Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisbabát tervezők és várók fórum

Kisbabát tervezők és várók (beszélgetős fórum)


27. mkriszti81 (válaszként erre: 21. - E1e781f342)
2012. jún. 19. 15:26
mesébe illő :)
26. mkriszti81 (válaszként erre: 22. - F88eebd658)
2012. jún. 19. 15:26

szerintem ennyi még belefér, csak azért a 24 órában ne ezen agyalj egyfolytában

Ha rágondolsz, csak pozitív érzések öntsenek el, ne a negatív félelmek, utóbbiak ölik meg az egészet szerintem, amikor már csak úgy gondolsz a menstr. napjára, hogy "jaj mi lesz, ha megjön, csak meg ne jöjjön, úgy félek stb" ezek a rossz gondolatok!


Tudom, könnyű mondani, de lényeg, hogy éld a napjaidat pozitívan meg, érezd magad minden nap jól, légy boldog, és hitesd el magaddal, hogy összejön majd. Illetve a te esetedben még azt is mondanám, hogy használd ki, amíg ketten vagytok a pároddal, mert bár szép időszak elé nézel, mégsem lesz már ugyanaz, a gyerek mindig ott lesz, nehéz lesz elkapni azt a pár pillanatot, amit kizárólag kettesben tölthettek anélkül, hogy azon kattogna az anyai agyad, hogy mi van a gyerekkel, mi csinál most stb - mert ezt nem lehet kikapcsolni, legalábbis nekem eddig nem sikerült, hiába képzeltem korábban azt, hogy szét lehet választani a két szerepet magamban, nekem nem sikerül, feleség és nő mellett anya is lettem, amit fél percre se tudok kikapcsolni :D


bocsi a hosszú hsz-ért

25. mkriszti81 (válaszként erre: 20. - E1e781f342)
2012. jún. 19. 15:18
kb szombatra nem várom (nem pontosak a ciklusaim, 25-26 naposak), szóval ha hétvégén nem jön meg, akkor talán hétfőn majd :)
2012. jún. 19. 15:03
Bizony még 2 hét... nekem meg 10 nap.. Jó lenne előre ugrani az időben :D egyszerűbb lenne minden
23. e1e781f342 (válaszként erre: 22. - F88eebd658)
2012. jún. 19. 14:55

Szerintem ennyi meg van engedve :)

Én is számolom a napokat, pedig van még egy jópár..

Az első terhességemnél is nagyon reménykedtem, mégis összejött :)

22. f88eebd658 (válaszként erre: 18. - Mkriszti81)
2012. jún. 19. 14:52

Szerintetek-lehet költői kérdés- mi számít rágörcsölésnek?

Az belefér, hogy eszembe jut mi lenne ha ,meg számolom a napokat 28ig?

ti is így voltatok vele? Párotokat is izgatja a dolog? (bocsi ha nagyon balgaságokat kérdezek, de ebben a 'szakmában' újnak számítok)

2012. jún. 19. 14:42
Ráadásul úgy volt, hogy aznap este eldöntöttük, hogy most már jöhet a baba, össze is jött, és utána számoltam ki, hogy pont középidőben voltam. Pedig nem is tudtam, sosem figyeltem erre, meg én nem is érzem mikor peteérés van.
20. e1e781f342 (válaszként erre: 18. - Mkriszti81)
2012. jún. 19. 14:41
Te mikor tesztelsz?
19. mkriszti81 (válaszként erre: 14. - E1e781f342)
2012. jún. 19. 14:36
ez az "elsőre sikerült" elvileg olyan ritka dolog, mégis 3 ismerősöm is így volt, és most te is írod... hm érdekes... de örülök :)
2012. jún. 19. 14:35

drukkolok én is mindenkinek!


Az elsőre mi egy évet vártunk, de hozzá tartozik, hogy az első felében egyáltalán nem figyeltem én semmire, illetve a sok munka miatt elég ritkán tudtunk együtt lenni, ha igen, akkor általában nem abban a pár esélyes napban, szóval így elég kicsi is volt az esély babára.

Aztán elkezdtem bújni a netet, próbáltunk "időzítve" együtt lenni (amitől persze folyamatosan ment el az egésznek a varázsa...), a végén már hőmérőztem is, vettem ovulációs mikroszkópot stb.... tudtam, hogy nem szabad, mégis egyre jobban rágörcsöltem, minden hónap újabb csalódást hozott.

Aztán júliusban elmentünk nyaralni, és ugyan nem ott, de köv. hónap elején összejött végre, így aug. végén pozitívat tesztelhettem végre.

Igazából semmi sem változott, biztos jót tett a kimozdulás és hogy picit kevésbé gondoltam rá.


Akkor tünetem nem sok volt, mielőtt meg kellett volna jönnie, előtte nap kis barnázás volt, már kezdtem is elszomorodni, hogy megint megjön, de aztán 3 napnyi barnázás volt csak. 2 nappal utána gyomorégésem volt, és neten olvastam, hogy terhesség elején is előfordulhat gyomorégés! Na akkor kezdtem reménykedni, a harmadik napon pedig pozitívat teszteltem. :)

Szerencsés voltam, mert nem voltam utána sem rosszullétes.


De mivel minden terhesség más lehet, picit figyelem magam most is, hátha hamarabb kapok valami bíztató jelet :)

Bár erről annyit, hogy múlt hónapban középidőben voltunk együtt, éreztem az ovu szúrkálását is, mégsem jött össze.

Ebben a hónapban nem éreztem semmi, de most is sikerült sokszor együtt lenni abban a hétben, így most reménykedek :D

2012. jún. 19. 14:34
Hát akkor tényleg szerencsés voltál, olvastam én már horror filmbe illő terhességekről is.
2012. jún. 19. 14:30

Nekem az első "tünet", hogy nem jött meg. Később csak annyi, hogy időnként elájultam, vagy szédültem. Pontosan nem emlékszem, kb a 2. hónaptól a 4. hónap végéig tartott. Ezen kívül se hányinger, se más egyéb.

Imádtam terhesnek lenni :))

15. f88eebd658 (válaszként erre: 14. - E1e781f342)
2012. jún. 19. 14:26

Igen, de komolyan én is azt olvasom, hogy aki nem tervezte,annak hamar összejön a gyerek. Lehet ,hogy nem görcsölnek rá, v nem tudom.

Neked első babóval mikor jelentkeztek a tünetek és mik voltak azok? :)

2012. jún. 19. 14:11
Reméljük! Érdekes, hogy az első gyereknél nem számolgattunk semmit, és mégis elsőre sikerült. Most meg, hogy azért odafigyeltem, valahogy nem vagyok benne biztos..
13. f88eebd658 (válaszként erre: 11. - E1e781f342)
2012. jún. 19. 14:09
Reméljük oly annyira sikerül, h már e hónapban mind pozit tesztelünk! :)
12. f88eebd658 (válaszként erre: 10. - Mkriszti81)
2012. jún. 19. 13:55

Gratulálok a lányodhoz, jó neked :) főleg,hogy én is kislányt szeretnék :)

Hát igen, elég nehéz eltalálni azt a fránya 1 napot mikor összejöhet a baba...nem is értem, hogy tudnak egyesek úgy is teherbe esni, h szedik mellé a fogamzásgátlót...

Jelenleg én magam is várakozó üzemmódban vagyok, pl már most érzek vmiféle szurkát, és fájnak a melleim is... De attól tartok,h megfog jönni időben :(

Neked volt valami korai tüneted a kislányodnál? :)

2012. jún. 19. 13:42
Nekem is van már egy gyerkőcöm, ő eléggé leköti a figyelmem, de azért izgulok én is, hogy sikerül e. Nekünk is ez az első hónap, hogy próbálkozunk.
10. mkriszti81 (válaszként erre: 6. - F88eebd658)
2012. jún. 19. 12:02

Szia! én sem voltam tegnap már gép előtt


Nekem van egy 13,5 hós kislányom, kistesóra gyúrunk most :)

Igazából úgy egy hónapja nem védekezünk, aztán jön, amikor szeretne, arra figyelek, mikor jön a középidő, ill. a tojásfehérje-szerű folyás, és azokban a napokban nem hagyom apát este elaludni :D

Szegény olyan fáradt, hogy így is csak minden másnap tud erőt venni magán, de reménykedem, hogy így is összejön azért.

Csak olyan nehéz eltalálni, mikor is van konkrétan az az egy nap, amikor valóban fogékony vagyok, mert a tojásfehérje folyás nekem több napig van, ovulációs fájdalom meg vagy 2 napon keresztül is van (többször is beleszúr), vagy ebben a hóban pl nem is éreztem, ill. csak napokkal később, mikor elvileg már lecsengett a dolog, szóval nem tudom, most elcsíptük-e...

9. f88eebd658 (válaszként erre: 8. - *ForróCsoki*)
2012. jún. 19. 11:57
az jó közel van! Sok szerencsét h kilenc hónapig ne is akarjon megjönni:)
2012. jún. 19. 07:29
Én 24-re nem várom... :)
7. f88eebd658 (válaszként erre: 5. - E1e781f342)
2012. jún. 18. 19:35
Hát az még jó messze van, hogy bírod idegekkel? :) én legszívesebben már most szaladnék tesztelni ,de még olyan messze van a 28 :( :))
6. f88eebd658 (válaszként erre: 4. - Mkriszti81)
2012. jún. 18. 19:32

Sajnos dolgozom, ezért válaszolok most.


valójában 4 hónapja próbálkozunk,és első gyermekünk lesz. Jövőre terveztük, hogy elíndijuk a a baba projectet,de rájöttünk, hogy mire megfogan és megszületik úgyan ott tartunk :) . Az első 3 hónapban, inkább csak lefigyeltem magam, hogyan alakul a pé, stb. Ez lesz az első komolyabb hónap, hogy összejöhetett esetleg... Csak remélem, nem képzelek be semmit.

És ti? Nektek hányadik babátok lesz a picur? Mióta próbálkoztok? :)

5. e1e781f342 (válaszként erre: 1. - F88eebd658)
2012. jún. 18. 17:55

Szia!

Én következő hó 2.-ára nem várom..

2012. jún. 18. 15:50

viszont neked is! :)


kicsit azért mesélhetsz, hányadik baba/mióta próbálkoztok?

2012. jún. 18. 15:42
sok szerencsét Neked! remélem lesz egy pozítiv tesztünk nem sokára :)
2012. jún. 18. 15:24

kicsi az esély rá, hogy olyat találj, aki épp 28-ára nem várja...


én egyébként most hétvégére nem várom, de semmi tünetem, úgyhogy sokmindent nem segíthetek :)

2012. jún. 18. 14:46

Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy olyan jól esne, megbeszélni kinek jön össze ebben a hónapban a baba, milyen tűnetekkel stb...:)

Beszélgessünk kérlek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook