Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kistestvért szeretnénk fórum

Kistestvért szeretnénk (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. krry
2014. márc. 24. 09:04
Ez a 33. nap és még mindig semmi. A végén még most is elhúzza a 38. napig.
16. Kaatka
2014. márc. 22. 21:36
Nekünk 2.5 év alatt jött össze a kiscsaj. Akkor sztk-ba jártunk, hogy sikerüljön, de semmi értelme nem volt. Szartak rám! Most hogy letelt az egy év császár után, elmentem a dokimhoz, h tesót szeretnénk, és egyből segítőkész volt. Vérvétel (amiből egyből kiderült,h nincs pé-m), majd a gyógyszer, és szuri. Most várjuk az eredményt. A magándoki nekem már most többett tett, mint annó az sztk.
2014. márc. 22. 14:32

Nagyon szorítok mindannyiunknak! :)


Nekem az volt a baj ezzel a váladékozással, hogy már 1,5 éve hagytam abba a szoptatást és ez sok idő, ahhoz, hogy még mindig jöjjön belőle tej.


Nekünk Bianka úgy jött össze, hogy 2008-ban volt az esküvőnk, akkor abbahagytam a gyógyszert, hogy jöjjön a baba, ha szeretne. Erre 1 évig meg sem jött. Akkor elmentem dokihoz, kiderült az IR. Elkezdtem rá szedni a gyógyszert, beálltak rendesen a ciklusaim, de védekeztünk, mert ha már így alakult, gondoltam előbb befejezem a sulit.

2010 novemberében mondtuk azt, hogy akkor innentől megint nem védekezünk. Decemberben pozitívat teszteltem. :)


Bíztam benne, hogy most is így lesz, ha újra elkezdem szedni a gyógyszert. Sajna nem jött be! :/


De én úgy vagyok vele, hogy egy már mindannyiunknak van. Képesek vagyunk teherbe esni. Jönni fog a következő is! :)

14. krry
2014. márc. 22. 13:30
Danus fél év alatt de akkor normál 28-29 naposak voltak a ciklusaim. Akkor lehet hogy várunk még legalább 3 hónapot.
13. zsizsmizs (válaszként erre: 11. - Krry)
2014. márc. 22. 13:25

Hát, ha azt mondod a magán dokinak, hogy 3 hónapja próbálkoztok ő is azt fogja mondani, hogy türelem.

Persze, ha az ember gyereket akar, akkor abbol nincs sok. :)


Egyébkent kinek mennyi idő alatt jött össze az első baba?

12. zsizsmizs (válaszként erre: 9. - Krry)
2014. márc. 22. 13:19

Barnus is 1 év alatt jött össze, akkor is aránylag rövidek voltak a ciklusaim. Úgyhogy még nem mentem el dokihoz.

Elkezdtem hőmérőzni, ez alapján úgy tűnik, hogy nincs minden rendben, mert nagyon rövid lett a luteális szakasz.

Most meg várok 2-3 ciklust, aztán ha igy marad, akkor elmegyek a dokimhoz.

Meg vettem én is cickafark, palástfű teát. Mondjuk sok bizodalmam nincs benne, múltkor se segített.


Egyébként nekem is jön még váladék a ciciből, ha megnyomom (szeptemberben hagytam abba a szoptatást).

11. krry
2014. márc. 22. 13:05
Üdv köztünk Kaatka. Szerintetek menjek el előbb dokihoz? Csak az a baj hogy a párom annyira ellene van. Mindig azt mondja hogy semmi bajom és hogy a magándokiba csak a pénzt ölném bele és hogy majd összejön magától.
10. Kaatka
2014. márc. 22. 12:39

Sziasztok!

Én is csatlakoznék.

Nekünk tavaly januárban született meg a kislányunk, és azóta nem is védekezünk, de semmi. Most felkerestem a dokim és vele próbálkozunk.

Merckformint szedek + ebben a hónapjan clostit és repesztő szurit is kaptam. Most vagyok pé után a 10. napon, de a mai tesztem - lett. Igazából a doki szerdára mondta, h teszteljek. Majd meglátjuk, ja és előző hónapban az endometrium 3.5 mm volt, most mag 14.

9. krry
2014. márc. 22. 12:36
Szia Zsizsmizs! A dokid mondott valamit a rövid ciklusra?
2014. márc. 22. 12:19

Sziasztok!


Én is csatlakozom!

Egy 24 hónapos kisfiam van. :)

Tavaly ősszel kezdtünk el dolgozni a baba projekten, de már nyáron sem igen védekeztünk.

Nekem sajna pont rövidek a ciklusaim, 23-26 naposak.

7. krry
2014. márc. 22. 12:15
a múlt hónapban én is tudtam kicsikarni az egyikből pár cseppet. Akkor lehet hogy nekem is magas ez a színt?
2014. márc. 22. 12:01

jaaa! Barátcserje kapszulát is szedek! :)


És iszom a cickafark és palástfű teákat is! :)


Mellette merckformint szedek az IR-re.


2 hónapja bromocriptint, mert mondta a dokim, hogy nézzem meg nem e tudok váladékot kinyomni a melleimből. Simán rávágtam, hogy nem. Aztán itthon megnéztem és mégis. :/ Ez meg azért van, mert szoptatás után nem álltak vissza normál szintre a hormonok és tovváb termeli a szervezet a prolaktint, ami sokszor megakadályozza a teherbe esést.


Előző hónapban uh-val nézték a peteérést és nem volt sajnos. Így ebben a hónapban clostit is szedek.


Hát így állok most. :S

5. krry
2014. márc. 22. 11:18

Barátcserjét tartalmazó bogyó. Nagyon ajánlják a ciklus rendezésére.

[link]

2014. márc. 22. 11:14

Ez így van. Velem is csak azóta foglalkoznak, hogy magán dokim van.


Mi ez a prevens?

3. krry
2014. márc. 22. 11:08
AZ én kisfiam 16 hónapos. Férjem tanácsára még várok 2 hónapot mert a prevens tájékoztatójában az van hogy min 3 hónap szedés kell hogy kifejtse hatását aztán felkeresek egy magándokit. Az sztk-ban sajnos le se szarják az embert.
2014. márc. 22. 11:04

Szia!


Sajnos csatlakozom! :S


2013 január óta próbálkozunk a tesóval. Minden hónapban sikertelenül.

Kivéve tavaly szeptemberben. Akkor terhes lettem, de méhen kívül volt. :( Októberben műtöttek. Januárban állhattunk neki ismét próbálkozni.


Tavaly nekem is végig 38 nap körüli ciklusaim voltak. Aztán elkezdtem újra szedni az inzulin rezisztenciámra a gyógyszert és az szépen beállította 28-29 naposra.


A baba így sem akar összejönni, így most már +2 gyógyszert kell szednem.

Reménykedünk! Előbb utóbb vmi csak segít.


A nagy lányom 2,5 éves amúgy. :)

1. krry
2014. márc. 22. 10:43
Sziasztok. Várom ide azokat az anyukákat akik kistestvért szeretnének de eddig még nem sikerült. Nekünk ez lesz a 3. hónap hogy próbálkozunk. A gyógyszer abbahagyása után az első 2 hónapban 38 napra jött meg ami ugye elég sok. Tüneteim mindkét alkalommal voltak de valószínűleg csak beképzeltem őket. Azóta prevens tablettát szedek és cickafak és palástfű teát iszok de úgy néz ki most sem lett jobb a helyzet. A mai a 31. nap. Valakinek esetleg hasonló tapasztalatok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook