Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek lenne kedve velem formába hozni magát? fórum

Kinek lenne kedve velem formába hozni magát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
723. Nyrn (válaszként erre: 722. - E2dc5ec392)
2012. márc. 13. 17:54
Lehet Te már túl fiatal vagy, azért. :)))))
722. e2dc5ec392 (válaszként erre: 721. - Nyrn)
2012. márc. 13. 17:53
Ez az emberi természet:)))Hát persze,én valahogy nem fogyok olyan gyorsan,hiába vagyok fiatal:(((
721. Nyrn (válaszként erre: 719. - E2dc5ec392)
2012. márc. 13. 17:51

De pont attól válik szenvedéssé, hogy ezeket a hülyeségeket csinálják. :) Azon a két héten kívül, amit írtam, egy percet sem szenvedtem. Mindenki csak éhezik, én meg azon mérgelődök, hogy már megint ennem kell. :)))


Szóval akkor ezért fogyok gyorsan, mert fiatal vagyok. :D

720. e2dc5ec392 (válaszként erre: 718. - Álomkép.)
2012. márc. 13. 17:49
24ch van benne:)Legyél erős nekem,mert én hiszek benned:))))))Még nagyon fiatal vagy és még sok mindenen kell végig menned:)Egyik barátnőm 10kgt fogyott és soha nem hajlandó még sétálni sem,egyáltalán nem sportol:)Nem mindenkinél működik ugyan az a módszer:)Már kicsit paráztam,azt hittem elrontottam a napomat:(
719. e2dc5ec392 (válaszként erre: 717. - Nyrn)
2012. márc. 13. 17:46
Azért,mert az emberek nem akarnak sokat szenvedni,csak lefogyni gyorsan.A korod meg azért érdekelt,mert azt hallottam,hogy minél fiatalabb valaki,annál gyorsabban fogyik:)
718. álomkép. (válaszként erre: 714. - E2dc5ec392)
2012. márc. 13. 17:11
Kicsit sem volt vészes,ügyes volt:)))megnézed nekem majd a zabkásába mennyi ch van???mert azt nem tuuuddddooom!!!de sztem a ch ma sem volt jó,de több volt mint tegnap.simán lehetsz tényleg levert a hiánytól meg gyenge...Köszike minden okés...csak hát amit kapok infúzió kúrát ,az tulajdonképp immun gyengítő ,talán hívhatnám immun semmitítőnek ,és most valami tűdő bajra gyanakszik a dokim.Sajnos nagy kockázatot vállalok vele,mert ereket zár....stb stb....magam sem tudom néha ,hogy mi a jobb,megkockáztatni azt ,hogy még több bajom lesz,vagy dolgozni azon ,hogy a meglévő kicsit jobb legyen...gyógyulás kizárt ...de ha már kicsivel élhetőbb az életem nekem már elég.És köszönöm,ez ,hogy vezetek...lehet de nekem sok súly volt feles....és bár tudom leadom a maradékot ,de komoly edzésbe nem kezdhetek.....de én örülök,mindennek...csak olyan jó titeket olvasni sokszor ,mennyi energia van bennetek.....:)))én meg 29 évesen olyan gyengécske vagyok:))))
717. Nyrn (válaszként erre: 716. - E2dc5ec392)
2012. márc. 13. 16:42

Nem. Úgy értem, ha majdnem mindenki rájött már, hogy ezek nem működnek, akkor miért van még mindig ennyi ezekből? :))

Hogy jön ide a korom? :)) Egy hónap híján 28.

716. e2dc5ec392 (válaszként erre: 715. - Nyrn)
2012. márc. 13. 16:39
Szóval ezt úgy érted mindenki kipróbálja???Hány éves vagy???
715. Nyrn (válaszként erre: 713. - E2dc5ec392)
2012. márc. 13. 16:35

Mindig muszáj valamit reagálnom... :)))


A "szinte mindenki"-n akadtam fenn. :))

Ha csak megnézzük a diéta és fiteness-es topicokat, az első pár mindig valami gyógyszeres hülyeség, aztán 90 naposból is van rogyásig, a személyes kedvenceim a léböjtkúra és a káposztaleves diéta, hogy csak párat említsek. Nem létező helyi fogyás, fólia, krémek, zsírégető masszázs... Ezek pont az ellenkezőjét mutatják.

Az emberek mindig hajlamosak lesznek elhinni, hogy van egy könnyebb út. De sosem volt, sosem lesz ingyen kenyér. :))


Köszönöm a dicséretet, de még sok van hátra. :)

714. e2dc5ec392 (válaszként erre: 712. - Álomkép.)
2012. márc. 13. 16:17
ANNYIRA HIÁNYOZTÁL:(((Minden rendben???Nem kell,hogy fájjon a szived,mert az eredményeid szuperek,eddig te vezetsz:)))Akkor nem gáz a mai napom?
713. e2dc5ec392 (válaszként erre: 711. - Nyrn)
2012. márc. 13. 16:15
Ezek a diéták semmit nem érnek,erre már szinte mindenki rájött:)))Sok sport,egészséges étkezés és már meg is van az álom alak:))))Amúgy még nem dicsértem meg a pocidat,nagyon szép az eredmény:))))
2012. márc. 13. 16:10
Hejhóóóóó:)))Huu de aktívak voltatok ma:))))Megérkeztem ,kivagyok ,és hulla is:)))megyek legkedvesebb 0404 emnek megnézem a naplóját.Mindenki jól van...csak átpörgettem az írásaitokat ...az edzés az edzés az edzés....tök jóóóó,tényleg....ilyenkor kicsit fáj a szívem ,mert edzés szinten laciba se rúghatok mellettetek:(((de sebaj ,nem szoorkodom ,örülök,hogy annyit megtudok tenni ,amennyit:)))
711. Nyrn (válaszként erre: 710. - E2dc5ec392)
2012. márc. 13. 15:59

Egyszer én is csináltam, úgymond szolidaritásból csak. Akkor még nem akartam fogyni. Francia diéta. Biztos adnék egy nyakast annak, aki kitalálta. :)))

A két napi kaja annyi volt a diéta alatt, amit normál esetben egy étkezés alatt ettem volna meg.. Na nee. :) Szenvedtem, éheztem és nem telt el úgy ebéd, vacsora, hogy ne szidtam volna valamelyik felmenőjét annak, aki rávett. :))) Fogytam vele 6-7 kilót, aztán kaptam hozzá még utána pluszba 3-4-et. :)))

710. e2dc5ec392 (válaszként erre: 709. - Nyrn)
2012. márc. 13. 15:43
Láttam én már férfiakat is villám diétázni:)))A férfiaknak gyorsabb az anyagcseréjük,de a fogyás mindenkinek nehéz nemtől függetlenül.Azért vagyunk itt,hogy segitsük egymást a fogyásban és hasznos tanácsokat adjunk,akár férfi,akár nő az illető:))))
709. Nyrn (válaszként erre: 708. - Miel77)
2012. márc. 13. 15:37

De azért könnyebb a nőknek meghízni ugyanannyi kajától, mert jóval kevesebb izom van rajtuk, mint a pasikon, így kevesebb kalóriát tudnak elégetni. Mélyebb szintű összehasonlítás már nem az én asztalom, hülyeséget meg nem akarok írni. :)


Egyetlen egy jelentősebb dolgot tudnék felhozni, ami miatt a nők hátrányban vannak, az pedig a sok baromság. A sok tévhit, a női magazinok, a fogyókúraipar, aminek nem érdeke a tartós fogyás, az ideálok, a hasraütésszerű diéták, "tuti" fogyókúrák, nemlétező "csodaszerek". Ezek talán annyira nincsenek hatással a férfiakra, így könnyebb megtalálni a helyesebb utat nekünk.

708. miel77
2012. márc. 13. 14:28

Azért nem mind1 mit értünk nasin, egy protein szeletet vagy müzlit edzés előtt, sztem az nem gáz. De igen köztudott ezt inkább a testépítők alkalmazzák, de nem is a zsírégetés a céljuk, mert már valszi nincs rajtuk háj ez esetben.

De a nők is nyugodtan megesznek ilyen nasikat, ha a testépítés a céljuk. Sztem itt nincs kül. nő és férfi közt, hanem inkább az edzés céljában.

Az tény, orvosok kutatták hogy a férfiaknak ált könnyebb fogyni,de ez a a 2 test eltérő hormonjai miatt van. De az nem igaz hogy a nőknek eleve hatalmas zsírszövetük van, lazább a kötőszövet mint a pasiknál ált. De ugyanannyi energia és edzés kigyúrnia magát mind2 félnek.

Attól hogy nők vagyunk az emberi szervezet felépítése szinte ugyanaz, nincs rajtunk kétszer annyi zsírszövet!! csak tény hogy könnyebben tudunk hízni ha ugyanannyit eszünk és ezáltal magunk építünk ki zsírszövetet!! Óriási a különbség.

707. Nyrn (válaszként erre: 706. - E2dc5ec392)
2012. márc. 13. 12:03

Várj! :)) A fiú barátaid azért nasiznak előtte, hogy kapjanak egy kis energialöketet gondolom én. Meg azt is, hogy nem súlyfeleslegtől akarnak megszabadulni, hanem formában tartani magukat.

Én meg pont ezért nyomom szénhidrát mentesen vagy leminimalizálva edzés előtt, hogy ne azt használja fel a szervezetem, hanem leginkább, ami már rajtam van. :) Bár ezzel a fajta intenzitással, felhasználná még a jövő hetet is. :)))

Súlyzós edzést nem is írtam, csak azt, ha saját testtömeggel dolgozol, mint a videóban, amit csinálok. Úgy nem lesznek akkora izmaid, hogy ne férj ki az ajtón. :))) Kis súlyokkal sem fogsz torony nagyságú bicepszet felhúzni. :)) Szóval igen, nyugodtan tornázhatsz velük és az még bőven a nőiesség határán belül marad. :)


Szóval én arra vonatkozólag írtam ezeket, amiket eddig, mert én arra fókuszáltam, hogy zsírégetés. És azt azzal a fajta edzéssel lehet a leghatékonyabban. :) Ezzel nem azt mondom, hogy más nem használ, ne értsd félre. :))


Egyébként ez olyan igazságtalan. Miért lennék én könnyebb helyzetben 100 kiló tiszta zsírral, mint egy nő szintén annyival? :))))

706. e2dc5ec392 (válaszként erre: 696. - Nyrn)
2012. márc. 13. 11:40
Nekem nem az edzéssel van a gond,az meg van:)))Nagyon sok fiú barátom van,akik rengeteget edzenek és tudom,hogy náluk máshogy működnek a dolgok.Ők szeretnek nasizni edzés előtt,azt mondják anélkül nem birják végig csinálni.Ők hiába esznek szuperül néznek ki,mert fiúk.A nők eleve egy hatalmas zsirszövet és sokkal nehezebb dolgunk van a kilókkal:(A súlyzós edzés is fontos,de a nőiesség határain belül.Én is úgy gondolom,hogy pici súlyokkal nyugodtan tornázhatunk,sőt kell is,de mértékkel.Én is azért futok,biciklizek és ugrókötelezek,mert élvezem,addig sem gondolok semmire,de,ha Rékázok az más,ott már figyelnem kell,hogy helyesen csináljam:)
705. kattint
2012. márc. 13. 09:51
:) a turbo fire-t én is ismerem, vagyis a turbo jam-es régebbi kiadását, imádom azt a nőt humoros és kőkemény, és állítólag a zenéit is maga szerzi:) pont este akartam letölteni, jó hogy jó fele járok az edzésprogramokban:)
704. Nyrn (válaszként erre: 703. - Miel77)
2012. márc. 13. 09:26

Gondolom a futás miatt. A voltaren nekem segített (meg az, hogy nem a parkettán ugrálok :) ).

Egyébként ne aggódj amiatt, hogy bírni fogod-e vagy sem. Szépen fokozatosan egyre többet fogsz tudni, egyre jobban, egyre gyorsabban és én is úgy gondolom, hogy annak a 3 kilónak ez megadja a kegyelemdöfést. :))

703. miel77 (válaszként erre: 700. - Nyrn)
2012. márc. 13. 09:20
na elkezdtem "megszerezni" :))) de április 1-én vivicittázok pesten, majd csak utána próbálom ki, nem akarom magam 2 héttel félmaraton előtt kikészíteni :) Lehet ez kellene nekem az utolsó 3 kg kiló fogyasztásához a pociról. Egyébként nem tudom majd mennyire bírom, mert a térdem szokott fájni mostanság...
702. Nyrn (válaszként erre: 699. - Miel77)
2012. márc. 13. 09:19
Mindenképpen fog állóképességet is növelni szerintem, gyorsaságot, egyensúlyt, plusz a nyújtás. Ezek pedig gondolom jól jönnek a futásnál is. :)
701. Nyrn (válaszként erre: 699. - Miel77)
2012. márc. 13. 09:16
Le van töltve. De ne mondjátok el senkinek! :)))
700. Nyrn (válaszként erre: 697. - Miel77)
2012. márc. 13. 09:15
Ahogy néztem most az edzésnaptárt 20 hetes. Folyamatosan építi fel hétről hétre és növeli a tempót, van benne HIIT, cardio, advenced cardio, pihenő gyakorlat, nyújtás, has stb. És ez is nagyjából egy óra egy nap és egy héten egy pihenőnap, úgyhogy simán belefér szerintem. :)
699. miel77 (válaszként erre: 698. - Nyrn)
2012. márc. 13. 09:09

értem, de én félmaratonra készülök, szeretek futni, semmiért nem cserélném le a versenyeimet. emiatt kérdeztem belefér-e mellette? Nem pont a zsírégetés és fogyi miatt!

Egyébként most ez nagyon hódít, ez az intervallumos edzés, Mo-n Péntek Enikő kezd el hasonló dvd-et és edzéseket csinálni. Egyébként tetszik, csak nem tudom mennyire bírnám... biztos brutál :)

És neked le van töltve, vagy a netről edzel?

698. Nyrn (válaszként erre: 695. - Miel77)
2012. márc. 13. 09:05

Csak csinálj végig egyet! :) Annyira jól fogod érezni Magad közben, hogy megadja a motivációt amire szükséged van.


Most már másolok egyet, mert én nem tudom ilyen szépen elmagyarázni. :) De amit linkeltem oldalt azon van rajta:


"2. Nagy intenzitású anaerob intervallum edzés

A második kulcs összetevő a zsírégető programban a nagy intenzitású intervallum tréning (HIIT). A komolyabb szakmai források olvasói teljesen tisztában vannak az intervallum edzés hasznával. Több kalóriát éget el, mint az állandó intenzitású edzés és jelentősen jobban pörgeti az anyagcserét, mint a kardió többi formája. A hátránya, hogy marhára nagy szívás végezni! A kulcsfontosságú tanulmány ebben a témában Tremblay-től származik:


Tremblay A, Simoneau JA, Bouchard C.

Impact of exercise intensity on body fatness and skeletal muscle metabolism.

Metabolism. 1994 Jul;43(7):814-8


Ez a tanulmány 20 hét állóképességi edzést vetett össze 15 hét intervallum tréninggel:


Az állóképességi edzés energia költsége: 28,661 kalória

Az intervallum edzés energia költsége: 13,614 kalória (kevesebb, mint a fele)


Az intervallum csoport kilencszer nagyobb bőr alatti zsír vesztést mutatott (amikor energia költségre igazították a számokat).


Olvasd csak el újra! Ugyanannyi energiából az intervallum csoport kilencszer több zsírt vesztett. Miért? Talán az EPOC miatt, vagy a zsírégető enzimek megnövekedése miatt, vagy az energia egyenlet megváltozásának hatására. Nem érdekel! Én egy "való élet" ember vagyok. Ha az intervallum csoport ugyanannyi zsírt vesztett volna el, akkor is az eredmény gyorsabban jött volna. Mindez azt jelenti, hogy az intervallum kardió jobb eszköz a zsírégető arzenálban."

697. miel77 (válaszként erre: 696. - Nyrn)
2012. márc. 13. 09:01
:)) és hány napos összesen a program? Beférne mellé a futás még szerinted heti 4szer ? :)
696. Nyrn (válaszként erre: 691. - E2dc5ec392)
2012. márc. 13. 08:59

Ilyesmire gondoltam, amikor azt írtam, hogy minél többet edzel, annál többet ehetsz. :)))

Én is pont azért álltam be csak egyre naponta, mert már ezzel is annyit vagyok "kénytelen" kajálni, hogy bírjam a másnapit, hogy több edzés energiaszükségletét már nem tudnám fedezni, csak kajából. Nem tudnék annyit enni. :))

Egy óra HIIT doszt elég. :) És eredményileg ugyanaz, mintha szétedzeném magam. :))


Ráadásul a videó a katonás edzésről, csak a felkészítő hónap egyik napja, a második 30 nap sokkal keményebb. Félek is tőle. :)

695. miel77 (válaszként erre: 694. - Nyrn)
2012. márc. 13. 08:59
Húú ez nagyon jóóó :) tetszik a csaj is :)) Az ilyen edzésekkel nekem csak az a problémám, hogy egyedül nincs motivációm ugrálni a szobában, de ilyen órára szívesen eljárnék :) És azt mondod ezek sokkal hatékonyabbak mint a sima tornák? De basszus ehhez tényleg nincs nagyon hely a szobában... egyszer az volt a hóbortom hogy ugrókötelezni fogom, de azzal sem fértem el :(
694. Nyrn (válaszként erre: 688. - E2dc5ec392)
2012. márc. 13. 08:50

Ez egy folyamat. :) A lényeg, hogy honnan indulsz és hogy mi lesz a vége. :) Hiába mondanám, hogy ne félj tőle. :))) Fizikai képtelenség, hogy SOK izmot szedj fel, főleg, hogy súlycsökkentő diétát csinálsz. :)) De formálódni formálódhatsz és így két legyet ütsz egy csapásra. :))

Nézd meg akkor ezt az edzést, ez már inkább tűnik csajosnak és hatásilag közel ugyanaz :)


[link]


Végül is ez is egy x napos edzésprogram.

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook