Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Klímaszorongás fórum

Klímaszorongás (beszélgetős fórum)


2022. aug. 11. 10:30
Parasztleány vagyok, évtizedek óta figyelem a vetéseket, de ilyen kukorica még nem volt ez alatt az idő alatt. Volt csenevész, volt pöndörödő levelű, de júliusban sárga még sosem volt. Most az. Nem lesz kukoricatermés.
8. unom (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2022. aug. 11. 09:41
Főleg ha elkezdődnek a tarvágások.
2022. aug. 11. 09:35
Évek óta erdőjáró vagyok, de ilyen száraz erdőt én még nem láttam. Egész télen járható volt, nem volt tavaszi sár, nem kellett várni, hogy felszáradjon. Már hetek óta hullanak a levelek, mintha ősz lenne, rengeteg a kiszáradt fa. Nincsenek források, szárazak a patakok. Nincs rendjén!
2022. aug. 10. 22:08
Jön még árvíz is majd
2022. aug. 10. 22:01
Járvány, háború, extrém infláció, klímaválság-lehet válogatni, mitől rettegjünk.
4. *lime* (válaszként erre: 1. - 8da1bf4cae)
2022. aug. 10. 21:52
Új világrend lesz, ha ez így folytatódik ...
3. 1fcbd17830 (válaszként erre: 1. - 8da1bf4cae)
2022. aug. 10. 21:45
Szerintem nézzél sokkal kevesebb híreket....., helyette inkább MÁST, és könnyebb lesz.
2. papája (válaszként erre: 1. - 8da1bf4cae)
2022. aug. 10. 20:37

Nézd meg az Időkép heti, de inkább havi előjelzését. A napi értékre kattintva megmutatja, hogy az utóbbi 100 évben melyik évben volt az adott napon a legmelegebb. Az eredmény, hogy bizony folyamatosan voltak mindég is nagyon, ennél is melegebb napok.


Emlékezz vissza, kongatták itt már a harangot, hogy elsivatagosodik a Kiskunság, kiszárad a Balaton, néhány éve olyan alacsony volt a Duna vízszintje, hogy Érdnél több száz éves uszályt találtak stb, stb.

Máskor az volt a "baj", hogy túl sok víz.

Valami mindég van, nyugi, nincs még vége a világnak.

Egyenlőre szerintem a körülöttünk zajló háborús helyzet félelmetesebb.

2022. aug. 10. 19:57

a pszichológiában már létezik ilyen kifejezés, hogy klímaszorongás.

Ti nem aggódtok amikor látjátok a híreket a nagy szárazságokról, folyók tavak eltűnéséről, hogy nincs termés, hogy Olasz vagy Franciaországban már vannak települések, ahol a víz sincs vagy már korlátozzák. Mi lesz 2-3-10 év múlva velünk és a gyerekeinkkel?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook