Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kínai vakcinával oltottak tapasztalatai fórum

Kínai vakcinával oltottak tapasztalatai (tudásbázis kérdés)


2021. máj. 6. 21:15

Én is a Kínait választottam,ma kaptam meg.

Gondoltam ha Ők küldték ránk,jobban tudják az ellenszert. 😆(Nem ezért amúgy)

12. Sz123 (válaszként erre: 11. - Mici007)
2021. ápr. 23. 09:42
Pontosan. Itt iszonyatos mennyiségű pénzekről van szó, minél kevesebb a rivális, annál jobb.
11. Mici007 (válaszként erre: 10. - Bnedora)
2021. ápr. 22. 19:09
Mert egymás öldöklésébe kezdtek a vakcinagyártók.
10. bnedora (válaszként erre: 6. - Barbara8181)
2021. ápr. 22. 16:08
Nem tudom, te honnan tájékozódsz, de hallani ilyet és olyat is. Azt is mondják mostanában, hogy nem éri el a várt védettségi százalékot, mint ami elvárható lenne. Lehet, hogy 3. oltásra is szükség lesz. De, sok mindent mondanak róla, és a többiről is. Ha oltás után nincs reakció, akkor lehet, hogy a szervezet nem is dolgozik, nem termel ellenanyagot. Teljes védettséget pedig nem ad egyik oltás sem. Max. ha elkapjuk a vírust, enyhébb lesz a lefolyása.
2021. ápr. 17. 11:47

Mindkét kínai oltást megkaptuk, de nem egyforma fecskendővel. Férjem jegyezte meg otthon az oltás után és valóban.

Az elsőnél a kicsi tű-fecskendő szürke kupakkal. A másodiknál egy jóval hosszabb szerelvény volt, ami vékonyabb is és valamije narancssárga.

Nektek rémlik valami hasonló ?

8. Activia (válaszként erre: 6. - Barbara8181)
2021. ápr. 16. 08:22
Nem zárom ki, hogy igazad van, de ha ez a vakcina a legjobb, akkor az egészségügyi dolgozók, az óvónők, a pedagógusok, a várandós kismamák és a krónikus idős betegek miért nem ezt kapták? Egy járványhelyzetben a legfontosabb az, hogy az egészségügyi ellátó rendszer zavartalanul működjön és ők Pfizert kaptak. Vajon miért, ha nem az a legjobb?
2021. ápr. 15. 23:31

Úgy látszik nem sokan kaptak kínait a hoxások közül.


A többieknek köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 6. 19:44

Én is a kínait választottam,több okból is.Mert az Eu ellenezte😀 Nyilván politikai okokból ellenzik.Illetve a kinaiak mar több éve rajta vannak ezen a vakcinán,hiába ez “uj” virus..Tőlük indult az egész,ugy gondolom ők azok akik biztos tudhatják.Illetve több országban használjak pl Dubai Törökorszag.Dubaiban az élet visszatért teljesen....Török kutatók szerint is a kinai a legjobb ( tesztelték es a 2.oltás utan 26 nap 98% os a védettség,a mellékhatás elenyésző..Egyébként az elsöt 10millioan kaptak meg Törökorszàgban,a másoikat màr 7 millióan.Sok ismerösöm a sinopharmot kapta és senkinek nem volt semmi baja tőle.Olvasom a médiában gyakran xy megkapta a kinait es utana a virust is elkapta.Nem

Fogjak fel ,hogy teljes vedettseg csak a masodik oltas utan ket hettel lesz meg..

2021. márc. 27. 08:07
Engem is ezzel a vakcinával oltottak, semmilyen tünetet nem éreztem.
2021. márc. 27. 07:49

Férjemmel együtt 3 hete kaptuk az elsőt. Nem tapasztaltunk oltási reakciót. Ismerőseim szintén teljesen reakció mentesek voltak az első után.

Tegnap valaki elmondta, az első tünet nélküli volt, a másodiknál enyhe vegyes reakciót tapasztalt.

3. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Tündérbogár)
2021. márc. 27. 07:40

Fiam keresztapja azt kapta.

Az első után bő 3 héttel pozitív lett a koronavírus tesztje.

Hétfő óta otthon van karanténban viszonylag enyhe tünetekkel (fáradság, fejfájás, néha hőemelkedés)

2021. márc. 27. 04:32
Ismerőseim kaptak, nem panaszkodtak.
2021. márc. 27. 02:06

Sziasztok! A fórumot azért indítottam, hogy a Sinopharm vakcinával oltottak megvitathassák a bennük felmerülő kérdéseket, illetve elmondhassák, hogy tapasztaltak-e az első, vagy a második oltást követően mellékhatásokat, valamint azok milyen reakciókban nyilvánultak meg.


Előre is köszönöm, ha megosztjátok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook