Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kizárt, hogy lehetetlen legyen (felsőoktatás) fórum

Kizárt, hogy lehetetlen legyen (felsőoktatás) (beszélgetős fórum)

1 2 3
2016. okt. 1. 21:32

Koszonom az otleteket :) A diakhitel jelen esetben megoldast jelenthet, de mindenkeppen megfontolando, hogy adossaggal inditsam-e a leendo karrieremet.

A jelenlegi vegetalas sem sokkal jobb- ez teny.


A tanulmanyi szerzodessel kapcsolatosan hianyosak az ismereteim ugyan, de ha jol sejtem- ezzel akkor elhetek, ha mar hasonlo vonalon mozgok es van egy ceg, ahol dolgozom,akivel szerzodhetek.

Nos, en nagyot almodtam es utcaseprobol lennek atomfizikus (csak a tavolsagot erzekeltetendo banalis pelda).

2016. okt. 1. 21:31
Mond el a Fókusz műsorban, lehet több mecénást is találsz.
2016. okt. 1. 21:27

szóval pénz kell.


gazdag férj

lottó ötös

k*válkodás

hitel, pl. diákhitel.

2016. okt. 1. 21:24
Legyél 5.0 tanuló, és klassz ösztöndíjad lesz..
3. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Esthere)
2016. okt. 1. 21:05
Köss tanulmányi szerződést egy céggel.
2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Esthere)
2016. okt. 1. 21:04
Diákhitel ;)
2016. okt. 1. 20:58

Sziasztok.


A segitsegeteket/tanacsotokat szeretnem kerni abban, hogyan tanulhatnek a felsooktatasban az adott feltetelek mellett.

Lassan 30 eves vagyok, ahhoz csoro, hogy koltsegteriteses szakra menjek.

Nappali tagozat ertelemszeruen kizart, hiszen kozben valamibol finansziroznom kell az eletemet.

Pedig, ami erdekel, az csak nappalin tamogatott, levelezon onkoltseges es horribilis aru. Sajnos nem tudom megfizetni es amig a jelenlegi fizetesembol osszegyujtogetnem a ravalot, kozepkoru lennek, mire egyaltalan neki tudnek fogni.

Sajnos keson nott be a fejem lagya- ami a tanulast illeti- de meg mindig jobb keson, mint soha.

Ugy erzem, nem tudok kitorni ebbol a helyzetbol, pedig annyira szeretnek tanulni es vegre azzal foglalkozni, ami erdekel, ami testhez allo szamomra, ami boldogga tesz es amibol profitalhatok a jovoben.

Biztosan letezik mod a megvalositasra, csak meg nem vilagos szamomra. Ti hasonlo helyzetben hogyan boldogultatok?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook