Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Korai terhesség? fórum

Korai terhesség? (beszélgetős fórum)


13. Alnisa (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 26. 13:27

:)

Nem vagy terhes továbbra sem.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Ágio8405)
febr. 23. 16:04
Végre valaki, aki ezt mondja.
11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 23. 15:52
Egy teszt is teszt. Ne aggódj. A tu ezeket meg tényleg be tudja kepzelni az ember
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Alnisa)
febr. 23. 14:29
Nem...bár mondjuk csak egy negatív tesztem lett...Tudom egy teszt, nem teszt... De én ennek most megörültem. :( Viszont vhogy olyan, mintha lennének tüneteim (alhasi szurkálás, émelygés, intezívebben érzem az illatokat, ízeket) Lehet már az agyadra ment a stresszelés...
febr. 23. 13:19
Ezek szerint nem vagy terhes.
febr. 19. 14:37
Szerintem nincs baj, de majd a teszt megmondja.
7. Ghost👻 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 13:19

Nem kicsit aggódod túl.

Mióta megszületett a lányunk azóta megszakítással "vèdekezünk". Azóta sem estem teherbe pedig 12 ève van ez ìgy.

febr. 19. 12:52
Azért gondolom, mert nem olyan volt a menstruációm, mint amilyen szokott lenni. Illetve az együttlét és a menstruációm közötti időszakban többször is volt alhasi szurkàlásom...Tudom már lehet kicsit túl aggódom a dolgokat
5. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 12:52

Mit kuszált össze?

Nem vagy terhes, ez egy tök normális mensi volt.

Az anibiotikumnak semmi köze hozzá, hogy pozi e a teszt vagy sem. Ha terhesen véreztél volna, akkor már bőven kimutatná a teszt. De ismétlem nem vagy terhes.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 11:53
Miért gondolod, hogy terhes vagy?
febr. 19. 11:37
És miből gondolod, hogy terhes vagy?
2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 11:33

Akkor türelem. 1 napot már féllábon is ki lehet bírni.

Az antibiotikum szedése nem befolyásolja a tesztet, úgyhogy csináld meg azonnal. Holnap is egyet és megnyugodhatsz, nem vagy terhes.

febr. 19. 10:52

Kedves fórumozók!

Az anonimitás mögé rejtőzve teszem fel a kérdésem, rettentő idegesen. Február 1-én létesítettem szexuális együttlétet (elméletileg az ovuláció napján) megszakításos módszerrel. Február 15-én megjött időre a menstruációm.2 napon át közepes intenzitással, majd harmadik nap csak pecsételés volt, negyedik nap semmi, ötödik nap barnázás alhasi fájdalommal.

16-án antibiotikumot kezdtem el szedni, mivel tüdőgyulladásom lett. Ezt teljesen nyugodtan tettem, hiszen megjött a menstruációm... 🥴 Nem tudom, hogy korai terhesség lehet vagy az antibiotikum kuszálta így össze???

Bárki válaszol nagyon szépen köszönöm.

Holnap fogok tesztelni, mivel tegnap hagytam abba az antibiotikum szedését...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook