Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek mi a véleménye Rubint Réka újságjáról? fórum

Kinek mi a véleménye Rubint Réka újságjáról? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
2010. ápr. 20. 18:43
Én épp ma lapoztam bele az újságba és szerintem nem sokat ér.. Minden ami benne van az megtalálható a neten és a dvd-in.
2010. ápr. 20. 07:07
Igen van
2010. ápr. 19. 23:37
Miért? Van neki? :)
2010. ápr. 19. 22:41

Bárki bármit mondhat az újságról, nekem nagyon tetszik. Holnap lesz a 4. napom eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve. Igaz az étrendet nem úgy tartom be ahogy kellene, sőt bűnöztem is, a tornagyakorlatok ugyan azok, amik a Dvd-n vannak, az étrend Norbis. De miért is gondolok csak is pozitív dolgokat az újságról?

1.: 30 nap: le van írva mit egyél, le van írva mikor mit tornázz

2.: nem saját magadnak kell kialakítani az étrendet, vagy a gyakorlatokat

3.: talán a legfontosabb és amiben Réka a legjobb: olyan kitartást, önbizalmat ad, hogy kedvem van végig csinálni a 30 napot és nem azt mondom, hogy már megint egy újabb kísérlet arra, hogy formába hozzam magam, hanem egyszerűen magam miatt csinálom. Nem másokért, hanem csakis magam miatt.

Pl.: Holnapra ezt írja: Egyet ne feledj! Amit mára kitűztél magad elé,azt meg tudod, meg fogod csinálni. Te magad! Önerőből!Én hiszek Benned! Légy ügyes ma is!

Ez a pár mondat segít, hogy elhiggyem képes vagyok megcsinálni:) Ezért már megérte megvenni az újságot:)

De ez is csak egy vélemény:)

140. Tempest
2010. ápr. 19. 17:29
Én is azt gondolom, hogy mindenki pénzért (is) dolgozik. Ha valaki teszi a dolgát, és jól teszi a dolgát, és azzal pénzt keres az miért akkora baj. A többség sajnos csak jól keres.
139. vaczila
2010. ápr. 19. 06:13
Én is updatezek és csak jó tapasztalataim vannak. Nem kell feltétlenül megvenni az update termékeket amik drágák, mindennek vannak olcsóbb megfelelői is. De lehetőségként ott állnak az update termékek is, mindenki saját pénztárcája és kedve szerint dönti el hogy mit használ. Ennyit arról, hogy pénzt akarnak a munkájukért. Talán baj ez? Mi mindannyian így vagyunk vele. Legalábbis aki dolgozik. Mert aki nem, az meg munka nélkül akar pénzt. Szerintem az újságban vannak jó dolgok, hát persze hogy nem minden tetszik mindenkinek, hisz nem vagyunk egyformák. Azt már látom, hogy nekem a torna túl sok lesz benne, de találok abban is jó ötleteket.
138. Naomagic85 (válaszként erre: 137. - 305b730624)
2010. ápr. 18. 15:58

Köszi :)

Azért a dvd-it, vagy legalábbis 1-2-t érdemes beszerezni, ahhoz, hogy sikeres legyen a súlycsökkentő programunk. Én sem használom az összes terméküket, sőt! Viszont néhányat simán beillesztettem a mindennapokba, pl.: rudi, puding, kenyér, puffasztott búza, somlói, jóestét keksz. Régebben szerettem a péksütijeiket is, de nálunk sajnos bezárt a Norbi Pékség. Remélem, hamarosan valaki ismét nyit egyet helyette :D

137. 305b730624 (válaszként erre: 134. - Naomagic85)
2010. ápr. 18. 13:55

Szia!

Tiszta ügyes vagy, gratulálok:)

Hát hogy őszinte legyek,már elég sokat foglalkoztam a fogyókúra témájával, már elég régóta szeretnék megszabadulni a fölösleges kilóimtól-hol sikerrel- hol plusz kilókkal, de mindig is Norbi étrendje vonzott engem és Réka tornája. Szerintem ha ezt a két dolgot követi az ember(Norbi étrendjét-és ehhez nem kell feltétlenül Norbi termékeit megvenni és a Réka dvdket használjuk,plusz mellette egy kis futás vagy úszás, akkor már csak kitartás kell és meg lesz az eredmény:)

136. correct
2010. ápr. 18. 12:57
És ha be is jött a torna, stb., akkor sem tudnak már mit kitalálni.
135. correct
2010. ápr. 18. 12:57
Az a véleményem róla, hogy még mindig kell nekik a pénz az emberek zsebéből.
134. Naomagic85 (válaszként erre: 133. - 305b730624)
2010. ápr. 18. 12:40
Én még 8-án elkezdtem az U1 diétát. Ha sokat foglalkoztál már ezzel a témával, akkor láthatod, hogy ez az újság sem tartalmaz különösebb újdonságot, csak klassz ötleteket még pluszban. És ebben az elmúlt 10 napban 3 kg-t sikerült leadnom :) Nagyon örülök! :) Réka tornája csodákra képes, meg persze az egészséges táplálkozás! :)
2010. ápr. 18. 11:49

Én sem update termékeket használok kimondottan. A joghurt amit írnak az újságban az nálam nem Norbi termék. Ma elvileg hamburgert kellene ennem Norbis hamburgerzsemléből készítve, de nem ezt fogom megvenni, hanem inkább a teljes kiőrlésű zsemlét. Vagy a Norbis kenyér helyett abonettet eszek.

Bár nem ódzkodom a Norbis ételektől, csak így olcsóbb:)

132. Tempest (válaszként erre: 120. - Hellglory)
2010. ápr. 18. 10:34
Melyik hozzávalóra gondolsz?? Szerintem teljesen hétköznapi hozzávalókból dolgozik. Azért mert az 50 méteres körzetben lévő kisközértben nincs meg valami, az még nem nehezen beszerezhető.
2010. ápr. 18. 09:35

Az a baj,hogy sokan,akik csak Kb-re ismerik,vagy hallottak Norbi update-ről leragadnak a Norbi termékeknél.Az updatezők 90%-a nem ezektől a termékektől fogy vagy nem fogy.

Az életmód lényege,hogy mindenféle káros mellékhatás nélkül(hajhullás,bőrpanaszok,kalcium hiányos állapot,vérszegénység) elérhező az ideális testsúly.

Erre találták ki anno az update-t.Mindent lehet enni a kódok alapján.Aki gyorsan szeretne fogyni,nem beteg az Az 1-es kajákat eszik,akik lassan vagy betegek,ill.hormonproblémájuk van(mint nekem)az ehet mindent,de délután fehérjét.Itt már nem lényeges a kalória a mennyiség csak az időpontokra kell odafigyelni.

Én a tartlamasabb ételeket délután 2-ig ettem utána már csak fehérjét.

Kalóriát soha nem számoltam,és sikerült elérnem az álomsúlyt úgy,hogy a vasértékem a vérszegény 12-ről 21,9-re változott.

8 hónapja nem figyelek már az étkezésre,csak ha nagyon elcsábulok és telezabálom magam sütivel,pizzával,és 50 kg vagyok.

Nem vagyok Norbi rajongó,de az ő által javasolt életmód egyeztethető össze a hormonális problémámmal.


Írta az egyik hozzászóló,a sok szemetet,nem muszáj margarint vagy majonézt használni,édesítőt sem.Én pl csak vajat használok,és édesítőt csak Kv-ba.Cukrot ugyanúgy használok és fehérlisztet is,lényeg,hogy délután 2-ig legynek elfogyasztva.

Bocsi kicsit hosszú lettem,de nem tudtam elmenni a hozzászólások mellett.

130. vaczila (válaszként erre: 129. - Naomagic85)
2010. ápr. 18. 08:53
Teljesen egyetértek veled. Nekem se a szívem csücske Réka, de igenis elismerem azt amit csinál. Bár én lennék ennyi energiával telve, bár én bírnék ennyi kitartással élni, dolgozni a mindennapokban. Mert nála nem kampányszerű az egészséges életmód és a testedzés mint sok fogyókúrázónál, hanem mindennapos dolog. Akinek ez nem tetszik, biztosan talál olyan fórumot, ahol jól érzi magát.
2010. ápr. 18. 08:49

Ha jól tudom, ez is egy egy fogyókúrás/fitneszes topik. A Hoxán lévők jó része vagy azért van itt, mert kismama, vagy mert fogyni szeretne. Vagy mindkettő.

Nem kell egy véleményen lennünk, de nem értem, miért meglepő Réka izmos teste. Ez a foglalkozása, ebből él. Ha én sem egy irodában ülnék napi 8 órát, hanem ugyanennyit kellene edzenem, biztosan másképp néznék ki. Amikor pedig előrukkol egy új kiadvánnyal, akkor tök normális, hogy szálkásít előtte, ezt számos élsportoló meg szokta tenni. Szerintem mindenki tisztában van vele, hogy csak az ugrabugrálástól nem lesznek ilyen izmai. Rengeteg munka van egy ilyen testben. De ez így is van rendjén.

Tudom, hogy U1 termékek nélkül is le lehet fogyni, nekem is sikerült már, de most használom őket, és bárki bárhogyan kötekszik és rosszindulatúskodik, én fogyok tőlük, és semmi káros élettani hatást nem tapasztaltam velük szemben.

Ha nem hisztek bennük, akkor keressetek olyan fórumokat, amikkel egyetértetek.

Én például Béres Alexandrát nem bírom elviselni, de nem is szólok hozzá olyan fórumokhoz, ahol ő a téma. Azzal foglalkozom inkább, ami nekem bevált.

128. Lipiani (válaszként erre: 127. - Ekka)
2010. ápr. 18. 07:53

Sajnos ma ez a trend.:S Nem az hogy valaki csinos legyen,meg jól érezze magát a bőrében,hanem minél soványabb...és akkor csodálkoznak hogy annyi bulémiás,anorexiás és egyéb testsúlyzavarokkal küzdő tinédzser van.

Na és igen,tényleg le lehet fogyni a termékek nélkül is!

127. Ekka (válaszként erre: 121. - Naomagic85)
2010. ápr. 18. 05:54

Update termékek nélkül is le lehetne fogyni, az lenne a tragédia, ha nem.

Az meg, hogy mennyire egészségesek ezek a termékek, egy másik kérdés számomra. Múltkor vettem Somlóit... megnéztem az összetevőket, és majdnem elájultam..


Az meg, hogy kinek mi az ideális súly, egy másik kérdés..

Múltkor valamelyik műsorban, Norbi mérleggel sétált, és mérlegelte az utca embereit.

Volt egy nagyon helyes lány aki 176cm, és 67kg volt.. ebből még ugye levonták a ruhát, amire azt hiszem 2kg*ot számoltak. Norbi osztott-szorzott, és benyögte az amúgy is vékony lánynak, hogy még mínusz 6-7kg, és jó is lesz..

Ja... legyen ropilány!!!

126. 305b730624 (válaszként erre: 118. - 5e48d37001)
2010. ápr. 17. 22:46

Remélem elérem a kívánt testképet,mert a naplómban a megadott kilószám az eléggé kevés lenne, de az otthoni mérleghez igazítottam. Otthon mindig 53-54 kiló vagyok, de másoknál 57-58... tehát ennyit csal a mérleg:)

A lényeg, hogy lefaragjak magamból egy kicsit:) Remélem segít ebben Réka:D

125. 305b730624 (válaszként erre: 117. - Iloverunning)
2010. ápr. 17. 22:44

Sziasztok!

Első nap kipipálva:) Persze nem teljesen, ahogy az újságban le van írva, de megcsináltam:)

A torna: kicsit kemény volt:S 40 perc utána meg erősítés karra és hasra.... Hát eléggé időigényes az biztos:) De remélem megéri:)

Az étrendet kicsit módosítottam, de szerintem így is jó voltam ma:D

124. fadigflo (válaszként erre: 109. - Naomagic85)
2010. ápr. 17. 22:40

Súlyzózik. Vágom.


Keress rá édesem a szálkásító étrend címen. Semmi CH, semmi gyümi, ha szálkásítasz. Érdekes. Éhezésnek hangzik.


De nekem mindegy, mert nem ez, ami zavar. Az, hogy sokan elhisznek minden hülyeséget. És , amit Réka hirdet, azt nem Réka és Norbi találta ki, hanem egy rég már felfedett titok. a neve KALÓRIADEFICIT. És, ha lehet a napi 1600-1800 kalóriát (juj, Norbi elájulna, ha ezt olvasná :D) egészséges (nem édesítőszeres!!) kajákból biztosítsuk.. továbbá fontos az időzítés is. Edzés előtt, után, közben, mikor, mit, mivel. Ez a titok. NEm a norbi puding és szalámi. Sajnálom..

123. fadigflo (válaszként erre: 108. - Niki1621)
2010. ápr. 17. 22:37
MAx. te vagy irigy. Réka teste soha nem kellene. Jó nekem az enyém :)
122. Lipiani (válaszként erre: 121. - Naomagic85)
2010. ápr. 17. 20:45
Teljesen egyetértek!!!Sokszor én is így érzem!
2010. ápr. 17. 16:51
Én csak a sok Update 1-es terméket kifogásolom, mert elég drágák, és a családom agyára megyek a "Norbi-termékekkel", viszont más cég nem nagyon gyárt fogyókúra-barát élelmiszereket, termékeket. Ha bemegyek egy boltba, a zöldségen és gyümölcsön kívül már semmint nem veszek meg nyugodt szívvel, ha éppen figyelek a táplálkozásomra. Például hiába vannak a boltok polcain más cégektől light termékek, a legtöbbnek csak a zsírtartalmát csökkentik, és tartalmaz hozzáadott cukrot. Így nem javasolt testsúlycsökkentő étrendbe beiktatni őket, különben leshetném, hogy miért nem fogyok. Úgyhogy azok a fogyókúrázók, akik szeretnének változatos ételeket enni, és időnként valami édesség után sóvárognak, azok eléggé rá vannak utalva az U1 termékekre.
2010. ápr. 17. 14:39

SZiasztok. új vagyok ezen a forumon. Nekem is megvan a 2010.01 ALAKFORM magazin. amit Rubint Réka csinált.

Nekem az nem szimpatikus benne hogy " nagyon szemét" kajákból állítja össze egy napi menüt. Mindeggyik teli van majonézzel, édesitőkkel, margarinnal és iylennekel. Arrol nem is bezsélve hogy az ételekhez a legtöbb hozzá való elég nehezen beszerezhető.

119. Lipiani
2010. ápr. 17. 14:20

Kedves fórumozók!

Nagyon szépen köszönöm azoknak akik mellém álltak így ismeretlenül is,igazán jól esik,kedvesek vagyok.Viszont Heidinek igaza van abban,hogy meg tudom védeni magamat ha akarom és értelmét látom.Nem vagyok egy vitatkozó típus,így nem akartam nagyon belemenni és úgy látom a másik fél is elállt a vitától.Nem mellesleg van egy másfél éves kisfiam,aki leköti az összes energiámat,így ha akarnék sem jönnék vitatkozni.Nem hobbim,hogy ismeretlen emberekkel keressem a konfliktusokat.

A másik,hogy Heidivel privátban megbeszéltük a történteket,így szeretnék megkérni mindenkit,hogy ezen a fórumon ne ez legyen a téma.


Na és hogy a témánál maradjak...még nem vettem meg az újságot,mert ez a hét nekem nagyon sűrű volt,de szándékomban áll,mihelyst lesz egy kis időm.

Az hogy Rubint Réka milyen,az szubjektív.Kinek ez tetszik,kinek az.Nem szeretnék rá hasonlítani,esélyem sem lenne rá,viszont az biztos,hogy nagyon sokat köszönhetek neki,ez tény.Az Ő dvdire tornázok,és Ő volt aki megszerettette velem a mozgást.Szerintem nagyon sokat biztatja az embereket és ezzel sok erőt ad!

Az meg már egy másik szempont,hogy valakinek túl izmos,valakinek tetszik.

118. 5e48d37001 (válaszként erre: 112. - 305b730624)
2010. ápr. 17. 13:02

Nagyon kíváncsi vagyok,eléred-e vele az álomsúlyod.Olvastam a naplódban,hogy mennyi szeretnél lenni.

Én is megcsinálok,néhány receptet belőle,met tényleg jók,és nagyon egészségesek,tele van vitaminnal,ásványi anyaggal,nyomelemel.Tehát,hiába alacsony a kalóra tartalma ezeknek az ételeknek,de nagyon nőbarát az étrend.

Gondolok itt az egyes fógyókúrák,diéták miatt kialakuló hajhullásra,vagy kollagénhiányos vagy dehidratált állapotra.

Ez jó ötlet amit írtál,hogy több napra valót készíteni.Én amúgy is több napra főzök,így talán tartható az étrend,

Sajnos egyetértek az előttem szólóval,a torna ténylg nehezen tartató,főleg nekünk pici gyerekeseknek,Gyes-eseknek.

Majd nyomon követem a változásod:-)

117. iloverunning (válaszként erre: 112. - 305b730624)
2010. ápr. 17. 11:24

És milyen volt?


Nekem is nagyon tetszenek a gyakorlatok, de őszintén szólva nem tudom, hogy ki fogja ezt végigcsinálni.

Én edzettnek érzem magam, sokat tornázok, de ez szerintem sok. Heti 6 alkalommal 80-100perc torna. Nem tudom, hogy lesz rá időm. Sokszor még 40 percet is alig tudom beütemezni, igaz, nem vagyok már annyira kitartó, mint régebben.


Az étrendet biztos nem fogom tartani, nem eszem húst, de vannak benne jó ötletek.

2010. ápr. 17. 10:57
Lassan át lehetne nevezni egyébként ezt a fórumot: "Szóljunk be ReHeidi84-nek!" :D
2010. ápr. 17. 10:46
Szerintem egyébként Lipani vagy hogyis hívják...meg tudja védeni magát, ti csak itt mindannyian kerestétek a nyílt konfliktust velem, hátha felveszem veletek a kesztyűt (nem tudtam mire vélni a sok bejegyzést). De nem tettem, nem teszem. A konfliktus rég megoldódott, nem jöttetek még rá? Akkor miért kell még mindig ezen csámcsogni? Vagy egyszerűen jólesik a rosszindulatú lelketeknek beszólni valakinek? És nem hiszem el azt sem, hogy valójában a véleményeteket akartátok kifejteni, mert akkor azt megtehettétek volna privát üzenetben, nem itt a Réka újságjáról szóló fórumban.Ne zavarjatok már ezzel másokat, légyszíves! Szóval kedves rosszindulatú idegenek, a jövőben ne írjatok ide a fórumra, mert ez nem erről szól. Köszönöm.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook