Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiborító szomszéd ! fórum

Kiborító szomszéd ! (beszélgetős fórum)


1 2
29. _hóvirág_ (válaszként erre: 25. - Writingsmurf)
2013. ápr. 5. 14:53

Mit jelent, hogy idegbeteg? Úgy értem miket csinált?

nekünk is albi csak a kaukciót nem tudnánk most kifizetni sem a költöztetőket, de előbb utóbb az lesz!

28. _hóvirág_ (válaszként erre: 24. - Pzm3)
2013. ápr. 5. 14:52

jaj szegény gyereke ennek a nőnek őt nagyon sajnálom, meg persze a Ti kislányotokat is! :(

És gyakran van, hogy erre keltek? Reggel legalább alszanak, ha már este nem is?

27. _hóvirág_ (válaszként erre: 23. - Valakivagyok1984)
2013. ápr. 5. 14:49
Köszönöm!
26. Fidus
2013. ápr. 5. 14:48
NAgyon jó szomszédaim vannak hála istennek.Ez nem adatik meg mindenkinek sajna.Rossz szomszédság török átok!Nagyon meg tudja keseríteni az életed.Nem sok mindent tudsz tenni ellene.
2013. ápr. 5. 14:41

Megszoksz, vagy megszöksz.

Sajnos sok mindent nem lehet, mint hogy eszed a kefét, idegeskedsz, vagy megpróbálsz továbblépni és nem törődni velük.

Mi egyszer elköltöztünk inkább, totál idegbeteg szomszédunk volt. Szerencsére csak albérlet volt, könnyebb volt mozdulni, mint egy saját lakásból.

24. pzm3 (válaszként erre: 15. - A94ac54e89)
2013. ápr. 5. 14:40
Ő nemdolgozik,mert akkora alkesz,hogy nem kell sehova,pedig még 40 éves ha van..Úgyhogy elég sűrűn van,hogy hétköznap megy a zenehallgatás,énekelgetés.A kisfia meg már akkora idegbeteg szegény....Egy időben jártak hozzá mindenféle férfiak,aki bort hozott az mehetett hozzá.Volt,hogy hozzánk csöngetett be egy tök alkesz hapsi és ünnepélyes fejjel állt egy műanyag üveges borral az ajtóban.Férjem nyitott ajtót,és csak annyit mondott,hogy egy szinttel lejjebb.....Olyan is volt,hogy éjjel fél kettőkor nyomták a kapucsengőnket,hogy engedjük fel ehhez a nőhöz.Pont várandós voltam a második gyerkőccel,és úgy megijedtem mikor éjjel elkezdett visítani a csengő,hogy alig tudtam megnyugodni.Most eltűntek az idegen pasik,lett egy állandó,de azzal is piáznak,és ordítoznak.A lányom jön át sokszor hozzánk,hogy nem tud aludni mert olyan mint ha a szobájában ordibálnának...
23. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 10. - _hóvirág_)
2013. ápr. 5. 14:32
Fül orr gégészeten én kb 6éve csináltattam speckó füldugót..tudom ajánlani!!kiöntik a füledet valami anyaggal,majd az alapján kb 1hét múlva mehetsz a szilikonosért ami csak a te füledhez passzol,mond hogy alváshoz kell..nézz utána a neten..szappanos vizzel tisztíthatod és ez tuti nem esik ki a füledből..másba sajnos nemtudok segíteni..
22. Csipkerózsika (válaszként erre: 7. - Pöszmösz)
2013. ápr. 5. 14:18

Én is laktam panelben kb. 2 évig, nekünk hála Istennek nem voltak zajproblémáink a szomszédokkal. Nem nagyon hallatszott át semmi, maximum a fürdő-WC-ben a szellőzőn át hallottam egyszer egy fenti veszekedést, de ennyi. Hozzánk egyszer jött le szólni valaki egy házibuli miatt, aki ráadásul nem is fölöttünk, hanem kettővel feljebb lakott, de a pasas kissé idegbeteg volt, egyszer ennyit el tudott volna viselni, nem volt ez gyakori nálunk.

Viszont ahol papírvékonyak a falak, el tudom képzelni, milyen zavaró lehet az össze-vissza zajongás. Meg car dolog, ha az ember életritmusa más, mint ami a környezetében jellemző. Ezzel abszolút együtt tudok érezni, mert a párom, akivel a nevezett panelben együtt laktam, nem nagyon igényelte az alvást. Éjfélig-egyig eldolgozgatott a számítógépen, reggel 7-kor kelt. Én meg nem tudtam este aludni, mert tudtam, hogy felébredek, ha jön lefeküdni vagy mászkál a lakásban. Próbáltam füldugót is, de már az idegességtől sem sikerült elaludnom, mert tudtam, hogy 6 óra alvás után milyen agymosott leszek majd reggel, meg egész nap. Sosem tudtam kialudni magam, szörnyű volt, kb. egy év után mondtam, hogy osszuk el a két szobát és aludjunk külön, mert én nem bírom tovább... Aztán végül - nem emiatt persze - szétmentünk. De az alvást én máig nem tudom nélkülözni, a megvonását igen rosszul viselem. Most családiban lakom szerencsére, ahol nem zavarjuk egymást. :)

2013. ápr. 5. 13:58
Egyébként nem csak fiatalok mellett rossz az élet. Azok legalább sokáig alszanak. Hanem az öreg szomszédok is nagy bajt okoznak.
20. _hóvirág_ (válaszként erre: 19. - Miramira77)
2013. ápr. 5. 13:56
Hát nagyon nagy szerencséd van. Én, ha este pisilek még a wc t se húzom le. Csak de. mosok és 4 ig bezárólag porszívózom. Mindegy hol lakik az ember társas vagy családi, ha a szomszéd h*lye akkor sose lesz nyugalma! :(((
2013. ápr. 5. 13:55

Ezért imádok házban lakni.

Anyósom szomszédainak viszont pokol lehet az életük. Nyugodt szívvel bekapcsolja este 10kor a mosógépet, porszívót, a párja bömbölteti a zenét, ráadásul a szellőzőrendszer miatt az egész ház hallja, ha veszekednek (kb heti kétszer).

Mikor mi laktunk panelban, igyekeztem csendesebben végezni a dolgomat, és szerencsére a szomszédaink is ilyen mentalitású emberek voltak.

2013. ápr. 5. 13:53
És hétvégén ki, hogy tud pihenni? Vagy ezek a sz*m*tek akkor is zörögnek?
17. _hóvirág_ (válaszként erre: 15. - A94ac54e89)
2013. ápr. 5. 13:53
ÚrIsten! Jobb, hogy nem szóltatok.
16. pöszmösz (válaszként erre: 14. - _hóvirág_)
2013. ápr. 5. 13:51
Még az a jó, h nem.
2013. ápr. 5. 13:51

Én boldog lettem volna, ha "csak" porszívóznak, Z.J. - t hallgatnak éjszaka.

Egy profi k ... lakott mellettünk, hetente 3 - 4 - szer ébredtem zakatoló szívvel a jajveszékelésére, átkozódására, ahogy ütötték, és bele sem mertem soha gondolni, mi mindent csináltak még vele KÖZBEN... :(((

Volt, hogy injekciós fecskendők voltak a lábtörlőnkön reggel ...

Rendőrt sosem mertem hívni, bár rengetegszer elhatároztam, hogy na most! ...

3 év után költöztünk el.

(Szerencsére a gyerekek szobájáig nem hallatszott el!)

14. _hóvirág_ (válaszként erre: 13. - Pöszmösz)
2013. ápr. 5. 13:49
És sokat vagy otthon?
2013. ápr. 5. 13:46

Most csak egész nap dübörögnek, de nem is láttam még, h kik laknak felettem ha egyáltalán többen vannak.

Füldugóval aludni? Jó szar, gondolhatod.

Felmenni mondjuk biztos nem fogok. Úgy fogom fel, h ez a panel átka :)

2013. ápr. 5. 13:45
És nyugtatókon élnek 3 éve? Te, hogy bírod? Gondolom Te is hallod!
11. _hóvirág_ (válaszként erre: 8. - Pzm3)
2013. ápr. 5. 13:44
ÚrIsten!
10. _hóvirág_ (válaszként erre: 7. - Pöszmösz)
2013. ápr. 5. 13:43

Nekem is van füldugóm. :)Gyurmás. Este beteszem, de van, hogy este kiesik a fülemből így reggel már korán hallom a fölöttünk lakót. Utálom! 70 éves "néni" hajnali kettőkor még dübörög és reggel is és nappal is. Egyszer fölmentünk szólni, kijött egy élet gonoszsága volt a fején. Ez olaj volt a tűzre ...

Te tudsz füldugóval aludni? Milyen zajokat hallasz?

2013. ápr. 5. 13:43
Este 11-kor takarít.....Én is kipróbálom legközelebb. Még jó, h nem porszívózik.
8. pzm3 (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2013. ápr. 5. 13:43
A mi alsó szomszédomék is megérnek egy misét...Este 11kor Zámbó Jimmyt kellett hallgatnom,mert azt hiszem akkor értek a babas.ás azon fázisába mikor buli volt.Aztán a kisfiú persze ordított,hogy nem tud aludni,mert ugye neki holnap suli,de az anyját ez nem nagyon hatotta meg.De a zörgés,ordítás,verekedés,duhajkodás mindennapos náluk.
2013. ápr. 5. 13:41

Én pl. alapból utálok panelben lakni, de most ez van. Már jó ideje füldugóval alszom ha itthon vagyok.

Én sem értem egyébként, h az egész napos mászkálás után még éjfélkor is mit lehet matatni.

Biztos vannak akiket ez nem zavarna,de én kettyós vagyok :)

6. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 4. - _hóvirág_)
2013. ápr. 5. 13:40
Már aki ül; munka után mos, fôz, vasal, takarít... stb.
2013. ápr. 5. 13:39
Van néhány ilyen fórum :(
4. _hóvirág_ (válaszként erre: 2. - Pöszmösz)
2013. ápr. 5. 13:37

És, hogy tudsz pihenni?

Azt nem értem, egy ember otthon főleg este ül a tv előtt. Nem értem mi ez a mászkálás csattogás...

2013. ápr. 5. 13:35
2013. ápr. 5. 13:34
Sajnos nálam most pont ez a helyzet. Kb. 2 hónapja költöztek fölém, de sokszor az az érzésem, h nem is alszanak meg nem is dolgoznak, mert egyfolytában csak a dübörgést lehet hallani. Még szerencse, h nem sokat vagyok itthon.
2013. ápr. 5. 13:31

Sziasztok!

Voltak, vannak másoknak kiborító szomszédai?

Akik vagy fölötte vagy mellette laknak, de még éjszaka is zajonganak, pakolnak ?? :((

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook