Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek milyen krém vált be terhesség alatt pocakra, cicire bőrszárazság ellen? fórum

Kinek milyen krém vált be terhesség alatt pocakra, cicire bőrszárazság ellen? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. era741211 (válaszként erre: 3. - Suzanne7)
2010. jan. 3. 22:18

Én Sanatopicot használtam,és a mai napig is azt használom!

Csak gyógyszertárban kapható,de nyugodt szívvel merem ajánlani,tényleg nagyon jó!

6. a360345bdd (válaszként erre: 3. - Suzanne7)
2010. jan. 3. 22:18
Én gyógyszertári babafürdetőkrémet használtam, azzal fürdöttem és testápolóként is használtam. Nem csak nem volt száraz a bőröm tőle, de egy darab csíkom se lett :))))
2010. jan. 3. 22:17
dm-es. Azt hiszem baby love a neve. 1100 volt azt hiszem. NAgyon jó zsíros, de kenhető, és viszonylag gyorsan beszívódik. Sok mindent próbáltam olajat, vichyt, de ez vált be leginkább. A hasamon semmi csík, viszon miután megszületett a lányom és szpotattam nem érdekelt a mellem. Pedig az meg pont akkor nőtt leginkább. Az sajnos csúnyán becsíkosodott. :( Tehát, a DM-est nagyon ajánlom!
4. suzanne7 (válaszként erre: 2. - 3a92f8d690)
2010. jan. 3. 22:16
bőrgyógyász írja fel, vagy simán recept nélküli?
2010. jan. 3. 22:16
Már próbáltam a babolajat fürdés után,de attól furcsa mód rettentően viszkedtem, és mintha még szárazabb lett volna tőle a bőröm...Most a Garniernek a piros tubusos testápolóját használom extra száraz bőrre, de még ez sem az igazi!Esetleg tudnátok ajánlani valami jó bevált krémet?:)Köszönöm!
2010. jan. 3. 22:14
Gyógyszertári:-))
2010. jan. 3. 22:13
Kinek milyen krém vált be terhesség alatt pocakra, cicire bőrszárazság ellen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook