Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kis esküvő szervezés, gyorsan, olcsón, Templomi szertartás pro és kontra.. fórum

Kis esküvő szervezés, gyorsan, olcsón, Templomi szertartás pro és kontra.. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
595. vkatka
2010. jún. 2. 17:30
Nekem sincs segítségem, nincs egy őszinte barátnőm, akivel elmehetek ruhát nézni...
2010. jún. 2. 16:46

uh, akkor így aztán tényleg nem könnyü

nekem nagyon nagyon sokat segítettek a barátok...nélkülük, lehet, fejreálltam volna...pont a felmondási idömet töltve, egy nagyon genya fönökkel, közben a fejed ezer meg egy felé...szóval nem volt könnyü...

593. CsillagTM (válaszként erre: 592. - 7c1de072c3)
2010. jún. 2. 16:31
áh, én nehezen tudom az én "pasijaimról" elképzelni az ilyesmit :D az egyetlen pasi, akit ismerek, és ép ésszel kibír egy több órás vásárlást/mászkálást, az a párocskám, de őt értelemszerűen nem vihetem el menyasszonyiruha-nézőbe :( :)
592. 7c1de072c3 (válaszként erre: 591. - CsillagTM)
2010. jún. 2. 16:10
ha olyan barátok, akkor hidd el, nagyon fognak örülni, ha megkéred öket, hogy segítsenek! De ezt te tudod megítélni...nekem akkor volt egy fiú barátom, aki szintén mindenben segített, maximálisan: jött velem menyasszonyiruhát probálni, fátyol mellé tiara, vagy nem tiara, olyan kérdéseket döntött el, hogy én csak néztem, honnan van ennek ennyi ötlete...egy mozdonyvezetönek...hümmm
591. CsillagTM (válaszként erre: 590. - 7c1de072c3)
2010. jún. 2. 16:01
az jó, ha így besegítettek...nekem sajnos nem nagyon vannak barátnőim (mint mondtam, "fiús" vagyok:)), itt a fővárosban max. 1-2 csajszi akadna, akikkel ennyire jóban vagyok. na jó, meg az ex évfolyamtársaim (3 csaj:D), de nekik megvan a maguk baja...
2010. jún. 2. 15:00
én sem vagyok az a tipikus csajos csaj...ilyen kistáska, meg egyéb üntyüm-prüntyüm nekem pont ezért nem is volt...(nem tudok vele mit kezdeni :-S) Az ékszereket annyira megszervezetten vettem meg, hogy az esküvö elött két héttel az anyukámtól szülinapomra megkaptam a menyasszonyi ruhához a nyakláncot meg a fülbevalót, a menyecskeruhához valót meg az esküvö elött két nappal mentünk megvenni...aznap vették meg a barátnöim a hajambavaló kisvirágokat, mert arra már nem volt idöm (dolgoztam is még azon a héten, szerdán, vagy csütörtökön volt az utolsó munkanapom...reggel 9-töl este 8-ig...és intézz mindent a lejjebb levázolt nulla idöérzékü pasival...na mindegy)
589. Basset (válaszként erre: 588. - CsillagTM)
2010. jún. 2. 14:44
Egyébként nekem se, de valahogy aznap "ki akartam rúgni a hámból"... :)
588. CsillagTM (válaszként erre: 587. - 7c1de072c3)
2010. jún. 2. 14:29
hát én se fogom túlzásba vinni, nekem is minimalista lesz sztem:) eleve nem vagyok "csajos csaj", úh nem fogom magamra aggatni a fél világot :D persze megértem, ha valaki igen, csak nekem nem stílusom.
2010. jún. 2. 14:12
:-)))) igaz! ez a te napod! én pont fordítva voltam: az elsö ruha csupa szvarov...izé köves volt fenn a mellrészen, meg 60 km uszály...a második ugyanez, csak (az egyik haverom szerint) nikotinsárga színben...aztán jött egy rövidebb, de hímzett...és végül rátaltám álmaim ruhájára: a dekoltástól a derékig mell alatt van egy selyemszalag rajta, pici kövekkel díszítve, és lenn a szoknya szegélyén szintén egy selyemszegély, apró díszítéssel, hátul füzös...maximálisan minimalista, de helyböl beleszerettem!!!!
586. Basset
2010. jún. 2. 14:06
Vagy inkább... ha lúd, legyen kövér disznó! :)
585. Basset
2010. jún. 2. 14:05
Most visszaolvastam... úgy értem, a ruhán KÍVÜL nem kell semmi...
584. Basset (válaszként erre: 581. - Vkatka)
2010. jún. 2. 14:04
Én úgy indultam neki, hogy nekem a ruhán nem kell semmi bizbaz! A bátyám esküvője volt a példa, ahol a lánynak fenékig érő szép haja és bomba alakja van, így semmi kütyüt nem rakott magára. De a szalonban rájöttem, hogy nekem nincs fenékig érő szép hajam és nem bomba az alakom, úgyhogy más volt a ruhám és ahhoz illett minden kütyü: fátyol, kistáska, ékszerek... Mondjuk, a kesztyű épp nem, de ha illett volna, kellett volna az is... Szerintem szerezz be mindent, ha csak egyszer lesz is rajtad. Tö9bbször úgysem lehet ilyesmi rajtad az életben... Nem igaz? Ha lúd, legyen disznó! :O
583. vkatka (válaszként erre: 582. - 7c1de072c3)
2010. jún. 2. 13:49
Én meg szerintem nyáron megőrülnék ha melegítené a karom. Meg attól félek hogy mivel elég vastag karom van, hülyén nézne ki, bevágna vagy erősítene még jobban.
2010. jún. 2. 13:48
ha szereted, miért ne? Engem is próbáltak rábeszélni a szalonban a kesztyüre, de nem voltam hajlandó rá...(én télen sem hordok kesztyüt, annyira utálom!)
581. vkatka
2010. jún. 2. 13:40
Mit gondoltok, divat még a kesztyű esküvőre? Vagy abszolút elhagyható?
580. vkatka (válaszként erre: 578. - CsillagTM)
2010. jún. 2. 13:37

Nem akkorra tesszük szerintem. A párom rokonai biztos egy életen át piszkálnának vele, ők ilyenek sajnos.

Basszus, tényleg sietnünk kellene az időponttal!

579. Basset
2010. jún. 2. 13:31
Hát, nekem se, de végülis igaza van Csillagnak...
578. CsillagTM (válaszként erre: 577. - Vkatka)
2010. jún. 2. 13:22
nekem nem, csak most, h mondod...de ha téged zavar, akkor ne akkora tegyétek.
577. vkatka (válaszként erre: 575. - Basset)
2010. jún. 2. 13:10

Őt nem lehet megfertőzni :D

Mindenen spórolni akar. Mondtam neki, hogy legalább tisztíttassa ki, de azt is saját maga akarja...

Tudod szeptember 11-ről mindenkinek az a tragédia jut eszébe...

576. Basset (válaszként erre: 572. - 7c1de072c3)
2010. jún. 2. 12:49
Jaj, tényleg, még menekülési idő is volt... :D
575. Basset (válaszként erre: 566. - Vkatka)
2010. jún. 2. 12:48

De fura... Azt hittem, erre már válaszoltam, de nem találom a hozzászólást... Na, mindegy...

Szóval, szerintem ne nagyon agyalj ilyen időpontosdikon - én is ezt csináltam, aztán elég rosszul esett, hogy két dátum közül választhatok és egyik se az... :P

Miért nem szerencsés 11...?

Szerintem mindenképpen vetess vele új öltönyt! Persze, csak ha futja... Utána majd bánja, hogy nem tette meg... Próbáld valahogy "megfertőzni" a lelkesedéseddel...

Szerintem igen, így: fogd és indulás. Most, kuss, gyere és kész - vagy elválok! :P :D

2010. jún. 2. 12:30
:-)))
573. vkatka (válaszként erre: 572. - 7c1de072c3)
2010. jún. 2. 12:07

Köszi :)

Mindenképp megmondom neki :D

2010. jún. 2. 12:01
:-))) a kis drága....az nem úgy megy...mondd meg neki, üzeni, aki már túl van rajta, hogy a bejelentkezés után kaptok még 30 nap gondolkodási idöt...ha még akkor is úgy gondoljátok, áldás rátok, de a menekülési idönek meg kell lennie! :-))))
571. vkatka
2010. jún. 2. 11:31
Az enyém úgy gondolja, hogy bemegyünk előtte való héten bejelentkezni...
2010. jún. 2. 10:01
aztaaa...akkor ti is meg vagytok áldva az ejj ráérünk arra még pasikkal...az enyémnél súlyosbító körülmény az idö, mint fogalom teljes hiánya! És ö úgy ér rá mindenre, hogy fogalma sincs, mikor...
569. Katus73
2010. jún. 2. 09:45

Röhejesek bizony! És a "vicc" az egészben, hogy neki volt fontosabb, hogy összeházasodjunk. :)


Az igazság az, hogy már nézelődtem is és nagyjából meg is van, hogy milyet és honnan csak ugye neki is el kéne jönnie. Egyébként 1 hét és megvan, csak ugye nem kéne az utolsó pillanatra hegyni. :)

568. CsillagTM (válaszként erre: 565. - Katus73)
2010. jún. 2. 09:31
az necc, nekünk asszem 3 hét alatt lett kész. mondjuk mi gravíroztattunk is. de gyönyörű lett, és olcsó is volt. ha gondolod, priviben megírom a honlap címét, ahol nézelődhetsz.
567. vkatka (válaszként erre: 565. - Katus73)
2010. jún. 2. 09:29

Mi csak bementünk nézegetni a gyűrűket és megtaláltuk az igazit, megrendeltük és azt hiszem egy hetet kellett rá várni. De nem emlékszem pontosan mert ez már két éve volt.

Röhejesek ezek a pasik, ha szervezésről van szó :)

566. vkatka (válaszként erre: 564. - Basset)
2010. jún. 2. 09:27

Szeptember is jó lenne de kb csak a hónap közepéig. Van szeptember 4. és 11. szombat. A 11. nem jó... Lehet hogy nem lenne túl szerencsés.

Este kicsit ki is akadt mert túl sokat beszéltem a szervezésről... Elég hülye nevelést kapott szegény, csoda, hogy hajlandó házasodni :)

Tehát ő nem fog szervezni semmit. De ahhoz hogy bejelentkezzünk, ő is kellene, azt egyedül mégsem tudom elintézni. Öltönyt nem hajlandó venni mert jó neki az ami van, szerencsére a gyűrűk már megvannak.

De mégis hogyan vegyem rá, hogy jelentkezzünk be már most? Fogjam rá, hogy na akkor indulás?

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook