rosszul,ha buszra szálltam,a másik keetőnél semmi.A kislánnyal sem voltak reggeli rosszul létek csak nem bírtam bizonyos ételék illatát,de az napszaktól független volt.Hányni vele sem kellet.
2006. nov. 20. 23:47
Én csak egyszer hánytam akkor esett le a tantusz 6hetes voltam se előtte se utánna.(csak sokat híztam 35kg-ot)
2006. nov. 18. 16:29

sziasztok

én két tündéri kisfiú anyukája vagyok, de egyikkel sem voltam rosszul egy percig sem.

39. andi24
2006. nov. 18. 12:01
Én nálam nem volt ilyen delehet,hogy szerencsés vagyok!
38. virkó
2006. nov. 17. 18:30

Kétszer voltam rosszul a 12.hétig.Először akkor amikor még bizonytalan volt a gólyahír,másodszor meg összerázott egy öreg busz.

Olyanról is tudok,aki egyszer sem volt rosszul és olyanról is aki szinte az egész terhessége alatt émelygett.

37. csehe
2006. nov. 16. 22:09

Sziasztok!

Én egyetlen egyszer sem voltam rosszul a terhesség alatt, még csak hányingerem sem lett. Én sem ebből jöttem rá, hogy terhes vagyok.:)

2006. nov. 12. 20:57

Szisztok!

Az első terheségemnél az 5.héttől kezdve kezdtem hányni,16.hétig.Utána már nem , de a kolbász és a péksütemény látványától is rosszul voltam,és szülés után kb:3 hónappal, bírtam újra enni ezekből. A 2.terheségemnél nem hánytam, de a szülésig sokszor émelyegtem, mindig kekszeket rágcsáltam attól jobb volt néha. Az 5.hónaptól a doki magneB6-ot szedetett velem, na az olyan étvágyat csinált"igaz a hányinger elmúlt addig",hogy egy csomót híztam tőle.

2006. nov. 12. 17:50
Van egy ismerősöm, ő kb. egy éve szedett kifejezetten teherbe esni kívánó nőknek készült vitamint, és 5 hónapos terhesen vette észre, hogy mintha valami más lenne...
2006. okt. 27. 14:37
Igen,és még valami!!az orvosom,annó azt mondta:ERIKA,ha úgy érzi ébredésnél,hogy hányingere van,kapjon be egy kockacukrot,szopogassa lassan,és majd csodálkozzon a hatásán!!nem próbáltam,de ajánlom,mert kíváncsi lennék,hogy tényleg igaz-e!!a lényeg,hogy nem szabad felkelni,ott legyen melletted elkészítve már este,és amikor még ki sem nyitottad a szemed,na akkor kell bekapni!!!próbáljátok ki,várom a visszajelzést!!puszi mindenkinek!!!
2006. okt. 27. 14:32
sZIASZTOK!!!éN SOHA EGGYETLEN PERCIG NEM VOLTAM ROSSZUL!!EZ BIZTOS CSAK SZERENCSE,DE ÖRÜLTEM NEKI,MERT ISMERTEM OLYAN KISMAMÁT,AKI SZINTE VÉGIG "SZENVEDTE" A 9 HÓNAPOT!!MA MÁR EGY 10 ÉVES NAGYLÁNY ANYUKÁJA VAGYOK!!!!DE SZERINTEM,HA ROSSZUL IS VAGY,MEGÉRI,MERT HA MEGSZÜLSZ,AZONNAL ELFELEJTESZ MINDEN FÁJDALMAT,ÉS ROSSZULLÉTET!!!!
32. mimo
2006. okt. 27. 12:45
Aki érzékenyebb a magas HCG szintre annál mindegy hanyadik terhesség, mit hord a szive alatt, az mindig rosszul lesz, aki jól viselte az elsőt..olyan lesz a következő.Nálam hál istennek nem volt nagy rosszullét, ezért reménykedem hog y a következő terhességnél is jól leszek, és végre egészséges babukát szülhetek!!
31. daroki
2006. okt. 26. 20:19

Sziasztok!


3 gyerköm van,ebből kettő fiú és az utsó lett a kiscsaj:)

A terhességem 7.heténél kezdődtek a rosszulléteim,rengeteg hányingerrel,hányással.Sajnos nekem nemcsak reggeli rosszulléteim voltak:((Én hánytam reggel,délben,este,éccaka,szóval tök mindegy milyen napszak volt a 12.hétig tényleg nagyon rosszul voltam.Élni nem akartam annyira megviselt az a sok rosszullét.

De a lányommal volt a legrosszabb,vele a 20.hét után múltak el a rosszullétek,vele viseltem a legrosszabbul a terhességemet.De bennem tök mind1,hogy fiú volt vagy lány,én sajna rosszul voltam mind3 terhességem alatt:(

30. mimo
2006. okt. 26. 18:47

Nálam is inkább a gyengeség és émelygés jelentkezett.Mondták hogy fiu, mert ha jól érzem magamat csak az lehet.Igazuk volt.De láttam már fius anyákat akik végighányták az egészet, és lányos anyákat akiknek kutya bajuk sem volt.


Ezt mind a HCG hormonnak a szintje befolyásolja, ha nem alkalmazkodik hozzá a szervezeted akkor roszul vagy, ha jól tolerálja elkerülnek a rosszullétek!!!

2006. szept. 11. 11:01
Akkor nekem lányom lesz. A fiammal semmi bajom nem volt. Most aztán bepótolom.
2006. szept. 10. 17:32

Én már több mindenkitől, köztük orvostól is azt hallottam, hogy ha fiú van a hasadban, akkor elkerülnek a rosszullétek.

Ennek az a magyarázata, hogy a nők szeretik, ha viccesen fogalmazva fütyi van bennük.:):):)

Nekem fiam van és elkerült a rosszullét.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

27. srrse
2006. szept. 6. 21:59

Az en esetemben nagyon "szar" volt( bocsi a kifejezesert) mindket gyerekemnel, amig meg nem mozdultak...felorankent dobtam ki magambol mindent...ha megkivantam valamit azert mert nem kaptam meg, ha meg megkaptam akkor meg szerintem igen jol esett sigy ment kifele minden...elso 4 honapban mindket esetemben 5 kg fogytam. Masodik terhessegemnel ott is voltam hogy pusztan a tiszta viztet sem birta szervezetem. Egyedul valami gyereknek valo gyumolcslevet tudtam inni...de azt is csak szivoszalbol, s egesz nap lefolyasa alatt csak 300 ml.

Tehat en mindezekert le is mondtam a tovabbi nemzesrol

2006. szept. 5. 15:47

Na!

Ezt jól megcsináltam!

2006. szept. 5. 15:46

Hát!

Eddíg semmi bajom nem volt!

Két napja olyan rosszul vagyok, hogy csak na!

Egész délelőtt, szinte még délután is émelygek, szédülök és rettenetesen sokat aludnék.

Hányni még nem hánytam, de nagyon közel voltam hozzá.

És ez a borzalmas fémes szájíz.:-))

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook