Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismamaként Németországban:-) fórum

Kismamaként Németországban:-) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
184. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 181. - Gnoncsu)
2011. júl. 27. 16:28

Szia!


Igazán nagy babátok van, Tibóra emlékeztet. Ő volt ilyen vasgyúró.

Mikor mentek haza? Mennyi időre? Gondolom hogy várják az otthoniak, hogy lássák a picit. Mi jövőhét szombaton indulunk két hétre.

Ma töltöttem a 19 hetet. Voltam dokinál, szerinte minden rendben.


Vigyázzatok Magatokra!


Zsuzsi

183. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 176. - 2add246fd7)
2011. júl. 27. 16:26

Szia!


Nagyon gyönyörű a babátok! Úgy örülök nektek. Nem csoda, hogy nyűgös szegénykém, én is az vagyok. Engem az idő kikészít. Teljesen padlón vagyok.

Ma voltam dokinál, minden rendben volt.

Jövőhét szombaton megyünk haza, már várom egy kicsit, aztán majd vágyok vissza:))

A pocim nő, de nem feltűnő, olyan mintha híztam volna egy kicsit, senki nem mondaná meg, hogy terhes vagyok.

Egyedül ami bánt, hogy még nem tudom a baba nemét, pedig már nagyon kiváncsi vagyok. Majd otthon megnézetem.


Örülök, hogy vége a sulinak. Mennyi időre megy haza a nagy lányod? Hú biztosan hogy fog hiányozni. Múltkor két napra hagytuk ott Tibót anyunál, mi meg elmentünk egy kicsit pihenni, de másra sem tudtam gondolni csak a mi kis manónkra, annyira hiányzott. Ha megláttam egy vele egyidős kisfiút, rögtön sírva fakadtam.


Vigyázzatok Magatokra!


Puszi


Zsuzsi

2011. júl. 26. 18:53

Szia Gnoncsu!


Azt a mindenit. Nagy baba Benedek. Tényleg igazi vasgyúró. Szuper, hogy átalussza az éjszakát. Nekünk is hiányzik a társaság. No de csütörtökön megyünk haza, mert leteszem a jogsit. Végre nem leszek egyedül!:-)

181. gnoncsu
2011. júl. 26. 11:26

Sziaztok!


Bocsánat, tényleg nagyon eltűntem :(


Kriszti édes a pici lány, nagyon!

Nagylány mit szól hozzá?


Kiszsuzska ányadik hétnél is tartasz?


Mariann üdv. köztünk!


Velünk minden rendben :-) Benedek átalussza az éjszakát!! Ennek nagyon örülök, mondjuk az egyszeri felkelés se volt vészes, de így is jó :D Már 2-3 hete, este fél 9-9 körül fürdés majd szopi és alszik reggel 6-ig, vagy kétszer már háromnegyed 8-ig. És iszonyat sokat mosolyog meg vigyorog annyira édes. Egyre jobban megy a napközbeni alvás, a reggeli evés után még vissza alszik rögtön és a következő evés után is alszik még nagyot, szóval a délelőtt az alvásról szól. Délután meg evés után nézelődés, játék és utána már rövidebbeket kb. 30-60 percet alszik, van, hogy már sírás nélkül az ágyikójában. Este van nyűglősés olyan 7 és fürdés között, akkor többnyire kézben van.

Tegnap voltunk Rückbildungsgymnastik-on, nagyon jól esett, mondjuk futni már rég járok, de jó volt tornázni is.

Ja, és 10 hetesen 6250g, kis vasgyúró!

Itt volt a legjobb barátnőm 3 napot, anniyra jó volt csak beszélgetni és beszélgetni végre!

Már nincs 3 hét és megyünk haza, végre, már nagyon várom, bár gondolom el fog repülni a 3 hét gyorsan.


Szép napot!

2011. júl. 24. 12:14
Nem mentünk haza, jelenleg Ausztriában élünk, mert Tibi itt kapott állást. Èn hivatalosan még Münchenben dolgozom, de a GYES alatt semi értelme ott lennem, ha a párom itt van. Ìgy követtük öt.:-)
2011. júl. 24. 08:17

Szia Üdv köztünk:)


Miert mentetek haza?

2011. júl. 23. 20:17

Sziasztok!


Bár Németorszag számunkra csak emlék, sok dolog köt oda, így szívesen csatlakoznék hozzátok.


Magamról pár mondatban: 4 hónapos kislányunkkal éljük a mindennapjainkat, aki egy tündér. Persze vannak nyüszi napjai, de alapvetöen kiegyensúlyozott babóca. 5 évet éltünk Münchenben, így az összes juttatást onnan kapjuk. Nos, röviden ennyit. Mindenkinek szép estét és a következö viszontírásra!


Üdv. Mariann

2011. júl. 23. 15:12
Tettem fel uj kepeket!
176. 2add246fd7 (válaszként erre: 176. - Kisszsuzska83)
2011. júl. 23. 15:00

De, az idö is nagyban hozzajarul.Alalkulnak a napjaink, hol nehezebb hol könnyebb. De imadjuk a picurt, varjuk minden kicsi fejlödeset:)

tegnap jo sokat aludt, es ma reggel mintha mosolygott volna:)

tejem van eleg, es a Fenchel tee nagyon bevalt a hasikara:)

Sajnalom, hogy nem vagy jol, remelem hamarosan jobban leszel. Szepen nöl a pocid?

Szerdatol ferien, a nagylany megy haza nehany hetre a nagyszülökhöz. Anyukam is itt van, megis kijött, igy sokkal könnyebb. Fincsiket eszem, el-el megyek boltba is. Mar letelt a 6 het, össze is bujtunk apaval, ujra normalis fehernemüt hordok:)kezdek megint nö lenni.Persze elöfordul hogy cicitartoban mennek le a postaladahoz:)))

Mar csak 1 kg plusz van rajtam, szerintem nehany honap mulva a terhesseg elötti sulyom ala is fogok menni. 57-el kezdtem..

teszek fel kepeket:))

puszi, minden jot!!

2011. júl. 19. 17:05

Lanyok!!!!!!!!!!!! Hova lettetek?

Mindenki jol van?

Az en babam sir sir, nagyon ölbebaba, semmit nem tudok töle csinalni, hozzateszem aludni sem. Most nehez..De Edes pici lany, imadjuk azert!!

174. 2add246fd7 (válaszként erre: 171. - Gnoncsu)
2011. júl. 4. 12:47
Szopi mellett alszik igy? mennyit eszik? Mi max 3 orat tudunk egyfolytaban aludni..vagy ez meg jobb lesz? napközben mi is kinlodunk, nehezen megy az elalvas...na mennem is kell...
173. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 173. - Gnoncsu)
2011. júl. 3. 16:27
Ez tényleg nem egyszerű. Köszi, hogy leírtad. Majd utána nézünk.
172. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 171. - Gnoncsu)
2011. júl. 1. 16:49

Nagyon jókat írtál! Örülök, hogy ilyen jól vagytok. Nagyon szépen fejlődik a babótok.

Ő magyar állampolgár? Mert pont azon gondolkodtunk a férjemmel, hogy születés után, ha magyar állampolgár miként tudnánk megigényelni neki az útlevelet, hogy haza tudjunk majd menni, mert az első útunk repülővel történne.

Vigyázzatok Magatokra!

További szép napot!

171. gnoncsu (válaszként erre: 166. - Kisszsuzska83)
2011. júl. 1. 13:37

Sziasztok!


Látom zajlik az élet mindenkinél :-)

Mi most éppen a napközbeni alvással küzdünk, vagyis azzal, hogy a saját ágyában aludjon, mert mindenhol máshol nem gond, de szeretném rászoktatni, hogy ott aludjon lehetőleg egyedül. Éjszaka nagyon jól megy a dolog este 9-kor fürdés, utána evés leteszem és alszik is vagy maximum magában el van még egy picit és utána alszik el. Hajnalban 3-4 között eszik egyszer majd kb 3 óránként, de minimum 10-ig úgy alszik utána vissza mintha éjszaka lenne, ezt én is nagyon élvezem :-) Éjszaka egyenlőre a mi szobánkban mózeskosárban van, bár nem tudom meddig mert lassan kicsi lesz neki. Annyira gyorsan nő, úgy megállítanám az időt! Már teli szájjal vigyorog ránk nagyon édes! Meg szuperül bírja az egész napos kirándulásainkat, voltunk a tengernél kétszer, meg Berlinben kétszer(igényeltünk útlevelet meg elindítottuk a magyarországi anyakönyvezést) és nagyon jókat aludt, pedig egész nap meneteltünk. Ja és imád fürdeni meg utána amikor hajszárítóval szárítjuk meg melengetjük egy picit.

Én meg már elkezdtem futni, annyira jól esik, csak időt szakítani nehéz rá, mert amikor hazaér a férjem nem akarok rögtön elmenni, 10-kor amikor leteszem már nehezebben szánom el magam.


Kriszti a nagy tesó mit szól Annához?

Szép hétvégét Nektek!

170. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 169. - 2add246fd7)
2011. jún. 30. 12:17

A nyaralás eltelt, nekem elég is volt. Az utolsó két napon már alig vártam, hogy visszajöjjünk. Jó újra itthon. A babával minden rendben. Vettünk otthon szívhangfigyelőt. Néha meg szoktuk nézni apával. Ő mindig nagyon boldog olyankor, mikor meghalljuk a pici szívét.

Még nem érzem mozogni, vagyis néha érzek valamit, de nem biztos, hogy őt érzem.

A legjobban azt várom, hogy megtudjam a baba nemét. Jó lenne tudni már, hogy mi lesz.

Ha lesz időd kérlek tegyél még fel képeket. Annyira formás a pici Annátok, nagyon tetszik!

169. 2add246fd7 (válaszként erre: 168. - Kisszsuzska83)
2011. jún. 30. 12:09
Remelem te is rendben vagy. Mar akkor lassan mocorog a picurod a hasiban. Hogy birod? Milyen volt a nyaralas?
168. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 167. - 2add246fd7)
2011. jún. 30. 11:50

Jaj de jó, hogy minden rendben! Nagyon örülök nektek!

Mi jól vagyunk, jövőhéten megyek dokihoz. Akkor leszek 16 hetes.

Tibókám oviban van.


Vigyázzatok Magatokra!


Puszi

2011. jún. 30. 10:09

Szaisztok,


jol vagyunk, szepen telnek a mindennapok. Tejcsim van, Anna is csak az imadja:) Mar 3500 gr!

Csaszar volt, de nem kell indok hozza itt. csak azt mondtam el hogy az elözö rossz elmeny volt.

Nagyon gyorsan ment, beindultak a fajasok, igy fel ora leforgasa alatt kint volt a baba. nem fajt semmi, azota is jol vagyok. Az ejszakai keleseket kell megszokni. Mar csak 3 kg felesleg van rajtam, gyorsan lemegy, hiszen sokat szoptatok. A haztartas olyan 75 % os,:), de tegnap mar vasaltam is. Gnoncsu, hasfajast megusztatok?

Most mennem kell a picike felkelt..

puszika!

166. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 164. - Gnoncsu)
2011. jún. 24. 17:21

Igen, hogy telik az idő. Már kész kis emberke a babátok.

És ti hogy vagytok?

165. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 163. - 2add246fd7)
2011. jún. 24. 17:21

Nagyon örülök neki! Ha van időd én is várom a részletes beszámolót.

Puszi nektek!

164. gnoncsu (válaszként erre: 163. - 2add246fd7)
2011. jún. 24. 12:24

Kriszti!

Sok szeretettel gratulálok!!!! :-)

Nagyon édes a kisasszony :-)

Ha van időd írj részletesebben.


Egyébként ez, hogy van, elég ha az ember kéri a császárt és megcsinálják? Nem kell orvosi indok?


Hihetetlen mi már tegnap 6 hetesek múltunk....

163. 2add246fd7 (válaszként erre: 162. - Kisszsuzska83)
2011. jún. 23. 15:16

Szia,


beindult a szüles spontan, de csaszarral szülhettem. Minden okes volt, ha lenne meg babank, megint ezt valasztanam. Anna is jol van, en is.

NAgyon boldogok vagyunk:))


puszi

162. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 161. - 2add246fd7)
2011. jún. 23. 09:11

Jaj Kriszti, nagyon gratulálok! Nagyon hamar megérkezett a baba. Hogy hogy? Akkor természetesen szültél?

Nagyon gyönyörű kislány, igazán büszkék lehettek rá! Ha lesz egy kis időd írj valamit magatokról! Te hogy vagy?

Nagyon jó egészséget kívánok nektek!

Puszi


Zsuzsi

2011. jún. 21. 15:54

Sziasztok,


jun 15en megszületett a mi pici babank is, Anna Sofia. kepek az albumban.

Jol vagyunk. Nappal alszik, ejjel sajnos sir..

meg kell szoknunk egymast meg.

Sok puszi!!

160. gnoncsu (válaszként erre: 158. - 2add246fd7)
2011. jún. 17. 19:00
Csak nem beindult magától már korábban..... ? Mindenesetre szorítok Neked, hogy most sokkal szebb élmény legyen a szülés!
159. gnoncsu (válaszként erre: 158. - 2add246fd7)
2011. jún. 16. 14:01

Szia!

Hogy vagy? Izgulsz? Mindjárt itt a ti nagy napotok :-)

Velük minden rendben, szépen növögetünk, kedden voltunk gyerekorvosnál 5050g.

Vasárnap voltunk a tengernél, Usedom-on, szuper volt, nagyon szép idő is volt. Benedek pedig szinte átaludta a napot.

Ezen felbuzdulva, hogy ennyire jó volt most hétvégén is elmegyünk valahova.

Képeket majd privátban, ide én nem szeretnék felrakni, ha jó úgy küldök az email-címedre.

2011. jún. 9. 08:18

Sziasztok,


Zsuzsi jo utat, jo pihenest!! Köszi a kedves sorokat, jelentkezem majd!

gnoncsu: Hogy vagytok? kepek rolatok? En epp ma ejjel almodtam, hogy megszületett a babam. Cuki edes volt:)Mar alig varom!

2011. jún. 9. 05:28

Kedves Lányok!


Most egy időre elbúcsúzok, mert indulunk Magyarországra!

gnoncsu: kívánok neked és a babának további nagyon jó egészséget. Használd ki a babázás minden percét!


Kedves Kriszti!

Nagyon, nagyon sokat fogok rád gondolni a szülés napján, és lélekben veled leszek. Kívánok neked is és az egész családodnak nagyon sok boldogságot és nagyon jó egészséget! Biztos vagyok benne, hogy minden rendben fog menni.

25-én jövünk vissza. Várom majd a jelentkezésedet!


Puszi


Zsuzsi

156. gnoncsu (válaszként erre: 153. - 2add246fd7)
2011. jún. 8. 15:48

:-)) Az már mindjárt itt van!

Na most én fogok itt "irigykedni", hogy neked még előtted van az a pillanat amikor meglátod a picit és először megfoghatod :-)

Mi holnap leszünk négy hetesek, hihetetlen, hogy rohan az idő, ha lehetne megállítanám most, én annyira szeretem ezt a pici baba kort!

Anyukám sajnos már haza ment, nagyon jó volt az az egy hét amíg itt volt.

Jó lenne ha elmenne már ez a viharos idő mert soha nem tudom, hogy elmerjünk e indulni sétálni, vagy sem, most pl szerencsére nem mentünk sehova mert megint vihar lett.

155. 2add246fd7 (válaszként erre: 154. - Kisszsuzska83)
2011. jún. 5. 17:45

Örülök, hogy jol vagytok! Jo pihenest, es ha megvan a baba jelentkezem!

puszi

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook