Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisbabát tervezők és várók fórum

Kisbabát tervezők és várók (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2427. SziReni
2012. dec. 4. 20:02
Nem lesz semmi baj.És ne gondolj arra hogy lehet mert akkor tényleg megtörténhet.Inkább pozitívan.Nem tudom nekem két nap van már tesztelésig szóval már nem érdekel hogy nincs tünetem.De annyira becsípődött a derekam hogy ma alig bírtam haza jönni.Majd megveszek.Holnap fel se fogok bírni kelni lehet táppénz lesz belőle.Nekem egyszer előfordult ilyan mensi előtt nagyon régen.Szóval lehet most is mensi lesz belőle.
2426. Segreta78
2012. dec. 4. 17:23
Sziasztok :) egy kis megnyugtatás kéne. Elképzelhető, hogy (még csak 2 napja) csökkennek a 7. héten a terhességi rosszullétek? Eddig émelyegtem, de most nem olyan vészes, mostanában inkább puffadok és savas lesz a gyomrom. A cicim ugyanúgy fáj, de kicsit ijesztő, hogy nem émelygek annyit mint múlthéten. Lehet csak parázok, mert jövőhéten lennék 8. hetes és tavaly akkor halt el a babám :( Sajna Uh-ra majd csak jövő héten megyek. A szíve már ver a picinek, és félek, hogy ettől függetlenül még lehet vele valami.
2425. Dius
2012. dec. 4. 11:35
a tünetekre ne várjatok... nem mindenkinek van ennyire korán tünete... nekem is csak 6.hét után jöttek a rosszullétek,tünetek.. előtte semmi nem volt... a mellem se feszült.. semmi..
2424. SziReni
2012. dec. 4. 10:56
hát remélem hogy most mivel már rendes mensim volt hátha összejött a bébi talán.
2423. Bri32 (válaszként erre: 2422. - SziReni)
2012. dec. 4. 10:41
Ez érthető!!!
2422. SziReni
2012. dec. 4. 10:19
nekem nem adtak gyógyszert hogy megjöjjön csak várjunk azt mondták.Gondolom ezért is jött meg olyan későn.De mondjuk szeptemberben mikor megjött és sokáig volt akkor nem jöhetett még a baba mert nem volt hova megtapadni de az októberi meg novemberi vérzést tekintve elvileg ebben a hónapban már jókor kellett a dolgoknak történni.Remélem azért mégis van albérlőm igaz semmi tünetem nincs.NEm sok esélyt látok rá de nagyon tudnék neki örülni.
2421. Bri32 (válaszként erre: 2418. - SziReni)
2012. dec. 4. 10:13
A műtét után nekem sem jött meg kb3 hónapig.Gyógyszerek segítségével sikerült meghozni, de utána állt be erre a 35naposra.Engem tök nem zavar.Most nézegetem a mikroszkópomat és tegnap elkezdődött valami. Most igyekszem nyüstölni a páromat.... :-)
2420. SziReni
2012. dec. 3. 22:26
hát nekem most úgy van ha ebben a hónapban meg se decemberben se jön össze a bébi akkor mi abbahagyjuk a próbálkozást mert férjem 500 km re kapott munkát és nem tudom mikor tudjuk megint összehozni hogy együtt legyünk ilyen próbálkozás szintjén.Meg most akkor keresünk nekem is ott munkát akkor meg dolgoznom kellene még egy ideig.Szóval most nem nagyon hiszem hogy jönne, meg nem is tudom jó lenne e.Lehet hogy jobb is ha most nem.Mondjuk nem mondom hogy nem örülnék ha jönne, de már nem hiszem hogy 1 év alatt nem jött és pont most jönne.Egyébként sincs tünetem sem, így nem hiszem hogy pocaklakó lenne.
2012. dec. 3. 22:22
Én a lányomra majdnem 2 évet vártam. :-( Mivel minden rendben volt nálunk,azt mondta a dokim,hogy pszihés alapon nem sikerül. Túlságosan vágytam rá és a végén már sírógörcsöt kaptam minden hónapban mikor megjött a mensesem. Barátnőm indulására elkezdtem vele egy 9 hóbapos tanfolyamot. Ekkor lelkileg már padlón voltam és úgy voltam vele,hogy egy ideig míg le nem vizsgázol ne legyen babám. Feladtam... Nem gondoltam görcsösen a babára,lefoglalt a tanulás és 1 hónap múlva pozitív lett a tesztem :-) Tanfolyamot nem végeztem el,veszélyeztetett kismama lettem. :-(
2418. SziReni
2012. dec. 2. 19:51
hát én titál feladtam a baba témát.Én ebben a hónapban nem is hittem benne hogy összejöhet.Most se hiszem de mindegy mert már 4 nap választ el a tesztig ha addig nem jön meg.De nem hinném hogy sikerült.Szóval ha feladja az ember akkor már tuti nem görcsöl.Bri neked még az a jóm hogy megjövögetett nekem műtét után 5 hónapig nem is volt vérzésem.
2012. dec. 2. 15:19

Nekem is össze-vissza jött meg.Hónapokon keresztül figyeltem,hogy mikor hogyan jön meg.Aztán 30-35-40napra jött meg általában.Eleinte ovulációs tesztet használtam,de az nem jött be.Aztán neki álltam számolgatni,hogy a különböző hosszúsággal,mikor lehet kb peteérés.Úgy voltam vele vagy összejön,vagy nem.Hát nekünk így sikerült összehozni a pocaklakót.


Sajnálom Bri. :(

De legalább a Te orvosod kivizsgál,és foglalkozik veled nem úgy mint az enyém anno.Reméljük sikerül megtalálni az okát.


Csajok tudom hogy közhelyes,meg mondani könnyű,de tényleg úgy van hogy ne görcsölj,ne foglalkozz a témával,és akkor sikerül.Tudom hogy ha nagyon szeretne az ember babát nem tud ezen nem görcsölni.

2416. Bri32 (válaszként erre: 2415. - SziReni)
2012. dec. 2. 13:46
Elvileg rendszeres, de 35napos.Kivéve ezt a hónapot mert pár napot csúszott és nem is volt meg rendesen.De nekem ez volt a második closty-s hónapom.Lehet, hogy az zavart be.Pedig, pont ellenkezőleg inkább segítenie kellene.És persze nem közép időben van peteérésem hanem kb 20nap körül.
2415. SziReni
2012. dec. 2. 13:31
Neked Bri rendesen van vérzésed? Szóval normál ciklusod van?
2414. Bri32 (válaszként erre: 2413. - SziReni)
2012. dec. 2. 13:23
Olyan jó lenne tudni, hogy mit kellene pontosan csinálni azért, hogy sikerüljön.Érdekes, hogy védekezni egy rakás módszer van. De ha nem jön a baba akkor........ Csak várni a kövi hónapot, hogy hátha...
2413. SziReni
2012. dec. 2. 13:20
hú sajnálom Bri.Ez nem jó hír.Na én ettől félek hogy nekem se fog összejönni a baba.
2412. Bri32 (válaszként erre: 2410. - Ccf0283561)
2012. dec. 2. 13:18
Szia! Voltam. Semmi jót nem mondott.Holnap megyek vérvételre. Egy csomó mindent kért a doki. Meg felírt egy gyógyit ami meghozza a mensimet.De az az érdekes, hogy továbbra is furán vagyok: fájdogál a hasam, a cickóm. Szerintem nem kapkodom el azt a gyógyszer bevételt és azért még a héten tesztelek.Habár alaposan megvizsgált és azt mondta, hogy ha van is nagyon korai terhesség akkor sincs meg neki a megfelelő környezet. :-((((
2411. SziReni
2012. dec. 2. 13:15
meglátjuk nem tudom.Megérzésem sincs hogy lenne.De ez lehet a feladás amitt van.Mindegy ha nem jön meg akkor tesztelek 6dikán.
2012. dec. 1. 18:02

sziasztok!

Mi újság?Nálam már elmúlt a hasmenéses-hányós nyavalya.

Bri voltál dokinál?Mit mondott??

2409. sorlyke (válaszként erre: 2408. - SziReni)
2012. dec. 1. 15:13
Nekem mikor pozi tesztem volt szeptemberben semmi tünetem nem volt ugyhogy még lehet babád:)
2408. SziReni
2012. dec. 1. 14:54
szorítunk sorlyke hogy összejöjjnön.Nálam semmi még van 5 nap tesztig meglátjuk.Nincs semmi tünet nem hiszem hogy van baby.
2407. sorlyke
2012. dec. 1. 13:56
Mi ujság csajok?Nekem elvileg pár nap és ovu lesz:-)ma meg jött a tesztem este meg csinálom
2406. Révészné (válaszként erre: 2405. - SziReni)
2012. dec. 1. 12:30
Köszönöm! Aranyos vagy!:-)
2405. SziReni
2012. nov. 30. 18:24
remélem sikerül neked a baba, és hogy vele nem lesz semmi gond.Nem könny egy autista gyermek nevelése, de nagyon sok szeretet kap tőlük az ember.Sok örömet neked a kislányodhoz, és sok sikert a második babához.
2012. nov. 30. 17:47

Sziasztok!:-) Új vagyok idefent ezért pár sort írnék magamról.

Nekem már van egy 9 éves "nagy" lányom,aki autizmussal él. Eddig nem mertem bevállalni másik babát,sok gond volt vele. 1 hónapja elkezdtem szedni a gravidát és a nőgyógyászaton is mindent rendben találtak. Ma voltam EGK-én és a laborban. Teljes kivizsgáláson vettem részt,most nagyon ráálltam a 2. babára. :-) Remélem karácsonyi ajándéknak meg is kapjuk!:-)))

2403. SziReni
2012. nov. 29. 20:54
szerintem is jobb meg mondta a dokim amikor a műtétet csinálta hogy jobb altatásban ha már úgyis elaltat ugye a méhen kívülis műtét miatt, akkor azt is megcsinálja, mert állítólag ébren ez a vizsgálat elég fájdalmas.Nem tudom mert nekem altatásban csinálták nekem a dokim mondta hogy ezért jobb ha már úgyis alszok ezt is megnézi.
2402. Bri32 (válaszként erre: 2401. - SziReni)
2012. nov. 29. 18:11
Szerintem neked jobb dolgod volt! Mármint, hogy megcsinálták.Én is szerettem volna, de a doki mondta, hogy majd.
2401. SziReni
2012. nov. 29. 17:52
hú ez kemény nagyon.Nekem meg pont a méh meg a peteveztő határán volt tudod ott pont már tágabb a petevezető így gyakorlatilag mondta a doki hogy akár befelé is terjeszkedhetett volna de ha nem akkor ugye én én meghalok az meg kockázatos lett volna.Nekem mondjuk pozik oltak a tesztek így nem volt kérdéses mikor a méhemben nem találták hogy meg kell keresi.Hát nem tudom nekem azért csináltak átjárhatóságit hogy kevesebb esélyem legyen megint egy ilyenre.De lehet hogy igaza van nem tudom.Nálam ezt így csinálták.
2400. Bri32 (válaszként erre: 2399. - SziReni)
2012. nov. 29. 17:46
Megpróbálkoztunk a closty-val és ha semmi akkor csinál átjárhatóságit. :-) Nem igazán értettem ,hogy miért nem előtte, de gondolom ő tudja.Ja persze előbb normalizálni szerette volna a ciklusom. Normális 35 napos. Szerinte ez nem olyan jó.Azért nem vették észre mert pont takarásban volt a petefészkemmel és mivel megközelítőleg a méret is stimmelt..... És akkor is folyamatosan negatívakat teszteltem. :-(
2399. SziReni
2012. nov. 29. 17:41
hú én 6-7 hetes voltam.Jó soká vették nálad észre. Úristen bele se merek gondolni.Reméljük nem lesz.Nem nézték a másik peteveztődet?Mert nekem direkt csinált a dokim átjárhatóságit mind a két petevezetőben.Így nekem az egyikben tuti nincs gond a másikban meg ugye max a heg lehet gond ha heges lett a műtét után de azt mondták az se olyan nagyon valószínű.Bár mit beszélünk méhen kívülire is 1% esélyem volt.Így a nem nagyon valószínű de előfordulhat az nálam gond lehet. De nem lesz most már nekünk is össze kell jönnie.
2398. Bri32 (válaszként erre: 2396. - SziReni)
2012. nov. 29. 17:27
Teljesen roncsolódott a petevezetékem, mert megközelítőleg három hónapos voltam és nem bírta tovább (szívószál kontra dinnye). Sajnos ha dugulás vagy összenövés eredménye volt akkor előfordulhat a másik oldalt is.Ezért félek ennyire.De senkinek nem lesz ilyenje.Mindenkinek sikerül egészséges babucikat szülnie!!!!!!!!!! Ugye????
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook