Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kis pénisz, kis mell és egyéb frusztációk fórum

Kis pénisz, kis mell és egyéb frusztációk (beszélgetős fórum)


21. zsirek
2009. febr. 28. 12:38

egyetértek. egyébként ha összehasonlítom egy megcsinálttal (99%-án azonnal látszik, hogy mű!), még mindig jobban szeretem őket :)


megnéztem a képeid, szerencsés vagy, vagy jó volt az orvos - ha nem tudnám, hogy plasztika, sokat gondolkoznék rajta, hogy az-e ;)

20. idnus (válaszként erre: 19. - Zsirek)
2009. febr. 28. 12:29
Szerintem nincs baj azzal, ha egy nőnek látszik idővel a "kor" a mellén. Sokkal röhejesebb, mikor vkinek 50 évesen látványosan fickós melleket csinálnak. Felvarrást meg ha nagyon nem muszáj, felejtsd el. A hegek szerintem gyakran rosszabbak és később úgyis megint meglóg.
19. zsirek
2009. febr. 28. 12:21
hát ezzel az egésszel az a probléma, hogy nekem 16 és 28 éves korom között volt az a fajta mellem, hogy kívánni se lehetett volna szebbet. 32 vagyok. bücszkén hangoztattam, hogy a sajátomnál szebbet soha nem láttam (most is így gondolom). nem nagyobbat - szebbet. gyakorlatilag még a nők is mindig azt nézték. nohát, egy olyan 3-4 éve elkezdett lógni. tehát már nem "ül" szépen fent. már egyáltalán nem szép. az alakja se olyan kerek már, megváltozott. meg lehet nézni a képeket. ez engem néha még mindig rettenetesen elkeserít. olyan, mintha nem is én lennék, engem tényleg frusztrál, hogy most már pushup melltartót kell venni, meg már nem lehetek rá büszke. köze nincs annak, ahogy most kinéz, ahhoz, amilyen volt. próbálom megszokni, de néha azon gondolkodom, most akkor fel kéne varratni? furcsa érzés. oda jutottam az egész plasztikaüggyel, hogy fölösleges, mert meg lehet vele állítani a gravitációt, meg növelni a mennyiséget - de az időt nem...
18. 1731424aa5 (válaszként erre: 11. - Fda58604ed)
2009. febr. 28. 12:02

Miből gondolod, hogy nincs szükségem mellműtétre?


Répanövesztő ajánlatokkal tele van postafiókom minden nap.

Lehet, hogy valaki bekamerázta a fürdőszobámat.

Jajj..Lehet, hogy éppen Pónika?

17. 1731424aa5 (válaszként erre: 13. - Fda58604ed)
2009. febr. 28. 12:00

Nekem a vicc jut eszembe Pónika kis pénz vs.kis pénisz hozzászólásával kapcsolatban...hehehe


A cigány meglátogatja a barátját, akinek nagy háza és gyönyörű felesége van, a kertben pedig egy óriási teniszpálya-komplexum, ahol ott teniszezik Navratilova és Steffi Graf.

Kérdezi is a házigazdát:

- Te, Gazsi, hogy lehet ez?

- Hát lementem a patakhoz, kifogtam az aranyhalat, és kívántam tőle hármat.

- Nem lehetne nekem is kívánni?

- Már hogyne lehetne!

Gazsi megmutatja, hol fogta ki az aranyhalat. A cigány is kifogja.

- Kívánhatsz hármat, ha visszadobsz - mondja neki a hal.

- Hát legyen szíp nagy házam, de nagyobb, mint a Gazsijé! - kezdi a cigány.

- Legyen szíp az asszony, de szebb, mint á Gazsijé. És legyen nagy szex!

Hazamegy a cigány, ott a hatalmas palota, az ablakból egy szép asszony integet.

Kinyitja az ajtót: ömlik ki a házból a keksz. Visszamegy a cigány a Gazsihoz:

- Kívántam nagy házat, oszt lett nagy ház, kívántam szíp asszon, lett szíp asszon, kívántam nagy szex, oszt most ömlik a házbul a keksz...

- Mé' mit gondolsz,há én nágy téniszt kívántam?

16. idnus
2009. febr. 28. 11:47
tartok=tartom
15. idnus
2009. febr. 28. 11:46

Sziasztok! Ígérem nem viszem el a témát véres szájú plasztika védésbe ;) amúgy érdekes téma.


Bársonyfül mellplasztikás galéria véleményéhez: azt nem szabad kiindulási alapnak venni, gyakorlatilag orvosi szemmel kell nézni ott a képeket, hiszen egy frissen műtött mell még nagyon csúnya és idő kell, még kialakul.


Az én véleményem az, hogy a szélsőségesen kis vagy nagy mell, vagy szélsőségesen kis vagy nagy pénisz sok gondot tud okozni. Viszont én is rengeteg olyan példát látok, hogy gyönyörű hamvas melleket műttetnek meg, és ezt nagyon nagy gondnak tartok. Főleg, mert ez egy visszafordíthatatlan folyamat. Látom férfi a topik nyitó: a férfiak is nagyon sokat tudnának tenni annak érdekében, hogy ez változzon. Hogyha a nők azzal szembesülnének, hogy ízlések és pofonok, megjelennek a médiában, újságokban stb kis és nagy mellű nők is egyaránt, talán felfognák végre a helyzetet.


Amúgy a "harangozik a himbilimbin" nagyon jót röhögtem. A pénisz témában mindig a káma sutra jut eszembe: megtalálni a hozzád illő partnert, elefánt az elefántot ha jól emlékszem :)

14. McKenzi (válaszként erre: 13. - Fda58604ed)
2009. febr. 28. 10:14
:))))))
2009. febr. 28. 10:02

Még egyszer hehehe. Most hangosabban. A kis péniszt ugyanis félreolvastam, és KIS PÉNZ-nek.:))))

Engem ezek szerint tudat alatt a kis pénz frusztrál.

12. Sirga
2009. febr. 28. 09:57
Úgy van, ahogy írtad: ezek elsősorban fusztrációk. Persze, vannak végletek, amikor nem csupán erről van szó, de az esetek többségében "csak" lelki oka van. Nem tudjuk elhinni, hogy szerethetők vagyunk, hogy elég jók vagyunk a másiknak - szerintem ebből indul ki minden.
2009. febr. 28. 09:56

Hehe. Most néztem meg az előző hozzászólásokat:))))


varadilaci: szerintem neked nincs szükséged mellműtétre:)


az aló fertály pedig partnerfüggő:)

2009. febr. 28. 09:54

A kis pénz valóban frusztráló, de a kis mell?

Szerintem nem az.

A média sugallja, hogy az a jó nő, akinek x liter szilikon lötyög a mellkasán.

Tinikoromban kifejezetten örültem, hogy kicsik a melleim. Amikor terhes lettem, megnőttek, és így maradt. Nem a kedvencem ez az állapot, de ezt is elfogadom.

A boldogság érzése, és a normális élet nem függ a melleid nagyságától.

9. pemete (válaszként erre: 3. - 1731424aa5)
2009. febr. 28. 09:05
Szia! Tényleg nem őszinték ezzel kapcsolatban az emberek, ez tény. Nekem talán tizenéves koromban volt ilyen mellproblémám, de 18 éves koromra kinőttem:) A férfiak szerintem kevesebb esetben felejtkeznek meg erről a szerintük "rettentő fontos" problémáról. Volt egy exem, tőle is folyton ezt hallgattam, szinte minden nap megkaptam, hogy én biztos azért fogom megcsalni, mert neki kicsi van... Hozzáteszem 5 évig voltunk együtt, nem is volt az kicsi, és ő csalt meg engem. Gondolom bizonyítván magának, hogy nem csak nekem kell:)
8. 1731424aa5 (válaszként erre: 6. - 11a91585fe)
2009. febr. 28. 08:29
Erről beszéltem én is!
7. *szami* (válaszként erre: 6. - 11a91585fe)
2009. febr. 28. 08:24
Szia!Mit jelent az nálad ,hogy nem egyszerű esetek??
6. 11a91585fe (válaszként erre: 5. - 1731424aa5)
2009. febr. 28. 08:17

:))) értem,de nekem ehhez korán van :))


Azok a nők,akik nincsenek megelégedve a mellük nagyságával (kivéve ha aránytalanul kicsi vagy aránytalanul nagy),annak lelki eredetű a gondja,nem fizikai.:) És azt látom,hogy ritka az,aki egy esetleges korrigáló műtét után is 100%-ig elégedett lesz.Annak a következő gondja az ajkával,majd állával,majd a fenekével,stb.-vel lesz.:)) Nézz szét a mellesek fórumán és képgalériájában..Nem egyszerű eseteket fogsz látni.:)(Galériát reggeli előtt ajánlom ).

A férfiakról meg csak annyit,azért ők se vegyék be 100%-ig azt a mesét,hogy "Drágám,hidd el nem számít a méret!" :)))

5. 1731424aa5 (válaszként erre: 4. - 11a91585fe)
2009. febr. 28. 08:12

Igaz.Írtam én is az voltam.

De valljuk be: A csajok sem nélkülözik az irulás-pirulást ha szó esik az ilyesmiről!


És a téma egyébként ilyenkor a legjobb...ébredés után, ha érted mire gondolok!:):):)

4. 11a91585fe (válaszként erre: 3. - 1731424aa5)
2009. febr. 28. 08:01

:) :) ejnye,reggel korán ilyen téma:)))

Nekem az a meglátásom,hogy aférfiak sokkal érzékenyebben reagálnak erre a témára mint a nők.:) Sokkal frusztráltabbak.:)

2009. febr. 28. 07:55

Egyszer végeztem egy kisebb közvéleménykutatást e témában.

A megkérdezettek 90 százaléka nem volt őszinte!

A kismellűt zavarta és sebészhez rohant volna, a hímek már nem voltak túl közlékenyek.

Akik azt mondták, hogy nem a méret a lényeg azok nagy része legbelül azért eléggé konkrét paraméter elképzelésekkel rendelkezett!


A nőkről...

Szerintem teljesen mindegy, hogy nagy az a cici vagy pici.

Volt részem dús keblű és apró mellű hölgy társaságához és teljesen mindegy.Ha csak az általam kedvelt tantrikus gyakorlatokra gondolok, ahol nem nő és férfi, hanem tulajdonképpen két energiahalmaz egyesül akkor pedig teljesen mindegy, hogy mekkora az akkora.

Mert a tantra olyan magaságokba emel,amiről az azt nem gyakorló nem is álmodhat.

Megszűnik a külvilág és pont!


A férfiakról...

Katonakoromban és a középiskola kollégiumában vélhetőleg tízszer annyi cerkát láttam, mint egy urológus a medikuséveitől a nyugdíjba vonulásáig.

Persze, hogy akarva-akaratlanul megnézi az ember, hogy ki mivel rendelkezik.

Néha meglepő a kis ember nagy bottal jár tézis, néha az ellenkezője.


Érdekes, hogy csak kivételes alkalmakkor hallunk a hölgyek legnemesebb testrészéről, illetve a "kaliberről".

Hogy pontosan illik bele az ellendarab, esetleg harangozik benne a hancúrléc.


Jómagam egy ideig frusztrált voltam, de az idő és a tapasztalat engem igazolt.


Mindenre van megoldás és ha az ember csupán üzekedési célból hancúrozik valakivel szeretet nélkül, akkor lehet hogy számít.

Belekóstoltam "legénykoromban" de ez a villámszex nem nekem való.


Ha az esküvő utáni első pásztorórán derül ki, hogy másra számított valamelyik fél, nem hiszem, hogy másnap benyújtják a válókeresetet.


Meg ugye a modern korunkban már hónapokkal előbb majd mindenki kóstolót vesz a nászéjszakából, tehát a próbaúton el lehet dönteni, kell-e vagy nem.

2009. febr. 28. 07:14
Szerintem nem jó ha túl nagy keblei van a nőnek. Gerincnek sem tesz jót. Pénisz sem hiszem,hogy jó ha túl nagy. Nem minden nő értékeli. Na de a hüvelyk Matyi méretü sem jó.
2009. febr. 28. 06:43

Vajon tényleg annyira számít, hogy jókora keblekkel vagy pénisszel szaladgáljon az emberfia?


A vélemények megoszlanak persze, de sokakat frusztrál a kérdés már önmagában is.


Kérdés, hogy ki miként vélekedik erről a hétköznapi de sokak számára kényes témáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook