Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kit hogy viselt meg a lombik stimuláció? fórum

Kit hogy viselt meg a lombik stimuláció? (beszélgetős fórum)


1 2
17. Cipike75 (válaszként erre: 15. - Anyamacika)
2011. febr. 20. 14:56
Szia! A klinikára jártatok, vagy a Kaáliba!
2011. febr. 19. 11:36

A túlstimuláció esetén tényleg nagyobb az esélye annak hogy megmarad a baba, nekem több ismerősöm is így volt. Sajna volt akit annyira hogy 2 hónapig volt utána kórházban. Viszont a babók ott is megmaradtak.

Fehérje nagyon fontos, bár nekem elég volt ami kajában volt mert nagyon nehezen vagyok stimulálható.

15. anyamacika (válaszként erre: 14. - Bcicus)
2011. febr. 19. 07:17
Mi Pécsre jártunk, m ás ismerőstől is hallottam hogy túlstimulálták, de senkinél nem szakították félbe.
14. Bcicus
2011. febr. 19. 01:21
Nálam semmi gond nem volt. Bár a 3. után majdnem meghaltam a hyperstimutól, de azt leszámítva, nem voltak tüneteim.
2011. febr. 18. 14:04
Nalunk tulstimulacio eseten megszakitjak a beavatkozast. Tehat akkor ti most masodik babat szeretnetek? Remelem ez is sikeres lesz! Szoritok!!
12. anyamacika (válaszként erre: 10. - Chrissy28)
2011. febr. 18. 13:43

Igen, szerencsések voltunk, hogy az első sikerült.

A doki azt is mondta, hogy a sok tüszőből is arra következtetett hogy megtapadtak.Ebből azt vettem ki, hogy arra céloz, hogy a túlstimuláltaknál esélyesebb a teherbeesés.

11. anyamacika (válaszként erre: 9. - Martika1980)
2011. febr. 18. 13:37

Én OEP által finanszírozott helyen voltam, lehet hogy ott nem futotta fehérjére?

Köszi, hogy javasoltad.

Azért megkérdezem a dokimat is lehet hogy azóta változott a dolog.

Valaki tanácsára választottál fehérje port, vagy járatos vagy a dologban?


Az Én vérnyomásom is alacsony volt terhesség alatt, de még mindig jobb mint a magas vérnyomás.

10. Chrissy28 (válaszként erre: 8. - Anyamacika)
2011. febr. 18. 13:31
Akkor te ezek szerint terhes lettel, en pedig nem. Erdekes hogy ilyen hosszu hatasa lenne ezeknek a hormonoknak?
2011. febr. 18. 13:22

A fehérje nagyon fontos!!! Ha belevágtok, akkor érdemes már a stimu előtt fehérjedúsan táplálkoznod és ha nem megy, akkor vegyél te is fehérjeport. A vérnyomásom nekem mindig alacsony, de stimu alatt nem lett alacsonyabb a szokásosnál, viszont most a terhességnél rettenetesen alacsony. Még ájulni nem ájultam, de ha mérik mindig megkérdezik, hogy estem e már össze. :-)


A leszívás után én kaptam valami fájdalomcsillapító infúziót is, amit nem mindenki kapott és a leszívás után 3 nappal kellett menni újra fehérje infúzióért.

8. anyamacika (válaszként erre: 6. - Chrissy28)
2011. febr. 18. 13:15

Én is úgy néztem ki mint egy 6 hónapos terhes, de nekem a beültetés után nem ment le. A 12 hetes UH is óriási volt.

A 9, de talán még a ha jól emlékszem a 12 hetes UH-on is látott a doki érő félben lévő petesejtet.

7. anyamacika (válaszként erre: 5. - Martika1980)
2011. febr. 18. 13:09

Engem is túlstimuláltak, majd leszakadtak a petefészkeim , úgy fájtak, és azt gondoltam, hogy az alacsony vérnyomás ennek a következménye.

A dokim még véletlenül se említett fehérje injekciót, lehet hogy a petefészek görcsöket enyhítette volna?


Nekem kimaradt a hányós rész, még hányingerem sem volt.

Gratulálok a sikerese beültetéshez!!!:))))

Nálunk csak egy petesejt indult osztódásnak. Nincsenek fagyik :)ezért lesz megint stimu.

Ráéreztél a lényegre tényleg attól félek hogy nem tudom ellátni a kisfiamat ha megint olyan rosszul leszek.

Emlékszem Én a 12 hetes UH után kezdtem tényleg "elhinni" hogy ott a baba a pocakomban.

2011. febr. 18. 13:04
A hasam volt olyan mint a lufi, es a vege fele fajt is, mert akkorak lettek a petefeszkeim, hogy osszeertek. Ez a fajdalom a visszaultetes utan egy-ket napig tartott. Nekem a koncentraciomra is hatott a hormon. Mindent osszevetve, lelkileg a ket het varakozas az ET utan jobban megviselt mint a stimu. Maximum puregont kaptam, es vegig dolgoztam.
2011. febr. 18. 12:59

Nekem sem volt igazán bajom tőle, pedig kicsit sikerült is túlstimulálniuk. A fontos az, hogy egyél sok fehérjét a stimu alatt is és utána is. Én enni nem bírtam volna annyit amennyit kell úgyhogy vettem bodys boltban fehérje port és azt ittam. A káliban ha túlstimuznak még fehérje infúziót is adnak. Nekem is akartak, de szétdurrantak a vénáim akkora és nem jött össze.


A kisfiad mellett elhiszem, hgy vannak félelmeid, hogy nehogy rosszul reagálj megint! Szorítok!!! Nekem is elsőre sikerült a lombik és most 12 hetes terhes vagyok két picivel a pociban, de rettenetes hányinger, hányás és émelygéseim vannak. Én azt hittem, hogy lesz második lombik is, de azt hiszem, hogy a két manó mellett ezt nem lehetne csinálni. Szinte fel sem állok az ágyból 6 hete, mert rögtön kijön a kaja. :-(

4. anyamacika (válaszként erre: 2. - Banita32)
2011. febr. 18. 12:56

A gonalf (remélem jól írtam) után a vérnyomásom leesett és lenn is maradt pár hétig.El is ájultam párszor, utánna még éjjel is kávét ittam.

Nem tudom ez mennyire velejárója a stimunak.

A doki azt mondta nem a hormontól volt, de előtte és utánna sem volt ilyen alacsony vérnyomásom.

3. badacsonyitimi (válaszként erre: 1. - Anyamacika)
2011. febr. 18. 12:50
Nekem semmi bajom nem volt,végig dolgoztam,pedig 3-szoros hormont kaptam,mert nem reagált kevesebbre a szervezetem!
2011. febr. 18. 12:47
Engem testileg nem viselt meg csak lelkileg.
2011. febr. 18. 12:46
Kit, hogy viselt a lombik stimuláció?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook