Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek mi a véleménye Rubint Réka újságjáról? fórum

Kinek mi a véleménye Rubint Réka újságjáról? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
114. 63d4878d37 (válaszként erre: 111. - Iloverunning)
2010. ápr. 17. 10:38
Miért nem bírtad megállni, hogy ne reagálj? Talán jólesett "beszólni" nekem? Ha szerinted olyan vagyok, amilyennek leírtál engem, akkor te miért viselkedsz velem ugyanúgy? Miért tesz téged ez a bejegyzésed boldoggá?
113. 305b730624 (válaszként erre: 112. - 305b730624)
2010. ápr. 17. 10:32

Jah és remélem van itt valaki, akit még az újság érdekel:D

Valaki nem csinálja végig az 1 hónapot?

2010. ápr. 17. 10:31

Hogy a kiírt fórumtéma legyen a középpontba,és ne a veszekedés elmondom, hogy ma elkezdtem az első napot. Az étrendem nem ugyan az lesz,mint az újságban leírt, az csak egy minta lesz számomra. Amúgy az étkezés tartható szerintem,meg jó kaják vannak, csak hát mint már mondtam: nem az én pénztárcámra szabva:D De igyekszem minél jobbat magamból kihozni:) Igyekszek mindent betartani:)

A torna: ma a 2009-es dvdjéről kellett megcsinálnom a 40 perces blokkot, utána meg 4 felsőtest erősítő gyakorlat volt és 2 hasizom erősítés.

A mai reggeli:2 szelet update kenyér+margarin+sonka+paradicsom

Ebéd: csirkemell mézes-limos kevert salátával

Uzsonna: 1 pohár kefír+őszibarack

Vacsora: brokkolifőzelék főtt virslivel

Az ebéd az mindig 4 főre van megadva, végül is lehet úgy csinálni, hogy nem minden nap mást enni ebédre, hanem 2 napig az ebéd ugyan az.... így talán nem kell annyit költeni....:D

111. iloverunning (válaszként erre: 55. - 63d4878d37)
2010. ápr. 16. 22:55

Jöttem elolvasni, hogy mit gondoltok a magazinról, és meglepettem olvasom, hogy milyen vita kerekedett ki az egészből.


Heidi: Már ne is haragudj, de szerintem te minden határ átléptél, míg szegény lány egy rossz szót se szólt hozzád. Miért kell neked mindenre ilyen támadóan reagálni? Ha bal lábbal keltél, attól még neked nem lesz jobb, ha másokat bántasz a hozzászólásaiddal. Ha az értékrended szerint ő bunkó volt, akkor te mi vagy?


Bocsi az off-ért, de nem tudtam megállni, hogy ne reagáljak.

110. Naomagic85 (válaszként erre: 108. - Niki1621)
2010. ápr. 16. 19:32
Tényleg nevetséges...
109. Naomagic85 (válaszként erre: 107. - Fadigflo)
2010. ápr. 16. 19:32
Ha már itt tartunk, Téged is ki kell, hogy ábrándítsalak! Réka nem titkoltan edzőteremben is edz... Ergo nem csak a tornának köszönheti az izmait. Emellett folyamatosan szálkásít. Ahová én járok edzőterem, amelyet egy nő vezet, kb. pont olyan izmos, mint Réka. Te még nem láttál szteroiddal felpumpált nőt, ha így nyilatkozol!
2010. ápr. 16. 19:11
Ez hülyeség hogy éhezteti magát...nem is bírna ennyit mozogni stb,mert nem bírná.Sok irigy ember...Istenem
107. fadigflo (válaszként erre: 103. - Brigibaba)
2010. ápr. 16. 17:09

Sajnos ki kell ábrándítsalak, nem gonoszságból, de tényleg...


Valószínűleg szteroidokat szedhet,mert ilyen izomzata egy nőnek TORNÁTÓL nem lesz... És éhezteti magát. Ezekkel neked is lehet ilyen tested...

2010. ápr. 16. 14:16

maszatt! brigibaba ! etc.

Szerintem mindenki foglalkozzon a saját dolgával. Miért nem lehet már leszállni rólam? Vajon mivel érdemeltem ki ezt a kitüntetett figyelmet? Nincs jobb dolgotok? Beszélgessetek Réka újságjáról, legalábbis ebben a fórumban.

105. Panka78
2010. ápr. 16. 14:14

Az újsággal sem gond, max. azzal, hogy az étrendhez milyen alapanyagok kellenek.

Régebben ezzel nem lett volna gond, csak sorra vonják ki a boltokból a termékeiket, így aki nem lakik valamilyen update bolt közelében, akassza fel magát?

104. brigibaba (válaszként erre: 98. - Maszatt)
2010. ápr. 16. 14:09
mert terméseztesen tökéletes! :))
103. brigibaba (válaszként erre: 33. - Eeab532645)
2010. ápr. 16. 14:08

És nem csak helyes, hanem egy csupaszív nő!! Én tudom!!:)


Az meg hogy hogy néz ki Réka!! nem az a lényeg ,hanem hogy a testünkre milyen hatással van a tornájuk! Nagyon sok ember köszönheti nekik hogy lefogyott!

az a baj, mint nálam is sajnos, hogy nem tudok egy ilyen tornát végigcsinálni, így "haragszom rá" milyen jól néz ki! De megdolgozott érte!! és ez itt a lnyeg! mindenkinek a saját testét kell formáznia, olyanra amilyennek saját magát szeretné látni!!!

102. zsuzso100 (válaszként erre: 101. - Naomagic85)
2010. ápr. 16. 13:44
Köszi! Lesz rá időm 12 óra alatt, csak ilyenkor meg a szemem fárad el, azért leszek álmos.
101. Naomagic85 (válaszként erre: 100. - Zsuzso100)
2010. ápr. 16. 13:15
Jó olvasást kívánok! :) Én azzal kezdtem, hogy végigolvastam. Továbbra is a jól bevált módszereimet alkalmazom, de ha erőm fogytán lesz, jó lesz fellapozni. Kíváncsi vagyok, hogy 3 hónap múlva, miről fog szólni a következő szám :)
100. zsuzso100 (válaszként erre: 97. - Naomagic85)
2010. ápr. 16. 13:01
Igen, a lelkizős és a wellness rovat tényleg jó, bár én még csak belelapoztam, talán éjjel jobban meglesem, úgyis éjszakás leszek.
99. d11354fb1f (válaszként erre: 98. - Maszatt)
2010. ápr. 16. 12:25

jaj ezt ne kezdjük mááár...

nem erről szóla fórum, elvileg az újságról kellene...

98. maszatt (válaszként erre: 21. - Lipiani)
2010. ápr. 16. 12:15

Ne foglalkozz vele!!!!

Valamiért nem tesz fel magáról fotót!!!Vajh...miért?!

2010. ápr. 16. 10:32
Én is megvettem az újságot, egész jó lett! A Lelkizzünk és a Wellness rovat kifejezetten hasznos, a Mozgás rovat valóban helyettesíthető az eddigi dvd-ivel. Az Együnk egy jót rész azért tetszik, mert néhány új receptet beépítek majd a diétámba, viszont az a sok U1 kenyér tényleg túlzás, mert 600 Ft 300 gramm belőle, ami tényleg húzós. Átlagban 1200 kalóriás a napi energiabevitel, magas rosttartalmú ételeket tartalmaz, jól vannak összeválogatva, de időnként tényleg nincs tekintettel a pénztárcánkra :(
2010. ápr. 16. 10:22

Na végül is én is megvettem, leginkább a kíváncsiság hajtott....

Eddig még csak beleolvastam.A véleményem: a napi menü nem rossz, jól hangzanak az ételek, nagyjából könnyen elkészíthetőek, de nem az én pénztárcámra van kitalálva.pl.: reggeli update péksüti, ebéd rusztikus cukkini parmezános rukkolával,uzsonna: update túró rudi és 30 dkg ananász, vacsora:Update pizza(ehhez update pizzatésztát és ketchupot ír). Ez egy nap. Persze el lehet készíteni hasonló ebédet, ötleteket lehet meríteni a napi menühöz.

A tornánál tényleg a dvdből mutatja a gyakorlatsorokat Réka, sőt van úgy, hogy RR Napi 20 perc önmagad dvd 2 blokkjával indul a torna, aztán folytatod az újságban lévő gyakorlatokkal.

Összegezve: ez az újság tényleg azoknak jó, akik napi minimum 1 órát tudnak tornázni. Az étrenden lehet változtatni, de az újság segítségével legalább tudjuk körülbelül, hogy mit kell enni reggel-délben-este. És vannak lélekerősítő gondolatai Rékának,ami nagyon fontos az alakformálás során. A konditermes napok helyett meg talán úszni vagy futni el lehet menni.

Szó mi szó, szerintem én kipróbálom:)

95. Naomagic85 (válaszként erre: 6. - 63d4878d37)
2010. ápr. 16. 10:02
Nem értek egyet a véleményeddel. Tény, hogy izmosabb Réka, mint régebben, de vékony, formás lábai vannak, csinos alakja van, csak hát egy hétköznapi ember el sem tudja képzelni, hogy valaha ilyen izmos hasa és karja lesz, mint neki. Akinek ez a foglalkozása, attól valami hasonlót várok el, mint tőle. Ha vennél egy testépítő magazint, abban látnál férfias nőket, az tuti :)
94. fadigflo (válaszként erre: 92. - 305b730624)
2010. ápr. 16. 09:43

Az ajándék nélküli, kicsi változat úgy tudom kevesebb.


De mindegy. MOst vettem észre, hogy az étrendes füzetkén is hirdetik. 795 ft ,de a címlapon nem találtam sok érdekes dolgot.

93. zsuzso100 (válaszként erre: 88. - 305b730624)
2010. ápr. 16. 09:22

Lehet, hogy olcsóbb a Cosmo és a többi, de nézzük meg, hány oldal a reklám belőle. Persze, lehet mondani, hogy ez az egész is reklám.


Másrészt, itt írtátok, hogy vannak edzőtermi tornák is, akkor az lehet pihenőnap, az is kell. :-)

92. 305b730624 (válaszként erre: 89. - Fadigflo)
2010. ápr. 16. 08:13
igaz:D 695 Ft, de ha előfizető vagy, akkor csak 505:D
2010. ápr. 16. 07:37
183oldalas
90. 58bfdc3a44 (válaszként erre: 85. - 5e48d37001)
2010. ápr. 16. 07:17

Anonima!

Nagyon eltaláltad a lényeget, ami az újságot illeti.

Nem fikázod, nem "nyálazod", hanem tényleg ami benne van, azt írtad le.

Én is megvettem kíváncsiságból, nem mondom hogy nem tetszik, bár az edzés része tényleg a régebbi dvd-k anyaga, sőtt utal is rájuk a bemelegítésnél.Tehát nem titok.

De szerintem egy teljesen kezdőnek ez nagyon sok egyszerre. (magamból kiindulva) Én örülök ha a dvd-kről 40 percet megcsinálok, jaa és nem ma kezdtem. Csak nem rendszeres a kedvem. De igyekszem arra törekedni hogy legyen mindíg motivációm a mozgásra, és erre szerintem az újság jó.

Nem kötelező megvenni, akinek nem kell az hagyja ott az árusnál, akinek meg kell, az vegye meg.

89. fadigflo (válaszként erre: 88. - 305b730624)
2010. ápr. 15. 22:38
A cosmo hol 700?
2010. ápr. 15. 21:16
És hány oldalas az újság? Mert erről még senki nem írt. Amúgy meg a Cosmopolitan újság is 700Ft körül van, vagy egy Wellness magazin 500Ft körül van, ha jól emlékszem és elég vékonyka. A C.-t pedig elég vastag és nagy méretű újság. Tehát ha 700Ft körüli az ár, az ma már nem számít olyan soknak az újság világában a többi újsághoz viszonyítva-bár én látatlanba beszélek:D
87. fadigflo (válaszként erre: 82. - 63d4878d37)
2010. ápr. 15. 18:34
Ó hajajj. Látnád az étrendet. :D Megéheztem olvasás közben :D
2010. ápr. 15. 18:27
Lényeg,aki szereti Rékát ezután is fogja aki meg nem az foglalkozzon mással:)
2010. ápr. 15. 17:51

HÚÚÚ-haaaa-hogy sítlusos legyek:D-elmérgededtek itt a dolgok.

Az újság 790 forintba kerül ,és úgy tervezik negyedévente fog meglelenni.

Aki ebből szeretne fogyni és formálódni,de pici babája van,vagy éjjel nappal melózik,vagy kevés pénze van az ne tegye.

A tornák a 2008,2009-es dVd-kből vannak összeollózva,aki amúgy Rékára tornázik annak megvannak ezek a tornák,akik meg most kezdik és újság alapján akarnak formálódni azok ,meg szerezzék be a dvd-ket.

Ezenkívűl van még edzőtermi torna,és 30 perc futás is, a programban,namár most ,a férjem éjjel nappal dolgozik,emiatt nem tudok eljárni sem futni ,sem edzőterembe napi szinten,mert ki vigyázz a gyerkőcre?!Gondolom..vagyunk így még ezzek néhányan itt.

Vannak szuper receptek,de nem olcsók,nem kifejezetten az átlag ember péntárcájához vannak mérve az összetevők árai.

Ami nagyon jó,hogy motiválja Réka az olvasót,biztat,hogy csináljuk végig,ne adjuk fel.

Kíváncsiságból megvettem a magazint,de nem kizárólag ebből fogok tornázni,de viszont beépítek néhány új elemet és tanácsot az életembe.

Kb ennyi az újságról.

Az első példányt mindenképpen megéri megvenni,annak aki naponta Rékával szenved,mint pl Én is, és vele fogytam 15 kg-ot.


Visszakanyarodva a vitához,láttam Rékát októberben,és akkor nagyon csinos volt.Talpig testhezálló ruhában volt,nagyon csinos volt,és meglepően vékonyak voltak a combjai,azonkívűl mindenkihez nagyon kedves.A szépség szubjektív,ami nekem szép az másnak lehet nem,éppen ezért gyerekes dolog ezen vitatkozni.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook