Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kivel élek együtt és miért? Energiaváltozás a kapcsolatainkban. fórum

Kivel élek együtt és miért? Energiaváltozás a kapcsolatainkban. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kivel élek együtt és miért? Energiaváltozás a kapcsolatainkban.

1 2 3
23. 16594e332e (válaszként erre: 22. - Titánia83)
2011. máj. 15. 17:54

sokat jártam kineziológushoz, és nagyon keveset segített:((((((((((((


a kérdésedre a válasz: nem állapodott meg. engem vár........

22. Titánia83 (válaszként erre: 20. - 16594e332e)
2011. máj. 15. 17:52

Bár tudnék valamit mondani, ami segít.


A másik feled lehet azért hagyott ott, mert nem léptél ki ebből a kapcsolatból. És végül maradtál. Így megszületett a kislányotok, aki megint ehhez a férfihoz köt.


Kineziológus tudna segíteni abban, hogy feloldja benned azokat a blokkokat, amik miatt nem tudod megoldani az életedet.


Viszont ha Te is nézelődtél, akkor valahol már külön utakon jártok.


A másik feled már megállapodott?

21. Titánia83 (válaszként erre: 17. - De6dcdc43c)
2011. máj. 15. 17:50

Már értem, olvasni nem tudsz. Az előző kapcsolatomban mondtam az exnek, hogy örökké szeretni fogom. És utána írtam, hogy de azt feloldottam. :D


Ennek melyik része nem világos?

És ez hogy jön a jelenlegi kapcsolatomhoz, ami valódi szerelmen alapszik,és harmonikus?

20. 16594e332e (válaszként erre: 14. - Titánia83)
2011. máj. 15. 17:49

hát igen. lehet, ezt nevezik kapcsolatfüggőségnek???? nem tudom.

a gyerekeim: a fiam 13 éves és borzasztóan apás, a kislányom 3 éves......


(már évekkel ezelőtt megtaláltam a "másik felemet" de itthagyott:(((((((((((


a társkeresőre az egyik ismerősöm ajánlott be.....véletlenül.... és csak nézegelődtem........

19. Titánia83 (válaszként erre: 17. - De6dcdc43c)
2011. máj. 15. 17:47

Már figyelmeztettek, hogy mániákusan belekötsz emberekbe, és nem létező dolgokat mondasz róluk. Téged meg mások lepleznek le. :D


Még mindig nem látom, hogy hol a kötés, mert én nem hoztam létre. Te hol látod, meséld már el? :D

2011. máj. 15. 17:44
*nyúlnának
17. de6dcdc43c (válaszként erre: 15. - Titánia83)
2011. máj. 15. 17:41

Ahol 2 ember igazán összeillik és jó kapcsolatban áll, mert valódi szerelmen alapszik-ott semmiféle kötésre nincs szükség és hozzá nem nyúlmnának ilyen eszközhöz.


Tudod ősi szabály: minden rablánconlévő ember egyszer rájön, hogy békjóban an, és azt leveti, vagy kegyelmet kap, és leveszik róla.

Aki pedig inditotta annak is lesznek fdolgok-de nem lövöm le a poént:) Az nem én lennék.


Mondtam egy szóval is, hogy látó lennék?:DD


No meg: néha, jobban teszi a bölcs ha hallgat, és nem önmagát leplezi le-gondolok itt rád:)

16. 10c97b2309 (válaszként erre: 15. - Titánia83)
2011. máj. 15. 17:41
Szép kapcsolat a tiétek! :) Mással meg nem kell foglalkozni. :)
15. Titánia83 (válaszként erre: 13. - De6dcdc43c)
2011. máj. 15. 17:34

Hát akkor higgy ebben, ha ez boldoggá tesz. Ebbe a kapcsolatba mindketten úgy érkeztünk, hogy levetettük a régi kötéseket, lezártuk a múltat teljesen.


Látónak képzeled magad, vagy mi?


Vagy nehéz abban hinned, hogy létezik olyan kapcsolat, ahol két ember kiegészíti egymást és szavak nélkül is megértik a másikat? :D


Esetleg nem lehet, hogy a saját kapcsolatod táján kellene sepregetned? :D

14. Titánia83 (válaszként erre: 11. - 16594e332e)
2011. máj. 15. 17:31

Nem, nem született gyerek. Akkor Te sokkal nehezebb helyzetben vagy. Nekem az a kapcsolat gyerekszerelemként indult, és voltak tervek a jövőre. De már látom, hogy így jobban jártam.


Tudod van egy olyan diagnózis a pszichológiában, hogy kapcsolatfüggőség. Amikor ilyeneket mondd valaki, azzal függővé akarja tenni a másikat. Megadja a lehetőséget, hogy keress mást, de majd leint egy mondattal, hogy úgy sem fogsz találni. Kvázi bevési a tudatalattidba, hogy esélytelen bárminemű próbálkozás.


Sajnos az életben tényleg eljöhet egy ilyen pont, hogy már nem működik tovább. Nekem akkor egy látó azt mondta, hogy egy kapcsolatnak addig van értelme, amíg van benne fejlődés, amíg egymásnak hasznára vagytok, építitek egymást. Ha ez megszűnik, vagy rombolásba megy át, akkor ott ki kell lépni.


Nagyon picik a gyerekek? :( Mert sokan kezdtek új életet gyermekkel. Ha meglépnéd, amit eddig nem mertél, akkor higgy benne, hogy Rád is boldogság vár, és hogy megtalálod azt a társat, aki tényleg a másik feled lesz!


Mert az azért elég durva, ha már társkeresőn találtad meg!

13. de6dcdc43c (válaszként erre: 12. - Titánia83)
2011. máj. 15. 17:29

Kötés van-még pedig tőled származó, a jelenlegi pasidon.


Ugy, hogy kettönk közül én nem hazudok.

12. Titánia83 (válaszként erre: 9. - De6dcdc43c)
2011. máj. 15. 17:26

Azt írok, amit személyesen is elmondanék neked. Tudod, ha már karmáról beszélünk, nem kenyerem a hazudozás. Mert még visszakapnám. :D

Erre is számítottál?

11. 16594e332e (válaszként erre: 8. - Titánia83)
2011. máj. 15. 17:22

és az előző kapcsolatodból van gyerek?

nálunk kettő van, és 3-szor akartam itthagyni, nem engedte. és ugyanezt mondogatja nekem most, amiket te leírtál. sőőőőőt: megtaláltam egy társkereső oldalon a férjemet:(((((((((((((((((

2011. máj. 15. 17:21
Érdekes cikk! :)
9. de6dcdc43c (válaszként erre: 5. - Titánia83)
2011. máj. 15. 17:20

Ide a netre azt irsz amit akarsz:DDDD


Tisztában voltam avval, hogy mit fogsz irni:DDD

8. Titánia83 (válaszként erre: 6. - 16594e332e)
2011. máj. 15. 17:19

Nekem az előző kapcsolatom volt ilyen, úgy saccra 8 évet húztunk le együtt. És ebben volt pár szakítás is.


Engem ő azzal zsarolt már a végén, hogy keress jobbat, úgysem találsz. Én meg bedühödtem, és azt válaszoltam, hogy majd az a jobb meg fog találni. Közben erősítettem magamban, hogy kezd elegem lenni, ennél már az ember egyedül is boldogabb.


És így is lett. Végül az a jobb megtalált, tényleg bevonzottam. Mert a neten, egy nem párkereső oldalon talált rám. Azóta a férjem, és várjuk a Kisbabánkat! :)

2011. máj. 15. 17:19
Nagyon jó írás, és egyre inkább úgy vélem,nagyon is igazak a leírtak...
6. 16594e332e (válaszként erre: 5. - Titánia83)
2011. máj. 15. 17:12

szia!

igen, ebben van valami.

mi pl. egyfolytában veszekszünk és már nagyon unalmas kezd lenni most már 16 éve:(((((((((((((((

és nem tudom lezárni, nem tudok továbblépni:((((

5. Titánia83 (válaszként erre: 4. - De6dcdc43c)
2011. máj. 15. 17:07

Nem értelek. A jelenlegi kapcsolatomban nincs karmikus kötés.


Elhiheted, hogy maximálisan kiegészítjük egymást, és nincs veszekedés, mert közösek a döntéseink. Már lassan 5. éve vagyunk együtt, és szavak nélkül értjük egymást. És marhára nem unalmas. :D


Az állandó veszekedés, ordibálás lenne unalmas. A telepátia sokkal érdekesebb. :)

4. de6dcdc43c (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2011. máj. 15. 16:32
Akkor a jelenlegi kapcsolatodba szakíttasd meg a kötést, és utána nézd meg, hogy milyen.Mert az az igaz, és nem kötés alatt.Az még az eredetihez sem hasonlít semmibe. Ráadásul unalmas mikor mindig bólógatnak a marionettbábuk. Semmi izgalom nincs benne.
3. de6dcdc43c (válaszként erre: 1. - Tündér69)
2011. máj. 15. 16:22
Jó lenne ha ez ennyire egyszerű lenne-de nem az.
2011. máj. 15. 16:21

Érdekes cikk, pont ma írtam a naplómban arról, hogy sokszor olvastam női magazinokban, hogy a párkapcsolatokban az ellentétek vonzzák egymást.


Nekem volt is egy ilyen előző kapcsolatom. Annyira mások voltunk, mégis marhasokáig voltunk együtt. Én is tettem benne örökké szeretlek kötést, amit azóta feloldottam.


Azóta megismertem a Páromat. Annyira harmonikus köztünk minden. Annyira hasonlítunk mindenben egymásra, hogy az valami hihetetlen. Nem is veszekszünk. :) Én azt mondom, hogy hosszútávon ez működik.


Egyedül a családtagjaimmal nem tudok mit kezdeni. Bár ez több generációs probléma. :D Ugyanis van, hogy ott is óriási a harmónia, aztán jön valami hülye ok, és akkor pedig borul minden. Majd újra béke, és újra valami nézeteltérés. Én ezt nem értem. Ennyire váltakoznak a rezgéseink?

2011. máj. 15. 16:08
Kapcsolatainkon nem csak az emberekkel való kapcsolatot értjük.
Minden kapcsolatban állunk, ami környezetünkben előfordul. Ilyenek az állatok, a növények, a tárgyak, a pénzünk, a lakásunk, és ilyen Isten is. Ha energiáinkat, frekvenciánkat megváltoztatjuk, megváltozik a környezetünkkel való kapcsolatunk is.

Ugrás a teljes írásra: Kivel élek együtt és miért? Energiaváltozás a kapcsolatainkban.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook