Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen kapcsolatot tartsak egy olyannal, akivel szerettem volna együtt lenni, de mással van? fórum

Milyen kapcsolatot tartsak egy olyannal, akivel szerettem volna együtt lenni, de mással van? (beszélgetős fórum)


2021. szept. 12. 16:00

Az én életemben is van ilyen férfi. Azóta is tartjuk a kapcsolatot (9 éve). Túl léptem rajta és örülök neki, hogy talált valakit, akivel boldog.

Ha a személye érdemes arra, hogy helye legyen az életedben, akkor miért ne maradhatna? Azonban ha túl fájdalmas számodra őt mással látni, akkor ne kínozd magad feleslegesen.

15. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 21:58
Ez az "elmegyünk egymás mellett mint 2 idegen" állati szánalmas. Állítólag már nem vagytok gyerekek, akkor ne is viselkedj úgy...
2021. szept. 11. 20:52
Semmilyet. Sírd ki magad, lehetőleg más vállán, és élvezd az életed.
2021. szept. 11. 20:25
Én helyedben már réges rég semmilyen kapcsolatot nem tartanék vele..
2021. szept. 11. 19:42
Amilyent a szíved diktál!
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 16:38

Ha nem akarod, hogy rajtad röhögjön, akkor ne töröld, ne éreztesd vele, hogy hiányzik.

Még hímnemű csak úgy, nem kérdezte meg, hogy vagy hátsószándék nélkül?

Nekem ezek olyan furcsa dolgok, hogy töröljem, vagy se??? Ha tényleg felnőtt vagy és nem 12-14 éves, nem is vagy GYP-s, akkor miért csinálsz ekkora problémát belőle? S, valószínű a történetből kiindulva ez már 15. fórumod erről a pasiról.

2021. szept. 11. 16:10
Amilyet akarsz.
2021. szept. 11. 16:01
Ha te többet érzel iránta, neki pedig van valakije, akkor jobban jársz, ha nem nagyon barátkozol vele.
2021. szept. 11. 14:17
Pszichológus?
7. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 13:49
én a régi munkatársamtól megkérdezem,hogy van,ő azt mondja,jól,aztán mindenki megy a maga útján.szerintem férfi és nő között ritkán van barátság.kivéve egy barátomat,aki a húgomba volt szerelmes.
6. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 13:36
Ha a pasi azt mondja nincs köztetek semmi te miért hiszed azt, hogy van?
2021. szept. 11. 13:23
Már megint? Lépj már túl ezen.
2021. szept. 11. 13:15

Ő szerintem mai napig azt hiszi, hogy csak játszadoztam vele. Említettem neki, amikor utolsó alkalommal beszéltem vele, amikor értesültem arról, hogy együtt van valakivel, hogy ő miért hülyített engem, közben meg más nővel van, amire az volt a válasza, hogy nem vagyunk együtt, nincs köztünk semmi, miért akadtam ki ennyire.

Gondoltam jó, ezzel be van fejezve, akkor mi úgy megyünk majd el egymás mellett, mint 2 idegen. De nem. Múlthéten 2x is összefutottam vele, mindkét alkalommal odaszólt, hogy mit csinálok, rám mosolygott.

Nem igazán tudom eldönteni, hogy mi legyen, maradjon meg ez a baráti kapcsolat, aztán idővel ki tudja mi lesz. Vagy szakítsak meg minden jellegű kapcsolatot vele.

3. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 13:11

Akár tud az érzéseiről,akár nem,hagyd,ne töröld,tartsd tiszteletben ő kapcsolatban van.

Nem mindig úgy alakulnak a dolgok....majd utadba hoz a sors valakit....

2021. szept. 11. 12:57
Ő tud az érzéseidről?
2021. szept. 11. 12:48
Szerettem volna vele lenni, viszont nem jöttek össze a dolgok. Pár hete úgy tudom, hogy van valakije. Gondoltam, hogy át fog nézni majd rajtam, ha összefutunk nem köszön majd, de épp ellenkezőleg, ha lát, megáll, mi újság, hogy vagyok, mit csinálok. Az elején ezeket a jeleket úgy éreztem, hogy azért küldi, mert akar valamit, de látom, hogy nem. Nem tudom mit csináljak, tartsam vele meg ezt a baráti kapcsolatot, vagy töröljem/ignoráljam mindenhonnan? Nem vagyunk ugyan már gyerekek, viszont, ha látom, akkor attól tartok, hogy fájni fog, viszont talán mint barátok lehetnénk jóban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook