Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek lenne kedve velem formába hozni magát? fórum

Kinek lenne kedve velem formába hozni magát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2012. márc. 23. 16:05
Sziasztok!!!Nyrn lehet igazad van.tudom ,ha elértem a kívánt súlyt ,akkor csak fokozatosan szabad vissza emelnem a kaját,és figyelnem kell hol van a súly tartós.Tudom ez a napi 1000-1200 nem sok de így kezdtem el ,és ez vált be.Amúgy meg megnyugattam magam ,1-3 ig intenzíven ástam a kertben:))))szóval nem baj ha kicsit többre sikerül.lehet betegesen hangzik ez az alacsony kalória ,de ha egyszer ez vált be ?bár mást nem is próbáltam.....de a második felvonást szerintem kicsivel többel csinálom.Kalkulátorok szerint nekem is 1400 körül mozog az alap bevitel
932. Nyrn (válaszként erre: 931. - Álomkép.)
2012. márc. 23. 13:09

Ne viccelj már! :)))

Egy idő után viszont Nálad is bosszút fog állni az alacsony kalóriabevitel.

Miért nem számolod ki mennyit használsz fel és igazítod az egészet ahhoz?

Én eddig 1300-at ettem és van még 1100 mára, plusz ha necces, akkor 200 kalóriás blokkokkal megtoldom és még így is a fogyó zónában vagyok.

Nem értem miért csináljátok ezt magatokkal.

2012. márc. 23. 11:56

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EDDIG MEGETTEM, TÖBB MINT 800 KCALT .............ÚRISTEN,ÉS ÉHEN AKAROK HALLNI!!!!!!!!!ÜSSETEK AGYON NAGYON GYORSAN ...............

930. álomkép. (válaszként erre: 929. - Miel77)
2012. márc. 23. 11:42
szia!a bőrgyógyász utalhat alergia vizsgálatra.mért nem mész oda???
929. miel77 (válaszként erre: 928. - Álomkép.)
2012. márc. 23. 09:15

de nem a várakozás a fő gond, hanem az ha kivárom és akkor nem kapok beutalót. Mert egyszer már kivártam, amikor mondta, hogy ezzel menjek bőrgyógyászhoz, de oda nem kell beutaló. De ott nem is csinálnak ilyen vizsgálatot, az a klinika!! ÉS ideg bajt kapok, ha megint várok fél napot, elmondom a panaszom, és akkor szerintem megint nem kell ide vizsgálat. Akkor a krémet magamtól is tudom használni.. áááá.

Ráadásul megint azzal jött, hogy mutassam meg a kiütést majd akkor dönt, de jelen pillanatban megint egy darab nincs rajtam, mert a múlt héten lekezeltem...


Egyél sok gyümit azt szabad :)

928. álomkép. (válaszként erre: 927. - Miel77)
2012. márc. 23. 09:08
Elolvastam a naplód:)))Menj el ,szánd rá azt a pár órát!!!Vigyél egy könyvet ,vagy valami,meg kéne tudni mi a baj ,de ezt csak így lehet.A várakozás sajnos mindenhol így megy,engem a sok kórház tanított türelemre ...eleinte ideg beteg voltam mindetől ,....de idővel valahogy természetessé vállt ,hogy ha doki akkor az az egész n apot elveszi.....szóval kitartás!Én pedig ma olyan éhes vagyok ...egyfolytában csak ennék,remélem mostmár két napon belül megjön a várva várt....mert olyan hisztis vagyok ,hogy magamat sem bírom elviselni....rettenetes vagyok,és nem tudom mit egyek???de abból is sokat:)))))))))))
927. miel77
2012. márc. 23. 08:42
tegnap kiakasztott a doki asszisztensem, már kiírtam magam a naplómban, csak megint az lett a vége, hogy így nem leszek kivizsgálva :(
926. miel77
2012. márc. 23. 08:34
Sziasztok :) szép reggel van, tavaszi idő, napsütés :) sztem lassan tornázom egy picit este meg lesz futás :) Napközben várom az avon csomagot, juhéé ma jön az első rendelésem :)
2012. márc. 23. 05:37
Jó reggelt!Szép ébredést nektek!!:))))
924. miel77
2012. márc. 22. 18:52

egész nap rohangáltam, plusz főztem, aztán elmentem volna orvoshoz... csak előtte gondoltam lekonzultálom a dolgom telón, mert órákat kell ott ülni, de úgy felhúzott az asszisztens hogy a végén el sem mentem! ááá :) nem szeretem a magyar egészségügyet :(

kaja szempontjából volt egy kis tészta, mostanság lusta vagyok a naplót írni, valahogy nem fogyis annyira az étrend, hogy azt érezzem írnom kellene :(

De torna volt 80 perc ma is :)

2012. márc. 22. 17:58
Én most vissza vonulok,holnap csak este leszek,remélem már jobb napok következnek,mert ez igy már nem lesz jó:(Jó pihenést,holnap jövök:))))))))
922. e2dc5ec392 (válaszként erre: 920. - Álomkép.)
2012. márc. 22. 17:57
Akartak,de nem voltam hajlandó:(A tésztát kihagytam volna,ha lehet,de ilyet még gondolni sem volt szabad:)
921. álomkép. (válaszként erre: 919. - E2dc5ec392)
2012. márc. 22. 17:32
ja igen ,kimaradt ,ügyes nap volt :)))a nagyi tésztáját kihagyhattad volna...de megértem :))))))
2012. márc. 22. 17:28
Nem tudom szívem....az életnek az a rendje ha nő vagy ,hogy havonta beérsz ,majd kilőködik és kitisztul....a hromon háztartásod teljesen fellehet borulva....hormon gyógyszereket szedettek veled mikor gyogyit szedtél????
2012. márc. 22. 17:06
álomkép szerinted jó volt a mai napom?Szerintem megint sok volt,meg ott a nagymama tészta is:(Mondtam már neki,hogy főzzön nekem diétásan és minden nap meglátogatom:)))Lehet húsvétig meg sem jön és nem állhatok mérlegre:(
2012. márc. 22. 17:04
Itt vagyok:)))Tudom,hogy ez nem jó,de már több orvosnál voltam,az egyik azt mondta semmi baj,majd helyre jön,a másik meg azt,hogy szedjek vitamint,aztán az egyik mondta,hogy gyulladásom van,aminek rettenetesen nem örültem,beszedtem rengeteg nagyon drága gyógyszert,de nem,hogy javult még rosszabb lett az egész.Az a nagy baj,hogy az elő jelek időben jönnek,puffadás,rossz közérzet,édeség utáni vágy,hiszti,sirás,meg sorolhatnám és addig tart,mig meg nem jön.Brutálisan érzem ilyenkor magam:(
2012. márc. 22. 12:37
Sziasztok!Miel77 szerintem is fontosabb most az ,hogy a maratonra felkészülj,!!!!!Itt leszünk második körben is a diétával...de neked az most rá ér!!!0404 ez egyáltalán nem normális.nézesd meg magad egy másik orvossal ,mert lehet h@lye az akinél voltál...nem gondolnám ,hogy vitamin hiánytól normális hogy 56 naponta jön meg,valami nincs a helyén....
916. e2dc5ec392 (válaszként erre: 914. - Miel77)
2012. márc. 22. 09:19
Sima vitaminokat(A,E,B),meg jódot.Május még messze van:)Most koncentrálj a futásra,meghizni úgy sem fogsz és majd utána jön ismét a fogyi:)))
915. miel77
2012. márc. 22. 08:29

jaja mindjárt félmaraton be is vagyok parázva kicsit, habár úgy érzem az új cipőmben azért menni fog! Na szóval az van ,hogy ilyenkor előtte már inkább csak súlyt szoktam tartani, mert a tésztázás mellett annyira nem megy lefele a súlyom... szóval nem tudom hogyan csináljam. De az biztos, hogy ha meg lesz a félmaraton és kipihentem jöhet a második kör, aminek a vége nálam május vége, pünkösd :)

Hétvégén kiderül mit alkottam az elmúlt hónapban, a centi cél pociból mínusz 5-6 cm lenne még nyárig, ez akkor a májusi cél. Áprilisra ha lement 2-3cm már örülnék :))) jól álljon majd a bikini :)))

914. miel77 (válaszként erre: 913. - E2dc5ec392)
2012. márc. 22. 08:26
Miért nem mész el másik orvoshoz? Ez nem normális hosszútávon, mit szedsz rá?
913. e2dc5ec392 (válaszként erre: 912. - Álomkép.)
2012. márc. 22. 07:59
De:(Irtam is a naplómban.Szombaton megjött és vasárnapig tartott,nálam előfordul sokszor és majd 2 hét múlva megint megjön.Már egyszer irtam,hogy nincs nálam rendben valami,amit az orvos vitamin hiányra fogott:(
912. álomkép. (válaszként erre: 911. - E2dc5ec392)
2012. márc. 22. 06:49
nem azt írtad valamelyik nap ,hogy megjött?????vagy én értettem félre???
2012. márc. 22. 06:43
Jóóó reggelt nektek:)álomkép jó vagy?Fárasztó lehetett egész nap a kórházban ülnöd:(Még nem készülök mérni,mert,ha nekem nem jött meg,akkor csak 2 hét múlva(56 napra fog)és addig nm merek:(Kicsit szétcsúsztam,de mától minden ok lesz,már futottam 1 órát:)miel77már nagyon itt van a fél maraton:)Húzz bele:)))))))
2012. márc. 22. 04:26

Jó reggelt!!!


Na sikerólt végig olvasnom titetek:)))0404 kicsi szívem :))))Ne aggódj és ne kezdj el rágörcsölni ...a bűntudatodat dobd el a pi@@@baaaa....hidd el nem ettél sokat azon a két napon ...te is rengeteget edzel....hidd el ,amit bűnösnek érzel ,sem az.Mikor gondoltad ,hogy mérlegelsz???Mensi elmúlt már????Láttad te is milyen szépen elinduélt lefele ..ne félj ..hanem hajárzzunk még 2 hét áll a rendelkezésünkre ,,a meglepidet azt az 58 kg ..pedig mutatni fogja a mérleg....ne a mélybe sűlyedj ,hanem doppingold kicsit magad...nekem most kezdődik a vízháztartás borulás.....:)))melody az a két kg tényleg teljesen reális,csak tényleg oda kell figyelni ..ez az egészséges ,itt mind ennyi súlyvesztésre hajtunk hetente...Legyen csodás ébredésetek!!!!...:)))

909. miel77 (válaszként erre: 908. - Álomkép.)
2012. márc. 21. 20:51

jó pihit!!! remélem holnapra tele leszel energiával!!


Én egész nap rohangáltam, kórházban voltam látogatóban, este meg futni, enni is alig volt időm. De este ettem egy jó adag tésztát, kellett a szervezetemnek! Na de ez már a félmaratonra felkészülés :)))

2012. márc. 21. 19:06
sziasztok!!jó sokat írtatok ,erőm nincs végig olvasni ,de hajnalban jövök......nem rég jöttem meg,hosszú és fárasztó nap volt ........sok puszim nektek ,remélem ügyesen voltatok...megyek átszerkeztem a naplóm .....és pihizek ,az infúziós napok eléggé kivesznek.........bocsi tőletek ....puszi puszi
2012. márc. 21. 19:02
Hahóóóóóóóóóó:)))Hol vagytok???
906. Nyrn (válaszként erre: 905. - Miel77)
2012. márc. 21. 11:39
Én valamiért még nem jutottam el odáig, hogy szedjek ilyesmit, inkább több halat eszek. Próbálom étel útján bevinni a lehető legtöbb mindent. Persze nem lehet maximálisan, de mégis óckodom tőlük. A gyógyszerekkel ugyanígy vagyok. Még ha beteg vagyok is ritka, hogy beszedjek valamit, inkább szenvedek. Mi pasik amúgy is értünk hozzá betegen. :))))
905. miel77 (válaszként erre: 904. - Nyrn)
2012. márc. 21. 11:02
hát általában beviszünk elegendő zsiradékot ez igaz, mondjuk én szedek külön omega 3 kapszulát :) biztos ami biztos :)
904. Nyrn (válaszként erre: 903. - Miel77)
2012. márc. 21. 10:28

Így van! :) A zsírokat azért nem emeltem ki külön, mert azt a mennyiséget amire szükség van, azt magukkal az ételekkel beviszi az ember. Annyira nem táplálkozom zsírszegényen, mint egy testépítő.

Én is eszek szinte mindent, kivéve amiket Te is írtál. Én úgy próbálom összeállítani a menüt, hogy minden étkezés tartalmazzon, fehérjét, szénhidrátot és rostokat is. Vagy amikor az egyik túlsúlyban van, akkor a következő étkezéssel növelem ami előtte kevesebb volt. Reggelre több szénhidrátot, estére több fehérjét. A tízóraival és az uzsonnával egyenlítek többnyire.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook